2024. Május 07. - 00:58:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498811 alkalommal)

0 Felhasználó és 52 vendég van a témában

2014. Június 23. - 12:12:45
Válasz #9825
Nem elérhető

ninja14


egy kicsi off  ;D

Ez a Gababoy gecijó lett!  ****)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Június 23. - 12:23:20
Válasz #9826
Nem elérhető

dino


egy kicsi off  ;D

Ez a Gababoy gecijó lett!  ****)
tény! meglesnék pár képet, mert csak 1-et láttam. ha tudsz, dobj fel párat
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Június 23. - 13:50:28
Válasz #9827
Nem elérhető

ninja14


egy kicsi off  ;D

Ez a Gababoy gecijó lett!  ****)
tény! meglesnék pár képet, mert csak 1-et láttam. ha tudsz, dobj fel párat
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Június 23. - 13:52:28
Válasz #9828
Nem elérhető

ninja14


A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Június 23. - 13:54:00
Válasz #9829
Nem elérhető

ninja14


A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Június 23. - 13:55:18
Válasz #9830
Nem elérhető

ninja14


ennyi eleg, mert ugyis szetvan offolva a draga topic  <3!
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Június 23. - 14:11:11
Válasz #9831
Nem elérhető

dino


komoly lett a srac nagyon. labak  :o :o
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Június 23. - 19:57:01
Válasz #9832
Nem elérhető

Tóth Attila


Ezt én váltottam ki...szal 100% eredeti....van még 150 szem csak lesz belőle valami...lehet emelem 6-7-re
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2014. Június 23. - 21:08:45
Válasz #9833
Nem elérhető

atleeta


Több ismerősömnél is előfordult már, hogy kúra közben begyullad vmelyik nyirokcsomó, leggyakrabban a mandula. Ez miért van ? ki lehet valahogy küszöbölni ?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2014. Június 23. - 21:52:56
Válasz #9834
Nem elérhető

dino


Ezt én váltottam ki...szal 100% eredeti....van még 150 szem csak lesz belőle valami...lehet emelem 6-7-re
hagyj ki 5-6 napot, kezdd el 3tól, aztán menj fel 6-ig, hadd szóljon! ;D


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Június 24. - 09:44:58
Válasz #9835
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
egy kicsi off  ;D

Ez a Gababoy gecijó lett!  ****)
tény! meglesnék pár képet, mert csak 1-et láttam. ha tudsz, dobj fel párat
Szoktam én is látni a képei Facebook-on, abszolút RESPECT a kitartásért.
 =/+' @:-)
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Június 24. - 09:52:11
Válasz #9836
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ezt én váltottam ki...szal 100% eredeti....van még 150 szem csak lesz belőle valami...lehet emelem 6-7-re
hagyj ki 5-6 napot, kezdd el 3tól, aztán menj fel 6-ig, hadd szóljon! ;D



Csak egy ártatlan kérdés...... ;D
Ha már megy egy, vagy több anti-katabolikus cucc  ;D, akkor nem lenne jobb a pajzsmirigyhormon? Hatásosabb, és ha okosan van használva, nem sokkal gázabb, mint a clen. De csak szigorúan úgy, hogy hozzáértőtől előtte tanácsot kérnek, illetve útmutatást. Persze csak aki komolyan gondolja, nem a meggondolatlan 15 éveseknek akarok tippet adni
A kor előrehaladtával, úgyis lassul az anyagcsere.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Június 24. - 10:31:35
Válasz #9837
Nem elérhető

Tóth Attila


Gondoltam már rá csak fosok a pajzsmirigy cuccoktól...valószínűleg megspékelem egy kis karnitinnel....meg még lejjebb viszem a Ch...Stana is megy mellette...annyira nem is a drasztikus súly csökkenés a célom inkább a forma javulás...
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2014. Június 27. - 09:48:29
Válasz #9838
Nem elérhető

eo2eo


Sziasztok !

Szeptemberre szintlépést :D  :-!!! tervezek , ehhez várnám a tanácsaitokat :)

Jelenlegi adataim: 26 év, 174 cm, 80kg
Nyár végére még egy 2-3 kilótól tervezek még megszabadulni zsír formájában, hogy a tömegelést a lehető legjobb formában kezdhessem.

Az kúra alapja tesztoszteron és nandrolon lesz, valószínüleg ( ha meg nem győztök valami másról )

Úgy gondoltam, hogy ebben a ciklusban kicsit tolok a mennyiségeken, tehát nem 500/400mg adagolásban, hanem egy hangyabokányival nagyobban alkalmaznám a őket. Az első kérdés, hogy mit érdemes megnyomni, a nandrot vagy a tesztot ? Tudom, mind2-t :D  ))=/ De azért nem akarok átesni a ló túloldalára. :) Mennyivel ?

Aztán gondolkoztam még egy harmadik komponensen, főleg a kúra elejére, ami gyorsan hat - mondjuk methandienone vagy ha tudok szerezni, akkor oral turinabol. Alapbol tervezek arimidexet szedni mondjuk a kúra 3-4. hetétől, de félek ha benyomok valami szemest akkor annyira megdobja az ösztro szintem hogy elkerülhetetlen lesz hogy az eléjétől kontrolláljam azt.  De ebben a dologban egyébként nyitott vagyok, mármint a 3. komponenst illetően, várnám az ötleteiteket :)

Kérdés még, hogy npp menjen vagy megéri a jobb anabolizmus miatt decadurabolint használni ( ami amúgy izgatja a fantáziám, az npp is nagyon bejött ) ?

A kúra hossza 10-14 hét lenne. Sok helyen javasolják a hosszabb kúrákat, én a környezetemben leginkább ennek idegrendszeri akadályait látom ( tehát, hogy a vége felé már mindenkinek fasza kivan a sok szúrástól, nem tudja kontrollálni az indulatait - kvázi belefáradnak ) de ezzel azt hiszem én jól állok. Akkor menjen a 14 hét ? ( mondjuk 12. hétig nandrolon onnan már csak a gyorsabban ürülő cuccok )

Köszi hogy végigolvastatok, s előre is köszi az építő jellegű hozzászólásokat :)

2014. Június 27. - 11:27:14
Válasz #9839
Nem elérhető

dino


Sziasztok !

Szeptemberre szintlépést :D  :-!!! tervezek , ehhez várnám a tanácsaitokat :)

Jelenlegi adataim: 26 év, 174 cm, 80kg
Nyár végére még egy 2-3 kilótól tervezek még megszabadulni zsír formájában, hogy a tömegelést a lehető legjobb formában kezdhessem.

Az kúra alapja tesztoszteron és nandrolon lesz, valószínüleg ( ha meg nem győztök valami másról )

Úgy gondoltam, hogy ebben a ciklusban kicsit tolok a mennyiségeken, tehát nem 500/400mg adagolásban, hanem egy hangyabokányival nagyobban alkalmaznám a őket. Az első kérdés, hogy mit érdemes megnyomni, a nandrot vagy a tesztot ? Tudom, mind2-t :D  ))=/ De azért nem akarok átesni a ló túloldalára. :) Mennyivel ?

Aztán gondolkoztam még egy harmadik komponensen, főleg a kúra elejére, ami gyorsan hat - mondjuk methandienone vagy ha tudok szerezni, akkor oral turinabol. Alapbol tervezek arimidexet szedni mondjuk a kúra 3-4. hetétől, de félek ha benyomok valami szemest akkor annyira megdobja az ösztro szintem hogy elkerülhetetlen lesz hogy az eléjétől kontrolláljam azt.  De ebben a dologban egyébként nyitott vagyok, mármint a 3. komponenst illetően, várnám az ötleteiteket :)

Kérdés még, hogy npp menjen vagy megéri a jobb anabolizmus miatt decadurabolint használni ( ami amúgy izgatja a fantáziám, az npp is nagyon bejött ) ?

A kúra hossza 10-14 hét lenne. Sok helyen javasolják a hosszabb kúrákat, én a környezetemben leginkább ennek idegrendszeri akadályait látom ( tehát, hogy a vége felé már mindenkinek fasza kivan a sok szúrástól, nem tudja kontrollálni az indulatait - kvázi belefáradnak ) de ezzel azt hiszem én jól állok. Akkor menjen a 14 hét ? ( mondjuk 12. hétig nandrolon onnan már csak a gyorsabban ürülő cuccok )

Köszi hogy végigolvastatok, s előre is köszi az építő jellegű hozzászólásokat :)
en spec. lebeszelek mindenkit a nandrolone szarmazekokrol. elso 3 het heti 2 enanthate, utana 7 hetre mellecsapsz minden masnap 50-100 mg winstrolt, majd levezeted 4 hetig minden masnap 50 mg propival.. aztan HCG kis dozisokban, inzulinossal! ennel erosebb kuranak nem latom ertelmet hobbi szinthez. a nandrolone melle meg sok teszto kell, nehezen is ürül ( ha feltételezzük, hogy eredeti a holmi)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!