2024. Május 07. - 06:24:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498862 alkalommal)

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában

2013. December 19. - 23:51:53
Válasz #9540
Nem elérhető

Milo


kevert tesztót tudtok vmit ami jó mostanság?
Riceman

2013. December 20. - 10:31:36
Válasz #9541
Nem elérhető

Maszat


kevert tesztót tudtok vmit ami jó mostanság?

NYP-től a blendon jó, de gyullad mint a kurvaélet. Még fél ml hozzászívott plusz olajjal is. Állítólag.

Te mondjuk szívhatsz hozzá pár ml NPP-t ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 21. - 09:23:04
Válasz #9542
Nem elérhető

jaycutler11


NYP-nak a propija is rohadt jó! Tesztelte a szomszéd kutyája..

2013. December 21. - 13:36:30
Válasz #9543
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
NYP-nak a propija is rohadt jó! Tesztelte a szomszéd kutyája..
De miért kutyának adja? Kár belé  :)
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. December 22. - 02:39:25
Válasz #9544
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 24. - 12:27:50
Válasz #9545
Nem elérhető

Maszat


Boldog Karit Coxosok! ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 24. - 13:08:23
Válasz #9546
Nem elérhető

cpggyurma



2013. December 24. - 23:51:14
Válasz #9547
Nem elérhető

d3lete


Sziasztok!

Kellemes ünnepeket!

Nagyon sokat olvasgattam a hozzászólásotokat,és tanácsadásaitokat de most vettem erőt magamon hogy regisztráljak és hozzászóljak a dolgokhoz.
5 éve foglalkozom testépítéssel. Most volt egy év kihagyásom rettentő nehezen fejlősöm és rohadt gyorsan le is adom. Tavaly 80kg voltam rom szárazon sosem mértem testzsírt hitelesen de 10% alatt volt. Most 65 vagyok  @-o Eddig nyomtam stanazolol 10mg kúrát, sustát meg melléjük spirot. Most kicsit vissza akarok rázódni, de susta csak kibróbálás céljából volt hogy tiszta -e a cucc meg hogy reagál rá a szervezetem. 5 szurit toltam be heti 500mg -ot 2ml kb. Nem vezettem le meg semmi stanáról sem. Semmi gondom nincsen nem is volt. Most komolyabban akarom nyomni egy 7-8 hetet. Heti 500-700mg al. Minden második nap. Heti két szurival. Mellé ha kell provi napi 1 szem mehetne? A végére lennék kíváncsi levezetőbe mit tegyek bele HCG-t hogy adagoljam? HCG helyett van más? Vagy kizárólag csak azt javasoljátok? Zita mehet hcg hez? Valamint valami tesztofokozó Biotech 2000mg os triboostere jó lenne?
Köszönöm szépen!
Üdv!

2013. December 25. - 00:12:42
Válasz #9548
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!

Kellemes ünnepeket!

Nagyon sokat olvasgattam a hozzászólásotokat,és tanácsadásaitokat de most vettem erőt magamon hogy regisztráljak és hozzászóljak a dolgokhoz.
5 éve foglalkozom testépítéssel. Most volt egy év kihagyásom rettentő nehezen fejlősöm és rohadt gyorsan le is adom. Tavaly 80kg voltam rom szárazon sosem mértem testzsírt hitelesen de 10% alatt volt. Most 65 vagyok  @-o Eddig nyomtam stanazolol 10mg kúrát, sustát meg melléjük spirot. Most kicsit vissza akarok rázódni, de susta csak kibróbálás céljából volt hogy tiszta -e a cucc meg hogy reagál rá a szervezetem. 5 szurit toltam be heti 500mg -ot 2ml kb. Nem vezettem le meg semmi stanáról sem. Semmi gondom nincsen nem is volt. Most komolyabban akarom nyomni egy 7-8 hetet. Heti 500-700mg al. Minden második nap. Heti két szurival. Mellé ha kell provi napi 1 szem mehetne? A végére lennék kíváncsi levezetőbe mit tegyek bele HCG-t hogy adagoljam? HCG helyett van más? Vagy kizárólag csak azt javasoljátok? Zita mehet hcg hez? Valamint valami tesztofokozó Biotech 2000mg os triboostere jó lenne?
Köszönöm szépen!
Üdv!

" Heti 500-700mg al. Minden második nap. Heti két szurival."  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 25. - 09:22:05
Válasz #9549
Nem elérhető

sarti


Miért masza nem tudsz számolni? 2*250 az pont ennyi!

2013. December 25. - 13:21:35
Válasz #9550
Nem elérhető

Maszat


Miért masza nem tudsz számolni? 2*250 az pont ennyi!

Ha minden másnap tolja az ember, akkor egyik héten 3, az utána lévőn 4 szuri esik a hétbe. Szóval gondolom vicceltél röhögős fej nélkül :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 25. - 14:13:21
Válasz #9551
Nem elérhető

sarti


Bocs, csak a heti két szurit láttam, a minden második napot nem, nekem is betett ez a karácsonyozás :D

2013. December 25. - 15:49:35
Válasz #9552
Nem elérhető

d3lete


Bocsi igazatok van elírtam. A két szuri közt 1 nap vagy 2 nap telne el.

2013. December 25. - 15:50:31
Válasz #9553
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Bocs, csak a heti két szurit láttam, a minden második napot nem, nekem is betett ez a karácsonyozás :D
Ahha, szóval eredetileg nem viccelt  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. December 27. - 18:35:09
Válasz #9554

Ridetop

Vendég
Sziasztok!

Pár nap alatt sikerült kiolvasni a topicot, de így is maradt jó néhány kérdésem, amit feltennék itt.
5-6 éve edzek, igaz voltak több hetes/hónapos kihagyások is közte. Jelenleg 82 kg vagyok, 177 cm, 27 éves. Amikor elkezdtem edzeni éjjel-nappal a témával foglalkoztam, persze ebben a sportban mindig lehet új dolgokat tanulni, kipróbálni.
Úgy gondolom tisztában vagyok az edzéstechnikával, étkezéssel. A kajálásom úgy érzem megfelelő, de munkámból és mohóságomból kifolyólag nem tökéletes. Mindenesetre a ch-fehérje-zsír mennyiségre mindig figyelek. Elég sok féle táplálékkiegészítőt használtam és használok most is.

A sötét oldal gondolata mindig is foglalkoztatott. De addig sose adtam volna rá a fejem, amíg tudtam hogy az edzés-kaja-kiegészítő hármast nem tudom maximalizálni. Igaz, ez a pillanat még most sem érkezett meg. De ennél jobb már nem is lesz, így elhatároztam a dolgot. Persze belevágás előtt mindenképp informálódni akartam/akarok, mert inkább hagyatkozom "idegenemberekre", mint olyanra, akinek célja és érdeke eladni bizonyos dolgokból minél többet.
Hatalmas kúrákban akkor sem, és most sem gondolkodom. Bár ahogy itt olvastam, egy kúra nem, csak első létezik, ez még a jövő zenéje. Bár lehet hülyén hangzik, nekem nem az lenne a fontos, hogy hatalmasra és eresre nőjek e szerek segítségével, csupán annyi - ami mindig is idegesített -, hogy ha már megeszem napi fél kiló csirkét, mellé igen sok drága táplálékkiegészítőt, akkor az jó helyre menjen, ne pedig másnap reggel a wc-ben landoljon, és 90%, a bélsárral együtt távozzék.

Amikor régen ismerkedtem a dolgokkal, már akkor is a stanozolol volt számomra a legszimpatikusabb megoldás a problémámra, és most is erre tenném le a voksom. Bár sokan kevésnek gondolják még első kúrára is, nekem nagyon is elegendő lenne már pár kg izom és egy kis testkompozíció változás is. Mint már említettem tényleg csak 1-2 dologban gondolkodnék (így elsőre), a szuris dolgokat meg egyelőre kizárnám.
E mellé életem legtisztább és tökéletesebb kajálását és leggigantikusabb táplálékkiegészítő stackjét vetném be.

És akkor most jönnének a kérdések. Legfontosabb talán az, van e egyáltalán értelme, csak a stanat használni, főleg arra, hogy tényleg segítsen nagyobb %-ban hasznosítani a kaja+kieg elfogyasztását. Vagy esetleg erre mással lenne érdemes próbálkozni.
Melyek mostanában a megbízható stanozolol "márkák" a piacon? :)
Az X-files 2003-ban napi 15-25mg-ot ír, de máshol inkább 25-30mg-okat olvastam, piramisos szedéssel.
Kúra után/közben érdemes e májvédőt, Proviron-t szedni? Mert erről is mindenhol más olvastam eddig.

Röviden ennyi, köszönöm a  válaszokat!