2024. Május 06. - 22:20:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498769 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2014. Február 11. - 21:14:18
Válasz #9675
Nem elérhető

cpggyurma


bocs nem akartalak megbántani, de az én magasságomhoz kevés lenne a 80kg, nem jól fogalmaztam  ;)
csak hulyesegbol irtam, nem veszek magamra ilyen faszsagokat (:

kár, már örültem   ;D

2014. Február 11. - 21:18:50
Válasz #9676
Nem elérhető

Rebel


tamoxifenen kívül kúra közben mivel szoktátok megfelelő arányban tartani a HDL és LDL koleszterin szintet?
igazából a saját teszto termelés leállásától nem félek annyira, mint attól hogy mondjuk 35évesen szívrohamban feldobom a talpam  ;D
Omega 3 kapszulából annyit kell bevinni,hogy a napi dózis az alábbi adagokat fedezze.
Napi EPA:2500-3300mg,DHA:1500-2200g
Az vagy 12-15 kapszula omega-3  ;D Magában kitesz egy étkezést  ;D
azért kíváncsi lennék, hányan számolgatják, meg foglalkoznak vele.. én pl nem :D
Szerintem a legfontosabb kiegészítő.Egészség szempontjából...
egészség szempontjából nem kell koxolni  :)  napi 1 omega 3 kapszula, aztan joido.. az is akkor ha mellette fehérje multivitamin bcaa megvan, és ez még belefér.. na ilyen nekem nem volt 1 éve. nem azért mert csóró vagyok, hanem mert erre én többet nem költök semmilyen szinten. soha.  :D
Nem a faszt nem költesz .Vitamin,fehérje,aminosav,jó kaja.Nem kell ahhoz kokszolni ,hogy a szervezeted kívánja a plusz dolgokat.
Fontossági sorrend,meg az arányok...na azok változnak.


jogos. vegulis a kaja jelenleg versenydieta.. 150ch-val.. szoval koltok ra.. kiegbol multivitamin meg kreatin, plusz kalcium, magnezium pezsgotablettak..
attol tartok meg az aminosav elengedhetetlen lesz hamarosan. meglatjuk.. :)
Mennyi fehérjét tosz így üresen?
Üresen....? ;D

2014. Február 11. - 21:24:40
Válasz #9677
Nem elérhető

dino


tamoxifenen kívül kúra közben mivel szoktátok megfelelő arányban tartani a HDL és LDL koleszterin szintet?
igazából a saját teszto termelés leállásától nem félek annyira, mint attól hogy mondjuk 35évesen szívrohamban feldobom a talpam  ;D
Omega 3 kapszulából annyit kell bevinni,hogy a napi dózis az alábbi adagokat fedezze.
Napi EPA:2500-3300mg,DHA:1500-2200g
Az vagy 12-15 kapszula omega-3  ;D Magában kitesz egy étkezést  ;D
azért kíváncsi lennék, hányan számolgatják, meg foglalkoznak vele.. én pl nem :D
Szerintem a legfontosabb kiegészítő.Egészség szempontjából...
egészség szempontjából nem kell koxolni  :)  napi 1 omega 3 kapszula, aztan joido.. az is akkor ha mellette fehérje multivitamin bcaa megvan, és ez még belefér.. na ilyen nekem nem volt 1 éve. nem azért mert csóró vagyok, hanem mert erre én többet nem költök semmilyen szinten. soha.  :D
Nem a faszt nem költesz .Vitamin,fehérje,aminosav,jó kaja.Nem kell ahhoz kokszolni ,hogy a szervezeted kívánja a plusz dolgokat.
Fontossági sorrend,meg az arányok...na azok változnak.


jogos. vegulis a kaja jelenleg versenydieta.. 150ch-val.. szoval koltok ra.. kiegbol multivitamin meg kreatin, plusz kalcium, magnezium pezsgotablettak..
attol tartok meg az aminosav elengedhetetlen lesz hamarosan. meglatjuk.. :)
Mennyi fehérjét tosz így üresen?
Üresen....? ;D
napi 500 gramm csirke,4 tojás, heti 3-4 alkalommal cottage cheese 200g
mar nem.. de semmi komoly. 5 nap alatt olyant valtozott a testem mint meg soha!!! 
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Február 11. - 22:28:49
Válasz #9678
Nem elérhető

ninja14


valaki használta már a NYP összes termékét?  ;D

én azt mondom eddig h az NPP. a testo mix, a propi a winyi es az ena okes!!!

többi roidok? tapasztalat?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Február 11. - 22:33:41
Válasz #9679
Nem elérhető

Maszat


Azt hittem már soha nem bököd ki ;D Tehettél volna Te is egy töredelmes vallomást a szenvedély topicban ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Február 11. - 22:34:27
Válasz #9680
Nem elérhető

Maszat


valaki használta már a NYP összes termékét?  ;D

én azt mondom eddig h az NPP. a testo mix, a propi a winyi es az ena okes!!!

többi roidok? tapasztalat?

Nem mind1?! Ugyse tudsz már szerezni, nem igaz?!  Te gyökér! ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Február 11. - 22:41:44
Válasz #9681
Nem elérhető

dino


Azt hittem már soha nem bököd ki ;D Tehettél volna Te is egy töredelmes vallomást a szenvedély topicban ;D
majd ha megmagyarazom magamnak, h kell az a kis propi, akkor meggyónok :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Február 11. - 22:58:42
Válasz #9682
Nem elérhető

ninja14


valaki használta már a NYP összes termékét?  ;D

én azt mondom eddig h az NPP. a testo mix, a propi a winyi es az ena okes!!!

többi roidok? tapasztalat?

Nem mind1?! Ugyse tudsz már szerezni, nem igaz?!  Te gyökér! ;D

de van kéznél deca és blend, haver átpasszolta bebuzisodott...én meg elszúrogatom  <3!  szal kapd be!  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Február 11. - 23:22:08
Válasz #9683
Nem elérhető

Maszat


Persze, a földön találtad, nem?! ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Február 11. - 23:27:19
Válasz #9684
Nem elérhető

dino


ha talalsz 20 mili propit, kipostazhatod  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Február 11. - 23:30:26
Válasz #9685
Nem elérhető

ninja14


Persze, a földön találtad, nem?! ;D
nem ez még tőlem származott anno  ;D..nem kell irigykedni kicsi Maszat!  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Február 13. - 13:34:22
Válasz #9686
Nem elérhető

Cook88


A trenbolon-rol azt hallottam hogy lerántja a libidót! Jelenleg 700 mg kevert-testo 300 treni megy, ilyen menyiségeknél kéne éreznem libidó csökkenést?

2014. Február 13. - 14:47:22
Válasz #9687
Nem elérhető

dino


A trenbolon-rol azt hallottam hogy lerántja a libidót! Jelenleg 700 mg kevert-testo 300 treni megy, ilyen menyiségeknél kéne éreznem libidó csökkenést?
milyen trent hasznalsz? kerdesedre a valasz: ennyi testo mellett nem, elvileg meg az acetate sem
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Február 13. - 18:11:31
Válasz #9688
Nem elérhető

Cook88


A trenbolon-rol azt hallottam hogy lerántja a libidót! Jelenleg 700 mg kevert-testo 300 treni megy, ilyen menyiségeknél kéne éreznem libidó csökkenést?
milyen trent hasznalsz? kerdesedre a valasz: ennyi testo mellett nem, elvileg meg az acetate sem


kevert tren stack: ace ena meg a hexa, de annak akkor örülök mert már azt gondoltam valami szar testo van benne mertt nem birok magammal igaz látványra 3 hét allat annyit változtam hogy igazábol nem is éredekel mi van benne mert nagyon jó:D

2014. Február 14. - 14:48:12
Válasz #9689
Nem elérhető

cpggyurma


4 heten raknám a boldenonhoz a testnát, mert a testot joval tovább akarom nyomni. A boldi elvileg 4-5 hét mire beüt, enanthatot 3 heten szoktam érerezni. 2 hét alatt csak nem csinàl ki boldizsár