2024. Május 06. - 19:38:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498722 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2014. Március 12. - 22:31:13
Válasz #9705
Nem elérhető

t.paul


most komolyan.. ez nektek megeri? vorosodik a seggetek mint a paviannak, minden bajotok van tole, gyullad mint az allat, biztos azert mert steril. hihetetlen  :D

emlekszem meg egy bizonyos, nevenincs winstrolra, sarga uvegben... a fel mili gyulladt ugy, hogy nem birtam labra allni. egy haverom mindket vallat vagni kellett. de mindegy a cucc az egyebkent jo volt, hatott. a magyarazat szerint azert, mert tul eros volt.. sok volt bent a hatoanyag. meg a kurva anyjat annak aki megmergezett vele! gondolkodjatok mar.. egeszsegetek csak egy van

Az egyik tapasztalt barátom írta ezt nekem az ilyen gyulladós szarokkal kapcsolatban:
".....amugy azert gyullad mert nagyon savas a cucc nem tiszta valoszinu szar porbol fozik olvastam,hogy nehezfem szennyezettek ezek a porok altalaban stb......sok az olcso kinai ugye ezek az ugl-ek azt veszik persze tisztelet a kivetelnek ................ha magas az oldoszer tartalom akkor is gyulladhat........"

Nekem is hatott a RoyalPharma cucca, de én inkább átváltottam másra, nem vártam meg míg vágni kelljen, nem ér annyit :)

2014. Március 12. - 22:42:08
Válasz #9706
Nem elérhető

Maszat


Maradjunk annyiban, hogy tesztoszteront azért nem gyártanak minden sarkon... Lehet itt jönni azzal, hogy mennyire ellenőrzött a gyógyszeripar bla bla bla... Növit is szerintetek UGL gyártók csinálnak a pincében? ;D   C vitamint (aszkorbinsavat) kb 5 gyár gyárt a világon (ezt olyan mondta aki nagy mennyiségben kereskedik vele) akkor szerintetek tesztoszteront? Kb mindenki ugyan azt veszi szerintem. Persze egy konyhába kifőzött UGL-t hozzá sem lehet hasonlítani egy gyógyszercég végtermékéhez, de azért ez a nehézfém szennyezés amit már több embertől hallok, nekem elég faszságnak tűnik. Ki kezdte ezt, de tényleg mi alapján megy ez a nehézfém pletyka?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Március 13. - 08:18:32
Válasz #9707
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Maradjunk annyiban, hogy tesztoszteront azért nem gyártanak minden sarkon... Lehet itt jönni azzal, hogy mennyire ellenőrzött a gyógyszeripar bla bla bla... Növit is szerintetek UGL gyártók csinálnak a pincében? ;D   C vitamint (aszkorbinsavat) kb 5 gyár gyárt a világon (ezt olyan mondta aki nagy mennyiségben kereskedik vele) akkor szerintetek tesztoszteront? Kb mindenki ugyan azt veszi szerintem. Persze egy konyhába kifőzött UGL-t hozzá sem lehet hasonlítani egy gyógyszercég végtermékéhez, de azért ez a nehézfém szennyezés amit már több embertől hallok, nekem elég faszságnak tűnik. Ki kezdte ezt, de tényleg mi alapján megy ez a nehézfém pletyka?
Onnan jött a pletyka, hogy Lakatos Laller elkezdte visszahordani a testépítőket a Méh telepre....azt hitte sokat kap értük  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Március 13. - 09:06:13
Válasz #9708
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Maradjunk annyiban, hogy tesztoszteront azért nem gyártanak minden sarkon... Lehet itt jönni azzal, hogy mennyire ellenőrzött a gyógyszeripar bla bla bla... Növit is szerintetek UGL gyártók csinálnak a pincében? ;D   C vitamint (aszkorbinsavat) kb 5 gyár gyárt a világon (ezt olyan mondta aki nagy mennyiségben kereskedik vele) akkor szerintetek tesztoszteront? Kb mindenki ugyan azt veszi szerintem. Persze egy konyhába kifőzött UGL-t hozzá sem lehet hasonlítani egy gyógyszercég végtermékéhez, de azért ez a nehézfém szennyezés amit már több embertől hallok, nekem elég faszságnak tűnik. Ki kezdte ezt, de tényleg mi alapján megy ez a nehézfém pletyka?
Onnan jött a pletyka, hogy Lakatos Laller elkezdte visszahordani a testépítőket a Méh telepre....azt hitte sokat kap értük  ;D.


 ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Március 13. - 13:14:07
Válasz #9709
Nem elérhető

Kamagraking


Maradjunk annyiban, hogy tesztoszteront azért nem gyártanak minden sarkon... Lehet itt jönni azzal, hogy mennyire ellenőrzött a gyógyszeripar bla bla bla... Növit is szerintetek UGL gyártók csinálnak a pincében? ;D   C vitamint (aszkorbinsavat) kb 5 gyár gyárt a világon (ezt olyan mondta aki nagy mennyiségben kereskedik vele) akkor szerintetek tesztoszteront? Kb mindenki ugyan azt veszi szerintem. Persze egy konyhába kifőzött UGL-t hozzá sem lehet hasonlítani egy gyógyszercég végtermékéhez, de azért ez a nehézfém szennyezés amit már több embertől hallok, nekem elég faszságnak tűnik. Ki kezdte ezt, de tényleg mi alapján megy ez a nehézfém pletyka?

Nagy tévedés azt hinni,hogy minden kínából származó "valami"ugyanolyan és 98-99+%-os minőségű.Olyat kapsz amennyit fizetsz érte.Jó példa erre a "blue top hgh".Olcsó hgh kell?Megkapod.max 2 egység /fiola.A sok madár meg örül,hogy milyen jó üzletet kötött.
A nehézfémmérgezésről meg ennyit:

http://www.ergo-log.com/underground-injectable-containing-arsenic-kills-bodybuilder.html

mai,pont aktuális
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2014. Március 13. - 17:08:46
Válasz #9710
Nem elérhető

Maszat


Szerencse, hogy pár évente mindig csak egy ember hal meg. Mindig csak egy.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Március 13. - 21:06:57
Válasz #9711
Nem elérhető

Milo


A szomszédnak régen a galenika is ugyanúgy gyulladt, úgylátszik a patikás dolgok se sterilek ezek szerint
Riceman

2014. Március 14. - 06:27:53
Válasz #9712
Nem elérhető

cpggyurma


galenikából is van már annyiféle papírcímkés, lekaparható írásos nem lekaparható régebben volt a pöttyözött nyakú, nem tudom minek variálják annyit

2014. Március 14. - 12:49:49
Válasz #9713
Nem elérhető

Kamagraking


én csak egyfélét láttam eddig, tudnál csinálni képet esetleg?komolyan érdekel a dolog
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2014. Március 14. - 16:14:40
Válasz #9714
Nem elérhető

dino


galenikából is van már annyiféle papírcímkés, lekaparható írásos nem lekaparható régebben volt a pöttyözött nyakú, nem tudom minek variálják annyit
kezdjunk el megint a galenikas ampullak magassagan is szarakodni!  ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Március 14. - 19:18:39
Válasz #9715
Nem elérhető

cpggyurma


én csak egyfélét láttam eddig, tudnál csinálni képet esetleg?komolyan érdekel a dolog

ha lenne löknék fel szívesen de most nincs, tavaly volt dolgom fehér csík volt a nyakán kék felirat nem volt valami sűrű aztán nem is hatott  :(

2014. Március 14. - 20:33:30
Válasz #9716
Nem elérhető

Kamagraking


azt hittem ,hogy úgy gondolod,hogy papírcimkésből láttál már többfélét... a régi kékfeliratosból volt/van egy széria 2643 ami híg szar keleteu hamisítvány
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2014. Március 15. - 14:13:01
Válasz #9717
Nem elérhető

cpggyurma


ha Ctnek lehet 50-es karja naturálba akkor én minek nyomjam magamba a szarokat?  ;D



2014. Március 15. - 15:01:35
Válasz #9718
Nem elérhető

dino


azt hittem ,hogy úgy gondolod,hogy papírcimkésből láttál már többfélét... a régi kékfeliratosból volt/van egy széria 2643 ami híg szar keleteu hamisítvány
meg meg volt es van is azonkivul jopar fele. kek pottyos nyakkal, kisebb kek pottyel, mas magassaggal, meg ezek kombinaciojaval. a papir cimkes mitol lenne mas? mar egy eve piacon van. ezt a gyogyszertari szarsagot ne eroltessuk  :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Március 17. - 21:48:25
Válasz #9719
Nem elérhető

power88


Manapság mit éri meg venni? Vmi tesztó kellene meg tren. FDL enanthate meg tren ezekről is találtam jót rosszat, Galenika címkés depo, a gravírozott kuka vagy esetleg diamondos susta 350 meg a trenbolonja (ezek elég gyulladósak) vagy vermodje sustája?