2024. Május 06. - 19:42:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498724 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2015. Január 10. - 14:08:05
Válasz #10065
Nem elérhető

andras123


Reditop Maskulonben Dino valaszolt neked valamit, de az oldal ujra gyogyult, es ugymond lehetseges kiidzatta nehany eszmeket,igaze
de Dino irta , hogy nemis tudom mit it, de lehetseges hogy nem nagy bulira valt, amit irt, hogy nem nagy buli stanozololt magaban hasznalni,aszt mondja
En meg irtam Dino-nak, hogy menem e porkol megteged , az injaikot meg a porcokot,de nem Dino hanem az a hajtoanyagod
Suxen  --)

2015. Január 11. - 14:58:51
Válasz #10066
Nem elérhető

Maszat


Nincs előmoderálás? Hát Efit, egy szteroid shoppá alakítottad a fórumot?  :D :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Január 11. - 17:07:40
Válasz #10067
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nincs előmoderálás? Hát Efit, egy szteroid shoppá alakítottad a fórumot?  :D :D

de lesz előmoderálás hamarosan.  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 11. - 17:10:20
Válasz #10068
Nem elérhető

andras123


Epp irni akartam , hogy nem rossz az elomoderalas , de epp nincs itt senki akkor kerdezhet barki eppen, igaze
de az ezert eros vot, ez hogy a nyakan maradt valaki,
Enis egyeterttek Maszat-tal.
Efitmester kellemes delutant  :-){

2015. Január 11. - 18:31:53
Válasz #10069
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nahh, már működik is az előmoderálás, ahogy látom...  :)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 11. - 18:41:04
Válasz #10070
Nem elérhető

eo2eo


Vége a téli álomnak, úgy tűnik... :D

BTW, sokkal jobb ez a fórummotor, mint az előző, köszönjük.

2015. Január 11. - 18:42:06
Válasz #10071
Nem elérhető

andras123


Vége a téli álomnak, úgy tűnik... :D

BTW, sokkal jobb ez a fórummotor, mint az előző, köszönjük.
;D
Nahh, már működik is az előmoderálás, ahogy látom...  :)
****:))))))

2015. Január 11. - 18:46:14
Válasz #10072
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Vége a téli álomnak, úgy tűnik... :D

BTW, sokkal jobb ez a fórummotor, mint az előző, köszönjük.

 ****:))))))
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 11. - 19:03:07
Válasz #10073
Nem elérhető

andras123


eo2eo de a regi se volt rossz, enszerintem.
De szep ez jo ez, http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=1436.0 itt lehet az erzeseinket megvitatni
eo2eo lattad, Efitmester nyitot egy fiokot azon a reszlegen,
 :-!!!

2015. Január 14. - 20:21:56
Válasz #10074
Nem elérhető

Kriszmo


Sziasztok!
Tanácsotokat kérném. egy kissé mackós vagyok, 98Kg/174cm és 3 hónapja kezdtem el edzőterembe rendszeresen járok 2 naponta, edzéstervem is van diétával amit be is tartok.Az edző tanácsára szedek fehérjét és Glutamint is. viszont azt tapasztalom hogy nem tudom megcsinálni a feladatokat, hamar fáradok és ez bosszant is egy kicsit. Tanácsolták kezdjek el egy injekciós kúrát ez segít az erő növelésében sokat olvasgattam de nem vagyok járatos ebben, egy ebben járatostól kértem segítséget hozta is 100mg/ml Testosterone Propionate-t. azt tanácsolta heti két alkalommal 100mg elég belőle de itt olvasok levezetéseket stb. Ebben tudnátok tanácsot adni ti is esetleg észrevételeteket is ezzel kapcsolatban?

2015. Január 14. - 21:56:06
Válasz #10075
Nem elérhető

andras123


Ja ja Kriszmo , tanacsot lehet adni, es segiteni is!Lassan atkoll ragni magunkat rajtad es megvitatni
a faradsagod.egy csopket lehet hogy par dialogus valtas, szugseg lesz, tudod,
mivel neha nem olan konnyu a faradsag okozojanak a rejtekhelyet felkutatni,vagy kilesni
nem mindjart az injekcio a megoldas, mivel vannak olan kiegeszitok amik legyoznek azt a 2 injectiont ami a Testneveles tanar ajanlott
vagy az a pasas aki jartas a faradsag kutatasban, felderitesben,nyomozasban
Efitmester Jo estet  #:-)

2015. Január 14. - 23:09:52
Válasz #10076
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ja ja Kriszmo , tanacsot lehet adni, es segiteni is!Lassan atkoll ragni magunkat rajtad es megvitatni
a faradsagod.egy csopket lehet hogy par dialogus valtas, szugseg lesz, tudod,
mivel neha nem olan konnyu a faradsag okozojanak a rejtekhelyet felkutatni,vagy kilesni
nem mindjart az injekcio a megoldas, mivel vannak olan kiegeszitok amik legyoznek azt a 2 injectiont ami a Testneveles tanar ajanlott
vagy az a pasas aki jartas a faradsag kutatasban, felderitesben,nyomozasban
Efitmester Jo estet  #:-)

András, veled az NAV igazgatója se tudna elbszélgetni, az biztos.  :o



"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 14. - 23:15:03
Válasz #10077
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!
Tanácsotokat kérném. egy kissé mackós vagyok, 98Kg/174cm és 3 hónapja kezdtem el edzőterembe rendszeresen járok 2 naponta, edzéstervem is van diétával amit be is tartok.Az edző tanácsára szedek fehérjét és Glutamint is. viszont azt tapasztalom hogy nem tudom megcsinálni a feladatokat, hamar fáradok és ez bosszant is egy kicsit. Tanácsolták kezdjek el egy injekciós kúrát ez segít az erő növelésében sokat olvasgattam de nem vagyok járatos ebben, egy ebben járatostól kértem segítséget hozta is 100mg/ml Testosterone Propionate-t. azt tanácsolta heti két alkalommal 100mg elég belőle de itt olvasok levezetéseket stb. Ebben tudnátok tanácsot adni ti is esetleg észrevételeteket is ezzel kapcsolatban?

3 hónap után nem kell szurkálnod magad. Cserélj edzőt szerintem, mert edzés végén nem azzal kellene kijönnöd a teremből, hogy nem vagy képes rendesen edzeni és ezért szurkálnod kell egyből magad szteroidokkal. Az edzéstervet kellene az erődhöz és magadhoz igazítani elsősorban és esetleg a saját fejlődésedhez képest növelni lassan a teljesítményedet és az edzéstempót. Szóval, cucc helyett neked egy rádszabott edzésprogram kellene először és egy normális edző. I am sorry to say that.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 14. - 23:29:33
Válasz #10078
Nem elérhető

andras123


Sziasztok!
Tanácsotokat kérném. egy kissé mackós vagyok, 98Kg/174cm és 3 hónapja kezdtem el edzőterembe rendszeresen járok 2 naponta, edzéstervem is van diétával amit be is tartok.Az edző tanácsára szedek fehérjét és Glutamint is. viszont azt tapasztalom hogy nem tudom megcsinálni a feladatokat, hamar fáradok és ez bosszant is egy kicsit. Tanácsolták kezdjek el egy injekciós kúrát ez segít az erő növelésében sokat olvasgattam de nem vagyok járatos ebben, egy ebben járatostól kértem segítséget hozta is 100mg/ml Testosterone Propionate-t. azt tanácsolta heti két alkalommal 100mg elég belőle de itt olvasok levezetéseket stb. Ebben tudnátok tanácsot adni ti is esetleg észrevételeteket is ezzel kapcsolatban?

3 hónap után nem kell szurkálnod magad. Cserélj edzőt szerintem, mert edzés végén nem azzal kellene kijönnöd a teremből, hogy nem vagy képes rendesen edzeni és ezért szurkálnod kell egyből magad szteroidokkal. Az edzéstervet kellene az erődhöz és magadhoz igazítani elsősorban és esetleg a saját fejlődésedhez képest növelni lassan a teljesítményedet és az edzéstempót. Szóval, cucc helyett neked egy rádszabott edzésprogram kellene először és egy normális edző. I am sorry to say that.
Nagyon szep valasz, hat en nem lettem volna kepes ilen szepen leirna, es megfogalmazni, meg faj a fejem,
Efitmester jok a kepek  ;)  :D maskulonben enis diskuralni akartam vele, arrol hogy hogyis van ez a sulyokal, es mikor erezi a
faradsagot.,persze elotte mar megirtam volna hogy ne rettentse el az en fogalmazasom.
Nyugodalmas jo ejszakt Efitmester es a tobbi forumtagnak is!

2015. Január 14. - 23:36:37
Válasz #10079
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
do have a good night, Andras!  :-oD
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"