2024. Május 07. - 01:26:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498815 alkalommal)

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában

2014. Január 29. - 03:04:22
Válasz #9645
Nem elérhető

cpggyurma


 pedig nincs is jobb az androgén hatásoknál :) imádom
Azt az érzést mikor a teszto szintem az egekben van

2014. Január 29. - 09:46:26
Válasz #9646
Nem elérhető

dino


Nálam egyértelmű izületi probléma, sajnos, ezért vagyok rajta a növi témán...

A másik alternatíva az IGF-1, mint mostmár tudom, de mint lokális kezelés, azaz izületbe injekciózva. Nem kérem, köszönöm szépen. :D

dino:

mi lesz a rásegítés, főleg teszto nélkül ? érdekelne a koncepció mert mostanában szoktam gondolkozni azon h jó lenne olyan gyorsan regenerálódni mint a kúrák alatt, de a többi, főleg androgén hatást szívesen elfelejteném... :)
nincs semmifele titok, vagy csodaszer. napi 36 mg szemes stana fog beugrani. szintre hozasnak eleg lesz boven. ha valakit erdekel irok majd rola par szot, hogy hogy haladok. jobb kezzel meg egy par hetig nem szorithatok eroset, igy nagy sulyokkal nem edzhetek. a tapkieg resze egy kis trikreatin malate lesz, meg edzes utan egy penny-s tejberizs :D  a kaja persze a leheto legtisztabb
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Január 29. - 19:00:13
Válasz #9647
Nem elérhető

dumbass


Nálam egyértelmű izületi probléma, sajnos, ezért vagyok rajta a növi témán...

A másik alternatíva az IGF-1, mint mostmár tudom, de mint lokális kezelés, azaz izületbe injekciózva. Nem kérem, köszönöm szépen. :D

dino:

mi lesz a rásegítés, főleg teszto nélkül ? érdekelne a koncepció mert mostanában szoktam gondolkozni azon h jó lenne olyan gyorsan regenerálódni mint a kúrák alatt, de a többi, főleg androgén hatást szívesen elfelejteném... :)
nincs semmifele titok, vagy csodaszer. napi 36 mg szemes stana fog beugrani. szintre hozasnak eleg lesz boven. ha valakit erdekel irok majd rola par szot, hogy hogy haladok. jobb kezzel meg egy par hetig nem szorithatok eroset, igy nagy sulyokkal nem edzhetek. a tapkieg resze egy kis trikreatin malate lesz, meg edzes utan egy penny-s tejberizs :D  a kaja persze a leheto legtisztabb

ez a 36mg nagyon sokat elmond ;)

2014. Január 29. - 19:12:29
Válasz #9648
Nem elérhető

dino


Nálam egyértelmű izületi probléma, sajnos, ezért vagyok rajta a növi témán...

A másik alternatíva az IGF-1, mint mostmár tudom, de mint lokális kezelés, azaz izületbe injekciózva. Nem kérem, köszönöm szépen. :D

dino:

mi lesz a rásegítés, főleg teszto nélkül ? érdekelne a koncepció mert mostanában szoktam gondolkozni azon h jó lenne olyan gyorsan regenerálódni mint a kúrák alatt, de a többi, főleg androgén hatást szívesen elfelejteném... :)
nincs semmifele titok, vagy csodaszer. napi 36 mg szemes stana fog beugrani. szintre hozasnak eleg lesz boven. ha valakit erdekel irok majd rola par szot, hogy hogy haladok. jobb kezzel meg egy par hetig nem szorithatok eroset, igy nagy sulyokkal nem edzhetek. a tapkieg resze egy kis trikreatin malate lesz, meg edzes utan egy penny-s tejberizs :D  a kaja persze a leheto legtisztabb

ez a 36mg nagyon sokat elmond ;)
elég magába?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Január 29. - 19:26:19
Válasz #9649
Nem elérhető

Maszat


Nálam egyértelmű izületi probléma, sajnos, ezért vagyok rajta a növi témán...

A másik alternatíva az IGF-1, mint mostmár tudom, de mint lokális kezelés, azaz izületbe injekciózva. Nem kérem, köszönöm szépen. :D

dino:

mi lesz a rásegítés, főleg teszto nélkül ? érdekelne a koncepció mert mostanában szoktam gondolkozni azon h jó lenne olyan gyorsan regenerálódni mint a kúrák alatt, de a többi, főleg androgén hatást szívesen elfelejteném... :)
nincs semmifele titok, vagy csodaszer. napi 36 mg szemes stana fog beugrani. szintre hozasnak eleg lesz boven. ha valakit erdekel irok majd rola par szot, hogy hogy haladok. jobb kezzel meg egy par hetig nem szorithatok eroset, igy nagy sulyokkal nem edzhetek. a tapkieg resze egy kis trikreatin malate lesz, meg edzes utan egy penny-s tejberizs :D  a kaja persze a leheto legtisztabb

ez a 36mg nagyon sokat elmond ;)

Egyébként 37.5  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Január 29. - 19:31:08
Válasz #9650
Nem elérhető

dino


Nálam egyértelmű izületi probléma, sajnos, ezért vagyok rajta a növi témán...

A másik alternatíva az IGF-1, mint mostmár tudom, de mint lokális kezelés, azaz izületbe injekciózva. Nem kérem, köszönöm szépen. :D

dino:

mi lesz a rásegítés, főleg teszto nélkül ? érdekelne a koncepció mert mostanában szoktam gondolkozni azon h jó lenne olyan gyorsan regenerálódni mint a kúrák alatt, de a többi, főleg androgén hatást szívesen elfelejteném... :)
nincs semmifele titok, vagy csodaszer. napi 36 mg szemes stana fog beugrani. szintre hozasnak eleg lesz boven. ha valakit erdekel irok majd rola par szot, hogy hogy haladok. jobb kezzel meg egy par hetig nem szorithatok eroset, igy nagy sulyokkal nem edzhetek. a tapkieg resze egy kis trikreatin malate lesz, meg edzes utan egy penny-s tejberizs :D  a kaja persze a leheto legtisztabb

ez a 36mg nagyon sokat elmond ;)

Egyébként 37.5  ;D
  :-){
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Január 29. - 19:43:17
Válasz #9651
Nem elérhető

Milo


anavar szerintem jobban passzolna a tejberizshez
Riceman

2014. Január 31. - 19:11:51
Válasz #9652
Nem elérhető

Rebel


Nálam egyértelmű izületi probléma, sajnos, ezért vagyok rajta a növi témán...

A másik alternatíva az IGF-1, mint mostmár tudom, de mint lokális kezelés, azaz izületbe injekciózva. Nem kérem, köszönöm szépen. :D

dino:

mi lesz a rásegítés, főleg teszto nélkül ? érdekelne a koncepció mert mostanában szoktam gondolkozni azon h jó lenne olyan gyorsan regenerálódni mint a kúrák alatt, de a többi, főleg androgén hatást szívesen elfelejteném... :)
nincs semmifele titok, vagy csodaszer. napi 36 mg szemes stana fog beugrani. szintre hozasnak eleg lesz boven. ha valakit erdekel irok majd rola par szot, hogy hogy haladok. jobb kezzel meg egy par hetig nem szorithatok eroset, igy nagy sulyokkal nem edzhetek. a tapkieg resze egy kis trikreatin malate lesz, meg edzes utan egy penny-s tejberizs :D  a kaja persze a leheto legtisztabb

ez a 36mg nagyon sokat elmond ;)
elég magába?
+6 bromo,vagy provi?

2014. Január 31. - 19:16:11
Válasz #9653
Nem elérhető

Rebel


Pénzt csak fehérjére, glutaminra, BCAA-ra, némi kreatinra, Omega-3-ra, C-vitaminra adjál ki, D-vitamin (minimum 2500IU), ha nem kellően változatos a táplálkozás, akkor multivitamin.
Omega-3, ha lehet állati forrásból, tehát halolaj. Sokkal jobban hasznosítja az emberi szervezet.
Ezeken kívül csak olyan dolgokra, amikkel meg tudod támogatni a tápanyagok jobb hasznosulását :D, ezt mindenki maga dönti el, mivel, hogyan, mindenesetre az ecdyssterone, és társai, meg hasonló baromságok felejtősek.

Én most 2 hete, a fogam miatt csak kardiózok (volt közben egy zorall edzés, de utána pár napra lebetegedtem), le is ment 2kg. Ma visszaállok a súlyzós edzésre is.
A turmixom így néz ki most - fehérje náne

6dl víz + epres bolero italpor 1/4-ed tasak + 10-12g Glutamin + 10-12g BCAA + 1g taurin + 1.5-2g C-vitamin por, ha van adok hozzá kreatint is, de most elfogyott (kreatin glukonátot). Ezzel veszek be 3-4 lágyzselé kapszula omega-3-at.

Napi 1 turmix megy, de 2 ilyen löttynél már tényleg rendesen lehet érezni a hatást, folyamatos "betölltöttség" még akkor is, ha csökkented a szénhidrátot.
 

Az omega 3-ad OS ?

2014. Január 31. - 19:18:02
Válasz #9654
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Pénzt csak fehérjére, glutaminra, BCAA-ra, némi kreatinra, Omega-3-ra, C-vitaminra adjál ki, D-vitamin (minimum 2500IU), ha nem kellően változatos a táplálkozás, akkor multivitamin.
Omega-3, ha lehet állati forrásból, tehát halolaj. Sokkal jobban hasznosítja az emberi szervezet.
Ezeken kívül csak olyan dolgokra, amikkel meg tudod támogatni a tápanyagok jobb hasznosulását :D, ezt mindenki maga dönti el, mivel, hogyan, mindenesetre az ecdyssterone, és társai, meg hasonló baromságok felejtősek.

Én most 2 hete, a fogam miatt csak kardiózok (volt közben egy zorall edzés, de utána pár napra lebetegedtem), le is ment 2kg. Ma visszaállok a súlyzós edzésre is.
A turmixom így néz ki most - fehérje náne

6dl víz + epres bolero italpor 1/4-ed tasak + 10-12g Glutamin + 10-12g BCAA + 1g taurin + 1.5-2g C-vitamin por, ha van adok hozzá kreatint is, de most elfogyott (kreatin glukonátot). Ezzel veszek be 3-4 lágyzselé kapszula omega-3-at.

Napi 1 turmix megy, de 2 ilyen löttynél már tényleg rendesen lehet érezni a hatást, folyamatos "betölltöttség" még akkor is, ha csökkented a szénhidrátot.
 

Az omega 3-ad olimpsport ?
Nem.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Január 31. - 19:28:32
Válasz #9655
Nem elérhető

dumbass


Nálam egyértelmű izületi probléma, sajnos, ezért vagyok rajta a növi témán...

A másik alternatíva az IGF-1, mint mostmár tudom, de mint lokális kezelés, azaz izületbe injekciózva. Nem kérem, köszönöm szépen. :D

dino:

mi lesz a rásegítés, főleg teszto nélkül ? érdekelne a koncepció mert mostanában szoktam gondolkozni azon h jó lenne olyan gyorsan regenerálódni mint a kúrák alatt, de a többi, főleg androgén hatást szívesen elfelejteném... :)
nincs semmifele titok, vagy csodaszer. napi 36 mg szemes stana fog beugrani. szintre hozasnak eleg lesz boven. ha valakit erdekel irok majd rola par szot, hogy hogy haladok. jobb kezzel meg egy par hetig nem szorithatok eroset, igy nagy sulyokkal nem edzhetek. a tapkieg resze egy kis trikreatin malate lesz, meg edzes utan egy penny-s tejberizs :D  a kaja persze a leheto legtisztabb

ez a 36mg nagyon sokat elmond ;)
elég magába?
+6 bromo,vagy provi?

Ezt a "vagy"-ot én nem teljesen értem...

2014. Február 01. - 19:37:00
Válasz #9656
Nem elérhető

Challanger


Sziasztok! Sajnos volt egy 3-4 hónapos kihagyásom az ősszel, de szerencsére már újra tudok edzeni és a kaja is rendben van, minőségre és mennyiségre is. Kiegészítésnek csak fehérje megy, illetve vitamin. De úgy gondoltam kora tavasszal egy kis szemes takarmányt is elropogtatnék...a sárga fajtát :) Napi 30-40mg.
A kérdésem az lenne, hogy van-e értelme közben, vagy utána zitát is bevetni...?
Mégpedig azért kérdezem, mert hajlamos vagyok a bimbó környékén vizesedni, vagy zsírosodni. Nem tudom melyik van ott...és nem is nagy mértékű, de engem zavar. A kaja tiszta, kardio megy. Ezek mellett a fent említett kombináció megoldhatná a problémát? Vagy mással próbálkozzak? Köszi!

2014. Február 01. - 20:34:49
Válasz #9657
Nem elérhető

cpggyurma


ha a sárga takarmányod azt tartalmazza amit kell akkor nem kéne ilyen problémának lenni, ha valami methyltestós dologba futsz akkor szükséged lesz a zitára

2014. Február 03. - 18:48:19
Válasz #9658
Nem elérhető

melpi81


ARL Russia termékekről hallott már valaki ? Vélemények, gyakorlati tapasztalatok érdekelnének.

2014. Február 03. - 20:02:25
Válasz #9659
Nem elérhető

sarti


Többen dicsérték, engem is érdekelne milyen.