2024. Május 06. - 22:52:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498776 alkalommal)

0 Felhasználó és 40 vendég van a témában

2013. December 02. - 23:58:09
Válasz #9480
Nem elérhető

Triszo


Külföldi fórumokon 500mg enát ajánlanak kezdésnek, max valamilyen aromatázgátlóval(de általában ilyen dózisnál nem szokott kelleni). Ezért is csodálkozom picit, hogy teljesen kezdő emberek tolnak 3-4féle cuccot egyszerre(az itteni emberek jó része pedig bőszen bólogat ezekre, tisztelet a kivételnek), bár jobb esetben a 4 féle különböző cuccból jön össze nekik az 500mg tesztó, ebbe is van egy kicsi tesztó, meg abba is.  ****:))))))

Mondjuk én már szerencsére kiszálltam ebből az egész szarból, de valamiért még mindig jól esik felnézni ide és olvasni a kokszokról, hogy ki mint szedi, szúrja stb. Pedig egész biztos, hogy legközelebb max 38-40 évesen, TRT dózisban fog menni bármilyen AS. Addig meg nem kevés év van. :D
Mi az a TRT? ????...
testosterone replacement therapy- A tengerentúlon ez az orvosi felügyelettel történő, legális tesztoszteronpótlás folyamata :Dd

2013. December 03. - 00:03:25
Válasz #9481
Nem elérhető

try2bebig


Muti már meg, hogy ki is mikor bólogatott arra, hogy egy teljesen kezdő 4 féle cuccot toljon! ;D Az egy dolog, hogy valóban sokkal jobb kombinálni, és vannak olyan helyzetek amikor kell is (pl stanozolol anti progeszteronként egy decás, vagy trenis kúrában stb), de kizártnak tartom, hogy itt valaki bólogatott arra, hogy egy kezdő 4 féle cuccot toljon az első kúrájába. :D

Én speciel sokkal jobban szeretem azokat a kúrákat amik fel vannak építve, és jól össze vannak kombinálva, mint egy heti 3 enantátból álló lebutított ciklust.  Heti 500 ena (nem 2 gagyi ampulla tartalomról beszélek, hanem 500mg tesztoszteronról hetente) pedig, egy arra érzékeny embernél igenis okozhat problémákat aromatázgátlók nélkül!! Erre nem bólogatunk.  8-} ;D

Sarti (voltam egyébként sartin, és nagyon bejött ;D ) nekem  pl az első kúrám 10db paki szuszi volt, 4 naponta 1, a végén 18 db zambonos winivel, ami átfedve ment tovább 2 hétig az uccsó tesztó után, minden másnap. Jó kis kúra volt. :)  De első kúrának akár egy sima stanozolol kúra is fasza lehet, provironnal, hogy ne legyen libidó gond, a végén kis tamoxi, meg valami tesztófokozó. Vagy DHEA. Attól függ mit szeretnél.

Visszakeresgélni elnézést, de nem fogok, ha neked van kedved, akkor keress vissza, én viszont nem egy ilyenre emlékszek.  Ezen felül számtalan olyan eset volt, ahol indokolatlan mennyiségű adagok mentek (lehet, hogy nem 3-4 féle szerből, de az ilyen szempontból teljesen mindegy). Vagy pl beír valaki, hogy első, vagy 2. kúrája lesz és tervez bele trenbolont tenni, nem sok esetre emlékszem, hogy bárki mondta volna, hogy 'ne csináld'.

Stanozolol önmagában kúrának pedig nem sok értelmét látom, hogyha abban valóban stanozolol van. Akkor már inkább sima test e 500/w.

2013. December 03. - 01:29:22
Válasz #9482
Nem elérhető

Maszat


Dobálózol itt szavakkal, mondatokkal, de konkrét példát nem tudsz említeni...  :violinplay3: Miért ne lenne napi 40-50mg stanozololnak értelme, ha valaki nem akar őrült libidót, csak egy kis élesítést? Mi az indokolatlan dózis, és miből? Ha nagyon vissza akarnék emlékezni se tudnék felhozni őrült dózisokat ami itt be lett vallva, vagy ajánlva volt. 1000mg tesztoszteron meg 1000-1200mg boldenon ami a legdurvább emlékem, és azt se kezdők emlegették. Azért mert te 500at ajánlsz az 1000 már indokolatlan? A heti 25 sustanon, na az indokolatlan. Hobbi szinten.

Valamit tegyél már hozzá, ami nem szerinted, meg nem ködös emlék.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 03. - 08:29:04
Válasz #9483
Nem elérhető

try2bebig


Okes,majd visszanezek neked 1 évnyi hozzászólást.


2013. December 03. - 09:15:49
Válasz #9484
Nem elérhető

doncicco


A korábbi hsz-ok okoztak némi fejtörést ::) mindenkinek nagyon jó a bromo de elnyomja a hpt-t.Jó a dhea de tul.képpen az is egy prohormon.. szóval a kúra utáni egyébként is kiütött saját teszto termelést hogyan lehet úgy felhozni, hogy ne újabb gátlás legyen belőle...??

2013. December 03. - 09:22:11
Válasz #9485
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szerintem egy kis stanának még van értelme, ha valaki nem akarja rommá kokszolni magát, esetleg nem szereti a tűt (most tényleg stanáról beszélek). Természetesen igazad van abban, hogy jó, ha valami kis androgén is van mellette, nyilván egy tisztán anabolikus szer, relatíve elhanyagolható androgén tulajdonságokkal, megviseli lelkileg a használót, és csökkenti a libidót, ellenben nem aromatizálódik, minőségi izmot hoz, ha nem is sokat (ez meg genetika függő is, mert van akinél egész látható változást hoz), tehát "formáz".
Sőt hobbi szintem én totál ellenzem a nagy stackeket, a horror adagokat.

Ja igen, és az eszébe jutott már valakinek, hogy pl. stana (de más mellé is) szedjen omega-3-at? Amúgy az annyira alap kieg lenne, mint a fehérje. Nem.......fontosabb. Csak sokat ezzel nem foglalkoznak.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. December 03. - 09:23:06
Válasz #9486
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A korábbi hsz-ok okoztak némi fejtörést ::) mindenkinek nagyon jó a bromo de elnyomja a hpt-t.Jó a dhea de tul.képpen az is egy prohormon.. szóval a kúra utáni egyébként is kiütött saját teszto termelést hogyan lehet úgy felhozni, hogy ne újabb gátlás legyen belőle...??
Ok akkor én egy ellenpélda vagyok, azóta jó a libidóm, nem nyomta el  @:-).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. December 03. - 09:33:40
Válasz #9487
Nem elérhető

Milo


Okes,majd visszanezek neked 1 évnyi hozzászólást.



mért vagy ennyire kiváncsi? használj annyit amennyit jónaktalálsz. egyébként meg egy szép téli programnak tartok, hideg zord időkben forró tea/kávé szürcsölgetése mellett visszaolvasgatni a régi hozzászólásokat és nosztalgiázni kicsit
Riceman

2013. December 03. - 09:34:16
Válasz #9488
Nem elérhető

doncicco


Nem teljesen, mert jóval korábban már itt olvastuk, hogy a jó libidó nem egyenlő a szükséges mértékű tesztó termeléssel.Mellesleg a stana is erős gátló hatású a hpt tekintetében (ezt is itt olvastam ;D).

2013. December 03. - 09:35:52
Válasz #9489
Nem elérhető

doncicco


Szerintem egy kis stanának még van értelme, ha valaki nem akarja rommá kokszolni magát, esetleg nem szereti a tűt (most tényleg stanáról beszélek). Természetesen igazad van abban, hogy jó, ha valami kis androgén is van mellette, nyilván egy tisztán anabolikus szer, relatíve elhanyagolható androgén tulajdonságokkal, megviseli lelkileg a használót, és csökkenti a libidót, ellenben nem aromatizálódik, minőségi izmot hoz, ha nem is sokat (ez meg genetika függő is, mert van akinél egész látható változást hoz), tehát "formáz".
Sőt hobbi szintem én totál ellenzem a nagy stackeket, a horror adagokat.

Ja igen, és az eszébe jutott már valakinek, hogy pl. stana (de más mellé is) szedjen omega-3-at? Amúgy az annyira alap kieg lenne, mint a fehérje. Nem.......fontosabb. Csak sokat ezzel nem foglalkoznak.



Bocs, az előbbi erre vonatkozott.

2013. December 03. - 09:36:29
Válasz #9490
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A korábbi hsz-ok okoztak némi fejtörést ::) mindenkinek nagyon jó a bromo de elnyomja a hpt-t.Jó a dhea de tul.képpen az is egy prohormon.. szóval a kúra utáni egyébként is kiütött saját teszto termelést hogyan lehet úgy felhozni, hogy ne újabb gátlás legyen belőle...??
Ok akkor én egy ellenpélda vagyok, azóta jó a libidóm, nem nyomta el  @:-).


Már sokszor leírtam, hogy a tesztoszteron-termelés és a libidó két különböző dolog.

A másik pedig, mielőtt doncicco ismét elkezdi bevinni olvasókat a sűrű erdőbe, a DHEA nem prohormon, hanem a prohormon előanyaga, ami nagy különbség potenciálban.

A másik pedig, hogy a "6-bromo" egy bizonyos mértékig lehet csak hpta elnyomó, de nem igazán lehet tudni, mennyire. A másik érdekesség pedig, hogy milyen szinten nyomja el a tesztoszteron-termelést a 6-bromo, ami annyit jelent, hogy egy alacsony tesztoszteron szintű embernél még nem, egy közepes szintnél még nem, de a normál vagy annál magasabb szintnél már igen, mint például a proviron is ilyen tulajdonsággal bír. Ehhez kellenének például a kontrollált emberkisérletek, amik viszont valszeg nem lesznek.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. December 03. - 09:43:03
Válasz #9491
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Muti már meg, hogy ki is mikor bólogatott arra, hogy egy teljesen kezdő 4 féle cuccot toljon! ;D Az egy dolog, hogy valóban sokkal jobb kombinálni, és vannak olyan helyzetek amikor kell is (pl stanozolol anti progeszteronként egy decás, vagy trenis kúrában stb), de kizártnak tartom, hogy itt valaki bólogatott arra, hogy egy kezdő 4 féle cuccot toljon az első kúrájába. :D

Én speciel sokkal jobban szeretem azokat a kúrákat amik fel vannak építve, és jól össze vannak kombinálva, mint egy heti 3 enantátból álló lebutított ciklust.  Heti 500 ena (nem 2 gagyi ampulla tartalomról beszélek, hanem 500mg tesztoszteronról hetente) pedig, egy arra érzékeny embernél igenis okozhat problémákat aromatázgátlók nélkül!! Erre nem bólogatunk.  8-} ;D

Sarti (voltam egyébként sartin, és nagyon bejött ;D ) nekem  pl az első kúrám 10db paki szuszi volt, 4 naponta 1, a végén 18 db zambonos winivel, ami átfedve ment tovább 2 hétig az uccsó tesztó után, minden másnap. Jó kis kúra volt. :)  De első kúrának akár egy sima stanozolol kúra is fasza lehet, provironnal, hogy ne legyen libidó gond, a végén kis tamoxi, meg valami tesztófokozó. Vagy DHEA. Attól függ mit szeretnél.

Visszakeresgélni elnézést, de nem fogok, ha neked van kedved, akkor keress vissza, én viszont nem egy ilyenre emlékszek.  Ezen felül számtalan olyan eset volt, ahol indokolatlan mennyiségű adagok mentek (lehet, hogy nem 3-4 féle szerből, de az ilyen szempontból teljesen mindegy). Vagy pl beír valaki, hogy első, vagy 2. kúrája lesz és tervez bele trenbolont tenni, nem sok esetre emlékszem, hogy bárki mondta volna, hogy 'ne csináld'.

Stanozolol önmagában kúrának pedig nem sok értelmét látom, hogyha abban valóban stanozolol van. Akkor már inkább sima test e 500/w.

Elmagyaráznád itt az olvasóknak, miért nem tehet egy ember a második kúrájába(vagy akár az elsőbe) trenbolone-t? (mert túl erős?)

Az önmagában tesztoszteron kúra(főleg még ha ráadásul egy féle) a legértelmetlenebb dolog amit valaha valaki csinálhat.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. December 03. - 09:44:23
Válasz #9492
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem teljesen, mert jóval korábban már itt olvastuk, hogy a jó libidó nem egyenlő a szükséges mértékű tesztó termeléssel.Mellesleg a stana is erős gátló hatású a hpt tekintetében (ezt is itt olvastam ;D).

Messze nem annyira elnyomó, mint a tesztoszteron maga.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. December 03. - 09:46:30
Válasz #9493
Nem elérhető

doncicco


A korábbi hsz-ok okoztak némi fejtörést ::) mindenkinek nagyon jó a bromo de elnyomja a hpt-t.Jó a dhea de tul.képpen az is egy prohormon.. szóval a kúra utáni egyébként is kiütött saját teszto termelést hogyan lehet úgy felhozni, hogy ne újabb gátlás legyen belőle...??
Ok akkor én egy ellenpélda vagyok, azóta jó a libidóm, nem nyomta el  @:-).


Már sokszor leírtam, hogy a tesztoszteron-termelés és a libidó két különböző dolog.

A másik pedig, mielőtt doncicco ismét elkezdi bevinni olvasókat a sűrű erdőbe, a DHEA nem prohormon, hanem a prohormon előanyaga, ami nagy különbség potenciálban.

A másik pedig, hogy a "6-bromo" egy bizonyos mértékig lehet csak hpta elnyomó, de nem igazán lehet tudni, mennyire. A másik érdekesség pedig, hogy milyen szinten nyomja el a tesztoszteron-termelést a 6-bromo, ami annyit jelent, hogy egy alacsony tesztoszteron szintű embernél még nem, egy közepes szintnél még nem, de a normál vagy annál magasabb szintnél már igen, mint például a proviron is ilyen tulajdonsággal bír. Ehhez kellenének például a kontrollált emberkisérletek, amik viszont valszeg nem lesznek.

Nem bevinni, hanem kijönni akartam a sűrű erdőből :Derre voltam kíváncsi, kösz ;-oo-;

2013. December 03. - 09:56:34
Válasz #9494
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A korábbi hsz-ok okoztak némi fejtörést ::) mindenkinek nagyon jó a bromo de elnyomja a hpt-t.Jó a dhea de tul.képpen az is egy prohormon.. szóval a kúra utáni egyébként is kiütött saját teszto termelést hogyan lehet úgy felhozni, hogy ne újabb gátlás legyen belőle...??
Ok akkor én egy ellenpélda vagyok, azóta jó a libidóm, nem nyomta el  @:-).


Már sokszor leírtam, hogy a tesztoszteron-termelés és a libidó két különböző dolog.

A másik pedig, mielőtt doncicco ismét elkezdi bevinni olvasókat a sűrű erdőbe, a DHEA nem prohormon, hanem a prohormon előanyaga, ami nagy különbség potenciálban.

A másik pedig, hogy a "6-bromo" egy bizonyos mértékig lehet csak hpta elnyomó, de nem igazán lehet tudni, mennyire. A másik érdekesség pedig, hogy milyen szinten nyomja el a tesztoszteron-termelést a 6-bromo, ami annyit jelent, hogy egy alacsony tesztoszteron szintű embernél még nem, egy közepes szintnél még nem, de a normál vagy annál magasabb szintnél már igen, mint például a proviron is ilyen tulajdonsággal bír. Ehhez kellenének például a kontrollált emberkisérletek, amik viszont valszeg nem lesznek.

Nem bevinni, hanem kijönni akartam a sűrű erdőből :Derre voltam kíváncsi, kösz ;-oo-;

Azt hiszem, hogy van is ilyen kieg. például, de a DHEA, 6-bromo(vagy akár Arimistane vagy bármi más anti-aromatáz) és DAA nem olyan rossz kombináció utókúrában.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"