2024. Május 06. - 21:57:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498765 alkalommal)

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában

2014. Június 11. - 18:56:09
Válasz #9810
Nem elérhető

t.paul


Hello!

A kérdésem az volna, hogy tudja valaki, hogy mivan akkor, ha külföldön tehát még nem lépett be az országba, lefoglalták a kis csomagját a vámon? Olyan felírattal, hogy vény hiányzik a csomagból! Ekkor mi történhet v. mi fog történni? Megsemmisítik oszt jóccaka, vagy átadják az ügyet a magyar hatóságoknak?

2014. Június 11. - 18:58:09
Válasz #9811
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello!

A kérdésem az volna, hogy tudja valaki, hogy mivan akkor, ha külföldön tehát még nem lépett be az országba, lefoglalták a kis csomagját a vámon? Olyan felírattal, hogy vény hiányzik a csomagból! Ekkor mi történhet v. mi fog történni? Megsemmisítik oszt jóccaka, vagy átadják az ügyet a magyar hatóságoknak?

Ha nem deklaráltad hamisan a csomag tartalmát(tehát, nem követtél el bűncselekményt) akkor elvileg csak megsemmisítik és kész.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Június 11. - 21:46:22
Válasz #9812
Nem elérhető

t.paul


Nem én küldtem a csomagot ugyhogy nem tudom mi volt ráirva csak a csomagkövetésböl tudom,hogy elakadt a csomag kulfoldi vámon azzal az indokkal,hogy nincs mellékelve vény.

2014. Június 11. - 21:51:23
Válasz #9813
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem én küldtem a csomagot ugyhogy nem tudom mi volt ráirva csak a csomagkövetésböl tudom,hogy elakadt a csomag kulfoldi vámon azzal az indokkal,hogy nincs mellékelve vény.

Ha nem te küldted a csomagot, és nem kérdezett senki, hogy mi van benne akkor felejtsd el...
Ha viszont neked küldenek egy csomagot és a vám megkérdezi, hogy mi van benne, és te azt mondod, hogy gumicukor, miközben mondjuk gyógyszerhatóanyag van benne, akkor hamisan deklarálsz és az a legtöbb ilyen esetben bűncselekmény.
Ennyi. Hogy magyarázzam el még tisztábban?
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Június 12. - 14:29:37
Válasz #9814
Nem elérhető

try2bebig


Efit: patikai növiből kb mi az a mennyiség (és időtartam), amit sportolók akkor használnak, amikor az egyetlen cél a sérülések regenerálása? Köszönöm

2014. Június 12. - 20:05:44
Válasz #9815
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit: patikai növiből kb mi az a mennyiség (és időtartam), amit sportolók akkor használnak, amikor az egyetlen cél a sérülések regenerálása? Köszönöm

Általában 2NE/nap az orvosilag elfogadott adagolás. De ennél jóval nagyobb dózisokat is használnak, attól függ ki, milyen sérülés, és mit használnak még mellé. Vagy heti 2-3-szor 10NE ilyesmi...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Június 15. - 19:00:22
Válasz #9816
Nem elérhető

try2bebig


Köszönöm!

2014. Június 20. - 14:31:04
Válasz #9817
Nem elérhető

dino


genesis clen buterol 20mcg vélemények?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Június 20. - 22:56:42
Válasz #9818
Nem elérhető

Milo


az hogy van magyar is. akkor meg minek zsákbamacska?
Riceman

2014. Június 20. - 23:44:28
Válasz #9819
Nem elérhető

dino


az hogy van magyar is. akkor meg minek zsákbamacska?
akkor inkabb ugy kerdem, tapasztalat?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Június 21. - 10:06:40
Válasz #9820
Nem elérhető

Maszat


A magyar működik  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Június 22. - 07:43:43
Válasz #9821
Nem elérhető

Tóth Attila


Hát nem tudom...már kb 40 szemnél járok,5 megy naponta és semmi sincs az ég világon.Se hőemelkedés,se remegés,se súlyvesztés,talán picit energikusabb vagyok...patikából van pedig...diéta is megy...nem értem!Tavaly ismerősöm használt Genesis clent..neki bevált.
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2014. Június 23. - 07:48:16
Válasz #9822
Nem elérhető

warren


Hát nem tudom...már kb 40 szemnél járok,5 megy naponta és semmi sincs az ég világon.Se hőemelkedés,se remegés,se súlyvesztés,talán picit energikusabb vagyok...patikából van pedig...diéta is megy...nem értem!Tavaly ismerősöm használt Genesis clent..neki bevált.

Ismerős használta verseny-felkészüléshez, nagyon dícsérte. Ezzel készült végig, és penge lett a forma. (Állítólag, de csak hallottam ;D )
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2014. Június 23. - 11:45:59
Válasz #9823
Nem elérhető

Tóth Attila


Remélem nekem is beindul a dolog...bár már kétlem! :-\
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2014. Június 23. - 12:01:02
Válasz #9824
Nem elérhető

dino


hamisítják a magyart is... a genesisből egyik ismerősöm vett, 3 napja szedi, működik, 5 centis kilengésekkel remeg  ;D ;D ;D.. csábít az erő sötét oldala engem is! (:
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!