2024. Május 06. - 13:01:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498621 alkalommal)

0 Felhasználó és 40 vendég van a témában

2013. December 01. - 17:47:36
Válasz #9465
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A legnagyobb szteroid emberkísérletek is önkéntesek és az edzőtermekben folynak.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. December 01. - 17:51:16
Válasz #9466
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A legnagyobb szteroid emberkísérletek is önkéntesek és az edzőtermekben folynak.


Ez is igaz sajnos.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. December 01. - 17:54:14
Válasz #9467
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
És a másik oldal is idetartozik, hogy mind a 6-bromo, mind pedig az androsta-3,5-diene-7,17-dion... nagyon kedvelt a felhasználók között és nagyan jók a felhasználói visszajelzések róla. Csak hogy fair legyek.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. December 01. - 17:55:10
Válasz #9468
Nem elérhető

doncicco


Ezt a trisorbagent soha nem értettem, sem a hatásmechanizmusát.Valaki próbálta?

Ha eddig nem értetted a hatásmechanizmusát, pedig elég tisztán leírta a gyártó, akkor valszeg ezután sem fogod megérteni. Több százezren próbálták ezt a terméket(vagy hasonlót) a világon. Egyszerűen csak több hatóanyag képes felszívódni és aktív maradni, mivel a máj nem bontja le olyan gyorsan azokat, mint a trisorbagen hatóanyagainak használata nélkül.

Van sok gyógyszer is például, amire ráírják figyelmeztetésként, hogy ne fogyassz pl. grapefruit levet a használatakor, (mert több hatóanyag kerül a véredbe. ezt nem írják le, mert úgyse értenék az egyszeri emberek), mivel a grapefruit szintén blokkolja a máj bizonyos enzimjeit, ami a hatóanyagokat lebontaná/hatástalanná tenné.

Értem kösz, ki fogom próbálni.
Láttam, hogy a népszerű bromo nagy valószinüséggel elnyomja a hpt tengelyt, ugyanezt megteszi a dhea is?

2013. December 01. - 18:29:08
Válasz #9469
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ezt a trisorbagent soha nem értettem, sem a hatásmechanizmusát.Valaki próbálta?

Ha eddig nem értetted a hatásmechanizmusát, pedig elég tisztán leírta a gyártó, akkor valszeg ezután sem fogod megérteni. Több százezren próbálták ezt a terméket(vagy hasonlót) a világon. Egyszerűen csak több hatóanyag képes felszívódni és aktív maradni, mivel a máj nem bontja le olyan gyorsan azokat, mint a trisorbagen hatóanyagainak használata nélkül.

Van sok gyógyszer is például, amire ráírják figyelmeztetésként, hogy ne fogyassz pl. grapefruit levet a használatakor, (mert több hatóanyag kerül a véredbe. ezt nem írják le, mert úgyse értenék az egyszeri emberek), mivel a grapefruit szintén blokkolja a máj bizonyos enzimjeit, ami a hatóanyagokat lebontaná/hatástalanná tenné.

Értem kösz, ki fogom próbálni.
Láttam, hogy a népszerű bromo nagy valószinüséggel elnyomja a hpt tengelyt, ugyanezt megteszi a dhea is?

Egyszerűen leírva a DHEA nem képes annyira megemelni a tesztoszteronszintet, hogy az elnyomná a saját termelést. Tehát, nem, nem nyomja el a HPTA-t a DHEA.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. December 01. - 19:06:20
Válasz #9470
Nem elérhető

doncicco


Tehát kúra után jobb választás a dhea ::)

2013. December 01. - 22:02:52
Válasz #9471
Nem elérhető

Rebel


Igen, általában a 6-bromo-androsztenedion-t értik 6-bromo alatt.

Bár, mivel ez az anyag "6-bromo-tesztoszteronná" is alakul a szervezetben, ezért HPT Tengely(saját tesztoszteron-termelés) elnyomó tulajdonsága is lehet a legnagyobb eséllyel, ezért utókúrában kicsit kétséges. Tehát ez inkább egy kúra vagy áthidaló kiegészítő lenne inkább.
A  Novedex XT utánzatok tartalmazhatják az eredeti hatóanyagot/ ATD/?
Pl.: Fusion Supplements ATD

2013. December 02. - 08:36:56
Válasz #9472
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Igen, általában a 6-bromo-androsztenedion-t értik 6-bromo alatt.

Bár, mivel ez az anyag "6-bromo-tesztoszteronná" is alakul a szervezetben, ezért HPT Tengely(saját tesztoszteron-termelés) elnyomó tulajdonsága is lehet a legnagyobb eséllyel, ezért utókúrában kicsit kétséges. Tehát ez inkább egy kúra vagy áthidaló kiegészítő lenne inkább.
A  Novedex XT utánzatok tartalmazhatják az eredeti hatóanyagot/ ATD/?
Pl.: Fusion Supplements ATD

Ha rámész a fusion supplements weboldalára és megpróbálod megtalálni a céget valahol, egy címet sem találsz. Van egy email címük és kész. Így, én is tudok bármit küldeni, de főleg ami tiltott...  :D
Lehet, hogy van a dobozban ATD, lehet, hogy nincs...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. December 02. - 14:00:47
Válasz #9473
Nem elérhető

sarti


Helló
Ezt most hallottam: azt ajánlják egy másik fórumon, elvileg hozzáértő emberek, hogy első kúrának csak tesztó menjen, nincs értelme mást használni, 750 mg enát ajánlott hetente.
Vélemény?

2013. December 02. - 14:05:41
Válasz #9474
Nem elérhető

Maszat


Melyik enát ajánlotta pontosan?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 02. - 14:54:33
Válasz #9475
Nem elérhető

sarti


Csak enáról beszéltek, nem volt pontos, csak meglepő hogy 750 mg-t ajánl magában, általában kombinál mindenki.

2013. December 02. - 21:32:53
Válasz #9476
Nem elérhető

try2bebig


Külföldi fórumokon 500mg enát ajánlanak kezdésnek, max valamilyen aromatázgátlóval(de általában ilyen dózisnál nem szokott kelleni). Ezért is csodálkozom picit, hogy teljesen kezdő emberek tolnak 3-4féle cuccot egyszerre(az itteni emberek jó része pedig bőszen bólogat ezekre, tisztelet a kivételnek), bár jobb esetben a 4 féle különböző cuccból jön össze nekik az 500mg tesztó, ebbe is van egy kicsi tesztó, meg abba is.  ****:))))))

Mondjuk én már szerencsére kiszálltam ebből az egész szarból, de valamiért még mindig jól esik felnézni ide és olvasni a kokszokról, hogy ki mint szedi, szúrja stb. Pedig egész biztos, hogy legközelebb max 38-40 évesen, TRT dózisban fog menni bármilyen AS. Addig meg nem kevés év van. :D

2013. December 02. - 22:02:31
Válasz #9477
Nem elérhető

Maszat


Muti már meg, hogy ki is mikor bólogatott arra, hogy egy teljesen kezdő 4 féle cuccot toljon! ;D Az egy dolog, hogy valóban sokkal jobb kombinálni, és vannak olyan helyzetek amikor kell is (pl stanozolol anti progeszteronként egy decás, vagy trenis kúrában stb), de kizártnak tartom, hogy itt valaki bólogatott arra, hogy egy kezdő 4 féle cuccot toljon az első kúrájába. :D

Én speciel sokkal jobban szeretem azokat a kúrákat amik fel vannak építve, és jól össze vannak kombinálva, mint egy heti 3 enantátból álló lebutított ciklust.  Heti 500 ena (nem 2 gagyi ampulla tartalomról beszélek, hanem 500mg tesztoszteronról hetente) pedig, egy arra érzékeny embernél igenis okozhat problémákat aromatázgátlók nélkül!! Erre nem bólogatunk.  8-} ;D

Sarti (voltam egyébként sartin, és nagyon bejött ;D ) nekem  pl az első kúrám 10db paki szuszi volt, 4 naponta 1, a végén 18 db zambonos winivel, ami átfedve ment tovább 2 hétig az uccsó tesztó után, minden másnap. Jó kis kúra volt. :)  De első kúrának akár egy sima stanozolol kúra is fasza lehet, provironnal, hogy ne legyen libidó gond, a végén kis tamoxi, meg valami tesztófokozó. Vagy DHEA. Attól függ mit szeretnél.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 02. - 23:24:18
Válasz #9478
Nem elérhető

doncicco


Külföldi fórumokon 500mg enát ajánlanak kezdésnek, max valamilyen aromatázgátlóval(de általában ilyen dózisnál nem szokott kelleni). Ezért is csodálkozom picit, hogy teljesen kezdő emberek tolnak 3-4féle cuccot egyszerre(az itteni emberek jó része pedig bőszen bólogat ezekre, tisztelet a kivételnek), bár jobb esetben a 4 féle különböző cuccból jön össze nekik az 500mg tesztó, ebbe is van egy kicsi tesztó, meg abba is.  ****:))))))

Mondjuk én már szerencsére kiszálltam ebből az egész szarból, de valamiért még mindig jól esik felnézni ide és olvasni a kokszokról, hogy ki mint szedi, szúrja stb. Pedig egész biztos, hogy legközelebb max 38-40 évesen, TRT dózisban fog menni bármilyen AS. Addig meg nem kevés év van. :D
Mi az a TRT? ????...

2013. December 02. - 23:40:10
Válasz #9479
Nem elérhető

Maszat


Külföldi fórumokon 500mg enát ajánlanak kezdésnek, max valamilyen aromatázgátlóval(de általában ilyen dózisnál nem szokott kelleni). Ezért is csodálkozom picit, hogy teljesen kezdő emberek tolnak 3-4féle cuccot egyszerre(az itteni emberek jó része pedig bőszen bólogat ezekre, tisztelet a kivételnek), bár jobb esetben a 4 féle különböző cuccból jön össze nekik az 500mg tesztó, ebbe is van egy kicsi tesztó, meg abba is.  ****:))))))

Mondjuk én már szerencsére kiszálltam ebből az egész szarból, de valamiért még mindig jól esik felnézni ide és olvasni a kokszokról, hogy ki mint szedi, szúrja stb. Pedig egész biztos, hogy legközelebb max 38-40 évesen, TRT dózisban fog menni bármilyen AS. Addig meg nem kevés év van. :D
Mi az a TRT? ????...

Terapeutikus célú tesztoszteron pótlás. Hivatalos, orvos által felírt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26