2024. Május 06. - 22:21:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498770 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2014. Február 14. - 15:21:29
Válasz #9690
Nem elérhető

melpi81


A trenbolon-rol azt hallottam hogy lerántja a libidót! Jelenleg 700 mg kevert-testo 300 treni megy, ilyen menyiségeknél kéne éreznem libidó csökkenést?
milyen trent hasznalsz? kerdesedre a valasz: ennyi testo mellett nem, elvileg meg az acetate sem


kevert tren stack: ace ena meg a hexa, de annak akkor örülök mert már azt gondoltam valami szar testo van benne mertt nem birok magammal igaz látványra 3 hét allat annyit változtam hogy igazábol nem is éredekel mi van benne mert nagyon jó:D

És melyik gyártó ? Több féle kevert Tren létezik.

2014. Február 18. - 10:07:20
Válasz #9691
Nem elérhető

Matthew0606


sziasztok!
Olyan kúrát akarok csinálni hogy heti 3 winstrol depot plusz naponta 20-30 mg alphabol a 10. naptól Tamixifen es az utolsó szuri után öt nappal Hcg (5 naponta 1 összesen 3 ampulla es a Tamoxifen menne a HCG végéig tehát utolsó szuri után 15 napig). A kérdésem az lenne hogy szerintetek kell mellé májvédő pl: legalon 70 vagy valami más még esetleg?
Előre is kösz a segítséget

2014. Február 18. - 12:40:23
Válasz #9692
Nem elérhető

papsszi


sziasztok!
Olyan kúrát akarok csinálni hogy heti 3 winstrol depot plusz naponta 20-30 mg alphabol a 10. naptól Tamixifen es az utolsó szuri után öt nappal Hcg (5 naponta 1 összesen 3 ampulla es a Tamoxifen menne a HCG végéig tehát utolsó szuri után 15 napig). A kérdésem az lenne hogy szerintetek kell mellé májvédő pl: legalon 70 vagy valami más még esetleg?
Előre is kösz a segítséget

Mindössze annyi dolgod lesz, hogy mielőtt elkezded a kúrát, becsavarod a fejed egy vizes törülközőbe , vagy alufóliába, hogy azt a sok hülyeséget leárnyékold ami a fejedben van , és nehogy kijöjjön még egyszer. :D

2014. Február 18. - 13:19:05
Válasz #9693
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Február 18. - 13:19:29
Válasz #9694
Nem elérhető

dino


korrekt!  ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Március 01. - 18:44:56
Válasz #9695
Nem elérhető

cpggyurma


már kérdeztem régebben is de akkor nem jött válasz, hátha azóta okosodtatok kicsit  :D

Methandienone injekcióról tud valaki valami bővebb információt, láttam már 25mg/ml és láttam 100mg/ml gondolom itt is jobb az injekciós változat mint a stanánál, igazából már régóta szemezgetek vele de olyan gyártókkal találkoztam csak amiket nem vennék British Dragon és társai.

2014. Március 02. - 14:41:29
Válasz #9696
Nem elérhető

Tóth Attila


De kúrvajó,hogy semmit nem lehet szerezni mióta bejött ez a szájbabaszot,köcsög,nyomorult törvény...a régi drótok is lehúzták a rolót...   :-/-

 :-)->
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2014. Március 03. - 03:19:27
Válasz #9697
Nem elérhető

dino


De kúrvajó,hogy semmit nem lehet szerezni mióta bejött ez a szájbabaszot,köcsög,nyomorult törvény...a régi drótok is lehúzták a rolót...   :-/-

 :-)->
ezt sem hallottam még senkitől :O
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Március 04. - 14:21:32
Válasz #9698
Nem elérhető

Tóth Attila


Megoldódott az ügy...aki keres az...

 ::)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2014. Március 09. - 16:27:07
Válasz #9699
Nem elérhető

cpggyurma


van egy testo enám három hete megy belőle heti 750mg elkezdett hatni szépen, potencia az egekben egész nap, edzés is megy rendesen.
Egy gond van vele hogy beadás után 3-4 órával már szétfeszíti a seggem a másnapról ne is beszéljek ülni se nagyon bírok, múlthéten egyik helye szépen begyulladt minden bajom volt hidegrázás, fejfájás.
2,5ml anyag megy be egyszerre abból 1,5ml ena +1ml boldi. próbáltam már külön is adni úgy is kb ugyan ennyire fájt a szuri helye.

a szívem azt mondja szúrjam tovább asz eszem hogy cseréljem másra  ;D


2014. Március 09. - 17:58:46
Válasz #9700
Nem elérhető

Maszat


Mindig a szívedre hallgass ;D   Nekem is nagyon gyulladt a blendon az elején, volt, hogy nem tudtam aludni. Aztán megszoktam és elmúlt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Március 09. - 22:30:43
Válasz #9701
Nem elérhető

ninja14


Mindig a szívedre hallgass ;D   Nekem is nagyon gyulladt a blendon az elején, volt, hogy nem tudtam aludni. Aztán megszoktam és elmúlt.
nekem meg e gyartó winyije gyulladt az elején, majd csomósodott rendesen és keményedett meg a helye, de én is a szívemre hallgattam es körbe szúrkáltam még a csomókat is, mert geci jó volt a cucc!!!!  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Március 11. - 00:41:46
Válasz #9702
Nem elérhető

t.paul


van egy testo enám három hete megy belőle heti 750mg elkezdett hatni szépen, potencia az egekben egész nap, edzés is megy rendesen.
Egy gond van vele hogy beadás után 3-4 órával már szétfeszíti a seggem a másnapról ne is beszéljek ülni se nagyon bírok, múlthéten egyik helye szépen begyulladt minden bajom volt hidegrázás, fejfájás.
2,5ml anyag megy be egyszerre abból 1,5ml ena +1ml boldi. próbáltam már külön is adni úgy is kb ugyan ennyire fájt a szuri helye.

a szívem azt mondja szúrjam tovább asz eszem hogy cseréljem másra  ;D



Csak nem a RoyalPharma nevezetű "csoda"???? Nekem attól volt minden bajom a végén már jegelni kellett naponta többször is, minden beadás után mintha lázas lettem volna (igen a jó bolditól van ilyen de nem minden szúrás után), aztán abba hagytam amikor már vörös volt tőle a seggem és az egy helyben állás is nehezemre esett úgy feszített!
Azóta átváltottam másra és azzal keverem 0.5ml enát és 0.5ml boldit felszívok a másik gyártó 1-1ml boldi-enához....így is feszít de már csak kicsit, másnapra elmúlik és nem gyullad....úgyhogy a RoyalPharmát kerüljétek, csak mazohistáknak ajánlom....sztem magyar "csoda" mint az FDL!

2014. Március 11. - 20:57:54
Válasz #9703
Nem elérhető

cpggyurma


Pont FDL-t hasznalok :) el sem merem képzelni milyen lehet az a royal akkor :D

Amúgy mostmár jobban viselem főleg hogy gecire hat :)

2014. Március 12. - 18:00:51
Válasz #9704
Nem elérhető

dino


most komolyan.. ez nektek megeri? vorosodik a seggetek mint a paviannak, minden bajotok van tole, gyullad mint az allat, biztos azert mert steril. hihetetlen  :D

emlekszem meg egy bizonyos, nevenincs winstrolra, sarga uvegben... a fel mili gyulladt ugy, hogy nem birtam labra allni. egy haverom mindket vallat vagni kellett. de mindegy a cucc az egyebkent jo volt, hatott. a magyarazat szerint azert, mert tul eros volt.. sok volt bent a hatoanyag. meg a kurva anyjat annak aki megmergezett vele! gondolkodjatok mar.. egeszsegetek csak egy van
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!