2024. Május 06. - 16:59:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498684 alkalommal)

0 Felhasználó és 37 vendég van a témában

2015. Március 14. - 11:28:37
Válasz #10170
Nem elérhető

andras123


Szia Chexhon!  #:-)
Hat szinpad elot nem szoktak jatekba hozni az NPP, nodehat te tudod,kik lesznek a pontozo birok...
a meta 40 ott a Methandriol Dipropionate-ra gondolsz?vagy csak atugrottad  egy betu. egy h betu peldaul
azt a szinpad formad ellehetne erni  sterintem finomabb meg csinosabb uton is,de hat te tudod...,azt mondja
sok oszt ma ott a vegen az eros androgan,es a T4 finomabbik de akkor is a yohimbe is csunya szer.
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Gabe,Jordan,Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke
Pretorian,H.Laci,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser  :-):-)::

2015. Március 14. - 12:42:41
Válasz #10171
Nem elérhető

dino


üdv urak,
véleményeteket szeretném kikérni a nyári duhajkodásommal kapcsolatban. valami ilyesmire gondoltam:

1-4: meta 40
1-6: susi 750
1-8:boldi 600
7-12: propi 440
8-12: NPP 400
8-12: wini 200
8-12: masteron 350
10-12: tren ace 270
8-12: T4+yohimbe ?
1-12: heti 2x250iu HCG
2-12: 2naponta 1,125mg Letrozol

levezetés: 40/30/20/20mg Zita, +sok szar tesztofokozó utána

nyáron kipróbálnám magam színpadon, tehát komoly diéta lenne a kúra kb 3-4. hetétől.

köszönöm a válaszokat.
teljesen ésszerűtlen összevisszaság
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Március 14. - 12:49:10
Válasz #10172
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Március 14. - 13:32:43
Válasz #10173
Nem elérhető

chexhon


köszi a válasz András, Dino.
igazából hosszú észtereket nem szeretem, vizesítenek csúnyán antiösztro ellenére is, sokkal jobban reagálok a rövidekre.
mit javasolnátok akkor, legyen kevesebb hatóanyag, de nagyobb dózis? trent, T4et és yohimbét még nem toltam, most próbálnám először.
köszönöm

2015. Március 14. - 13:36:36
Válasz #10174
Nem elérhető

supchh


:D :D

Ez komoly?  #:-) back
csak lightba.. heti 1 test. cyp+ napi 3 szem stana ment

Hát Papa a "csak light"-os formád is irigylésre méltó... /:-)

2015. Március 14. - 14:01:47
Válasz #10175
Nem elérhető

dino


köszi a válasz András, Dino.
igazából hosszú észtereket nem szeretem, vizesítenek csúnyán antiösztro ellenére is, sokkal jobban reagálok a rövidekre.
mit javasolnátok akkor, legyen kevesebb hatóanyag, de nagyobb dózis? trent, T4et és yohimbét még nem toltam, most próbálnám először.
köszönöm
ha lesz időm megírom, én hogy csinálnám. kb este
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Március 14. - 14:10:42
Válasz #10176
Nem elérhető

dino


:D :D

Ez komoly?  #:-) back
csak lightba.. heti 1 test. cyp+ napi 3 szem stana ment

Hát Papa a "csak light"-os formád is irigylésre méltó... /:-)
köszi! amit melo mellett oda tudtam tenni kaja, pihenés ügyileg, az 100%-ban oda volt téve. ez azert meg hozza tartozik a teljes kephez ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Március 14. - 18:03:10
Válasz #10177

Ridetop

Vendég
Köszi a válaszokat!

A mai edzésen már érezhetően erősebb voltam, és ami durva, hogy szinte nem fáradok el. Máskor az utolsó sorozatok már elég nehezen mentek, most pedig akár még egy órát eledzettem volna...Tömeg nem jött viszont, amit nem is bánok, ugyanis inkább szálkásítás volt az a cél, azért is esett a stanara a választás.
Provit holnaptól fogok hozzá szedni. (Igen, stanához minek? - de pont azért, mivel valószínű más finomság is van benne...)

2015. Március 14. - 21:09:36
Válasz #10178
Nem elérhető

andras123


Chexhon te Kamelnad e a boldenone es methenolone osszofonodasat. es dehydrochloromethyl testosterone
tabbletta meg jo megtaposna az egszet,no meghat a testosterone compound az a elozo sorba csak termszetesen,
Dino te mit gondolnal. Termeszetesen keszenletbe magnezium tabletta, meg majas tea,n2 guard,azt mondja
de inkabb a cycle armor meg az armor-v,ha nyirfa tea is .... igaze
Suxen hol vagy?  <:-)
Maszat
Jordan
Balu
Bodybuilding.hu
Efitmester
Istvan
Gabe,Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke
Chexhon,H.Laci,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser

2015. Március 15. - 00:31:39
Válasz #10179
Nem elérhető

chexhon


metát azért dobnám be az elejére, mert ez a módszer bevált eddig, amíg a boldi, susi beindul addigra a meta már rég teszi a dolgát. 4hét amúgy is lószar, kis máriatövis utána helyreteszi a májat teljesen mértékben. susi alatt közepes ch-n lennék, és amikor bejön a propi, meg a többi, onnan kezdődne a hard diéta. propi, npp, masteron meg nem nagyon tart nekem vissza vizet, főleg hogy letro is megy mellé, plusz ugye a masteron is antiösztro szerepet tölt be részben. trennel és T4-el pedig még nem volt dolgom, de rövid ideig menne, kis dózisban, úgyhogy nem lesz para, és remélem tenni fogja a dolgát, és sikerül rendesen beszáradnom a végére, mert nekem ez a kritikus pont mindig.

2015. Március 15. - 11:04:17
Válasz #10180
Nem elérhető

andras123


az meta gondolom a Methandienone hatoanyagod akarnad megenni, s melik kiadotol?
vagy methandriol vagy -//- dipropionate es csak aturottad a h betut?
Joregelt mindenkinek meghat kellemes napot akkor!azt mondja
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Gabe,Jordan,Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke
Chexhon,H.Laci,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser  :-):-)::

2015. Március 15. - 19:56:36
Válasz #10181
Nem elérhető

chexhon


így van, Methandienone-ra gondoltam nyilván. a gyártókkal kapcsolatban nincs gondom, szerencsére teljesen megbízható forrásom van. =/+'

2015. Március 15. - 23:26:23
Válasz #10182
Nem elérhető

Maszat


Helló!
 Mi az igazság? :)
0

Nem is tudom mit vársz, hiszen saját magad is érzed, hogy az nem/ nem csak stana. Erre most mit mondjunk? Csak egy labor tudná megmondani...

Miért ne lenne stana? Mert kanos?? Leírta,h nem vizesedett be, nem jött fel sok erő...Egyébként meg napi 2 szemnél jár, lehet,h egyszerű placebó az egész. De még az is lehet,h attól kanos. Ismerek olyat aki jobb libidóval rendelkezett élete első kúrája alatt, mint előtte, és Ő tuti,h stanát szedett, és itt a tuti, az tényleg tuti. Én már rájöttem az évek alatt,h itt nincsenek kőbe vésett szabályok. Teljesen máshogy reagálnak emberek a gyógyszerekre, és mellette rengeteg más tényező is befolyásolja pl a libidó mértékét. Arra is rájöttem,h nem igazán lehet felkészülni semmire teljes mértékben, mert úgyse lehet tökéletes kúrákát, és tökéletes levezetést csinálni. Ismerni kell a gyógyszereket, a hatásaikat, a lehetséges mellékhatásokat, de elsősorban a szervezeted reakcióit. Ezek évek. Ilyet kijelenteni pedig ,h nem stana van abban amit szedsz, mert kanos vagy...csacskaság ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Március 16. - 00:02:07
Válasz #10183
Nem elérhető

andras123


Maszat  ****:)))))) Nagyon szepen irtal, osszhangba irtal es nagyon kiegyensulyozott modon   8-)
Enis marcius 14, 10:29 kor ugy gondoltam,de nem egyetelmuen, feltettem magam a kijelentesektol,azt mondja
mer nem tudtam milen stilusban el  Ridetop,hogy akt kepeket nezett e ezekelott is e,tudod
vagy most is nezegte mint mindig oszt jobb volt, es vagy valami erott erzett ami arra kenyszerittette ot, hogy
akt kepek nezegetesere adja a fejet, az megint mas ,bonyolult ez gondolom
Jo ejszakat teneked Maszat! es mindenkinek a forumtagoknak,azt mondja
Suxen  --)

2015. Március 16. - 00:39:27
Válasz #10184
Nem elérhető

Maszat


Maszat  ****:)))))) Nagyon szepen irtal, osszhangba irtal es nagyon kiegyensulyozott modon   8-)
Enis marcius 14, 10:29 kor ugy gondoltam,de nem egyetelmuen, feltettem magam a kijelentesektol,azt mondja
mer nem tudtam milen stilusban el  Ridetop,hogy akt kepeket nezett e ezekelott is e,tudod
vagy most is nezegte mint mindig oszt jobb volt, es vagy valami erott erzett ami arra kenyszerittette ot, hogy
akt kepek nezegetesere adja a fejet, az megint mas ,bonyolult ez gondolom
Jo ejszakat teneked Maszat! es mindenkinek a forumtagoknak,azt mondja
Suxen  --)

Ez igazán hízelgő tőled, András!  ;D  Jó éjt   ;D ;)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26