2024. Május 06. - 21:53:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498764 alkalommal)

0 Felhasználó és 37 vendég van a témában

2014. Június 27. - 12:13:38
Válasz #9840
Nem elérhető

eo2eo


Szia Dino :)

Lehet félreérthető voltam, de én a tömegelésre tervezem a kúrát, nem a diétához :) ( Tudom, másoknál fordítva van ... nálam így  ***)))) )

Így sem ajánlanád a nandrolonet ?

Sok tesztó kéne hozzá ? Mégis mennyi ? :) Jöhetnek a mennyiségek :P

2014. Június 27. - 13:39:58
Válasz #9841
Nem elérhető

dino


Szia Dino :)

Lehet félreérthető voltam, de én a tömegelésre tervezem a kúrát, nem a diétához :) ( Tudom, másoknál fordítva van ... nálam így  ***)))) )

Így sem ajánlanád a nandrolonet ?

Sok tesztó kéne hozzá ? Mégis mennyi ? :) Jöhetnek a mennyiségek :P
nincsenek csak dietas szteroidok. vastagitottam mar ena winyo komboval, fasza volt nagyon.
nandrolone melle dupla teszto
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Június 27. - 14:46:27
Válasz #9842
Nem elérhető

eo2eo


winyotol odzkodok kicsit.

a szemestol szarul ereztem magam, rossz volt a kozerzetem egyszeruen. gondolom mivel leterhelte a majamat...amugy jo volt, sose voltam erosebb mint akkor.

a szurosoknal, meg lasd masik topic, milyen esetek vannak mar... azt inkabb nem kérem :D

2014. Június 28. - 08:07:30
Válasz #9843
Nem elérhető

melpi81


NPP mellé is dupla teszto kéne ?
Én eddig a winyót azért hanyagoltam, mert ha mondjuk menne mellé heti 3x teszto, akkor már sokallanám a minden napra egy szúrást. Ezt mások hogyan oldják meg?
A genesis clen témára visszatérve: én azt hallottam és részben tapasztaltam is, hogy e gyártó termékeiben az van, ami rá van írva, de nem abban a mennyiségben.
Kivéve a clen, mert abban nincs semmi, abból magyart kell venni.

2014. Június 28. - 08:07:30
Válasz #9844
Nem elérhető

$h@dEe*


 Jó izomépítő az npp minőségi tömeget hozz, ez hogy még egyszer annyi teszto kell ezt hülyeség így előre megmondani mindenki máshogy reagál, anno amikor nyomtam npp mellé propit 50mg-al ment csak több propi és semmi baja nem volt a libidónak, ismerek olyan k1-est aki magába tolta csak a npp-t és semmi libidó gondja nem volt....

ki kell tapasztalni neked mennyi a megfelelő azért alapon több teszto kell mint npp de nem dupla...

2014. Június 28. - 08:09:09
Válasz #9845
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Jó izomépítő az npp minőségi tömeget hozz, ez hogy még egyszer annyi teszto kell ezt hülyeség így előre megmondani mindenki máshogy reagál, anno amikor nyomtam npp mellé propit 50mg-al ment csak több propi és semmi baja nem volt a libidónak, ismerek olyan k1-est aki magába tolta csak a npp-t és semmi libidó gondja nem volt....

ki kell tapasztalni neked mennyi a megfelelő azért alapon több teszto kell mint npp de nem dupla...
A nandrolone hamar kivégzi önmagában a libidót, valószínűleg akkor az volt benn....persze..... :D :D, biztos nem teszto....... 8).
Drágábban teszto  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Június 28. - 11:50:05
Válasz #9846
Nem elérhető

dino


NPP mellé is dupla teszto kéne ?
Én eddig a winyót azért hanyagoltam, mert ha mondjuk menne mellé heti 3x teszto, akkor már sokallanám a minden napra egy szúrást. Ezt mások hogyan oldják meg?
A genesis clen témára visszatérve: én azt hallottam és részben tapasztaltam is, hogy e gyártó termékeiben az van, ami rá van írva, de nem abban a mennyiségben.
Kivéve a clen, mert abban nincs semmi, abból magyart kell venni.
masok ugy oldjak meg h boknek minden nap. van hogy tobbszor is..
a genesis clen erosebb mint a magyar..  :-}
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Június 28. - 17:50:18
Válasz #9847

Mars

Vendég
NPP mellé is dupla teszto kéne ?
Én eddig a winyót azért hanyagoltam, mert ha mondjuk menne mellé heti 3x teszto, akkor már sokallanám a minden napra egy szúrást. Ezt mások hogyan oldják meg?
A genesis clen témára visszatérve: én azt hallottam és részben tapasztaltam is, hogy e gyártó termékeiben az van, ami rá van írva, de nem abban a mennyiségben.
Kivéve a clen, mert abban nincs semmi, abból magyart kell venni.
masok ugy oldjak meg h boknek minden nap. van hogy tobbszor is..
a genesis clen erosebb mint a magyar..  :-}

Nem akarok okoskodni, de régebben úgy volt hogy Genesisből is volt több fajta.Például az egyik verzión a dátumsor nyomtatott volt a másikon kis cimkén ragasztott.Úgy rémlik minimum 2-3 verzió létezett, volt állítólag magyar meg szlovák stb.Úgyhogy egyikbe lehet volt valami az rohadtul nem garancia hogy a másikba is beletették.

2014. Június 30. - 08:52:10
Válasz #9848
Nem elérhető

warren


NPP mellé is dupla teszto kéne ?
Én eddig a winyót azért hanyagoltam, mert ha mondjuk menne mellé heti 3x teszto, akkor már sokallanám a minden napra egy szúrást. Ezt mások hogyan oldják meg?
A genesis clen témára visszatérve: én azt hallottam és részben tapasztaltam is, hogy e gyártó termékeiben az van, ami rá van írva, de nem abban a mennyiségben.
Kivéve a clen, mert abban nincs semmi, abból magyart kell venni.
masok ugy oldjak meg h boknek minden nap. van hogy tobbszor is..
a genesis clen erosebb mint a magyar..  :-}

Nem akarok okoskodni, de régebben úgy volt hogy Genesisből is volt több fajta.Például az egyik verzión a dátumsor nyomtatott volt a másikon kis cimkén ragasztott.Úgy rémlik minimum 2-3 verzió létezett, volt állítólag magyar meg szlovák stb.Úgyhogy egyikbe lehet volt valami az rohadtul nem garancia hogy a másikba is beletették.

Egyébként kúrva egyszerű a képlet, kipróbálja és ha benne van aminek kell úgyis érzi egyből.
Persze, ha megvolt előtte a kellő mennyiségű szünet.
Úgy hallottam nem egy nagy összeg (piti) szal ha nem jó akkor sem dől össze a világ.

Egébként a szedési sémától is függhet a dolog sztem, hallottam már rengeteg elméletet, nem tudom most melyik a "nyerő".
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2014. Június 30. - 09:49:17
Válasz #9849
Nem elérhető

Maszat


Kicsit off. Kínában volt most egy gyógyszer kiállítás ahova kiment egy ismerősöm. Nem a szteroidok érdekelték őket, de mondta a srác, hogy nagyon sok UGL gyártó kint volt  :o  Micsoda kapcsolatokat lehetne egy ilyenen kötni, édes istenem  ::) ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Július 01. - 15:12:48
Válasz #9850
Nem elérhető

Maszat


Van már HGH és EPO dopping teszt is. Gondolom megkerülik majd valahogy ezeket is, mindenesetre küzdősportban buktak meg mostanában HGH-val.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Július 01. - 21:07:21
Válasz #9851
Nem elérhető

melpi81


NPP mellé is dupla teszto kéne ?
Én eddig a winyót azért hanyagoltam, mert ha mondjuk menne mellé heti 3x teszto, akkor már sokallanám a minden napra egy szúrást. Ezt mások hogyan oldják meg?
A genesis clen témára visszatérve: én azt hallottam és részben tapasztaltam is, hogy e gyártó termékeiben az van, ami rá van írva, de nem abban a mennyiségben.
Kivéve a clen, mert abban nincs semmi, abból magyart kell venni.
masok ugy oldjak meg h boknek minden nap. van hogy tobbszor is..
a genesis clen erosebb mint a magyar..  :-}

Na és haverod hogyan oldja meg az adagolást? Ez a két hét szedés, majd ugyanannyi szünet működik?

Más:haverom 2 hete tol minden másnap ARL propit NPP-vel és olyan kemény hajnali merevedésekről számol be, hogy már fáj neki. Túl a 30-on és majd mindennapi ürítés mellett. Ennyire kemény még sosem volt neki, pedig használt már ezt-azt. Ilyen jó lenne ez az ARL, vagy lehet az NPP-ben is tesztó lenne?
Másnak mik  a tapasztalatai ezzel a gyártóval ?

2014. Július 01. - 23:24:05
Válasz #9852
Nem elérhető

ninja14


Engem meg az erdekelne, hogy Oxaval lehetne athidalni ket kurat, persze komoly PCTvel es teszofokozokkal, mindvegig...

mivel oxa nem piszkal annyira bele a hormonhaztartasba es nem lenne az a kura utani osszeeses sem meg a kozerzet is jo lenne :D jaj IStenem de jo is lenne  <3!

Efit?  ;D mas valasza is johet....
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Július 01. - 23:27:47
Válasz #9853
Nem elérhető

Maszat


2 kúrát legjobban áthídalni heti 1x350mg tesztoszteronnal tudsz ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Július 01. - 23:29:58
Válasz #9854
Nem elérhető

ninja14


2 kúrát legjobban áthídalni heti 1x350mg tesztoszteronnal tudsz ;D
te menj a gecibe! annyit kommentalsz minden hova, h nem veszik eszre a normalis kerdeseket, ergo nem kapok normalis valaszt!  ***))))

szal te is megeroltethetned kicsit jobban magad  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D