2024. Május 07. - 00:21:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498805 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

2015. Január 29. - 21:45:14
Válasz #10110
Nem elérhető

vikker


Igen, emlekszem amikor arrol volt szo :)

2015. Január 29. - 22:00:02
Válasz #10111
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
 :D I mean...Úgy értem, hogy egy jó tesztoszteron kúra kb. olyan az emberi szervezetnek, mint a karácsonyi szezon a tesco-nak. Nem fognak bezárni, mert több vevőt kell kezelni hirtelen egy kis ideig, még akkor sem, ha egy kicsit rumli van...  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 30. - 00:41:10
Válasz #10112
Nem elérhető

Maszat


:D I mean...Úgy értem, hogy egy jó tesztoszteron kúra kb. olyan az emberi szervezetnek, mint a karácsonyi szezon a tesco-nak. Nem fognak bezárni, mert több vevőt kell kezelni hirtelen egy kis ideig, még akkor sem, ha egy kicsit rumli van...  ;D


 ;D ;D ;D  Ez még lehet bekerül idézőjelbe az aláírásomba :DDD
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Január 30. - 09:04:42
Válasz #10113
Nem elérhető

vikker



2015. Január 30. - 10:52:46
Válasz #10114
Nem elérhető

dino


:D I mean...Úgy értem, hogy egy jó tesztoszteron kúra kb. olyan az emberi szervezetnek, mint a karácsonyi szezon a tesco-nak. Nem fognak bezárni, mert több vevőt kell kezelni hirtelen egy kis ideig, még akkor sem, ha egy kicsit rumli van...  ;D
  ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Február 02. - 16:51:20
Válasz #10115
Nem elérhető

God Vazzeg


:D I mean...Úgy értem, hogy egy jó tesztoszteron kúra kb. olyan az emberi szervezetnek, mint a karácsonyi szezon a tesco-nak. Nem fognak bezárni, mert több vevőt kell kezelni hirtelen egy kis ideig, még akkor sem, ha egy kicsit rumli van...  ;D

Ez qrva nagy  Łł=  Łł=  Łł=

2015. Február 04. - 23:03:28
Válasz #10116
Nem elérhető

kemi


Sziasztok,

Ki használt már közületek HGH-t? Melyiket érdemes használni? Melyik tesztó működik mostanság? Bocsi a sok kérdésért, egy ideje üres vagyok már :D

Esetleg valaki rámírhatna anyagbeszerzéssel kapcsolatban :D Hétvégén tervezek Pestre menni

2015. Február 06. - 11:35:26
Válasz #10117
Nem elérhető

dino


Sziasztok,

Ki használt már közületek HGH-t? Melyiket érdemes használni? Melyik tesztó működik mostanság? Bocsi a sok kérdésért, egy ideje üres vagyok már :D

Esetleg valaki rámírhatna anyagbeszerzéssel kapcsolatban :D Hétvégén tervezek Pestre menni
Te micsoda egy láma vagy, már bocs  !+"%
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Február 07. - 15:21:15
Válasz #10118
Nem elérhető

Maszat


mod.: inkább másik topicba írom.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Február 15. - 18:34:03
Válasz #10119

testo55

Vendég
Sziasztok!
Hallottatok már a Shree Venkatesh márkájú cuccokról?  :-)->
Jó cuccok vagy inkább felejtősek?

2015. Február 15. - 22:46:00
Válasz #10120
Nem elérhető

kemi


....triptorelin-acetate-decapeptyl...

erről mi a véleményetek? ilyet akarok használni PCt-ben. Olvastam minden másnap 200mcg (3x200mcg összesen) meg olyat is hogy max 100mcg 1x efelett veszélyes, ha túl nagy az adag a kémiai kasztrációt idézhet elő

2015. Február 16. - 09:42:03
Válasz #10121
Nem elérhető

kemi


Bocsi, nem tudtam szerkeszteni már a postom.
68g zsírt milyen elosztásban vinnétek be inzulin mellé?
Úgy tervezem használni, mint a fentebbi linkben, csak kevesebbet.
Eddig így néz ki a terv:
2x2 NE insulin, 1x2NE edzés vége előtt 30 percel, 1x2NE reggeli előtt, vagy az edzés utáni adag után/előtt 4-5 órával
3 nap után 2x4NE aztán meglátom meddig megyek fel

2015. Február 16. - 10:15:21
Válasz #10122
Nem elérhető

kemi


Bocsi, nem tudtam szerkeszteni már a postom.
68g zsírt milyen elosztásban vinnétek be inzulin mellé?
Úgy tervezem használni, mint a fentebbi linkben, csak kevesebbet.
Eddig így néz ki a terv:
2x2 NE insulin, 1x2NE edzés vége előtt 30 percel, 1x2NE reggeli előtt, vagy az edzés utáni adag után/előtt 4-5 órával
3 nap után 2x4NE aztán meglátom meddig megyek fel

és a kérdés amiért igazából ide postoltam :D

napi 2 inzulin adag mellett hogy osztanátok el a zsírbevitelt? Ugye a turmixban alapból van zsír és ch, ezt beleszámoltam, lenmag és szezámmag olajat használnék+ban 39 grammot összesen
ez ugye telítetlen zsír, ezeket sem szabad inzulinnal egyszerre bevinni?

2015. Február 16. - 21:17:26
Válasz #10123
Nem elérhető

andras123


:D I mean...Úgy értem, hogy egy jó tesztoszteron kúra kb. olyan az emberi szervezetnek, mint a karácsonyi szezon a tesco-nak. Nem fognak bezárni, mert több vevőt kell kezelni hirtelen egy kis ideig, még akkor sem, ha egy kicsit rumli van...  ;D
@:-)  ****)
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,
Pretorian,H.Laci,Suxen,vekony,doncicco,Gabe,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass  :-):-)::

2015. Február 16. - 21:35:14
Válasz #10124
Nem elérhető

andras123


Szia kemi, nem szep dolog az amire gondolsz,
nem kene enszerintem ileneket tenni, valamikor lehet hogy osmertem egy csavot aki ugynigy vagyott,
de nemtudott senkit se maga melle edesgetni hogy figyelje az injection utan edzes utan hogy legyen aki a mentot hijja,tudod
vagy neked megfordult a fejedbe hogy keszenleti allapot lesz egy jo tars kepeben?
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,
Pretorian,H.Laci,Suxen,vekony,doncicco,Gabe,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass  :-):-)::