2024. Május 06. - 13:58:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498633 alkalommal)

0 Felhasználó és 54 vendég van a témában

2013. December 06. - 17:35:27
Válasz #9510
Nem elérhető

Rebel


A törés mindig az üres időszakban jön. A mértéke egyenesen arányos a kúra eredményével. Lassan vagy gyorsan, de mindig eljön. Nem amikor a bromo meg a daa megy, hanem utána kicsivel. Egyszerűen a többlet hormonnal megszerzett izmot nem lehet megtartani a többlet hormon nélkül. Előbb utóbb a tömeg elvész, a fazon elpuhul. A szteroiddal szerzett izom egy átmeneti állapot, amiből hosszútávon semmi nem marad. Semmi! Maximum egy kis izommemória, ami abban nyilvánul meg, ha majd megint koxolsz, akkor hamarabb formába jössz.  ;D
Kivétel ,ha kemény diéta alatt kokszolsz.Mert ekkor nem jön izom,csak kevésbé épül le.Viszont a plusz zsír és víz prímán visszajön.

2013. December 06. - 19:08:27
Válasz #9511
Nem elérhető

cpggyurma


A törés mindig az üres időszakban jön. A mértéke egyenesen arányos a kúra eredményével. Lassan vagy gyorsan, de mindig eljön. Nem amikor a bromo meg a daa megy, hanem utána kicsivel. Egyszerűen a többlet hormonnal megszerzett izmot nem lehet megtartani a többlet hormon nélkül. Előbb utóbb a tömeg elvész, a fazon elpuhul. A szteroiddal szerzett izom egy átmeneti állapot, amiből hosszútávon semmi nem marad. Semmi! Maximum egy kis izommemória, ami abban nyilvánul meg, ha majd megint koxolsz, akkor hamarabb formába jössz.  ;D






Ez mind igaz sajnos :(
Ezért nem szabad leállni egy napra sem :D

2013. December 06. - 20:41:07
Válasz #9512
Nem elérhető

Gabe


Én ismerek ilyen fiatalembert. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. December 06. - 22:00:49
Válasz #9513
Nem elérhető

Jordan


Összeesés ideiglenes, kox is forever!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. December 06. - 23:07:51
Válasz #9514
Nem elérhető

ninja14


A törés mindig az üres időszakban jön. A mértéke egyenesen arányos a kúra eredményével. Lassan vagy gyorsan, de mindig eljön. Nem amikor a bromo meg a daa megy, hanem utána kicsivel. Egyszerűen a többlet hormonnal megszerzett izmot nem lehet megtartani a többlet hormon nélkül. Előbb utóbb a tömeg elvész, a fazon elpuhul. A szteroiddal szerzett izom egy átmeneti állapot, amiből hosszútávon semmi nem marad. Semmi! Maximum egy kis izommemória, ami abban nyilvánul meg, ha majd megint koxolsz, akkor hamarabb formába jössz.  ;D
Pontosan! ezért nem kell a kúrákban tesztót tolni! :D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. December 07. - 12:31:46
Válasz #9515
Nem elérhető

cpggyurma



2013. December 07. - 12:51:12
Válasz #9516
Nem elérhető

Maszat


A törés mindig az üres időszakban jön. A mértéke egyenesen arányos a kúra eredményével. Lassan vagy gyorsan, de mindig eljön. Nem amikor a bromo meg a daa megy, hanem utána kicsivel. Egyszerűen a többlet hormonnal megszerzett izmot nem lehet megtartani a többlet hormon nélkül. Előbb utóbb a tömeg elvész, a fazon elpuhul. A szteroiddal szerzett izom egy átmeneti állapot, amiből hosszútávon semmi nem marad. Semmi! Maximum egy kis izommemória, ami abban nyilvánul meg, ha majd megint koxolsz, akkor hamarabb formába jössz.  ;D
Kivétel ,ha kemény diéta alatt kokszolsz.Mert ekkor nem jön izom,csak kevésbé épül le.Viszont a plusz zsír és víz prímán visszajön.

Nincs kivétel. Arra írtam, hogy a fazon elpuhul.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 07. - 12:56:45
Válasz #9517
Nem elérhető

Maszat


Én ismerek ilyen fiatalembert. ;D

Én is ismerem? ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 07. - 13:16:59
Válasz #9518
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. December 07. - 13:34:02
Válasz #9519
Nem elérhető

Maszat


Én ismerek ilyen fiatalembert. ;D

Én is ismerem? ;D
Bazze' má' megint. ;D

Most próbáltam cseles lenni, és írtam a végére egy kérdőjelet. ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 08. - 11:32:38
Válasz #9520
Nem elérhető

Jordan


Kúra után a legszarabb, amikor elpuhulnak az izmok. Még ha nem is fogytál szarrá, ott vannak, de nem úgy néz ki mint előtte  ;D Erőben én pl soha nem estem össze. Ugyanazzal a súllyal nyomom, aztán mikor leteszem a súlyt és belenézek a tükörbe és  :-\
Egyre jobban úgy látom, ahogy említettétek is: "Soha nem szabad abbahagyni, egy hétre sem!"  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. December 08. - 12:24:05
Válasz #9521
Nem elérhető

Maszat


Sokan nevetnek a szenvedélyem a tesztoszteron topicon, pedig hááát.  ::) ;D  Én meg mindig meggyőzöm magam, hogy ez egy nagy értelmetlen faszság, mostanában már tényleg el is hittem.  --)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 08. - 12:29:36
Válasz #9522
Nem elérhető

cpggyurma


Sokan nevetnek a szenvedélyem a tesztoszteron topicon, pedig hááát.  ::) ;D  Én meg mindig meggyőzöm magam, hogy ez egy nagy értelmetlen faszság, mostanában már tényleg el is hittem.  --)


értelmetlen vagy nem nekem életem legszebb napjai  :D

2013. December 16. - 16:41:19
Válasz #9523
Nem elérhető

Jordan


Na mivan? Mindenki lazít, senki nem akar most koxolni?  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. December 16. - 20:03:43
Válasz #9524
Nem elérhető

ninja14


Na mivan? Mindenki lazít, senki nem akar most koxolni?  :D
Nekem úgy gyúllad a seggem, h nem bírok a net előtt ülni  :'( ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D