2024. Május 06. - 23:10:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498782 alkalommal)

0 Felhasználó és 40 vendég van a témában

2014. Július 16. - 12:31:31
Válasz #9885
Nem elérhető

dino


Dino,most őszintén,nem akarok paraszt lenni,de MINEK?
mar leirtam egyszer. azert mert kaptam egy arajanlatot egy magyar gyogyszertari termekre, amire nem birtam nemet mondani. pillanatnyi dontes volt ;)
minek? mert jol esik. nem tervezem ujrakezdeni ezzel a kuraval a regen lefutott koroket.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Július 16. - 12:34:28
Válasz #9886
Nem elérhető

dino


Dino,most őszintén,nem akarok paraszt lenni,de MINEK?

Abszolut nem hülye ötlet ez a gél egyébként.
nem-nem. nagyon durván működik. egy kb 6 hetes napi 50mg-os kúra levezetése ennél a terméknél hogy nézzen ki szerinted? tanácstalan vagyok! a felezési idő szerintem marha rövid, bár fogalmam sincs milyen észter van benne.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Július 16. - 13:06:56
Válasz #9887
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Dino,most őszintén,nem akarok paraszt lenni,de MINEK?

Abszolut nem hülye ötlet ez a gél egyébként.
nem-nem. nagyon durván működik. egy kb 6 hetes napi 50mg-os kúra levezetése ennél a terméknél hogy nézzen ki szerinted? tanácstalan vagyok! a felezési idő szerintem marha rövid, bár fogalmam sincs milyen észter van benne.

Valójában nincs benne észter, mert ha észter lenne hozzákapcsolva, nem jutna át a bőrön a nagy molekulaméret miatt. Az 50mg-ból így valójában csak jó ha 10mg jut be a véráramba. Az max. heti 70mg a legjobb esetben is normál adagolásnál. Így nem nagyon kell hozzá semmilyen utókúra. vagy csak normál, természetes tesztoszteronszint-fokozók...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Július 16. - 13:18:27
Válasz #9888
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Dino,most őszintén,nem akarok paraszt lenni,de MINEK?

Abszolut nem hülye ötlet ez a gél egyébként.

Úgy értem, 50 éveseknek.  ;D  Vagy ha lenne nagyobb dózisban...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Július 16. - 13:46:04
Válasz #9889
Nem elérhető

dino


Dino,most őszintén,nem akarok paraszt lenni,de MINEK?

Abszolut nem hülye ötlet ez a gél egyébként.

Úgy értem, 50 éveseknek.  ;D  Vagy ha lenne nagyobb dózisban...
van belőle kb annyi amennyit nem szégyenlek. de ennyi is működik, érzésre kivált minden másnap egy 50es propit.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Július 16. - 14:02:04
Válasz #9890
Nem elérhető

dino



Dino,most őszintén,nem akarok paraszt lenni,de MINEK?

Abszolut nem hülye ötlet ez a gél egyébként.

Úgy értem, 50 éveseknek.  ;D  Vagy ha lenne nagyobb dózisban...

van belőle kb annyi amennyit nem szégyenlek. de ennyi is működik, érzésre kivált minden másnap egy 50es propit, mar amennyiben az egesz napos merevedesbol lehet kovetkezteteseket levonni :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Július 16. - 21:39:53
Válasz #9891
Nem elérhető

kemi


Tudja valaki, hogy áll Svájc a szteroidokkal? :D

2014. Július 21. - 14:55:49
Válasz #9892
Nem elérhető

eo2eo



Dino,most őszintén,nem akarok paraszt lenni,de MINEK?

Abszolut nem hülye ötlet ez a gél egyébként.

Úgy értem, 50 éveseknek.  ;D  Vagy ha lenne nagyobb dózisban...

van belőle kb annyi amennyit nem szégyenlek. de ennyi is működik, érzésre kivált minden másnap egy 50es propit, mar amennyiben az egesz napos merevedesbol lehet kovetkezteteseket levonni :D


Álljunk már meg itt egy kicsit.  :-}

Ha dino "érzi" akkor nem lehet, hogy csak napi 10mg szívódik fel. Mondjuk, az több mint kétszerese a természetes átlagnak ( én úgy tudom, 2-7 mg/nap ) de ez elég lenne a tömegnövekedéshez és a többi említett hatás kiváltásához ?  :-/-(-:

Efit, vajon hol van itt a kutya elásva?

Nekem eléggé megragadta a fantáziám ez a dolog...  androgel oxandrolone-nal: testépítés injekciók nélkül :D

MOD:

Dino masnaponta 50 tpp-vel teszi egyenértéküvé, ami heti 175mg tpp az az 145mg bazis tesztoszteron/hét. Tehát, kb 50%-os felszívódást saccol neki.

Nezem a tanulmanyokat, tenyleg 10%-os hasznosulast mondanak... akkor csak az lehet, hogy idaig nem hasznalt dino rendes mennyiseget :D

VAGY a napi alkalmazas altal elert egyenletes hormonszint ennyire jotekony hatasu lenne ?

VAGY dino valojaban mar testapolo helyett is ezt hasznalja  Łł=

2014. Július 21. - 21:23:33
Válasz #9893
Nem elérhető

Maszat


Egy többszörösen megbolygatott hormonrendszernél, ami lehet már csak napi 3-4mg-ot termel, biztos vagyok benne, hogy érezhető a tesztoszteron hatása. Egy közepesen jól tartott étrend, rendszeres edzésnél egy megrekedésnél biztos segítség, de kb jól írta le Dino, erősebb a fogása, meg 1-2kg plusz víz, jobb kenés, kicsit jobb fehérjebeépülés. De ez a gél kb ennyire lehet jó, meg 50 fölött libidó növelésre.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Július 21. - 23:00:12
Válasz #9894
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Július 22. - 09:36:54
Válasz #9895
Nem elérhető

Maszat


Köszi, hogy képpel is alátámasztottad! ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Július 22. - 12:27:24
Válasz #9896
Nem elérhető

dino


Köszi, hogy képpel is alátámasztottad! ;D
nem adja vissza a valosagot teljesen, persze olyan a forma és a méret mint régen volt soha nem lesz :D  pl a kar gyengeségből erősség lett az elmúlt hónapok folyamán.  mindegy, majd egy pár hét múlva dobok még be képeket
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Július 22. - 13:30:01
Válasz #9897
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


És egyébként ezt a krémet használod és bumm? Mi van az utókúrával? Vagy ekkora mennyiségnél csak abbahagyod és kész? A golyók nem veszik észre, hogy megy kintről a tesztó?

2014. Július 22. - 15:21:44
Válasz #9898
Nem elérhető

dino


És egyébként ezt a krémet használod és bumm? Mi van az utókúrával? Vagy ekkora mennyiségnél csak abbahagyod és kész? A golyók nem veszik észre, hogy megy kintről a tesztó?

valami teszto fokozot nezek majd utana. mellette nem megy semnmi. spirom van, de meg nem kezdtem el. golyszik merete meg nem ugrott ossze. en meg mindig azt mondom, h fasza ez a krem  ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Július 28. - 19:05:15
Válasz #9899
Nem elérhető

Tóth Attila


Na most már bátran kijelenthetem,hogy valamit kihagynak a Spiropentből!150 szemtől lement kb4-5 kiló amit a diétának tudok be!Anno haversrác 200 szemtől 30 kilót ledobott úgy,hogy közben kamionozik és gyakorlatilag nem mozgott...most szintén 200-tól semmi...az első 200-at 3 éve szedte szal nincs ilyen,hogy megszokta!
De mástól is hallottam már hasonló problémákat más gyógyszertári dolgokról...ez is az volt...én váltottam ki!
Na erre mondom én,hogy a kúrva anyátokat!!!!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"