2024. Május 06. - 21:19:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498758 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2014. November 19. - 22:07:09
Válasz #10005
Nem elérhető

dino


Jó Estét. Új vagyok a bemutatkozást most egyenlőre mellőzném vagy legalább is megpróbálkozok valami röviddel.

A kérdésem, hogy ti mit gondoltok a front loading töltésről? Mármint kúra kezdeténél a dupla adag tesztó enantátnál, hogy előbb elérje a koncentrációt a vérben?

A kúrám pedig így fog kinézni amit 1 hét múlva kezdek:

16 hetes "tömegelő" kúra lesz amatőr fitness body verseny felkészülésre.

Trenbolone Acetate 1ml/100mg
Testosterone Enanthate 1ml/250mg
Deca Durabolin Phenylpropionate 1ml/100mg
Masteron 1ml/100mg

Az NPP és a TREN ACE az 10 hétig fog menni majd az utolsó 6 hétben Masteronra váltok.

Tehát:
1.-10. hétig megy az NPP,TREN ACE,TESTO ENA aztán a 11. héttől elhagyom az npp-t és a trenit aztán váltok masteronra ami megy a testo enantáttal a 16. hétig

Gondoltam még,hogy kúra elején első 3-4 hétben tolok kis extraként 2 naponta 50mg teszto propit.

A levezetésre most nem térnék rá,de menni fog a nolva,clomid és a hcg, majd tesztó fokozó+ egyéb kiegek.

Étrend:
08:00 Reggeli 125 gr zabpehely, 250 gr joghurt + 30 gr beef protein
11:00 Ebéd (1) 250 gr halfilé, 125 gr fehér rizs, 125 gr brokkoli
14:00 Ebéd (2) 250 gr csirkemellfilé, 125 gr fehér rizs, 125 gr brokkoli + 30 gr beef protein
17:00 Ebéd (3) 250 gr halfilé, 125 gr fehér rizs, 125 gr brokkoli + 30 gr beef protein
20:00 Vacsora 250 gr csirkemellfilé, 125 gr rizs, 125 gr brokkoli

Jelenleg 78 kg vagyok 178 cm magas, a cél pedig a 88 kg szárazan. 4 éve kezdtem el edzeni azóta 1-2 kihagyásom volt 2-3 hónaposak sérülés miatt.
Nem iszok alkoholt nem drogozok és nem cigizek tehát katabolikus folyamat ilyen téren nem fordulhat elő :D
Street Work Out edzést is nyomom tehát a saját súlyos edzést. Gondolok itt pl a kézenállás, front lever,back lever, muscle up.

Elfogadok bármilyen észrevételt és javaslatot illetve kritikát. További szép estét!  ;-oo-;

Mik a mennyiségek ?

2 fajta nor-19-hez ( npp, tren ) szerintem biztos kelleni fog prolactin gátló ( prolactin indukálta gyno és impotencia ellen ) . Pramipexolet lehet itthon könnyen szerezni, cabergolinet online lehet rendelni, "barátságosabb" mint a pramipexole. Ha esetleg egyiket sem tudod beszerezni, magas dózisú b6 vitamint szoktak ajánlani : 400-500mg/nap.

Ha 16 hét és hosszú észterű tesztoszteron, meg versenyfelkészülés, akkor ne feledkezz meg az aromatizálás gátlásáról sem, erősen befolyásolja az összképet. Arimidex vagy letrozole.

Kúra második-harmadik hetétől hCG, heti 2*250 IU.

Bár nem toltam ennyi anyagot még egyszerre, én azt gondolnám hogy ilyenkor már nincs szükség frontloadra, bár nem tudom, miből mekkora mennyiséget tervezel...

Én amúgy máshogy csinálnám, első szakaszban T-Ena, Npp és winstrol, 10 hétig, aztán T-Ena, Tren, Masteron 6 hétig.

A 10 hetig trenace hasznalatnal en befejeztem az olvasast  ;D   gondolom minden masnap egy 50-70 mg beugrik!



 ;D
Maszat... ??? tanacs a tuleleshez?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. November 19. - 22:11:20
Válasz #10006
Nem elérhető

dino


3 naponta fog menni 250 mg teszto ena, 100 mg tren ace, 100mg tren ace. Teszto propit nem tudom hogy betegyem pl 2 naponta 50-100 mg. Hcg-t kúra utánra gondoltam vagy a kúra vége fele. Vitaminok extra adagba fog menni

a vitamin megved MINDENTOL!  O0
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. November 19. - 22:32:05
Válasz #10007
Nem elérhető

nagy.adrian


nyilván nem a vitaminok fognak megvédeni... 10 hétig szerintem nem vészes tren acetatot tolni. Ismerek olyant aki simán tolja 14 hétig és nem versenyez hanem hobbi gyúrós és még se lett semmi gondja belőle.

2014. November 20. - 00:38:09
Válasz #10008
Nem elérhető

andras123


Adrian vannak itt oleg gomos emberik akik kenik vagjak, olegge ertenek itt az osszeevokhoz
Nembeszelve Efitmester- rol akit ha furdes kozben is zaklatnanak siman megfelelne minden kerdesre,aze szerintem o tud mindent  8-}
es ha valakinek hat neki erdekeben all szep beszedet adni barkinek is es segito kezet adni,
de latod hogy nem akarnak teged felkonferalni ehez az egesz produkcioturahoz,

Miert nem adod vissza a komanak? Mond meg neki hogy megtevedtel es inkabb mast probalnal ki.
Meg eleg huncut edzo vagy lelki vezeto 100mg ot minden 3dik nap peldaul megszurnak hetfon utana csutortokon vasarnak , masik heten szurnak ujra teged szerdan meg szombaton, remelm jo lattak a napokat,
egyik heten 300mg masikon 200mg,
van a finajet ahol 30mg per ml be a hatoanyaog es az meg regen a Hoechst gyartotta meg a Roussel amugy ott volt illo 1ml minden masodik nap akik meg nem
izelnek annyirra, szoval akik meg nem ....akik meg nem nemtudom mindtha elszakadt volna most valami nalam is peldaul
No mindeggy....
Ez az egesz nem olyan egyzserru es eszresu se.
Jo ejszakat nektek
Efitmester  ****)  :-){
Balu  /:-)
Maszat

2014. November 20. - 02:00:30
Válasz #10009
Nem elérhető

andras123


Liothyronine natrium tablettat eszegetett egy csavo hogy elevensulyozza a prolaktin,
ez valami nem esztetikus es nem etikus megoldas
a pramipexole le meg a feketoallomany ba ha mar sok az elhalt agysejt hat jova teheti ertesd

Nem ertelek minek halgatol a testneveles tanarodra,
ad neki vissza es mond neki megvagy botolva es mi ajanlunk neked melegen valami masert
es kes

  ***))))
Efitmester Balu  /:-)
Jordan Maszat Gabe Good vazed  {-)

2014. November 20. - 10:24:25
Válasz #10010
Nem elérhető

eo2eo


nyilván nem a vitaminok fognak megvédeni... 10 hétig szerintem nem vészes tren acetatot tolni. Ismerek olyant aki simán tolja 14 hétig és nem versenyez hanem hobbi gyúrós és még se lett semmi gondja belőle.

Én ismerek olyan srácot aki 2 éve rajta van a naposimon :D

Egyszeruen nem szeret nelkule edzeni :(

( :DDDD )

2014. November 20. - 11:56:26
Válasz #10011
Nem elérhető

andras123


Derengtem en es hogy mit mondthatnal a Testneveles tanarodnak , hogy ne gazolj a lekebe es ne ultest gazt a velemenyei koze amit
felepitett maganak a szereirol meg Trenbolonerol is amit radtukmalt.
  Mindjart akkor kellet volna mondani hogy te nem magos melleghatasokat kersz hanem kersz jo anabolizmusra vagysz
nem veseterhelest verrel valo vizeletfestest,
Mond neki harsanyan de lendulettel, delcegen ugyanakkor dalias vagy vitez modjara
                                                 mond neki a : vesem csak hagy szurje a cellmasstt meg a protein shakem
                                                 magos vernyomast es magos androgen es magosan veseterhelest okozo szert, mar ne ajonljon enekem
az enekem-nel a masodik e betut hosszuan hassznalad oke
Nincs ertelem ennek a szer hasznalataban .
Efitmester  <:-)
Balu  /:-)

2014. November 20. - 14:06:15
Válasz #10012
Nem elérhető

eo2eo


Látom András haragszik a trenbolonra. :D

Én még nem próbáltam, de nekem az npp-nél jobb anabolizmus nem kell. Asszem örök szerelem lesz a miénk <3!

2014. November 20. - 19:32:21
Válasz #10013
Nem elérhető

Maszat



Az,h a trenbolon metabolitjai barnásra színezik a vizeletet, közel sem jelenti azt,h vért hugyozna az ember. Egyébként napi 4 liter víz fogyasztása mellettl ez nem is jelentkezik. Csak gondoltam megjegyzem, bár már megfogadtam,h nem szólok bele András magasröptű beszédeibe :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. November 20. - 22:29:05
Válasz #10014
Nem elérhető

nagy.adrian


Napi 4-5 liter víz meg is van illetve meg is lesz. Andrást meg a kutyát se érdekli, hadd tolja a hülyeségét. Menne inkább az írástudatlan máshova.!  :-Đ

10 hétig 3 naponta tren acetate szerintem kibírható :D Viszont lehet belecsempészem a kúrába az arimidexet 0,5 mg 2 naponta, vagy pedig napi 2 szem proviron-t.

Viszont ilyen remek észterű cuccókat nem szabad visszafogni!!!  <3!

2014. November 20. - 22:29:05
Válasz #10015
Nem elérhető

Goku


Master Pharma felől érdeklődök. ismeri vki?  ez egy új márka állitólag

2014. November 21. - 00:30:51
Válasz #10016
Nem elérhető

andras123


Maszat elosmerem, enis elosmerem a metabilotokot,
nagyon terheli a veset, es jelenleg sokan ezt a hitet valljak, valaki peldaul a szemet szemert, fogat fogert
hogy az Inas a elvegye a csavotol a trenbolonet. Erted  o:)
Ugygondolom hogy ahogy gondolom,Adrian miert mondod hogy irastudatlan vagyok eszedbe se jutott , hogy szamuzott lovag lehetek.
vagy azok irastudodok...
Adrian orizd meg a hidegvered, nem szabad semilyen mertekben sem hagyni hogy urra legyen rajtad a panik es az agresszio
azert kollene tartozkodni ilyen szerektol  :-OO

Jo ejt nektek!
Efitmester Balu  ;-oo-;
 Jordan Maszat Gabe Bubbe  {-)

2014. November 21. - 00:53:09
Válasz #10017
Nem elérhető

andras123


Erosen terheli a veset, oleg egyszeru egy orvosnak megnezni a koncentraciot az vizeletbe,
barmi masnal ami erosen terheli a veset elofordul vagy rovid vagy hosszutavon egyenfugo adagfuggo
csintalan a trenbolono 87 be leallitottak , de oszt ujra gyartottak suttyomba
de azoknak az allatoknak akik othon tartozkodnak hogy nojenek rendesen,
se panaszkodas nelkul,
megszurtak oket elenvetesuk sem lehetett hogy akarjak e. De nekem ezen a forumon nyilt egy komoly temam ezzel akapcsolatba
aki nem rest nem irom hoyg odanyargal egyenest mert azt hinnetek hogy Petofi-tol idezek
de leirtam akkor othagyos es kesz
itt muszaj lesz hogy a Magyar irodalmat hijjuk segitsegul, Adrian ne csinald T3 tablettat meg cudar dolgokat ne egyel meg

Jo ejt!
Balu  :-){
Efitmester  :)

2014. November 21. - 01:02:32
Válasz #10018
Nem elérhető

Maszat


Master Pharma felől érdeklődök. ismeri vki?  ez egy új márka állitólag

Nekem most ezt ajánlották. Igaz mondtam,h elég volt ez az elmúlt egy év, most kicsit pihennék ;D De állítólag működik.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. November 21. - 01:11:47
Válasz #10019
Nem elérhető

andras123


Eccaka van sot hajnaldi lassan .
Meg te nem alszol?
Az anabolikak nem hagynak Nyugodni?