2024. Május 06. - 20:14:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498733 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2015. Február 25. - 20:45:44
Válasz #10140
Nem elérhető

hetalvo


Szia Hetalvo. A Drostanolone-t ne amugyse ne, meg a max pro te se no,aszt mondja
Nem kell elne fogadt a pasastol,akkor inkabb a boldenone a propionate-val csak nem a Drostanolone-val,igaze
de hat majd eljonnek remelem olanok akik pontosabban is, es te gyujts az intuiciodhoz szukseges adatot,
es kiviragzik benned ha szabad lehet igy is fogalmazni,az intuiciod
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo
Pretorian,H.Laci,Suxen,vekony,doncicco,Gabe,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars  :-):-)::

szia Andris! :) masteron marad kicsit az biztos, puculás a cél, tren helyett lett ő a győztes. boldi csak izületek miatt fogalmazódott meg bennem. ez már elindult és biztos nem áll meg, mert amit tud az fantastic  @:-)
lehet simán veszek ízülevédőt és marad így egyenlőre.
esetleg még nandrolone phenylpropionate, de nem igazán szeretném...

2015. Február 25. - 21:02:03
Válasz #10141
Nem elérhető

andras123


szia Hetalvo pedig nem kollene maradnia.  o:)

2015. Február 25. - 21:08:35
Válasz #10142
Nem elérhető

hetalvo


szia Hetalvo pedig nem kollene maradnia.  o:)

a kis drágaság kispórolja nekem az arimidex-et,proviront és trent.  ****:))))))

2015. Február 25. - 21:10:14
Válasz #10143
Nem elérhető

andras123


csak ovatosan mert masokat ultet a vagy het a helyebe.  o:)

2015. Február 25. - 21:37:58
Válasz #10144
Nem elérhető

supchh


Mi a baj a masteron-nal? Engem is érdekelne.

2015. Február 25. - 22:09:58
Válasz #10145
Nem elérhető

andras123


Remeljuk nem lesz vele baj,de ha lesz akkor ennek a Masteron-nak akkor lesz,
nem tudom felteteles mod hasznalhato e de en nem hasznalnam a Masteron-ra azt a modod.
En lattam egy komat aki sikkesen akart kinezni,de a Roaccutan-t nem osmerte, s mert a mellekhatasairol meselt,azt mondja
en gondolom,hogy begalibazhat az agyba,misungot csinalhat, de az a pasas nem viselt parokat
lehet envelem van a baj es nemjo  a 6 dik erzekem,de olegge kamelom ezt az Odalt
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh
Pretorian,H.Laci,Suxen,vekony,doncicco,Gabe,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars  :-):-)::
Adrian Hetalvo   8)

2015. Február 26. - 07:00:46
Válasz #10146
Nem elérhető

supchh


Esküszöm nem értem. A Roaccutan-ra rákerestem, az aknéra van. A Misung az homok cement és víz keveréke. Szóval mi történt?  Pattanásos lett és kihullott a haja? Érdekel, mert már megvan a masteron-om. Mire figyeljek, amire az ember nem figyelt?

2015. Február 26. - 11:33:39
Válasz #10147
Nem elérhető

andras123


Szia supchh amugy meg neharagudj hogy szova tettem, nem volt szandekomba,aszt mondja
probaltam halovanyan irni, no dehat, te fellepesre keszulsz?
mennyit mondott teneked a Koma a heti adagnak a tiednek?
Suxen Efitmester Maszat Balu  --)

2015. Február 26. - 16:32:08
Válasz #10148
Nem elérhető

eo2eo


Esküszöm nem értem. A Roaccutan-ra rákerestem, az aknéra van. A Misung az homok cement és víz keveréke. Szóval mi történt?  Pattanásos lett és kihullott a haja? Érdekel, mert már megvan a masteron-om. Mire figyeljek, amire az ember nem figyelt?

Szerintem a pattanásosodásra és a kopaszodásra célzott András, erről a 2ről híres a masteron.

Bár én még olyat nem hallottam, hogy valaki ezért ne tolta volna be . :D

2015. Február 26. - 19:53:19
Válasz #10149
Nem elérhető

supchh


Hát ez engem sem fog visszatartani ;-) A prosztatámat jobban féltem, mint a hajamat.  O0

2015. Február 26. - 23:59:48
Válasz #10150
Nem elérhető

andras123


Supchh , eo2eo  ;-oo-;
Szia Hetalvo, no de akkor mennyit mondott neki a pasas, hogy mennyit tudj a magadenak 1 hetre adagot,
es hany hetig mereszeled megkiserteni ezt az egeszet?
es akkor fellepel,nagy durranasra keszulsz?Nem gondolod .,hogy hatralsz inkabb?
Jo ejszakat kivanok  mindenkinek!
 O0 bodybuilding.hu  @:-)
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas
Pretorian,H.Laci,Suxen,vekony,doncicco,Gabe,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars  :-):-)::

2015. Március 02. - 17:51:41
Válasz #10151
Nem elérhető

hetalvo


Supchh , eo2eo  ;-oo-;
Szia Hetalvo, no de akkor mennyit mondott neki a pasas, hogy mennyit tudj a magadenak 1 hetre adagot,
es hany hetig mereszeled megkiserteni ezt az egeszet?
es akkor fellepel,nagy durranasra keszulsz?Nem gondolod .,hogy hatralsz inkabb?
Jo ejszakat kivanok  mindenkinek!
 O0 bodybuilding.hu  @:-)
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas
Pretorian,H.Laci,Suxen,vekony,doncicco,Gabe,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars  :-):-)::

3x100mg amit becéloztam magamnak. 8 hétre terveztem, de valószínleg 12 lesz belőle a masteron nem biztos, hogy végig fog kísérni, de esélyes. Nem készülök nagy durranásra, keményen diéta végig és pucolás csak a cél.
mellé napi 6 szem azolol, heti 5 testolic és ennyi kb. az a baj lehet eldurvul a helyzet és bejön a parabolin a végére.
természetesen hyge is folyamatos már több hónapja. na kérem ez egy kezdő kúra  ****)
ennek most ütnie kell  =/+'
most állítgatom át a kaját is keményen, szénhidrátot visszaveszem kicsit. mert ugye ez a legfontosabb része az egésznek.
az a baj horgászni kell az infókat mindenhonnan, mert remek edzőink csak időt húznak folyamatosan... :(

2015. Március 02. - 19:05:47
Válasz #10152
Nem elérhető

andras123


Szia Hetalvo,az elozo smsben bar sugtam volna,de hat akartam pusmogni hogy 4 hetig illo es
nem e kollene megprobalnod enyhebb adaggal,de hat csak ovatosan,
Egyszer vot hogy nem a nagy bellobanasrol szol ez az egesz, mert az agyad lehajintsa az ekszijjad,
a bicilkit se tekerek vad modjara a mert a gall-fele lanc kitudja,egyszer lattam egy pasast aki
hirtelen eroset tekerte, leszallott a lanc neki rola,
 tekerhetnel de teis de ugy finoman lassabb gyorsitassal, mi a velemenyed?
parabolan az LA tol vagy te arra gondolt a hexahydrobenzyl-esre.
nemjo osszeallitas ez , no dehat akkor te tudod,eleg cudar a csavo hogy odaadta neked a parabolant,
de mar tulvolt tartgyalva Adrian is nagyon belobbant, csak hirtelen nem tudom melik reszlegen,
itt es 666 dik oldalon november 18 on, o is trenbolone meg masteron-nal akarta es eroszakoskodott magaval
Nem hajlott arrafele hogy enyhe AS es a Csavonak a testneveles tanarnak nem akrta visszaadni,
Vannak oszt versek is olvasd att 666 tol, erdekes szam,
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan hol vagytok ?  ;-oo-;
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas
Pretorian,H.Laci,Suxen,vekony,doncicco,Gabe,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars  :-):-)::

2015. Március 03. - 06:31:49
Válasz #10153
Nem elérhető

hetalvo


Szia Hetalvo,az elozo smsben bar sugtam volna,de hat akartam pusmogni hogy 4 hetig illo es
nem e kollene megprobalnod enyhebb adaggal,de hat csak ovatosan,
Egyszer vot hogy nem a nagy bellobanasrol szol ez az egesz, mert az agyad lehajintsa az ekszijjad,
a bicilkit se tekerek vad modjara a mert a gall-fele lanc kitudja,egyszer lattam egy pasast aki
hirtelen eroset tekerte, leszallott a lanc neki rola,
 tekerhetnel de teis de ugy finoman lassabb gyorsitassal, mi a velemenyed?
parabolan az LA tol vagy te arra gondolt a hexahydrobenzyl-esre.
nemjo osszeallitas ez , no dehat akkor te tudod,eleg cudar a csavo hogy odaadta neked a parabolant,
de mar tulvolt tartgyalva Adrian is nagyon belobbant, csak hirtelen nem tudom melik reszlegen,
itt es 666 dik oldalon november 18 on, o is trenbolone meg masteron-nal akarta es eroszakoskodott magaval
Nem hajlott arrafele hogy enyhe AS es a Csavonak a testneveles tanarnak nem akrta visszaadni,
Vannak oszt versek is olvasd att 666 tol, erdekes szam,
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan hol vagytok ?  ;-oo-;
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas
Pretorian,H.Laci,Suxen,vekony,doncicco,Gabe,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars  :-):-)::

igen az alpha parabolin-jára gondolok (trenbolone hexahydrobenzylcarbonate) azért erre, mert tudom, hogy jó és igen én se nagyon akarom keverni a masteront a tren-el. szerintem felborulna a világ körülöttem.
finomabb lasabb gyorsítás, hát ezért lett masteron inkább/kezdésnek. Ha ez azt csinálja amire gondoltam, akkor a parabolin marad vésztartaléknak.
szerintem sokan kezdenek mostanában pucolni. ez a trió jónak tűnik. tren tényleg elég vaddisznó szer...

2015. Március 03. - 13:46:59
Válasz #10154
Nem elérhető

andras123


Szia Hetalvo,no hat en nem tudom hogy vaddisznokot szurtak e a vadaszok oszt hogy levadaszak oket
jo nagy megtermet vaddiszno,merthogy : minnel nagyobb a vaddiszno annal tobb napig tart a tor,aszt mondja
De en ugy tudtam hogy a marhak akik otthon vannak,oket akartak huncut uton nagyobra megnovelni,
gondolom hogy nagyobb legyek a lakoma,es gondolom hogy minnel tobb nep legyen az udvaron ,tudod
Suxen  #:-)
Efitmester