2024. Május 06. - 12:51:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498618 alkalommal)

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában

2014. November 05. - 18:45:06
Válasz #9960
Nem elérhető

Milo


csaba228:Az PÜ nem küldhető el a következőnek, mivel a postafiókja megtelt . törölj üzenetet
Riceman

2014. November 10. - 19:00:18
Válasz #9961
Nem elérhető

eo2eo


Vége már az androgélnek Dino?

Helyreállítás volt ?

Mennyit használtál végül, s milyen eredménnyel ?


2014. November 11. - 00:05:26
Válasz #9962
Nem elérhető

andras123


Efitmester  ****)     ****:))))))
Mi a velemenyetek a Balkan Pharmaceuticals gyartorol?
Mi a helyzet az alpha pharmaval?

En nem kameltam sosem a 10ml ampullakot  :violinplay3:

2014. November 11. - 13:18:06
Válasz #9963
Nem elérhető

öüó


Efitmester  ****)     ****:))))))
Mi a velemenyetek a Balkan Pharmaceuticals gyartorol?
Mi a helyzet az alpha pharmaval?

En nem kameltam sosem a 10ml ampullakot  :violinplay3:

andras123 ****:)))))) :-! <3! (:-)

hol a faszomban voltál eddig? ;D

2014. November 11. - 14:02:06
Válasz #9964
Nem elérhető

andras123


Efitmester  ****:))))))

gondolkoztam meg az ar sodort osszo vissza,  ***))

2014. November 11. - 14:25:14
Válasz #9965
Nem elérhető

andras123


sodrofa vagy sodrony

2014. November 13. - 09:36:14
Válasz #9966
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
andras123 is back!!!!

 ;D ;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. November 13. - 12:45:30
Válasz #9967
Nem elérhető

andras123


Kellemes delutant mindenkinek!

remelem nem torvenybe otkozok ha ujra a balkan pharmaceuticals rol erdeklodtem ujra.

hasznalt valaki van itt olan polgarstarsunk mostanaba ki Nandrolont hasznalt mostanaba?pl decanoatet.

en neha mar a hexyloxyphenylpropionatet kostolnam  meg csak ugy hecbo vagy cak ugy elvbo.

jok e mostanaba a az osszo mixelt mix sustanonok? a propionat, meg a phenyl az isocaproat merg a dekanoat-ra gondoltam vagy ok.

Efitmester  ****) Balu  ****:))))))     
                             ****:))))))

2014. November 13. - 13:02:13
Válasz #9968
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A balkán jó.

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. November 13. - 13:35:02
Válasz #9969
Nem elérhető

andras123


Szepen nagyot koszonom Efitmester!

Boldogsagval tolt el a jelenleted ugyanakkor villanyozzz fel, hogy ilyen meredek Pasasval konzultalhatunk egy ilyen remek magyar oldalon.


Koszonom Efitmester  ****)

Balu  :-){ 

2014. November 13. - 21:27:30
Válasz #9970
Nem elérhető

andras123


remelem nem ertetted felre.?
En ugy ertettem hogy sok orszagboll hianyoznak az olyan kiegyensulyozoottt hozzaaerto Jovagasu ak mint te is Efitmester.

Elegge sokm az tapasztalataid es sok embernek mar segitettel...

Szerinted vegyek e a A Balkantol? akkor?

Valamikor nekem nagyon jol eset a pakistani deca, no dehat a Londona koma nem ize,erheto el,

Majd Budapesten meg engedejezett e az Steroidok vetele?

vagy ha valaki meresz es odateszi magat , bunuldozesnek lehet resztvevoje?

Efitmester  :-){  es  o:) meg  /7%
Balu  ****)

2014. November 14. - 09:05:59
Válasz #9971
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
András, akár vehetsz balkánt is, ha neked tetszik...Nem tudod meg, hogy jól fog-e esni, amíg ki nem próbáltad...a szteroidok mindig olyanok, mint a bináris tőzsdei ügyletek, vagy bejön, vagy nem.

a londoni komát biztos, már lecsukták szegényt...

A szteroidok vétele engedélyezett budapesten - legalábbis közvetlenül nem tiltott - de a szteroidok eladása miatt simán részt vehetsz a bűnüldözésben. Ha nagyon merész vagy és nagyon odateszed magad, akkor mégjobban részt vehetsz a bűnüldözésben. Vannak itt olyan, magukat rettentően komolyanvevő komák pesten, akik csak azt nézik egész nap az interneten, hogy ki akar részt venni a bűnüldözésben nagyon...(ez a "komoly forest gumpok" egysége a bűnüldözőknél.)

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. November 14. - 10:25:41
Válasz #9972
Nem elérhető

eo2eo


Jól szokott esni egy nagy kajálás... egy szex, egy buli... De most már tudom, hogy jól eshet egy pakisztáni deka is   Łł=  :-!

2014. November 14. - 12:17:04
Válasz #9973
Nem elérhető

dino


Vége már az androgélnek Dino?

Helyreállítás volt ?

Mennyit használtál végül, s milyen eredménnyel ?


vege. kb 2 honapig hasznaltam, napi 1 (50mg) gélt. kurvajol visszahozta ram az izmot! lenyegi nagy durranas sem eroben sem tomegben nem volt. viszont csereben a sajat hormontermelesem egyaltalan nem allt le. 0.0 visszaeses tapasztalhato abbahagyas ota. befejezes utan ket hetig volt erezheto, hogy nem durrantam ugy, meg nem volt meg az a hu de fasza edzeskedv. de ennek mar nyoma sincs. jo cucc! ;)  helyreallitasnak pharma first- testo support ment, vagyis megy jelenleg is, ami erezhetoen jol muzsikal!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. November 14. - 19:25:16
Válasz #9974
Nem elérhető

Kamagraking


félre ne érts,de
minek helyreállítás ha nem nyomta el a sajátot,
honnan tudod,hogy nem nyomta el a sajátot?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit