2024. Május 06. - 14:52:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498652 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2013. December 27. - 21:28:54
Válasz #9555
Nem elérhető

Maszat


Egy komplett, jól megtervezett kúrának mindig alapja a tesztoszteron, de az hülyeség, hogy pusztán stanozolollal nem lehet eredményeket elérni. Nyilván nem tömegnövelésre használják, de a fazonon sokat tud javítani magában is. Vannak sajátos kis mellékhatásai, mint pl az ízületi fájdalmak (van akinél szinte azonnal, van akinél csak hosszabb használat után), libidó csökkenés (ez is egyénfüggő)ami miatt is jó, ha megy mellé tesztoszteron... Szerintem orálisan napi 40-50mg-nál kevesebbet nem érdemes használni, kb ennyi kell, hogy hozzon annyit amit az ember elvár egy gyógyszerhasználattól. Májvédőt mindenképp érdemes mellé szedni, mivel alkilált szteroidrol van szó. Proviron már csak az androgén hatása miatt is jó lehet mellé, valamint jól kötődik az SHBG-hez is. Nem feltétel, de jól jöhet. Aromatizációból adódó kellemetlenségektől nem kell tartanod, már ha eredeti a szer ;D (isten hozott ;D ) 6-7 hétnél nem szedném tovább. Kúra után kis nolvadex jól jöhet, HPTA helyreállítás szempontjából, napi 10-20mg, 2-3 hétig.  

Ezeket általánosságban írom, saját vélemény alapján, nem konkrétan neked útmutató jelleggel.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 29. - 09:13:29
Válasz #9556

Ridetop

Vendég
Köszönöm a választ! :)
Sajnos, ahogy régebbi és újabb hozzászólásoknál olvastam, igen gyakran szeretik hamisítani a stanat. Ez eléggé aggaszt, ugyanis valami más fost nem igazán van kedvem beszedni. Van most valami olyan cucc, amihez biztató visszajelzések vannak? A La Pharmaról itt jó véleményt nem olvastam, más fórumon a Genesist és a Vermodjet ajánlották másnak. Bár, majd ha konzultálok az orvosommal, többet fogok tudni. De belegondolva, lehet maga a díler sem tudja, hogy eredetit árul e egyáltalán.

Ha belekezdenék a kúrába milyen tápkieg emelt fogyasztását ajánlanád Te vagy más? Fehérjét mindenképp felemelem min. 3g/tskg-ra (eddig 2-2,5 körül volt). Vitargot még nem használtam, de arra most mindenképp beruházom így is - úgy is. BCAA-t érdemes e magasabb dózisban magamhoz venni? Természetes teszto fokozónak van e értelme kúra közben avagy előtt? Vagy az lényegtelen? :)

Bocsi a sok kérdésért.
Amúgy veled pont úgy vagyok, hogy az utóbbi napokban annyit olvastam a hozzászólásaid, mint ha már ismernélek.
Régebben jobban pörgött a topic.

Üdv

2013. December 29. - 11:49:13
Válasz #9557
Nem elérhető

cpggyurma


Köszönöm a választ! :)
Sajnos, ahogy régebbi és újabb hozzászólásoknál olvastam, igen gyakran szeretik hamisítani a stanat. Ez eléggé aggaszt, ugyanis valami más fost nem igazán van kedvem beszedni. Van most valami olyan cucc, amihez biztató visszajelzések vannak? A La Pharmaról itt jó véleményt nem olvastam, más fórumon a Genesist és a Vermodjet ajánlották másnak. Bár, majd ha konzultálok az orvosommal, többet fogok tudni. De belegondolva, lehet maga a díler sem tudja, hogy eredetit árul e egyáltalán.

Ha belekezdenék a kúrába milyen tápkieg emelt fogyasztását ajánlanád Te vagy más? Fehérjét mindenképp felemelem min. 3g/tskg-ra (eddig 2-2,5 körül volt). Vitargot még nem használtam, de arra most mindenképp beruházom így is - úgy is. BCAA-t érdemes e magasabb dózisban magamhoz venni? Természetes teszto fokozónak van e értelme kúra közben avagy előtt? Vagy az lényegtelen? :)

Bocsi a sok kérdésért.
Amúgy veled pont úgy vagyok, hogy az utóbbi napokban annyit olvastam a hozzászólásaid, mint ha már ismernélek.
Régebben jobban pörgött a topic.

Üdv


LaPharma sztem felejtős, Genesisből is van 2fajta .másfél éve használtam . Jónak jó volt de biztos nem volt 10mg benne az enyém ha jól emlékszem a ragasztott dátumos volt ami elvileg a jobb de javítsatok ki ha tévedek. Diéta közben használtam, sokat javított  a formán és erőben is nekem sokat dobott.
Vermodje-t nem ismerem hallottam már róla dolgokat de addig míg nem próbálom nem véleményezem

2013. December 29. - 22:47:14
Válasz #9558
Nem elérhető

macusmacus


Bocs, hogy nem témába vág, de felmerült egy tápkieg, az Alri pro anabol!Kipróbálnám, de sehol nem lehet rendelni, estleg valaki egy linket privátba?

2013. December 30. - 12:11:45
Válasz #9559
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Bocs, hogy nem témába vág, de felmerült egy tápkieg, az Alri pro anabol!Kipróbálnám, de sehol nem lehet rendelni, estleg valaki egy linket privátba?

Évek óta nem létezik az a termék...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. December 30. - 12:46:23
Válasz #9560
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. December 30. - 17:25:22
Válasz #9561
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2014. Január 02. - 13:32:02
Válasz #9562
Nem elérhető

cpggyurma


új év új kúrák kezdte  :-){

2014. Január 02. - 22:30:34
Válasz #9563
Nem elérhető

cpggyurma


vagy mindenki dopping nélkül??  ;D


2014. Január 02. - 23:19:55
Válasz #9564
Nem elérhető

Milo


ennek az embernek már nincs is nyaka
Riceman

2014. Január 03. - 12:41:48
Válasz #9565
Nem elérhető

H. Laci



2014. Január 04. - 21:52:43
Válasz #9566
Nem elérhető

cpggyurma


balkanpharma most is olyan gagyi mint pár éve?  ::)

2014. Január 06. - 23:44:17
Válasz #9567
Nem elérhető

BG21


Sziasztok ismét! Nemrég Írtam, hogy szeretnék kipróbálni egy kúrát. Atragtam magam jó pár oldalon a fórumon, és szakirodalmon. A választásom pedig Deca-susta kombinaciora esett. Heti 2-2 ampulla menne valagba, illetve kúra közben napi 1-1 szem proviron es zitazonium. Kérdésem, hogy Hcg-t mindenképpen kellene hasznaljak utána, vagy nem szükséges? Ti kiegeszitenetek meg valamivel?

2014. Január 09. - 04:58:58
Válasz #9568
Nem elérhető

kemi



 ;D ;D ;D

1 ez mi a fasz? :D
2 szerintetek tényleg nem doppingol?

2014. Január 09. - 10:27:03
Válasz #9569
Nem elérhető

Maszat


A Fekete Laci egy büdös tahó! Egy cirkuszi majom!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26