2024. Május 06. - 20:56:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498745 alkalommal)

0 Felhasználó és 44 vendég van a témában

2015. Január 14. - 23:58:41
Válasz #10080
Nem elérhető

andras123


do have a good night, Andras!  :-oD
Thank you very much! You are very kind person!
I'll try to the nurture  the dimming flames.  :-oD
I'd like to wish to you restful night and awesome dreams!  O0

2015. Január 15. - 00:16:05
Válasz #10081
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
do have a good night, Andras!  :-oD
Thank you very much! You are very kind person!
I'll try to the nurture  the dimming flames.  :-oD
I'd like to wish to you restful night and awesome dreams!  O0

wooow, Andras, you much better write in English than in Hungarian!  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 15. - 08:32:59
Válasz #10082
Nem elérhető

Kriszmo


Értem és köszi a gyors választ :) Már elkezdtem szedni a szert, mondván bízom az edzőmbe, tudnátok valamit leírni erről szteroidról valamit, hogyan célszerű használni, mennyi az adagolási norma? Mi a fő tulajdonsága. Kidobni sem szeretném nem kevés pénzt fizettem ki érte :( 5 hetes adagra valót vettem meg ha már elkezdtem szedni másoktól is szeretnék róla hallani valamit mennyi ennek az optimális ára, nem e ebben is átvertek:( Elmegyek mások edzőterembe beszélek más edzővel a edzés tervel kapcsolatban de nem állíthatok elé ismeretlenül hogy én ilyen szereket  szedek, szerintem ehhez már bizalom kell hogy valaki bevállalja hogy ért is ezekhez.

2015. Január 15. - 09:50:22
Válasz #10083
Nem elérhető

Milo


András perfektül tud magyarul is. csak titeket szivat. olyan karácsonyi,újévi köszöntőket írt hogy egy helyesírási hiba nem volt benne,pedig elég sok mondatoból állt
Riceman

2015. Január 15. - 10:09:46
Válasz #10084
Nem elérhető

andras123


wooow, Andras, you much better write in English than in Hungarian!  ;)
hibazok en mindenhol,
Szia Milo  #:-) nem azert nem szivatnak en,irtam en de es koszonom hogy jol irtam,de nem volt az nehez,
magyarul irni nem olan konnyu,meg mindenhol maskepp beszelnek,hogy lehet hogy a legnehezebb nyelv.
es joreggelt mindenkinek  O0
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,
Pretorian,H.Laci,Suxen,vekony,doncicco,Gabe,auo,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass  :-):-)::

2015. Január 15. - 11:33:55
Válasz #10085
Nem elérhető

suxen


András személyiségét a turpisság enyhe fátyla fedi. ;-oo-;

2015. Január 15. - 11:35:06
Válasz #10086
Nem elérhető

andras123


András személyiségét a turpisság enyhe fátyla fedi. ;-oo-;
Szia Suxen  ****)  #:-)  ;D  ****:)))  @-o
az am az avatar  ****:)))))) nagyon szep  :-! az Efitmestere is szep, olegge felelmetes, a Maszate se huleseg,oleg erdeges. ;)

2015. Január 15. - 12:32:50
Válasz #10087
Nem elérhető

andras123


Maszat ugyertem hogy szep az avatarad, kullemere ,jelemre szilard es oszhangod sugal,
meg en amugy is nagyon kamelom a gomblombikod, egy nagyszeru hoeloszlasra kepes,meg meg rengeteg mindenre,
Maszat  ****:))))))  ;D  ;)
Efitmester  #:-)
es elnezest Efitmester eszre se vettem, hogy ez kezdo kura bocsanat az offert
 :-!!!

2015. Január 15. - 12:43:15
Válasz #10088
Nem elérhető

andras123


Kriszmo itt vagy? Mit mondanak az ampullaid az Expire date- rol?
Efitmester nagyon szep es kielegito valaszt adott teneked, mikor vedted meg a pasastol,
Kriszmo itt volt egy csavo azaz hetalvo aki gyogytani akarta magat
hat jovan hetalvo,ari amit irtal az most 2 utemu dolog, aranyos megy hozaja minden ket nap vagy Arimedex,
mert epp irni akartam hogy konnyet konvertalodo ez a propionate,
Arimedex nem hiszem hogy jo otlet feleslegesen ne ed meg ilyen taktikaval,
nem ide valo az, meg akkor sem ha magos a testsulyod,lehet hogy nem lehet errol beszelni de milen serulest akarsz gyogyitani?
mert ha jo emlegszek, keves androgen produkcional hasznaljak, vagy nanizmusnal, cushingon,mellekvesekereg,aszt mondja
 szindromanal,osteoporozisnal,igaze
Efitmester

2015. Január 15. - 12:47:42
Válasz #10089
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Értem és köszi a gyors választ :) Már elkezdtem szedni a szert, mondván bízom az edzőmbe, tudnátok valamit leírni erről szteroidról valamit, hogyan célszerű használni, mennyi az adagolási norma? Mi a fő tulajdonsága. Kidobni sem szeretném nem kevés pénzt fizettem ki érte :( 5 hetes adagra valót vettem meg ha már elkezdtem szedni másoktól is szeretnék róla hallani valamit mennyi ennek az optimális ára, nem e ebben is átvertek:( Elmegyek mások edzőterembe beszélek más edzővel a edzés tervel kapcsolatban de nem állíthatok elé ismeretlenül hogy én ilyen szereket  szedek, szerintem ehhez már bizalom kell hogy valaki bevállalja hogy ért is ezekhez.

kriszmo, mivel sok minden le lett írva az előző 8 évben itt a tesztoszteron propionátról, ezért van jobb felül egy "keresés" mező, abba írd be és megtalálsz sok infót erről a fórumon. Nem nagyon fog itt senki ismételgetni ugyanabban a témában sajnos...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 15. - 15:32:00
Válasz #10090
Nem elérhető

dino


Sziasztok!
Tanácsotokat kérném. egy kissé mackós vagyok, 98Kg/174cm és 3 hónapja kezdtem el edzőterembe rendszeresen járok 2 naponta, edzéstervem is van diétával amit be is tartok.Az edző tanácsára szedek fehérjét és Glutamint is. viszont azt tapasztalom hogy nem tudom megcsinálni a feladatokat, hamar fáradok és ez bosszant is egy kicsit. Tanácsolták kezdjek el egy injekciós kúrát ez segít az erő növelésében sokat olvasgattam de nem vagyok járatos ebben, egy ebben járatostól kértem segítséget hozta is 100mg/ml Testosterone Propionate-t. azt tanácsolta heti két alkalommal 100mg elég belőle de itt olvasok levezetéseket stb. Ebben tudnátok tanácsot adni ti is esetleg észrevételeteket is ezzel kapcsolatban?
propit nem adagolunk heti ketszer. Naponta, v minden masnap! Az edzod meg egy gyoker ha 3 honap utan megmergezi a klienseit.. mert egy 3 honapja edzo embernel mergezesrol beszelunk, nem kurarol.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Január 16. - 01:02:05
Válasz #10091
Nem elérhető

eo2eo


Thaiföldről hazafelé pár doboz anavar miatt lehet problémám a repülőtéren ? 200-300 db-ot akarok hazahozni, de azon is gondolkozom, hogy feladom magamnak postán.

Esetleg thai primobolanrol van infoja valakinek ? Lehetséges beszerezni ott kint ?

2015. Január 16. - 13:39:46
Válasz #10092
Nem elérhető

Kamagraking


Bonavart keresd ,primot én ott nem merném megvenni,posta felejtős Thaiföld "hot spot" a zöldeknél
további tippek és trükkök pm :)
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2015. Január 18. - 10:33:04
Válasz #10093
Nem elérhető

eo2eo


PM ment :)

2015. Január 19. - 13:14:34
Válasz #10094

Mars

Vendég
Sziasztok!
New York Pharma Boldenonjáról szeretnék érdeklődni,van-e valakinek vele kapcsolatban tapasztalata.Esetleg más termékükkel mik a tapasztalatok.(gyullad-e?,stb..)