2024. Május 06. - 12:44:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498615 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2014. November 21. - 19:16:30
Válasz #10020
Nem elérhető

Maszat


Eccaka van sot hajnaldi lassan .
Meg te nem alszol?
Az anabolikak nem hagynak Nyugodni?

Lassan 2 hete üres vagyok ;D  Vagy egy ????... ::) ;D Soha nem fekszem le fél 1 előtt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. November 21. - 21:35:20
Válasz #10021
Nem elérhető

andras123


Eccaka van sot hajnaldi lassan .
Meg te nem alszol?
Az anabolikak nem hagynak Nyugodni?

Lassan 2 hete üres vagyok ;D  Vagy egy ????... ::) ;D Soha nem fekszem le fél 1 előtt.
/7%
mit hasznaltal utoljara , ha szabad meg kerdeznem?
Itt az ido , hogy megpihenj,iitt az ido a kompenzaciora, es gyogyteakra.meg fure...igaze.
szereted e a HMB et?

Kellemes tovabbi estet nektek !
Balu Efitmester  #:-)
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,Bubee,hopika,Lalika85,Pretorian,vekony,Gabe,auo,eo2eo  ***
Adrian

2014. November 21. - 23:04:22
Válasz #10022
Nem elérhető

andras123


Szaz szonak is egy a vege. Ez a legszornyubb AS ami lehet, nekem nagyon rosszul volt az  eset hogy a Testnevelo tanar odaadta neki o meg rendesen
belobbant es hadba hogy megszurjak a baratja,Nincs logika megha akkor se ha :
Felakar lepni Kiskunhalason vagy Kunszentmarton
de Debrecenbe is lehetne nyaron
Nincs ertelem, a legrosszab AS amivel egy sportolo vagy halasztarsulat tagja visszaelhet,
Nem ertem en ezt, hogy volt kepes a tanar adni neki adni egy kis uvegcseket
Olyan szep lista van az AS rol szep hatasokkal es mar halvany mellekhatasokval.
A testepites nem a hirtelen lobbanasrol szol, hanem a lobbanaspont ovatos kozeliteserol
es Adri altal emlitett 2 szer nagyon rosz tulajdonsaguak nem eri meg, azert mert van mas ut is
a Trenbolone-nal a amugy minden eggyes hasznalat elott a ,,Negysoros'' volt amit illo volt elverselni.
az allatorvosok csak ugy emlegettek hogy,mint az Ossian altal emlitett sziv, De az alatorvos nemtudta hogy meg ido elott levagtak a joszagot
szerintem megalt volna.
Adrian nem gondoltad meg magad akkor
Olyan szep anyagot is hasznalhatnal hogy nagyon Sikkes es Fess lennel,
Buszke lenne rad a tarsulat, hosszu munkassagot meg biztositva erezned ami felvillanyozna

Jo ejt!
Balu  ****)

2014. November 21. - 23:40:25
Válasz #10023
Nem elérhető

andras123


Szo volt mar itt a feketeallomonyanrol a sejtek elhalasarol hat a parkinson kor is megfordult neha neha
,utana meg a dopamin agonistak is szoba jottek mar itt

Adrian majd azert meg gondolt meg, szerintem elmehetnel horgaszni amugy es atgondolni nyugalomba natural madar futyszoval felfutoott kozegben

Itt behajintonak neked egy majd nagyon finom kurat es azt hasznalhatnad, bar felbujtastol ovatosan nem akarom Efitmesternel kihuzni a gyufat
rettegni se akarok tole mint a filmbe a csavo Jack Reacher -tol
Efitmester  :-OO
Tenyleg jo ejt.

2014. November 22. - 02:07:58
Válasz #10024
Nem elérhető

Jordan


Ándrej a tudományok mezejére lépett  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2014. November 22. - 08:16:14
Válasz #10025
Nem elérhető

nagy.adrian


Nagyon idegesítő vagy kedves andriska, arra se vagy méltó, hogy a nevedet nagybetűvel írjam. Miért küldesz el egyedül horgászni? Velem tarthatnál és átgondolnám közbe, hogy beleverjem a fejedbe, hogy egy idióta vagy.  :-/-

Tedd el a sok hülyeséged másnak ne nekem.

2014. November 22. - 08:44:40
Válasz #10026
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Idézet
"Szaz szonak is egy a vege. Ez a legszornyubb AS ami lehet, nekem nagyon rosszul volt az  eset hogy a Testnevelo tanar odaadta neki o meg rendesen
belobbant es hadba hogy megszurjak a baratja,Nincs logika megha akkor se ha :..."

András, ez nagyon kemény mondatszerkezet volt itten.  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. November 22. - 08:48:21
Válasz #10027
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
András, te valahonnan a Vajdaságból származol? Onnan érkeztél a Királyságba?
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. November 22. - 12:12:59
Válasz #10028
Nem elérhető

andras123


Szia Efitmester  :-){ Igen Efitmester esetleg majd meg meg irom neked pontosabban, tudod.
Neharagudj az itt olegge felgyulemlett sok iras miatt nehol mar kivan  csuszva a hataron tulra,
senki nem gyott el Adrian segitsegere, igazan ajanlhattuk volna meg ot melegen valami masert.
Dehat igy alakult. Meg jobban megszivta magat.Amugy eleg agresziv de ihletet adott egy uj temahoz amit im felteszek,
nem irtam hogy egyedul, nem nem tennek olyat, horgszni pajtarsakkal jo, de nem olyanokkal akik ilyen szereket adnak nekid keruld az olyanokot
Adrian en elmennek veled horgaszni ,sima  es lesimazhato , de remelem csak orditanal ram es szoval verned a fejembe hogy idiota vagyok.
Amugy van itt jo par Okos Magyar polgartars  meg aki eljonne velunk az tuti,lebeszelni teged errol a szornyun cselekedetrol.
Arrol is hogy fizikailag bantalmaz, meg hogy a Trenbolone megtedd vagy mas tegye meg veled
Nem volt szo itt hulyesegrol szo, minden kor es gyogyszer emlitve volt,emlekszel meg a promipexole - ra,azert gondoltam a feketeallomanyra...
Adrian nem hasznalnal mas fele szert? Ha normalis polgartasad vagy tobb duruzsolna neked akkor se?
a duruzsolasrol a , HetkoznaPI Csalodasok jut az eszembe, az ,,elvono'', halgas csak ra esetleg.
 0o0o0


2014. November 22. - 12:52:58
Válasz #10029
Nem elérhető

suxen


András, te valahonnan a Vajdaságból származol? Onnan érkeztél a Királyságba?

András,nem jött sehonnan,és nem is ment sehová,Ő az Univerzum egy adott részét birtokolja. :-){ ;D

2014. November 22. - 12:55:13
Válasz #10030
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
András, te valahonnan a Vajdaságból származol? Onnan érkeztél a Királyságba?

András,nem jött sehonnan,és nem is ment sehová,Ő az Univerzum egy adott részét birtokolja. :-){ ;D

és ő nyelveken szólá hozzánk.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. November 22. - 12:57:11
Válasz #10031
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Idézet
...Ha normalis polgartasad vagy tobb duruzsolna neked akkor se?
a duruzsolasrol a , HetkoznaPI Csalodasok jut az eszembe, az ,,elvono'', halgas csak ra esetleg...

 :-)->
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. November 22. - 13:13:54
Válasz #10032
Nem elérhető

andras123


Idézet
...Ha normalis polgartasad vagy tobb duruzsolna neked akkor se?
a duruzsolasrol a , HetkoznaPI Csalodasok jut az eszembe, az ,,elvono'', halgas csak ra esetleg...

 :-)->
(:-)
Efitmester  Łł=
Efitmester
Adrian

2014. November 22. - 16:45:33
Válasz #10033
Nem elérhető

andras123


András, te valahonnan a Vajdaságból származol? Onnan érkeztél a Királyságba?

András,nem jött sehonnan,és nem is ment sehová,Ő az Univerzum egy adott részét birtokolja. :-){ ;D
Suxen  :-O hello hallo baratom  @:-)
Szia Adrian en erre gondoltam,remelem nem vagy pipa enream,
https://www.youtube.com/watch?v=3X6IdBnlx_w
Efitmester
Balu   --)

2014. November 22. - 17:13:33
Válasz #10034
Nem elérhető

nagy.adrian


Felakaszthatnád magad már...  :-Đ