2024. Május 06. - 20:20:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498737 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2015. Január 19. - 20:54:06
Válasz #10095
Nem elérhető

Maszat


A blendonjuk a leggyulladósabb amit valaha használtam. Persze  milliliterenként 350mg tesztoszteronnak illik is gyulladni.  Volt,h bedagadt a fél seggem. Egy idő után hozzászokott a szervezetem, de az első 4-6hét...volt,h 2 napig csak az egyik oldalamon aludtam. Ennek ellenére használnám még, ha a törvények engednék  :-)-> ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Január 20. - 19:43:20
Válasz #10096
Nem elérhető

melpi81


Royal és Extreme pharmáról tudtok gyakorlati tapasztalattal szolgálni?

2015. Január 24. - 09:20:28
Válasz #10097

Mars

Vendég
A blendonjuk a leggyulladósabb amit valaha használtam. Persze  milliliterenként 350mg tesztoszteronnak illik is gyulladni.  Volt,h bedagadt a fél seggem. Egy idő után hozzászokott a szervezetem, de az első 4-6hét...volt,h 2 napig csak az egyik oldalamon aludtam. Ennek ellenére használnám még, ha a törvények engednék  :-)-> ;D
Köszi a választ, nem tudom hogy a többi cuccuk is gyulladhat-e vagy csak ez  a blendonnál a nagy koncentráció miatt lehetett.

2015. Január 24. - 21:18:38
Válasz #10098
Nem elérhető

supchh


Sziasztok,
Sok helyen találkoztam test prop/tren ace/masteron mix-el. Valaki látott közületek olyat aki halotta mástól, hogy ilyet használt egy ismerősének a munkatársa?  ;D Most komolyan, érnek ezek vmit? Egyik gyártó ráadásul test prop helyett test acetát-tal kínálja. Én korábban nem találkoztam a tesztó ilyen formájával. Ha vki e hármas kombó mellett döntene mégis, annak kell proviron a masteron jelenlétében is?

2015. Január 25. - 20:08:39
Válasz #10099
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok,
Sok helyen találkoztam test prop/tren ace/masteron mix-el. Valaki látott közületek olyat aki halotta mástól, hogy ilyet használt egy ismerősének a munkatársa?  ;D Most komolyan, érnek ezek vmit? Egyik gyártó ráadásul test prop helyett test acetát-tal kínálja. Én korábban nem találkoztam a tesztó ilyen formájával. Ha vki e hármas kombó mellett döntene mégis, annak kell proviron a masteron jelenlétében is?

Nem pontosan érthető a kérdésed. A test propionate/ trenbolone és a masteron egy tipikus nagyon régi versenyek előtti kombó. Mi az, hogy érnek-e valamit? A kérdés egy kicsit értelmetlen...

A test acetát sokkal rövidebb felezési idejű még a propionát-nál is, ezért szintén verseny előtti felkészülés kombókban használják esetleg és elsősorban.(hobbi használatra kényelmetlen és értelmetlen...)
Ha masteron és trenbolone van egy kúrában, ahhoz nem nagyon kell aromatáz gátló...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 25. - 21:23:46
Válasz #10100
Nem elérhető

supchh


Sziasztok,
Sok helyen találkoztam test prop/tren ace/masteron mix-el. Valaki látott közületek olyat aki halotta mástól, hogy ilyet használt egy ismerősének a munkatársa?  ;D Most komolyan, érnek ezek vmit? Egyik gyártó ráadásul test prop helyett test acetát-tal kínálja. Én korábban nem találkoztam a tesztó ilyen formájával. Ha vki e hármas kombó mellett döntene mégis, annak kell proviron a masteron jelenlétében is?

Nem pontosan érthető a kérdésed. A test propionate/ trenbolone és a masteron egy tipikus nagyon régi versenyek előtti kombó. Mi az, hogy érnek-e valamit? A kérdés egy kicsit értelmetlen...

A test acetát sokkal rövidebb felezési idejű még a propionát-nál is, ezért szintén verseny előtti felkészülés kombókban használják esetleg és elsősorban.(hobbi használatra kényelmetlen és értelmetlen...)
Ha masteron és trenbolone van egy kúrában, ahhoz nem nagyon kell aromatáz gátló...
Nem a hatóanyagokra/kombinációjukra kérdeztem, hogy érnek-e valamit, hanem az összemixelt verzióik, amiket néhány gyártó kínál. Az acetát-ra bevallom én hosszabb felezési időt találtam a propiénál több oldalon is, ami persze lehet, hogy egy téves információ ismétlése http://forums.steroid.com/educational-threads/309685-understanding-esters-active-life-half-life.html Köszönöm a válaszod, efitmester  :-){

2015. Január 25. - 22:51:51
Válasz #10101
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok,
Sok helyen találkoztam test prop/tren ace/masteron mix-el. Valaki látott közületek olyat aki halotta mástól, hogy ilyet használt egy ismerősének a munkatársa?  ;D Most komolyan, érnek ezek vmit? Egyik gyártó ráadásul test prop helyett test acetát-tal kínálja. Én korábban nem találkoztam a tesztó ilyen formájával. Ha vki e hármas kombó mellett döntene mégis, annak kell proviron a masteron jelenlétében is?

Nem pontosan érthető a kérdésed. A test propionate/ trenbolone és a masteron egy tipikus nagyon régi versenyek előtti kombó. Mi az, hogy érnek-e valamit? A kérdés egy kicsit értelmetlen...

A test acetát sokkal rövidebb felezési idejű még a propionát-nál is, ezért szintén verseny előtti felkészülés kombókban használják esetleg és elsősorban.(hobbi használatra kényelmetlen és értelmetlen...)
Ha masteron és trenbolone van egy kúrában, ahhoz nem nagyon kell aromatáz gátló...
Nem a hatóanyagokra/kombinációjukra kérdeztem, hogy érnek-e valamit, hanem az összemixelt verzióik, amiket néhány gyártó kínál. Az acetát-ra bevallom én hosszabb felezési időt találtam a propiénál több oldalon is, ami persze lehet, hogy egy téves információ ismétlése http://forums.steroid.com/educational-threads/309685-understanding-esters-active-life-half-life.html Köszönöm a válaszod, efitmester  :-){

ahh, értem már.
Ha az összemixelt verzióban tényleg van hatóanyag, akkor ér valamit. De ezt nehéz megmondani...

Az acetát csak egy kicsivel rövidebb észter mint a propionát, ezért elméltileg téves lehet az általad is belinkelt felezési idő táblázat.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 27. - 23:14:02
Válasz #10102
Nem elérhető

Maszat


A vesére mik a legártalmasabb szteroidok? Miket érdemes kerülni, ha a vesénket óvni szeretnénk, és a sok folyadékbevitel mellett mivel csökkenthetjük a terhelésüket? Én úgy tudom,h a trenbolonnak csak a metabolitjai színezik el a vizeletet, és azt is csak kevés folyadék bevitelnél, lényegében nem terheli jobban a vesét mint más, ez igaz?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Január 28. - 22:41:27
Válasz #10103
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A vesére mik a legártalmasabb szteroidok? Miket érdemes kerülni, ha a vesénket óvni szeretnénk, és a sok folyadékbevitel mellett mivel csökkenthetjük a terhelésüket? Én úgy tudom,h a trenbolonnak csak a metabolitjai színezik el a vizeletet, és azt is csak kevés folyadék bevitelnél, lényegében nem terheli jobban a vesét mint más, ez igaz?

Nem a trenbolone a valódi probléma, hanem a benzyl alcohol, amiben fel vannak oldva. Az több kárt képes okozni, mint a tren vagy egyéb szteroid hatóanyagok. A kúrák között ezért is kell a pihenés...

Sok folyadék fontos!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 28. - 23:43:48
Válasz #10104
Nem elérhető

Maszat


Soha nem értettem igazán,h fejtik ki a vesekárosító hatásukat...a fehérjék visszatartásával, vagy a vízháztartás megbolygatásával, vagy a vegyi anyagok miatt, és itt inkább a hatóanyagra gondoltam, de valóban... benzyl alkoholt, benzyl benzoátot is bőségesen tartalmaznak ezek a készítmények. Még kozmetikai szerekben bőrön át felszívódva is veszélyesnek ítélik, nemhogy intramuszkulárisan bejuttatva...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Január 28. - 23:50:09
Válasz #10105
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Pontosan. Nem a tren káros a vesére és nem a tesztoszteron, de a májra sem.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 29. - 15:48:29
Válasz #10106
Nem elérhető

vikker


remélem efit nem veszed rossznéven,de azért ez így önmagában sem igaz..ha tolnék heti 1000mg tesztót ami nem tartalmaz benzyl-alcoholt / tegyük fel hogy nem.vagy telenyomom magam millió tesztó tapasszal :) / akkor a májamnak semmi baja nem lenne?

2015. Január 29. - 20:59:17
Válasz #10107
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
remélem efit nem veszed rossznéven,de azért ez így önmagában sem igaz..ha tolnék heti 1000mg tesztót ami nem tartalmaz benzyl-alcoholt / tegyük fel hogy nem.vagy telenyomom magam millió tesztó tapasszal :) / akkor a májamnak semmi baja nem lenne?

önmagában semmi nem igaz, persze.

Megértem, hogy az emberek össze vannak zavarodva sok mindennel kapcsolatban, hiszen nagyon felületes információkat kapnak szinte minden témáról az életben. Általában csak ilyesmiket, hogy a drogok rosszak, a szteroidok rosszak, a dohányzás öl...stb...stb. Nagyon kevés embernél látom, hogy képes lenne valódi és értékes adatelemzésre egy egy témával kapcsolatban.(értékes adatelemzést nem is tanítanak az iskolákban Magyarországon) Például ilyesmi, hogy nem a dohányzás öl és nem a nikotin, hanem a szén-monoxid és a kátrány. Sőt a nikotin önmagában egy elég hálás anyag néhány szempontból, klinikailag is igazoltan... Az emberek nem képesek szétválasztani ilyesmi adatokat...Ráadásul nem is képesek gondolkozni ilyen adatokkal általában.

Csak nagyon nagy vonalakban beszéljünk most a tesztoszteronról ebból a nézőpontból:

A tesztoszteron egy jól ismert anyag az emberi szervezet számára, hiszen a szervezet önmaga is termeli mondjuk 60 éven át folyamatosan.(50-100mg/hét)(vagy 20-50mg)  8)  Tehát nem egy idegen anyagról beszélünk, ha a tesztoszteronról beszélünk. Ha valaki kívülről viszi be, az kb. olyan a szevezetnek, mintha egy természetes szőke csaj helyett egy festett szőkét kapnál. Mi a f@sz van, nem?  ;D

A tesztoszteron a szervezeten belül, csak hasraütésre mondom, de, kb. 15 perc felezési idővel rendelkezik, szóval elég gyorsan kezeli a szervezet és viszonylag könnyedén, mivel egy nagyon precízen felépített ősrégi metabolikus útvonalak vannak ehhez felépítve az emberi testben Szóval nem a tesztoszteron az igazán rossz fiú ebben a konkrét ügyben.

Az észtereket azért találták ki a hatóanyagok mellé, hogy pl. a tesztoszteron hosszabb ideig legyen képes aktív maradni és nagyobb mennyiségben. Tehát a máj nem igazán a tesztoszteronnal küzd meg ebben a menetben. A benzil alkohol pedig egy szükséges rossz. A máj, vese, idegrendszer és egyben az emberi szervezet nagyobb mennyiségben a háta közepéra sem kívánja. Patkány kisérletekben a benzil alkohol halálos adagja kb. 300mg/testsúlykilogramm volt kb. Ami hatalmas mennyiség. Egy normál tesztoszteron injekcióban(200mg) kb. 9.5mg benzil alkohol van. Ez így nem hangzik túl veszélyesnek, nem igaz?

A másik oldala ennek a témának. Azt mondják, hogy a szteroid káros a májra. Csak így egyszerűen monják az egyszeri parasztembereknek a falu végen, mint ahogy mindent mondanak nekik és valójában a proffok leszarják, hogy mit mondanak ők, a legfontosabb számukra csak annyi, hogy nehogy plágium ügybe keveredjenek az életükben, igaze, András? A többi nem nagyon számít.

Hivatalos egészségügyi könyvtári oldalakon összegyűjtik az összes infót erről a témáról és a legérdekesebb hogy nem túl sok hivatalos és klinikailag igazolt téma van ezzel kapcsolatban összegűjtve, úgyhogy lehet félrebeszélni könnyedén ebben a témában is. Szóval ez jó a politikus tipusú embereknek, akik általában mindennel kapcsolatban össze vannak zavarodva egyébként is és folymatosan félrebeszélnek, komolynak tettetve magunkat közben.  ;)

Szóval hivatalos gyógyszerészeti könyvtári oldalon írják, hogy 5-15 év kb az az idő, ami allatt komolyabb májkárosodás kialakul a szteroid használattól. Persze, ahogy mondtam, könnyen lehet itt is félrebeszélni, mivel vannak C17-alkilált szteroidok, amik teljesen más ligában játszanak a májjal, mint pédául egy tesztoszteron enantát. Szóval pontosan mely szteroid használat után alakul ki 5-15 év alatt komolyabb májkárosodás? És ilyenkor hallod a nagy csendet az univerzumban.

Gondolod van részletes klinikai tanulmány ezekről az előző 50 évben bárhol is? A nagy büdös lóf@szt van.

Na ennyit így estére erről.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 29. - 21:13:27
Válasz #10108
Nem elérhető

vikker


Szeretem amikor ilyen hozzaszolasokat kapok egy kerdesre! ;) koszi efit! Meg egy vmi...ezekszerint ha teszto tapaszokat rakok magamra ( tegyuk fel h csak tesztoszteront tartalmaznak ) millioszamra az lenne a 'legegeszsegesebb' a maj szamara..:) csak elvi sikon maradjunk..:)

2015. Január 29. - 21:41:55
Válasz #10109
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szeretem amikor ilyen hozzaszolasokat kapok egy kerdesre! ;) koszi efit! Meg egy vmi...ezekszerint ha teszto tapaszokat rakok magamra ( tegyuk fel h csak tesztoszteront tartalmaznak ) millioszamra az lenne a 'legegeszsegesebb' a maj szamara..:) csak elvi sikon maradjunk..:)

Nem nagyon számolnak be valós májproblémákról transzdermális tesztoszteron terápiáknál. Minden más mellékhatásról beszámolnak csak olyat nagyon nem fogsz olvasni, hogy májproblémát okozott volna.

Mint ahogy olvashattad már itt is korábban, a tapaszos vagy kenőcsös "börön át" beviteli rendszerű tesztoszteronoknak a hasznosulása nagyon gyenge sajnos, bár dinó azt írta, hogy neki jó volt ennek ellenére.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"