2024. Május 06. - 17:37:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498696 alkalommal)

0 Felhasználó és 54 vendég van a témában

2014. Január 21. - 19:21:11
Válasz #9615
Nem elérhető

sarti


Az a baj, hogy nem fogom tudni mennyit ért, mert mellé megy még pár egyéb :D

2014. Január 22. - 11:08:12
Válasz #9616
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az a baj, hogy nem fogom tudni mennyit ért, mert mellé megy még pár egyéb :D
Ne vegyél ilyeneket, majd egy idő után megtanulod mire érdemes pénzt kiadni, és mire nem. Csak az alapok, de azok legyenek meg. Illetve csak a leghatásosabb dolgok az alapok mellé. A többi értelmetlen.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Január 22. - 12:24:35
Válasz #9617
Nem elérhető

Gabe


Igyál turmixot. :)
Johnny is megmondta.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Január 22. - 12:46:13
Válasz #9618
Nem elérhető

Milo


Az a baj, hogy nem fogom tudni mennyit ért, mert mellé megy még pár egyéb :D

szerintem ha ez ennyire szuper dolog lenne, már rég elterjedt volna. tényleg inkább igyál turmixot, de sok zabbal, cretinnal, lenmagolajjal
Riceman

2014. Január 22. - 12:51:00
Válasz #9619
Nem elérhető

Maszat


Az a baj, hogy nem fogom tudni mennyit ért, mert mellé megy még pár egyéb :D

szerintem ha ez ennyire szuper dolog lenne, már rég elterjedt volna.

Vagy ki lenne vonva a forgalomból ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Január 24. - 22:21:35
Válasz #9620
Nem elérhető

sarti


Maszat, ez meggyőzött :D

2014. Január 25. - 08:21:14
Válasz #9621
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az a baj, hogy nem fogom tudni mennyit ért, mert mellé megy még pár egyéb :D

szerintem ha ez ennyire szuper dolog lenne, már rég elterjedt volna.

Vagy ki lenne vonva a forgalomból ;D
Ott a pont.......

 ;) :D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Január 25. - 08:36:35
Válasz #9622
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Pénzt csak fehérjére, glutaminra, BCAA-ra, némi kreatinra, Omega-3-ra, C-vitaminra adjál ki, D-vitamin (minimum 2500IU), ha nem kellően változatos a táplálkozás, akkor multivitamin.
Omega-3, ha lehet állati forrásból, tehát halolaj. Sokkal jobban hasznosítja az emberi szervezet.
Ezeken kívül csak olyan dolgokra, amikkel meg tudod támogatni a tápanyagok jobb hasznosulását :D, ezt mindenki maga dönti el, mivel, hogyan, mindenesetre az ecdyssterone, és társai, meg hasonló baromságok felejtősek.

Én most 2 hete, a fogam miatt csak kardiózok (volt közben egy zorall edzés, de utána pár napra lebetegedtem), le is ment 2kg. Ma visszaállok a súlyzós edzésre is.
A turmixom így néz ki most - fehérje náne

6dl víz + epres bolero italpor 1/4-ed tasak + 10-12g Glutamin + 10-12g BCAA + 1g taurin + 1.5-2g C-vitamin por, ha van adok hozzá kreatint is, de most elfogyott (kreatin glukonátot). Ezzel veszek be 3-4 lágyzselé kapszula omega-3-at.

Napi 1 turmix megy, de 2 ilyen löttynél már tényleg rendesen lehet érezni a hatást, folyamatos "betölltöttség" még akkor is, ha csökkented a szénhidrátot.
 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Január 25. - 15:29:38
Válasz #9623
Nem elérhető

eo2eo


Pénzt csak fehérjére, glutaminra, BCAA-ra, némi kreatinra, Omega-3-ra, C-vitaminra adjál ki, D-vitamin (minimum 2500IU), ha nem kellően változatos a táplálkozás, akkor multivitamin.
Omega-3, ha lehet állati forrásból, tehát halolaj. Sokkal jobban hasznosítja az emberi szervezet.
Ezeken kívül csak olyan dolgokra, amikkel meg tudod támogatni a tápanyagok jobb hasznosulását :D, ezt mindenki maga dönti el, mivel, hogyan, mindenesetre az ecdyssterone, és társai, meg hasonló baromságok felejtősek.

Én most 2 hete, a fogam miatt csak kardiózok (volt közben egy zorall edzés, de utána pár napra lebetegedtem), le is ment 2kg. Ma visszaállok a súlyzós edzésre is.
A turmixom így néz ki most - fehérje náne

6dl víz + epres bolero italpor 1/4-ed tasak + 10-12g Glutamin + 10-12g BCAA + 1g taurin + 1.5-2g C-vitamin por, ha van adok hozzá kreatint is, de most elfogyott (kreatin glukonátot). Ezzel veszek be 3-4 lágyzselé kapszula omega-3-at.

Napi 1 turmix megy, de 2 ilyen löttynél már tényleg rendesen lehet érezni a hatást, folyamatos "betölltöttség" még akkor is, ha csökkented a szénhidrátot.
 


Én is valami hasonlót tolok edzés előtt vagy  napközben mint szénhidrátmentes étkezés, csak taurin nélkül.

Valamint még titkos csodafegyverem a kesudió és a mandula, mint univerzális táplálék. .D

Megeszek egy csomaggal, és úgy megy utána az edzés mintha ch-t töltöttem volna egész nap.

2014. Január 25. - 15:58:49
Válasz #9624
Nem elérhető

dino


majkremes kenyer paradicsommal.. :-}   :-!!!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Január 25. - 20:31:52
Válasz #9625
Nem elérhető

cpggyurma


tegnap este szörnyű rémálmom volt.
Egy nagyon hosszú kúrát álmodtam vagy két kúrát?
hogy lenne értelmesebb melyik változat?

egy nagyon hosszú kúra ami 12hétig menne 750ena/hát és 600boldi és közvetlen ez után 8hétig heti 400propi napi 40stana
(ez a változat kicsit hosszúnak tűnik, 20 hét az azért már elég kemény idő a sajat teszto termelés legyilkoláshoz)

a második az hogy ugyan ez csak közte 2-3 hónap natur edzés (ezt a változatot nem szeretném erőltetni :D )

a harmadik szintén ugyan ez csak közte 3hónapig primabolan vagy anavar (ezt a verziót azért nem erőltetném mert a 2xer közöl szerintem egyikből se tudok majd normálisat beszerezni :)

vagy az általatok említett 6bromot érdemes lenne belökni a két kúra közzé?


2014. Január 25. - 21:20:21
Válasz #9626
Nem elérhető

dino


tegnap este szörnyű rémálmom volt.
Egy nagyon hosszú kúrát álmodtam vagy két kúrát?
hogy lenne értelmesebb melyik változat?

egy nagyon hosszú kúra ami 12hétig menne 750ena/hát és 600boldi és közvetlen ez után 8hétig heti 400propi napi 40stana
(ez a változat kicsit hosszúnak tűnik, 20 hét az azért már elég kemény idő a sajat teszto termelés legyilkoláshoz)

a második az hogy ugyan ez csak közte 2-3 hónap natur edzés (ezt a változatot nem szeretném erőltetni :D )

a harmadik szintén ugyan ez csak közte 3hónapig primabolan vagy anavar (ezt a verziót azért nem erőltetném mert a 2xer közöl szerintem egyikből se tudok majd normálisat beszerezni :)

vagy az általatok említett 6bromot érdemes lenne belökni a két kúra közzé?


600 boldit 750 teszto mellé semmilyen kúrába ne tegyél!  ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Január 25. - 21:30:57
Válasz #9627
Nem elérhető

Cook88


tegnap este szörnyű rémálmom volt.
Egy nagyon hosszú kúrát álmodtam vagy két kúrát?
hogy lenne értelmesebb melyik változat?

egy nagyon hosszú kúra ami 12hétig menne 750ena/hát és 600boldi és közvetlen ez után 8hétig heti 400propi napi 40stana
(ez a változat kicsit hosszúnak tűnik, 20 hét az azért már elég kemény idő a sajat teszto termelés legyilkoláshoz)

a második az hogy ugyan ez csak közte 2-3 hónap natur edzés (ezt a változatot nem szeretném erőltetni :D )

a harmadik szintén ugyan ez csak közte 3hónapig primabolan vagy anavar (ezt a verziót azért nem erőltetném mert a 2xer közöl szerintem egyikből se tudok majd normálisat beszerezni :)

vagy az általatok említett 6bromot érdemes lenne belökni a két kúra közzé?


600 boldit 750 teszto mellé semmilyen kúrába ne tegyél!  ;)

Mért ne?? Tavaly pont egy ilyen kúrám volt semmi gondom nem volt!!

2014. Január 25. - 21:42:27
Válasz #9628
Nem elérhető

Maszat


Hát majd egyszer próbáld meg jó boldenonnal is ;D  Tudna mesélni pár srác szerintem ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Január 25. - 22:07:50
Válasz #9629
Nem elérhető

cpggyurma


Hát majd egyszer próbáld meg jó boldenonnal is ;D  Tudna mesélni pár srác szerintem ;D

ha nem lesz libidó az csak jó akkor tudom hogy jó a boldi, egy kis enát meg hozzá lehet vágni még  ;D