2024. Május 06. - 15:31:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498662 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2014. Január 25. - 22:25:54
Válasz #9630
Nem elérhető

Maszat


Én volt, hogy régebben 800at használtam belőle, de egyre szarabbul bírtam. Legutóbb a 400 is soknak bizonyult. Libidó ugyan volt, de semmi extra, a hangulatomra viszont elég rossz hatással volt. Igaz nehéz időszak volt, de ahogy elhagytam, 1-2 hétre rá máris jobb lett a közérzetem. Többen ugyan erről számoltak be. Valaki kidobta a felét ;D ;D  

más

Ti nem vettétek észre, hogy a kúrák előre haladtával máshogy reagáltok rá?  Pl az első 3 kúrám vége felé a hátam alja tele volt apró pattanással a tesztoszterontol. Inkább már kiütésnek mondtam volna. A karomon is kijöttek 5-6 hét után, aztán már semmi ilyesmi nem volt. Lelkileg viszont sokkal jobban megviseltek azok a kúrák, ahol kombinációba mentek a szerek, és a tesztoszteron nem volt drámaian több mint a többi cucc. Pl 500 tesztó a 400 boldihoz, meg napi 30 methához.

Hozzászokik a szervezet, és már nem ad utána olyan válaszreakciókat mint előtte? Mint pl egy kamasznak kijönnek a pattanásai amikor beindul a hormon termelése, aztán szépen lassan elmúlik.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Január 25. - 23:27:28
Válasz #9631
Nem elérhető

Cook88


Szerintem az volt bárr abba már nem vagyok ennyire biztos hogy 600 az annyi is volt inkb 400 spórolnak a hatóanyaggal

2014. Január 26. - 09:01:51
Válasz #9632
Nem elérhető

dino


Én volt, hogy régebben 800at használtam belőle, de egyre szarabbul bírtam. Legutóbb a 400 is soknak bizonyult. Libidó ugyan volt, de semmi extra, a hangulatomra viszont elég rossz hatással volt. Igaz nehéz időszak volt, de ahogy elhagytam, 1-2 hétre rá máris jobb lett a közérzetem. Többen ugyan erről számoltak be. Valaki kidobta a felét ;D ;D  

más

Ti nem vettétek észre, hogy a kúrák előre haladtával máshogy reagáltok rá?  Pl az első 3 kúrám vége felé a hátam alja tele volt apró pattanással a tesztoszterontol. Inkább már kiütésnek mondtam volna. A karomon is kijöttek 5-6 hét után, aztán már semmi ilyesmi nem volt. Lelkileg viszont sokkal jobban megviseltek azok a kúrák, ahol kombinációba mentek a szerek, és a tesztoszteron nem volt drámaian több mint a többi cucc. Pl 500 tesztó a 400 boldihoz, meg napi 30 methához.

Hozzászokik a szervezet, és már nem ad utána olyan válaszreakciókat mint előtte? Mint pl egy kamasznak kijönnek a pattanásai amikor beindul a hormon termelése, aztán szépen lassan elmúlik.
bevallom én is kidobtam.. vagy lehet, h csak én dobtam ki? első osztályú boldi volt és az 500 mg-hoz kurvakevésnek bizonyult a 750 teszto. a para resze nem is annyira a libido volt, hanem a depresszio, meg az egész napos töltetlenség. nemtom.. en szemely szerint senkinek nem ajanlom a hasznalatat. az jar jol, akinek teszto ( vagy METHIL :D :D) van az ampullájába! :D
Maszat, azok a pattanások visszajönnek majd egy hosszú üreslét ( 1, 1-5 ) év után azokon a pontokon ahol szétböködted magad.. pl a fenék derék találkozásnál. az a sok olaj nem tűnik el sajna nyomtalanul!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Január 26. - 09:56:01
Válasz #9633
Nem elérhető

cpggyurma


De gondolom a depreszió mellett voltak pozitiv hatasok is? Extra bedurranás a megnövekedett vörös vérsejtek számától, vagy megnövekedett étvágy?

2014. Január 26. - 12:47:56
Válasz #9634
Nem elérhető

dino


De gondolom a depreszió mellett voltak pozitiv hatasok is? Extra bedurranás a megnövekedett vörös vérsejtek számától, vagy megnövekedett étvágy?
semmi... vizes voltam lapos es toltetlen egesz nap.. total elnyomta a tesztot! pedig miutan elhagytam a poldit, kiderult, h nem az ena volt szar..  en ugy csinalnam, ha mindenkepp be akarnek tenni 600 mg boldit egy heten, h melle menne 500 ena 7naponta, meg minden masnap egy 50-75 mg propi
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Január 26. - 12:49:03
Válasz #9635
Nem elérhető

Cook88


Nekem a pattanások kúra után jönnek 1-2 hétre levezetés után :S Ezért hagytam most ki csak 2 hónapot ahogy ment megint a anyag olyan szépen tűntek el hogy már azon filózok hogy nem hagyom abba mert nem akarok kínlódni ezekkel a szarokkal :( Csak sajnos ez nem megoldás :(

2014. Január 26. - 12:56:02
Válasz #9636
Nem elérhető

dino


Nekem a pattanások kúra után jönnek 1-2 hétre levezetés után :S Ezért hagytam most ki csak 2 hónapot ahogy ment megint a anyag olyan szépen tűntek el hogy már azon filózok hogy nem hagyom abba mert nem akarok kínlódni ezekkel a szarokkal :( Csak sajnos ez nem megoldás :(
talan le kene tenni egy idore vagy vegleg, aztan egy eleten at dietazva, es "ujratanulva" az izomerzetet lehetne tartani egy kozepes format, ami mellett meg tukorbe tudsz nezni, de nem mergezed magad. foleg ha mar ilyen gondolataid vannak..  soha senki nem fogja nezni, h 43as vagy 47es karod van, meg hogy eres-e az alkarod.  ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Január 26. - 13:15:34
Válasz #9637
Nem elérhető

cpggyurma


De gondolom a depreszió mellett voltak pozitiv hatasok is? Extra bedurranás a megnövekedett vörös vérsejtek számától, vagy megnövekedett étvágy?
semmi... vizes voltam lapos es toltetlen egesz nap.. total elnyomta a tesztot! pedig miutan elhagytam a poldit, kiderult, h nem az ena volt szar..  en ugy csinalnam, ha mindenkepp be akarnek tenni 600 mg boldit egy heten, h melle menne 500 ena 7naponta, meg minden masnap egy 50-75 mg propi


Megfobtolom. Elkezdem es ha szarul leszek akkor rakok propit.

Egyebkent egy tapkieg webshop a szteroid foruman boldi mellé trent javasol , proviron meg eleg androgénnek :D

2014. Január 26. - 14:27:59
Válasz #9638
Nem elérhető

dino


De gondolom a depreszió mellett voltak pozitiv hatasok is? Extra bedurranás a megnövekedett vörös vérsejtek számától, vagy megnövekedett étvágy?
semmi... vizes voltam lapos es toltetlen egesz nap.. total elnyomta a tesztot! pedig miutan elhagytam a poldit, kiderult, h nem az ena volt szar..  en ugy csinalnam, ha mindenkepp be akarnek tenni 600 mg boldit egy heten, h melle menne 500 ena 7naponta, meg minden masnap egy 50-75 mg propi


Megfobtolom. Elkezdem es ha szarul leszek akkor rakok propit.

Egyebkent egy tapkieg webshop a szteroid foruman boldi mellé trent javasol , proviron meg eleg androgénnek :D
az derék.  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Január 26. - 14:38:33
Válasz #9639
Nem elérhető

Maszat


De gondolom a depreszió mellett voltak pozitiv hatasok is? Extra bedurranás a megnövekedett vörös vérsejtek számától, vagy megnövekedett étvágy?
semmi... vizes voltam lapos es toltetlen egesz nap.. total elnyomta a tesztot! pedig miutan elhagytam a poldit, kiderult, h nem az ena volt szar..  en ugy csinalnam, ha mindenkepp be akarnek tenni 600 mg boldit egy heten, h melle menne 500 ena 7naponta, meg minden masnap egy 50-75 mg propi

Azért ennyire közel nem drámai a dolog szerintem. A libidón valóban csökkentett, ami sok embernek lehet még jó is, hogy nem áll kúra alatt napi 2 órát a répája, de Én szexmániás vagyok, így számomra hiányzott az a többlet. ;D A hangulatom sem volt az az igazi tesztoszteronos, energikus, dinamikus (nem az agresszióra célzok), de azért egy 12 hetes használatnál szépen beszárított. Megjelent pár olyan ér a combomon, amik általában stanozolol használatakor szeretnek kijönni. Emlékszem amikor 800at használtam annyira be tudott durranni a karom, combom, hátam edzésen, hogy a karnál pl nehezemre esett hozzáérni a saját fejemhez. A boldenon egyébként egy gyenge androgén, inkább anabolikus (100-50  anabolikus-androgén). Elég nehezen aromatizálódik, szóval nem hiszem, hogy amiatt lettél volna vizes. Csak bebeszélted magadnak, mert kis depi pöcs voltál és már mindent a pacihormonra fogtál  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Január 26. - 19:37:58
Válasz #9640
Nem elérhető

Rebel


Mióta Maszat és Dino nem jár a sötét oldalon -teljesen leült ez a topic.Pedig a legtöbb infót innen szívtuk.
Már úgy beszélgetnek mint egy 50 éves találkozón.Azok a boldog szép napok... ;D

2014. Január 26. - 19:43:04
Válasz #9641
Nem elérhető

dino


Mióta Maszat és Dino nem jár a sötét oldalon -teljesen leült ez a topic.Pedig a legtöbb infót innen szívtuk.
Már úgy beszélgetnek mint egy 50 éves találkozón.Azok a boldog szép napok... ;D
hat, nekem sikerult beszopnom egy kis serulest, elvagtam a kisujjamban a szallagot, muteni kellett, 8 hete nem fogtam sulyzot, jovo heten szedik ki a drotot.. volt egy 5 hetes tappenzem hollandiaban..  ;D ;D
kb 2 hete kezdtem el kicsit alapozgatni. nagy gond, osszeszakadas, csodaval hataros modon nincs. jo persze ha a versenyfazont nezem, ahhoz kepest behanyas. biztos ami biztos azert egy kis rasegitest adok magamnak egy par het erejeig.. semmi durvulas, semmi teszto.. kiderul mit ert a kozel egy ev urules.meg most ez a nagypiheno a vegere az egesz testnek  ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Január 26. - 22:47:24
Válasz #9642
Nem elérhető

eo2eo


Mióta Maszat és Dino nem jár a sötét oldalon -teljesen leült ez a topic.Pedig a legtöbb infót innen szívtuk.
Már úgy beszélgetnek mint egy 50 éves találkozón.Azok a boldog szép napok... ;D
hat, nekem sikerult beszopnom egy kis serulest, elvagtam a kisujjamban a szallagot, muteni kellett, 8 hete nem fogtam sulyzot, jovo heten szedik ki a drotot.. volt egy 5 hetes tappenzem hollandiaban..  ;D ;D
kb 2 hete kezdtem el kicsit alapozgatni. nagy gond, osszeszakadas, csodaval hataros modon nincs. jo persze ha a versenyfazont nezem, ahhoz kepest behanyas. biztos ami biztos azert egy kis rasegitest adok magamnak egy par het erejeig.. semmi durvulas, semmi teszto.. kiderul mit ert a kozel egy ev urules.meg most ez a nagypiheno a vegere az egesz testnek  ;)

Apropo, kis serules.

Van valakinek tapasztalata sérült ízület ( konkrétan: váll ) HGH-val vagy IGF-fel történő kezelésére?

Angol nyelvű oldalon olvastam, hogy 2IU/nap növi és heti 200mg deca 16 hét alatt tartós eredményt hozhat. IGF-ről nem találtam infokat.

Igazán nincs nagy kedvem növivel kísérletezgetni, meg kidobni a pénzt ha netán kamut kapok, de lassan 2 éve fáj a vállam, hol jobban, hol kevésbé, egyedül kúra alatt tünetmentes...

2014. Január 27. - 13:22:18
Válasz #9643
Nem elérhető

dino


Mióta Maszat és Dino nem jár a sötét oldalon -teljesen leült ez a topic.Pedig a legtöbb infót innen szívtuk.
Már úgy beszélgetnek mint egy 50 éves találkozón.Azok a boldog szép napok... ;D
hat, nekem sikerult beszopnom egy kis serulest, elvagtam a kisujjamban a szallagot, muteni kellett, 8 hete nem fogtam sulyzot, jovo heten szedik ki a drotot.. volt egy 5 hetes tappenzem hollandiaban..  ;D ;D
kb 2 hete kezdtem el kicsit alapozgatni. nagy gond, osszeszakadas, csodaval hataros modon nincs. jo persze ha a versenyfazont nezem, ahhoz kepest behanyas. biztos ami biztos azert egy kis rasegitest adok magamnak egy par het erejeig.. semmi durvulas, semmi teszto.. kiderul mit ert a kozel egy ev urules.meg most ez a nagypiheno a vegere az egesz testnek  ;)

Apropo, kis serules.

Van valakinek tapasztalata sérült ízület ( konkrétan: váll ) HGH-val vagy IGF-fel történő kezelésére?

Angol nyelvű oldalon olvastam, hogy 2IU/nap növi és heti 200mg deca 16 hét alatt tartós eredményt hozhat. IGF-ről nem találtam infokat.

Igazán nincs nagy kedvem növivel kísérletezgetni, meg kidobni a pénzt ha netán kamut kapok, de lassan 2 éve fáj a vállam, hol jobban, hol kevésbé, egyedül kúra alatt tünetmentes...
fugg a serules fajtajatol is. ha szetbokodted a valladat (gondolok itt elsosorban olajban oldott termekekre), az az izomrostok roncsolodasahoz vezetett, es nincs az a cucc ami enyhiteni tud rajta. persze ha izuleti serulesed van az mas. a novi segithet a regeneracioban, de persze csodat nem tesz
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Január 28. - 23:51:51
Válasz #9644
Nem elérhető

eo2eo


Nálam egyértelmű izületi probléma, sajnos, ezért vagyok rajta a növi témán...

A másik alternatíva az IGF-1, mint mostmár tudom, de mint lokális kezelés, azaz izületbe injekciózva. Nem kérem, köszönöm szépen. :D

dino:

mi lesz a rásegítés, főleg teszto nélkül ? érdekelne a koncepció mert mostanában szoktam gondolkozni azon h jó lenne olyan gyorsan regenerálódni mint a kúrák alatt, de a többi, főleg androgén hatást szívesen elfelejteném... :)