2024. Május 07. - 01:03:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498812 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2015. Február 21. - 09:08:26
Válasz #10125
Nem elérhető

eo2eo


Sziasztok.

Az alábbi kúrát tervezem áprilistól. Még sose használtam boldenont, kérdésem az, hogy elég lesz-e ez így? 500 helyett 600 test fog menni, valamint amíg beüt a boldi addig egy kis anavar rásegítésnek.

Van arimidexem ha netán ösztrogenikus hatások lépnének fel, de ha minden jól megy akkor tudok szerezni aromasint, bár azt még nem használtam. ( Elvileg előnyösebb mint az arimidex. Efit ? )

Statok: 80 kg / 175 cm, 11-12% tzs.
Célok: hogy kibírjak heti 6-8 edzést.

Ha esetleg van valakink ötlete, kritikája, szívesen veszem.

Szép napot.

2015. Február 21. - 15:39:51
Válasz #10126

Mars

Vendég
Elárulod melyik gyártó boldija lesz?
Majd leirhatnád a tapasztolatokat vele.Énis boldi-ena kúrát tervezek,csak még nem tudom milyen boldit vegyek.Eddig alphát használtam de nem éreztem tőle túl nagy többletet a sima depo kúrához képest.Én 3 naponta akarok 1-1ml 14 hétig az elején megtolva 6 hétig anabollal.

2015. Február 21. - 18:33:14
Válasz #10127
Nem elérhető

andras123


Mars bar eo2eo leirja majd az egyutlettet azzal a szerrel de lehet hogy teveled benned maskep fog viselkedni,
nem biztos hogy teneked is ott es ugy erzekenyek a receptorjaid,tudod, meg az enzimek meg mis mi, aszt mondja

Szia eo2eo biztos jo lesz a kurad, nem gondolkodtal meg azon hogy testosterone compoundot hasznalnal az enanthate helyett?
vagy nem kamelod azt a mixet?
meghogy ha az agyad birja elejotel fogva ennel e arimistane-t?
de Maszat nagyon olegge osmeri ezt a boldenonet es lehet O majd beolvas neked jo informacioit peldaul,tudod
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,
Pretorian,H.Laci,Suxen,vekony,doncicco,Gabe,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass  :-):-)::

2015. Február 22. - 11:14:00
Válasz #10128
Nem elérhető

eo2eo


Elárulod melyik gyártó boldija lesz?
Majd leirhatnád a tapasztolatokat vele.Énis boldi-ena kúrát tervezek,csak még nem tudom milyen boldit vegyek.Eddig alphát használtam de nem éreztem tőle túl nagy többletet a sima depo kúrához képest.Én 3 naponta akarok 1-1ml 14 hétig az elején megtolva 6 hétig anabollal.

Még nem tudom melyik gyártó lesz, kicsit több mint 1 hónapom van a beszerzésre.

Mondjuk legutoljára én 2 éve toltam kúrát, akkor az fdl megbízhatónk számított, nekem azt hozta amit vártam . ( Igaz, az npp volt )

Amit mondasz mennyiség, lehet egy kicsit kevés.  Én a 600mg-ot minimumnak olvastam, gondolkozom is azon hogy inkább 750-et kéne. Jó lenne ez ügyben tapasztalatokat hallani.

Milyen edzést folytatsz? A boldenon nem olyan anabolikus, nekem inkább azért esett rá a választásom mert javítja az ízületek állapotát és elvileg pozitív hatással van a kardiovaszkuláris teljesítményre is, és mivel nem csak súlyzózni szándékozom, nekem ez fontos. Lehet, ha tömeget akarnék építeni akkor inkább decadurabolint használnék. De még így is gondolkozom azon hogy elhagyom az anavart és az árán inkább egy alacsony dózisú decat csapok hozzá.

Szerintetek lenne ennek így értelme ?

Szép napot.


2015. Február 22. - 11:18:33
Válasz #10129
Nem elérhető

eo2eo


Mars bar eo2eo leirja majd az egyutlettet azzal a szerrel de lehet hogy teveled benned maskep fog viselkedni,
nem biztos hogy teneked is ott es ugy erzekenyek a receptorjaid,tudod, meg az enzimek meg mis mi, aszt mondja

Szia eo2eo biztos jo lesz a kurad, nem gondolkodtal meg azon hogy testosterone compoundot hasznalnal az enanthate helyett?
vagy nem kamelod azt a mixet?
meghogy ha az agyad birja elejotel fogva ennel e arimistane-t?
de Maszat nagyon olegge osmeri ezt a boldenonet es lehet O majd beolvas neked jo informacioit peldaul,tudod
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,
Pretorian,H.Laci,Suxen,vekony,doncicco,Gabe,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass  :-):-)::

Szia!

Én nem látom előnyét a kevert tesztoszteronnak egyelőre. Ígyis, úgyis heti 3 injekciót szeretnék, az garantálja az egyenletes hormonszintet.

Mi a baj az exemenestanenal ? Miért nem bírná az agyam ? Ezt fejtsd ki kérlek :) Csak mert AI-ra több mint valószínű hogy szükségem lesz, szeretnék jól választani és nem pénzt kidobni az ablakon.

2015. Február 22. - 12:34:33
Válasz #10130
Nem elérhető

andras123


Szia eo2eo, no jo hat akkor , csak ugy gondolta hogy az Inhibitorok neha erdekesek tudod,
begalibaznak vagy misungot csinal a fejedbe,dehat te ugyis csak dagaj estejen szentelned magadnak, tudod hogy gondolom
Hat en csak a mellekhatasok tekintetebe gondoltam arra a compoundra az enanthate helyett,tudod,
meg az megtarthatosagod is lehet hogy szebb lenne, aszt mondja
az Inhibitornal meg csak hat csak ugy gondoltam taplalekkiegeszitovel takargathatnad temagad,egy 150mg figyelve belsosegeid
magos a mellekhatasa annak amit irtal,de majd ugyis nem fogod te tulzasba vinni es intojeleket is fogsz kapni,
enszerintem nem kollne azt az enanthatet elfogadni a Csavotol,igaze
oleg szomoru a kurad Cime de a gyogyitasodhoz lehet oleg enne a Compound,tudod
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,
Pretorian,H.Laci,Suxen,vekony,doncicco,Gabe,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass  :-):-)::

2015. Február 22. - 14:45:49
Válasz #10131
Nem elérhető

eo2eo


Szia eo2eo, no jo hat akkor , csak ugy gondolta hogy az Inhibitorok neha erdekesek tudod,
begalibaznak vagy misungot csinal a fejedbe,dehat te ugyis csak dagaj estejen szentelned magadnak, tudod hogy gondolom
Hat en csak a mellekhatasok tekintetebe gondoltam arra a compoundra az enanthate helyett,tudod,
meg az megtarthatosagod is lehet hogy szebb lenne, aszt mondja
az Inhibitornal meg csak hat csak ugy gondoltam taplalekkiegeszitovel takargathatnad temagad,egy 150mg figyelve belsosegeid
magos a mellekhatasa annak amit irtal,de majd ugyis nem fogod te tulzasba vinni es intojeleket is fogsz kapni,
enszerintem nem kollne azt az enanthatet elfogadni a Csavotol,igaze
oleg szomoru a kurad Cime de a gyogyitasodhoz lehet oleg enne a Compound,tudod
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,
Pretorian,H.Laci,Suxen,vekony,doncicco,Gabe,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass  :-):-)::

Igazából már ki akartam próbálni a kevert tesztoszteront, most elgondolkoztattál.

Lehet, lejebb veszem a mennyiséget, mondjuk heti 500 mg-ra és mono helyett 3 komponensűt fogok használni.

A kérdésem, hogy vajon elég lesz-e ennyi test.

Meg amin agyalok, hogy az anavart elhagyom, és 10 hétig heti 300mg NPP-t teszek a helyére. Azt hiszem ez jobban összhangban áll a céljaimmal.

2015. Február 23. - 01:08:37
Válasz #10132
Nem elérhető

andras123


Maskulombe nem koll sehova sietned, ha a nem lejaratos a termekeid akkor,nyugalmat tanusithasz,tudod
az anavart elhagyod majd maskor megeszed,de NPP miert  hisz nem A Boldenonet akarod, 3 het utan elojon
3 componensunel melikre gondoltal arra a mix products injection-ra ahol van Trenbolone enanthate, nandrolone decanoate
no meg a testosterone compound az izi veget, aszt mondja
Nyugodalmas jo ejszakt mindenkineke
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,
Pretorian,H.Laci,Suxen,vekony,doncicco,Gabe,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass  :-):-)::

2015. Február 23. - 12:15:53
Válasz #10133

Mars

Vendég
Elárulod melyik gyártó boldija lesz?
Majd leirhatnád a tapasztolatokat vele.Énis boldi-ena kúrát tervezek,csak még nem tudom milyen boldit vegyek.Eddig alphát használtam de nem éreztem tőle túl nagy többletet a sima depo kúrához képest.Én 3 naponta akarok 1-1ml 14 hétig az elején megtolva 6 hétig anabollal.

Még nem tudom melyik gyártó lesz, kicsit több mint 1 hónapom van a beszerzésre.

Mondjuk legutoljára én 2 éve toltam kúrát, akkor az fdl megbízhatónk számított, nekem azt hozta amit vártam . ( Igaz, az npp volt )

Amit mondasz mennyiség, lehet egy kicsit kevés.  Én a 600mg-ot minimumnak olvastam, gondolkozom is azon hogy inkább 750-et kéne. Jó lenne ez ügyben tapasztalatokat hallani.

Milyen edzést folytatsz? A boldenon nem olyan anabolikus, nekem inkább azért esett rá a választásom mert javítja az ízületek állapotát és elvileg pozitív hatással van a kardiovaszkuláris teljesítményre is, és mivel nem csak súlyzózni szándékozom, nekem ez fontos. Lehet, ha tömeget akarnék építeni akkor inkább decadurabolint használnék. De még így is gondolkozom azon hogy elhagyom az anavart és az árán inkább egy alacsony dózisú decat csapok hozzá.

Szerintetek lenne ennek így értelme ?

Szép napot.
Tömegnövelésre kellene súlyzós edzéshez,nekem is szimpi volt a deca leirása alapján, de itt több hozzászólásban olvastam hogy sokáig eltud raktározódni,meg elég durva ragyákat tud kihozni stb. igy inkább maradnék a boldenonnál.Elméletileg ha tényleg az van benne és annyi amit ráirtak én úgy tudom hogy 400-500 mg-nak is elégnek kéne lennie.Én most az ARL,Elite,New York közt agyalok.Alpha boldit mindenki fikázza hogy gyenge szinte semmit nem érezni tőle.Megpróbálok valami mást.Ja és én boldi mellé NPP-t nem tennék.

2015. Február 23. - 14:50:41
Válasz #10134
Nem elérhető

eo2eo


Elárulod melyik gyártó boldija lesz?
Majd leirhatnád a tapasztolatokat vele.Énis boldi-ena kúrát tervezek,csak még nem tudom milyen boldit vegyek.Eddig alphát használtam de nem éreztem tőle túl nagy többletet a sima depo kúrához képest.Én 3 naponta akarok 1-1ml 14 hétig az elején megtolva 6 hétig anabollal.

Még nem tudom melyik gyártó lesz, kicsit több mint 1 hónapom van a beszerzésre.

Mondjuk legutoljára én 2 éve toltam kúrát, akkor az fdl megbízhatónk számított, nekem azt hozta amit vártam . ( Igaz, az npp volt )

Amit mondasz mennyiség, lehet egy kicsit kevés.  Én a 600mg-ot minimumnak olvastam, gondolkozom is azon hogy inkább 750-et kéne. Jó lenne ez ügyben tapasztalatokat hallani.

Milyen edzést folytatsz? A boldenon nem olyan anabolikus, nekem inkább azért esett rá a választásom mert javítja az ízületek állapotát és elvileg pozitív hatással van a kardiovaszkuláris teljesítményre is, és mivel nem csak súlyzózni szándékozom, nekem ez fontos. Lehet, ha tömeget akarnék építeni akkor inkább decadurabolint használnék. De még így is gondolkozom azon hogy elhagyom az anavart és az árán inkább egy alacsony dózisú decat csapok hozzá.

Szerintetek lenne ennek így értelme ?

Szép napot.
Tömegnövelésre kellene súlyzós edzéshez,nekem is szimpi volt a deca leirása alapján, de itt több hozzászólásban olvastam hogy sokáig eltud raktározódni,meg elég durva ragyákat tud kihozni stb. igy inkább maradnék a boldenonnál.Elméletileg ha tényleg az van benne és annyi amit ráirtak én úgy tudom hogy 400-500 mg-nak is elégnek kéne lennie.Én most az ARL,Elite,New York közt agyalok.Alpha boldit mindenki fikázza hogy gyenge szinte semmit nem érezni tőle.Megpróbálok valami mást.Ja és én boldi mellé NPP-t nem tennék.

Amit mindenhol írnak, hogy a 400-500mg kevéske. A 600at eröltetik minimumnak, és 15 hetet pedig a kúra hosszának. Én hiszek ezekben, ezzel tervezem a kúrát, sőt, mivel ígyis úgyis 4 üveggel kell megvennem, lehet hogy a középső 5 hétben felmegyek 750mg-ra.

Az NPP miért nem jó ötlet?

Efit ötlete mentén én most kezdek elköteleződni a boldi+nandro párosítás mellett, biztos vagyok hogy több eredményt fog hozni 10 hét alatt a kis plusz npp mint 5 hét alatt az anavar.

Csak jó lenne ha már valaki tapasztaltabb is ideböfögne :D

2015. Február 23. - 14:59:22
Válasz #10135

Mars

Vendég
Elárulod melyik gyártó boldija lesz?
Majd leirhatnád a tapasztolatokat vele.Énis boldi-ena kúrát tervezek,csak még nem tudom milyen boldit vegyek.Eddig alphát használtam de nem éreztem tőle túl nagy többletet a sima depo kúrához képest.Én 3 naponta akarok 1-1ml 14 hétig az elején megtolva 6 hétig anabollal.

Még nem tudom melyik gyártó lesz, kicsit több mint 1 hónapom van a beszerzésre.

Mondjuk legutoljára én 2 éve toltam kúrát, akkor az fdl megbízhatónk számított, nekem azt hozta amit vártam . ( Igaz, az npp volt )

Amit mondasz mennyiség, lehet egy kicsit kevés.  Én a 600mg-ot minimumnak olvastam, gondolkozom is azon hogy inkább 750-et kéne. Jó lenne ez ügyben tapasztalatokat hallani.

Milyen edzést folytatsz? A boldenon nem olyan anabolikus, nekem inkább azért esett rá a választásom mert javítja az ízületek állapotát és elvileg pozitív hatással van a kardiovaszkuláris teljesítményre is, és mivel nem csak súlyzózni szándékozom, nekem ez fontos. Lehet, ha tömeget akarnék építeni akkor inkább decadurabolint használnék. De még így is gondolkozom azon hogy elhagyom az anavart és az árán inkább egy alacsony dózisú decat csapok hozzá.

Szerintetek lenne ennek így értelme ?

Szép napot.
Tömegnövelésre kellene súlyzós edzéshez,nekem is szimpi volt a deca leirása alapján, de itt több hozzászólásban olvastam hogy sokáig eltud raktározódni,meg elég durva ragyákat tud kihozni stb. igy inkább maradnék a boldenonnál.Elméletileg ha tényleg az van benne és annyi amit ráirtak én úgy tudom hogy 400-500 mg-nak is elégnek kéne lennie.Én most az ARL,Elite,New York közt agyalok.Alpha boldit mindenki fikázza hogy gyenge szinte semmit nem érezni tőle.Megpróbálok valami mást.Ja és én boldi mellé NPP-t nem tennék.

Amit mindenhol írnak, hogy a 400-500mg kevéske. A 600at eröltetik minimumnak, és 15 hetet pedig a kúra hosszának. Én hiszek ezekben, ezzel tervezem a kúrát, sőt, mivel ígyis úgyis 4 üveggel kell megvennem, lehet hogy a középső 5 hétben felmegyek 750mg-ra.

Az NPP miért nem jó ötlet?

Efit ötlete mentén én most kezdek elköteleződni a boldi+nandro párosítás mellett, biztos vagyok hogy több eredményt fog hozni 10 hét alatt a kis plusz npp mint 5 hét alatt az anavar.

Csak jó lenne ha már valaki tapasztaltabb is ideböfögne :D
Nem emléxem már hol de azt olvastam hogy boldi+nandro nem jó együtt.Lehet tényleg kevés a boldi 3 naponta 1ml mondjuk ha 250mg/ml-est veszek az közel van a heti 600mg hoz ha benne a hatóanyag.

2015. Február 24. - 00:46:45
Válasz #10136
Nem elérhető

Lucas


Üdvözlet! első kúrámat tervezem,sokat olvastam,érdeklődtem és végül erre lyukadtam ki!íme az elképzelésem!Nem szeretnék mélyebben belemerülni a Szintetikus világba..tudom sokan így futnak neki.
10hétig heti2x 300mg sustanon+első naptól kezdve napi 2proviron
utolsó szuri után is napi 2 proviron+1szem zita 3hétig (fehérjét3g/tskg tartanám,plusz vitamin.)
hcg-t nem tudom hogyan csináljam utolsó szuri utan 3x5000ui vagy az 1héttől heti 500ui végig? ez a része nem világos..A lehető legbiztonságosabban szeretnék levezetni nem akarok ezen sporolni.
provi,zita dózis elég lenne?valamin változtassak?esetleg még valami mellé vagy utána? Előre is Köszönöm!! /:-)

2015. Február 24. - 01:33:15
Válasz #10137
Nem elérhető

andras123


eo2eo a boldenone meg a testosterone compound oleg lesz teneked gyigyitasra gondolom,aszt mondja
az anavart meg masikfele kuraban enned ha tudod, methenolone-val peldaul,
de hat lehet elgyun valoban aki jobban aterzi a dolgaid, de ahogy oszt O tapasztalta,lehet
nem lehetlesz teread azokot atruhazni, tudod hogy gondolom
kostold meg es ugyis erezni fogod a lokethoszt, igaze
boldenone meg compound es jarathatnad magad az moderaltjaraton,vagy felvezethetned enyhebb adagokkal es kesz
mivel Sarvar-ra nemsuhanhatol el pont otoval el 100km vel, lehet itt ott lassitani kollene
amugy errol meg a Kolbaszolasos hetvegen temakorben volna illo dumalni sorry az offert, igaze
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,
Pretorian,H.Laci,Suxen,vekony,doncicco,Gabe,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars  :-):-)::

2015. Február 25. - 17:40:12
Válasz #10138
Nem elérhető

hetalvo


szerintetek propi-masteron-stanozol mellé érdemes még betenni boldit? nekem már soknak tűnik, jah és a kivitelezés se egyszerű...

boldiból a genesises nekem jó volt, ha valaki egyszerűen akarja megoldani.

2015. Február 25. - 19:05:52
Válasz #10139
Nem elérhető

andras123


Szia Hetalvo. A Drostanolone-t ne amugyse ne, meg a max pro te se no,aszt mondja
Nem kell elne fogadt a pasastol,akkor inkabb a boldenone a propionate-val csak nem a Drostanolone-val,igaze
de hat majd eljonnek remelem olanok akik pontosabban is, es te gyujts az intuiciodhoz szukseges adatot,
es kiviragzik benned ha szabad lehet igy is fogalmazni,az intuiciod
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo
Pretorian,H.Laci,Suxen,vekony,doncicco,Gabe,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars  :-):-)::