2024. Május 06. - 21:29:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498762 alkalommal)

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában

2014. Október 11. - 18:22:44
Válasz #9930
Nem elérhető

Maszat


Mócsikám, biztos be akarsz lépni azon az ajtón?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Október 11. - 18:27:18
Válasz #9931
Nem elérhető

dumbass


Mócsikám, biztos be akarsz lépni azon az ajtón?  ;D

Őszintén? Kibaszottul be :D

2014. Október 13. - 10:04:07
Válasz #9932
Nem elérhető

Maszat


Mócsikám, biztos be akarsz lépni azon az ajtón?  ;D

Őszintén? Kibaszottul be :D

Hát figyelj, régóta olvasol itt, tudod mivel jár...Látod mi lett belőlem, hova vezet a mérhetetlen hiúság :D  Ha elkezded nehéz kiszállni, te döntésed. Kezdésnek talán nem nyomnék 12 hetes kúrát, engem a 6 hetes is megküldött. Rá érsz később hosszabb kúrákat nyomni. Látom a proviront átírtad napi 2 re, az okés. Szerintem legyen max 8 hét, de tényleg. HCG-re is szükség lesz, de nem az 5000NE-s adagban, elég az 500.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Október 13. - 11:37:06
Válasz #9933
Nem elérhető

dumbass


Mócsikám, biztos be akarsz lépni azon az ajtón?  ;D

Őszintén? Kibaszottul be :D

Hát figyelj, régóta olvasol itt, tudod mivel jár...Látod mi lett belőlem, hova vezet a mérhetetlen hiúság :D  Ha elkezded nehéz kiszállni, te döntésed. Kezdésnek talán nem nyomnék 12 hetes kúrát, engem a 6 hetes is megküldött. Rá érsz később hosszabb kúrákat nyomni. Látom a proviront átírtad napi 2 re, az okés. Szerintem legyen max 8 hét, de tényleg. HCG-re is szükség lesz, de nem az 5000NE-s adagban, elég az 500.

Hmmm. Megfontolandó. És mivan akkor hogyha csúsztatom és úgy lesz 10 hetes? Tehát 1-4hét metha, 2-10 ena. A HCG nem véletlenül nem lett beleírva, volt valaki aki azt mondta nem feltétlen kell. Szerintem tudod is ki :)

2014. Október 13. - 12:51:16
Válasz #9934
Nem elérhető

dino


Teljesen elvi síkon, a lexikális tudást fejlesztve ez a kúra rendben van?

1-12hétig              500mg test. ena
1-4hétig               40mg metha, első héten felvezetve, utolsón levezetve piramisban
1 vagy 2. héttől napi 2 proviron

Utókúra utolsó bökés után 2 héttel.
4 hétig 20mg tamoxi
1-2hétig 100mg clomid, utána 2 hétig 50mg clomid
Valami erős tesztófokozó
Minek az 500 mg? sztem sok! 10 hetig heti 250 aztan jonapot!En legalabb is igy visszatekintve a multamra sokallom az 500mg testot egy kezdonek. Inkabb tennek bele az utolso hat hetben napi 2*12.5mg stanát abból a pénzből  ;) HCG-t kis adagokba küldd inzulinos tűből hasba bőr alá 1 üveggel eldurrantasz, minden 2. nap 10egységgel
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Október 13. - 13:14:14
Válasz #9935
Nem elérhető

dumbass


Teljesen elvi síkon, a lexikális tudást fejlesztve ez a kúra rendben van?

1-12hétig              500mg test. ena
1-4hétig               40mg metha, első héten felvezetve, utolsón levezetve piramisban
1 vagy 2. héttől napi 2 proviron

Utókúra utolsó bökés után 2 héttel.
4 hétig 20mg tamoxi
1-2hétig 100mg clomid, utána 2 hétig 50mg clomid
Valami erős tesztófokozó
Minek az 500 mg? sztem sok! 10 hetig heti 250 aztan jonapot!En legalabb is igy visszatekintve a multamra sokallom az 500mg testot egy kezdonek. Inkabb tennek bele az utolso hat hetben napi 2*12.5mg stanát abból a pénzből  ;) HCG-t kis adagokba küldd inzulinos tűből hasba bőr alá 1 üveggel eldurrantasz, minden 2. nap 10egységgel

Nem fogok tudni visszakeresni, de pont ezen a fórumon olvastam hogy 250mg körülbelül arra jó hogy kilövi a saját termelést és átveszi annak a helyét. De akkor úgy látszik ez kicsit bullshit... Stana nem is rossz ötlet, 12,5mg-s meg tudom melyik fajta :P :D

2014. Október 13. - 13:40:59
Válasz #9936
Nem elérhető

Maszat


Én ha jól emlékszem 4naponta nyomtam egy sustát, de biztos, hogy nem mennék 500 alá! Kezdésnek felé se mondjuk! 3-4 naponta kell egy 200as ena!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Október 13. - 14:50:31
Válasz #9937
Nem elérhető

Ádi


ARL Russia működik?

2014. Október 15. - 09:54:56
Válasz #9938
Nem elérhető

Goku


Haverom ismerősének ismerőse használta. gyenge fos. nem véletlenül ilyen olcsó. tudtok primót ami működik?

2014. Október 15. - 09:54:56
Válasz #9939
Nem elérhető

melpi81


A propiját próbáltam, az igen jó volt.

2014. Október 15. - 09:56:09
Válasz #9940
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Haverom ismerősének ismerőse használta. gyenge fos. nem véletlenül ilyen olcsó. tudtok primót ami működik?
Ha van olyan ismerősöd, aki török gyogyit tud, akkor attól vegyél, amúgy felejtsd el. De számíts rá, hogy akkor mélyebbre kell nyúlni a pénztárcába, hallottam olyat is, hogy eredeti terméket, amiből nincs sok valljuk be, 10euróért árulnak (1 ampulla), de ebben az esetben a drágább az olcsóbb, mert legalább azt kapod, nem a szart sózzák rád.

 :D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Október 15. - 10:00:01
Válasz #9941
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Haverom ismerősének ismerőse használta. gyenge fos. nem véletlenül ilyen olcsó. tudtok primót ami működik?
Ha van olyan ismerősöd, aki török gyogyit tud, akkor attól vegyél, amúgy felejtsd el. De számíts rá, hogy akkor mélyebbre kell nyúlni a pénztárcába, hallottam olyat is, hogy eredeti terméket, amiből nincs sok valljuk be, 10euróért árulnak (1 ampulla), de ebben az esetben a drágább az olcsóbb, mert legalább azt kapod, nem a szart sózzák rád.

 :D
Vagy ne kokszolj, az is egy megoldás  ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Október 15. - 11:22:38
Válasz #9942
Nem elérhető

melpi81


Haverom ismerősének ismerőse használta. gyenge fos. nem véletlenül ilyen olcsó. tudtok primót ami működik?

Akkor mi volt jó haveros ismerősének az ismerősének ? Mert az én haverom ismerősének az ARL propi jobban bejött, mint az addig használtak (testolic, genesis, x-treme line). Talán még az fdl volt majdnem olyan jó neki.

2014. Október 15. - 12:09:50
Válasz #9943
Nem elérhető

dino


Én ha jól emlékszem 4naponta nyomtam egy sustát, de biztos, hogy nem mennék 500 alá! Kezdésnek felé se mondjuk! 3-4 naponta kell egy 200as ena!
ha betennek heti 250 enát megváltanám a világot, és még arra is maradna időm, hogy a 7. napon megpihenjek ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Október 16. - 08:21:28
Válasz #9944
Nem elérhető

Goku


Haverom ismerősének ismerőse használta. gyenge fos. nem véletlenül ilyen olcsó. tudtok primót ami működik?

Akkor mi volt jó haveros ismerősének az ismerősének ? Mert az én haverom ismerősének az ARL propi jobban bejött, mint az addig használtak (testolic, genesis, x-treme line). Talán még az fdl volt majdnem olyan jó neki.

mi felénk alpha, fdl ami működik, genesis meg amiket írtál. kerülném. hát igen primónál sajnos tényleg ez van. a hamis kurvajól néz ki, túl profin hamisitanak, eredeti csak az ha vki kimegy törökbe.