2024. Május 06. - 17:26:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498695 alkalommal)

0 Felhasználó és 60 vendég van a témában

2014. Április 17. - 17:46:32
Válasz #9735
Nem elérhető

vikker


és azt tudtátok e hogy a hcg-vel is lehet kasztrálni...?a mennyiségen múlik csak hogy árt vagy használ.....

2014. Április 17. - 18:42:05
Válasz #9736
Nem elérhető

sarti


Igen, hallottam róla. Én 500 iu fölött nem adtam már egy ideje.

2014. Április 17. - 19:01:14
Válasz #9737
Nem elérhető

szikla33


Minden az adagoláson múlik,minden ártalmas,csak mindenki szervezete másképp tolerálja a mennyiséget :)
g

2014. Április 17. - 19:06:47
Válasz #9738
Nem elérhető

Maszat


Volt itt olyan madár versenyző, aki 15.000 egységeket adott....  ;D   Valamiért nem szerettük egymást. Lehet azért mert Ő hülye.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Április 17. - 19:54:50
Válasz #9739
Nem elérhető

vikker


:))) inkább legyen 25e egység....az a biztos!

2014. Április 17. - 20:29:29
Válasz #9740
Nem elérhető

cpggyurma


az egy dolog hogy valaki versenyző. voltam pár versenyen körülnézni röhej volt hogy pár ember milyen fizikummal állt színpadra nem hogy izom sem volt rajta de még zsíros és vizes is volt, de indult versenyen aztán az a lényeg mert ő már versenyző telerakja a facebookját. és isteníti magát közben olyan fizikummal még részegen egy kocsmába sem öltöznék le

2014. Április 17. - 21:18:35
Válasz #9741
Nem elérhető

sarti


15000 iu hcg egyszerre? Azt a kurva.

2014. Április 18. - 09:09:20
Válasz #9742
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Volt itt olyan madár versenyző, aki 15.000 egységeket adott....  ;D   Valamiért nem szerettük egymást. Lehet azért mert Ő hülye.
Neeeem az nem lehet, ő versenyző, szerintem te tudod rosszul  ;D - 100.000-et kellett volna tolnia.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Április 18. - 12:28:06
Válasz #9743
Nem elérhető

sarti


cpgyurma, ilyen ismerősöm nekem is van, de amíg egy szar formáról felrakja a képeket faszbukra, és utána 50 csaj szopkodja a faszát, nem lepődöm meg hogy mindenki versenyzik...

2014. Április 18. - 16:41:22
Válasz #9744
Nem elérhető

Maszat


Most őszintén szerintetek mi ennek az egésznek az értelme? ;D Sanyargatjátok magatokat, bevállaltok olyan dolgokat, és állapotokat ami a halálhoz közelebb van, mint a jó érzéshez, és hazamentek egy 4. hellyel, mindezt úgy, hogy magatokba toltatok fél millió forintot (vagy sokkal többet, egy vidéki versenyen) 14hét alatt. Vagy elértek egy középszar szintet, felbasztok egy képet facebookra, és a legnagyobb gondotok az, hogy melyik tinikurvát húzzátok a faszotokra hétvégén? ;D Tudom tudom, belőlem hiányzik minden ami kell ahhoz, hogy ezt megértsem a Ti nagyon mély szinteteken, de Én az utóbbit választanám. ;D  Ti meg haljatok meg a kűrötök előtt, közben, után a vízhajtástól ;D Jó móka ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Április 18. - 17:11:24
Válasz #9745
Nem elérhető

sarti


Én nem akarok versenyezni, nem látom értelmét, amit leírtál, azzal egyetértek, de tudom hogy a 0 fizikummal versenyző ismerőseimet ennyi motiválja, a feszengés, plusz a pár kurva, persze tisztelet a kivételnek.

2014. Április 18. - 18:00:31
Válasz #9746
Nem elérhető

Maszat


Te tiszteld a kivételt, Én beérem a kurvákkal ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Április 18. - 19:23:28
Válasz #9747
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
és azt tudtátok e hogy a hcg-vel is lehet kasztrálni...?a mennyiségen múlik csak hogy árt vagy használ.....

Nem lehet összehasonlítani a HCG kasztrációs lehetőségét/potenciálját a triptorelinével. A triptorelin egy jóval potensebb és veszélyesebb anyag.

De ilyen hülyeséget én is tudok mondani, hogy sok vízzel is lehet ölni...stb...általánosságok, ha már nem tudunk okosabbat mondani...  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Április 18. - 19:24:01
Válasz #9748
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Te tiszteld a kivételt, Én beérem a kurvákkal ;D

 ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Április 27. - 14:19:55
Válasz #9749
Nem elérhető

Cook88


Valaki valamit nem tud jelenlegi forgalomba lévő NEW YORK PHARMA-s cuccokról?