2024. Május 06. - 20:25:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498739 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2015. Március 03. - 21:45:51
Válasz #10155
Nem elérhető

LOOSER


Sziasztok!

32 éves vagyok, kb. 16 éves koromban kezdtem a súlyzós edzést 55-60 kg-osan.

Ami hibát el lehet követni azt elkövettem lábra nem edzettem, gyorsan akartam izmos lenni, gondoltam majd a naposim jó lesz nekem mindenki azt ette akkor, csak azt nem mondták hogyan, ettem napi 5-ösével, persze nem egyenletesen elosztva hanem napi egyszer. Aztán később olyan 18 évesen megint jött a naposim de már volt valami rendszer benne, persze levezetés nem volt semmi. Aztán kb. 8 évig edzettem csak táplálékkiegészítőkkel, fel is mentem 90-95 kg-ra 177cm-hez. Akkor használtam különböző injektálható szteroidokat(sustanon, agovirin, propionate) persze nem egyszerre,
mindegyiből próbáltam kúrát levezetéssel, szünettel, de a levezetés akkor még a "klasszikus", kúra után 5 naponta 5000 N.E. HCG és ha érzékeny volt a bimbó akkor nolvadex. valamelyiknél nem is volt még ilyen "levezetés"sem.

Kb. 4-5 éve nem használtam szteroidokat, de a saját tesztoszteron termelésem  nagyon minimális lehet, ami tünet lehet a tesztoszteronhiányra az nekem szinte mind meg van.

Ezért gondoltam, hogy kellene egy testosterone enanthate kúrát csinálni, vagy először a saját termelést kellene rendbe hozni, ha egyáltalán lehet, mondjuk nagy adagot nem használtam a leírtakból, enanthatot meg még sosem.
10 hétre gondoltam 3 naponta 250mg, + ahogy olvasom itt akkor heti 2 X 250 N.E. HCG is kellene mellé, és a nolvadex amiből nem tudom mikortól és mennyit kellene.
Ebben szeretném a segítségét kérni azoknak akiknek van benne tapasztalata, illetve ideje az én hülyeségemmel foglakozni.








2015. Március 03. - 23:36:35
Válasz #10156
Nem elérhető

eo2eo


Sziasztok!

32 éves vagyok, kb. 16 éves koromban kezdtem a súlyzós edzést 55-60 kg-osan.

Ami hibát el lehet követni azt elkövettem lábra nem edzettem, gyorsan akartam izmos lenni, gondoltam majd a naposim jó lesz nekem mindenki azt ette akkor, csak azt nem mondták hogyan, ettem napi 5-ösével, persze nem egyenletesen elosztva hanem napi egyszer. Aztán később olyan 18 évesen megint jött a naposim de már volt valami rendszer benne, persze levezetés nem volt semmi. Aztán kb. 8 évig edzettem csak táplálékkiegészítőkkel, fel is mentem 90-95 kg-ra 177cm-hez. Akkor használtam különböző injektálható szteroidokat(sustanon, agovirin, propionate) persze nem egyszerre,
mindegyiből próbáltam kúrát levezetéssel, szünettel, de a levezetés akkor még a "klasszikus", kúra után 5 naponta 5000 N.E. HCG és ha érzékeny volt a bimbó akkor nolvadex. valamelyiknél nem is volt még ilyen "levezetés"sem.

Kb. 4-5 éve nem használtam szteroidokat, de a saját tesztoszteron termelésem  nagyon minimális lehet, ami tünet lehet a tesztoszteronhiányra az nekem szinte mind meg van.

Ezért gondoltam, hogy kellene egy testosterone enanthate kúrát csinálni, vagy először a saját termelést kellene rendbe hozni, ha egyáltalán lehet, mondjuk nagy adagot nem használtam a leírtakból, enanthatot meg még sosem.
10 hétre gondoltam 3 naponta 250mg, + ahogy olvasom itt akkor heti 2 X 250 N.E. HCG is kellene mellé, és a nolvadex amiből nem tudom mikortól és mennyit kellene.
Ebben szeretném a segítségét kérni azoknak akiknek van benne tapasztalata, illetve ideje az én hülyeségemmel foglakozni.

Miből gondolod, hogy alacsony a saját tesztoszteron szinted? Ami annak a tünete, az sok más dolog tünete is lehet.

Szerintem, ha így is van, érdemes erről előbb megbizonyosodni, aztán keresni rá megoldást, mintsem vaktában lövöldözni. Szóval ha jót akarsz akkor kérj beutalót egy ilyen jellegű vérkép panelre.

2015. Március 03. - 23:44:45
Válasz #10157
Nem elérhető

andras123


eo2eo Szia!
Ja ,  jo valasz,szepen megfogalmaztad  ****:))))))
Jo ejszakat mindenkinek!

2015. Március 09. - 22:19:00
Válasz #10158
Nem elérhető

LOOSER


Hát a kösz a  jó tanácsokat, akkor hagyjuk a  rizsát, tegyük fel minden rendben, 10 hétig használnék 3 naponta 1 enanthatot, a  kúra elejétől szedem a proviront( ebből mennyit?), heti 500 HCG, ha érzékeny lenne  a mellbimbó akkor + nolvadex, és a kúra után miből mennyi kellene?
Válaszokat előre is köszönöm.

2015. Március 13. - 19:15:40
Válasz #10159

Ridetop

Vendég
Helló!

Nem rég kezdtem el szedni (hétfő) Genesis stanazololt, 10mg. Mivel életem első kúrája, ezért szép lassan vezetem fel, még csak napi 2 tabinál járok. Eléggé utána olvastam a dolgoknak, így fel voltam készülve arra is, hogy esetleg nem (nem csak) stanazol hatóanyag lesz a tabikban. Nos, egyelőre semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam, csupán annyit, hogy mintha kanosabb lennék. Főleg ma, jó párszor magamhoz kellett nyúlni...:P
És bár ez tuti nem stana mellékhatás, semmi mást nem tapasztaltam eddig. Nem lettem kurva erős, se jött fel tömeg ill. nem lettem vizesebb se. Mi az igazság? :)
0

2015. Március 13. - 22:09:51
Válasz #10160
Nem elérhető

Maszat


A Dino megint koxol  ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Március 13. - 22:58:22
Válasz #10161
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Március 13. - 23:55:52
Válasz #10162
Nem elérhető

andras123


A Dino megint koxol  ;D ;D ;D
Maszat  ;D
Dino  #:-)
Jo ejszakat mindenkinek!
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Gabe,Jordan,Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke
Pretorian,H.Laci,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser  :-):-)::

2015. Március 14. - 07:16:06
Válasz #10163
Nem elérhető

supchh


Helló!
 Mi az igazság? :)
0

Nem is tudom mit vársz, hiszen saját magad is érzed, hogy az nem/ nem csak stana. Erre most mit mondjunk? Csak egy labor tudná megmondani...

2015. Március 14. - 07:17:22
Válasz #10164
Nem elérhető

supchh



2015. Március 14. - 07:36:16
Válasz #10165
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2015. Március 14. - 07:56:27
Válasz #10166
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Helló!
 Mi az igazság? :)
0

Nem is tudom mit vársz, hiszen saját magad is érzed, hogy az nem/ nem csak stana. Erre most mit mondjunk? Csak egy labor tudná megmondani...
De egyébként tényleg, csak ha bevizsgáltatná valaki, akkor tudná pontosan, hogy mit használ. Ez több tízezerbe kerülne, ráadásul ha két doboz 2 külön szállítmányból lenne, már akkor is eltérő lehet az összetétel (nem valószínű, de lehetséges). Innentől kezdve kár stresszelni azon mi a tök lehet benne, megvetted használod...oszt jó van  :D.
Pl. ha van egy új underground gyártó a piacon, jó, működik (persze az arcok drágábban adják, mint az addig forgalomba lévő márkákat), akkor valakinek úgyis eszébe fog jutni, hogy hm...koppintsuk le, rakjunk bele fele annyi hatóanyagot, sőt van amiben nincs is, mert a csomagolást legyártani nem nagy cucc, legyen az akármilyen profi, dombornyomott, hologramos csomagolás. Ez persze majd a márka hírnevét csorbítani fogja, mert az addig megbízható, jól működő dolgok hirtelen nem hatnak, és szépen eltűnik a süllyesztőben, mert senki sem fogja keresni, és akkor jön egy újabb márka amiről a frissen felregisztrált tagok bőszen fognak érdeklődni, hogy a barátjuk kutyájának ezt adták és működött, és hű de szuper.
Mert mindig lesz valami új amiről hallanak, és azt hiszik majd ez váltja meg a világot.
Ezek underground cuccok, innentől kezdve ne várj csodát, illetve nincs rájuk garancia  ;). Ha megvette valaki, használja, max. nem az lesz a hatása amit várt. Feltűnnek néha eredeti dolgok is ritkán, de ha tuti a dolog se venné meg az átlag felhasználó, mert ha meghallja az árukat kihord egy infarktus állva  :).
Akkor meg jó lesz a szar is, csak ne higgye azt senki, hogy baromi jól fog kinézni kevés pénzből, meg megússza óccón  8)...kivétel, ha nincs valami átlag feletti freak genetikája.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2015. Március 14. - 08:00:54
Válasz #10167
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Egyébként az előző hozzászólásomat nem a Genesis-el kapcsolatban írtam, az már nem új versenyző a piacon, de annak is megvan az a jó tulajdonsága, hogy a fax se tudja mi van benne...ja de, a gyártó biztos tudja, éppen milyen hatóanyaggal hamisítja a stanozololt  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2015. Március 14. - 10:29:42
Válasz #10168
Nem elérhető

andras123


Csiko Istvan  #:-)  :-){
Nagyon szepen irtal!
Supchh  #:-) nem tudom nem e kollene otet szembesiteni a stanozolol hatasaival.
Ridetop amugyis tudod, hogy nem sokat lehet 2 Stanozolol hatoanyagu tablettadtol varni hetfotol,
meg amugy is ezekolet is peldaul mar neztel akt kepeket,csak most lehet a verkeringesed jobban eljot mindenhova.
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Gabe,Jordan,Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke
Pretorian,H.Laci,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser  :-):-)::

2015. Március 14. - 10:42:05
Válasz #10169
Nem elérhető

chexhon


üdv urak,
véleményeteket szeretném kikérni a nyári duhajkodásommal kapcsolatban. valami ilyesmire gondoltam:

1-4: meta 40
1-6: susi 750
1-8:boldi 600
7-12: propi 440
8-12: NPP 400
8-12: wini 200
8-12: masteron 350
10-12: tren ace 270
8-12: T4+yohimbe ?
1-12: heti 2x250iu HCG
2-12: 2naponta 1,125mg Letrozol

levezetés: 40/30/20/20mg Zita, +sok szar tesztofokozó utána

nyáron kipróbálnám magam színpadon, tehát komoly diéta lenne a kúra kb 3-4. hetétől.

köszönöm a válaszokat.