2024. Május 06. - 16:10:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498670 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2015. Március 16. - 00:45:24
Válasz #10185
Nem elérhető

andras123


Maszat  ****:)))))) Nagyon szepen irtal, osszhangba irtal es nagyon kiegyensulyozott modon   8-)
Enis marcius 14, 10:29 kor ugy gondoltam,de nem egyetelmuen, feltettem magam a kijelentesektol,azt mondja
mer nem tudtam milen stilusban el  Ridetop,hogy akt kepeket nezett e ezekelott is e,tudod
vagy most is nezegte mint mindig oszt jobb volt, es vagy valami erott erzett ami arra kenyszerittette ot, hogy
akt kepek nezegetesere adja a fejet, az megint mas ,bonyolult ez gondolom
Jo ejszakat teneked Maszat! es mindenkinek a forumtagoknak,azt mondja
Suxen  --)

Ez igazán hízelgő tőled, András!  ;D  Jó éjt   ;D ;)
Nagyon szepen koszonom Maszat!

2015. Március 16. - 11:12:41
Válasz #10186
Nem elérhető

dino


köszi a válasz András, Dino.
igazából hosszú észtereket nem szeretem, vizesítenek csúnyán antiösztro ellenére is, sokkal jobban reagálok a rövidekre.
mit javasolnátok akkor, legyen kevesebb hatóanyag, de nagyobb dózis? trent, T4et és yohimbét még nem toltam, most próbálnám először.
köszönöm

metha: 0
susi: 1-12/ 500mg
boldi: 0
propi: 1-6 / 3*100mg   6-12 / 3*150-200 mg
npp: 1-12 / 3*100mg
wini 6-12/ 3*100mg
masteron: 2-12/ 3*100mg 
tren ace: 4-12/ 3* 70-100mg

hcg-t nem hasznalnek kura kozben.

proviron, arimidex, spiropent meg mehet bele


Ezekbol a termekekbol igy nezne ki szamomra egy versenyfelkeszules, ha nem esunk tulzasokba.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Március 16. - 13:37:10
Válasz #10187
Nem elérhető

chexhon


köszönöm a segítséget Dino!
volna pár kérdésem.
1. Masteronnak nem sok az a 8hét? úgy tudtam, hogy a végére teszik be, hogy egy keményebb, eresebb fizikumot eredményezzen.
2.Spiro helyett T4+yohimbe milyen elgondolás?

köszönöm

2015. Március 16. - 14:06:00
Válasz #10188
Nem elérhető

dino


köszönöm a segítséget Dino!
volna pár kérdésem.
1. Masteronnak nem sok az a 8hét? úgy tudtam, hogy a végére teszik be, hogy egy keményebb, eresebb fizikumot eredményezzen.
2.Spiro helyett T4+yohimbe milyen elgondolás?

köszönöm
Masteronból sohasem elég! :) viccet félretéve: mit vársz egy szertől 3-4 hét alatt? még ha gyors felszívódású is. Ennyi erővel 4 hét alatt is készülhetnél, propi masteron winni kombinációval. Ha ez így működne, senki nem diétázna 14-16 heteket.

Tiroxint én még nem használtam, nem tartom ésszerűnek kezdő szinten ezt a választást.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Március 16. - 16:32:47
Válasz #10189
Nem elérhető

Ridetop1


Na Helló!

Na mostanra, vagyis pár napja az a kanosság átfordult inkább herefájdalommá, így tuti nem stana a stana. Azóta elkezdtem mellé napi 2 provit szedni, úgy, ahogy elmúlt, viszont valószínű levezetem és hagyom a francba. Egy kis erő jött azóta, tömeg semmi. Ezért se értem, bár ki tudja mi van ezekbe a sufnitunning szarokba...
Provit még tolom vagy két hétig, zita ennyi idő után kell szerintetek?
Üdv

2015. Március 17. - 08:15:03
Válasz #10190
Nem elérhető

supchh



Provit még tolom vagy két hétig, zita ennyi idő után kell szerintetek?
Üdv

Két hét tudom is én mi után szerintem nem kell. Mondjuk én a helyedben folytatnám még vagy valami ismert hatóanyagú szemessel, vagy injekcióssal és aztán vezetnék le. De rajtad áll.

2015. Március 17. - 10:08:38
Válasz #10191
Nem elérhető

andras123


A jo reggelt mindenkinek!
Ridetop nem koll teneked se Mesterolone se Tamoxifen citrate hatoanyak, meg hagyad a tobbi tiltott
listas szereket is , azt mondja
megkiserelheted valamelik kiseretet az epozine-o2 vel,iageze
eo2eo  ;D nem tudom de nem e korai meg otet megeroszakolni olyan kemeny szereidel, tudod
Szia VG ja jo mondta eo2eo jo teszto fokozo, melik koll teneked draga olcsobb,
DAA pro vagy de annyit lehetne annyi felet hogy, jo sok van az biztos,a sterol complex-val is
te tehetsz probat es igy tovabb vagy HOS hasonlo  arba vagy oszt dragabb T-bomb vagy Vitrix,azt mondja
a test freak vagy a testofreak,.animal test ,igaze..de egy pasas azt mondta hogy plasma jet oleg jo,azt mondja
de a testo x pack meg az animal test is rajtad all, de ide meg annyi mindenkit belehetne szurni,
rendesen osszo lehetne szurkalni engem
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Gabe,Jordan,Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke
Chexhon,H.Laci,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser  :-):-)::

2015. Március 17. - 10:52:24
Válasz #10192
Nem elérhető

andras123


Remelem nem sodrom magam veszelybe, mer beakarok dobni neked 2 egeszitot,azt mondja
Isvan ha bun lenne azzonnal gumizz ki  ;-oo-;,majd megprobalom sajnalatom kibontakoztatni,tudod
Ridetop http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&products_id=1179
ez meg http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&cPath=11&products_id=98
en erre a ketotre gondoltam, de vannak ott mas kemeny dolgok is,alphatest ott enekem
szoval en szimpatizalok azzal a dobozzal,
http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&cPath=11&products_id=1311
nem koll teneked izet szedni , meg stanozolol-t, a csunya nyavajat,meg hogy megszurjonak,azt mondja
Efitmester hun vagy?  8)
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Gabe,Jordan,Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke
Chexhon,H.Laci,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser  :-):-)::

2015. Március 17. - 10:53:48
Válasz #10193
Nem elérhető

dino



Provit még tolom vagy két hétig, zita ennyi idő után kell szerintetek?
Üdv

Két hét tudom is én mi után szerintem nem kell. Mondjuk én a helyedben folytatnám még vagy valami ismert hatóanyagú szemessel, vagy injekcióssal és aztán vezetnék le. De rajtad áll.
szerinted van még kedve ez után koxolni?  :D :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Március 17. - 11:25:00
Válasz #10194
Nem elérhető

Maszat


Napi 2 szem stana kicsinálta. Herefájdalom, ami provirontól elmúlik...Édes istenem  !+"%
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Március 17. - 12:00:07
Válasz #10195
Nem elérhető

dino


Napi 2 szem stana kicsinálta. Herefájdalom, ami provirontól elmúlik...Édes istenem  !+"%
Ezek a fiatalok... tartatlanok!  :-}
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Március 17. - 13:28:34
Válasz #10196
Nem elérhető

Ridetop1


Napi 2 szem stana kicsinálta. Herefájdalom, ami provirontól elmúlik...Édes istenem  !+"%

:) "Stana"...Nem elmúlik, ha nem el is múlott. Amióta provival szedem tényleg nem fáj. Pont Te írtad, hogy nincsenek írott szabályok.
De megy a kukába, mert én stanát akartam szedni, nem valami egészen más szart. Hálisten kétx100-at vettem, bár ki tudja, a bontatlan doboz, lehet jobb "minőséget" tartalmaz. Ha olyan bátor lennék, mint Maszat (visszaolvasgatva szárnypróbálgatásaid), bepróbálnám azt is. De inkább rendeltem egy Methdrolt. :)

2015. Március 17. - 13:48:35
Válasz #10197
Nem elérhető

supchh



Provit még tolom vagy két hétig, zita ennyi idő után kell szerintetek?
Üdv

Két hét tudom is én mi után szerintem nem kell. Mondjuk én a helyedben folytatnám még vagy valami ismert hatóanyagú szemessel, vagy injekcióssal és aztán vezetnék le. De rajtad áll.
szerinted van még kedve ez után koxolni?  :D :D

Hát ha már benne van, de egyébként tényleg tök mindegy. Úgy nézem még a jelszavát is elfelejtette a srác, mert már Ridetop1 néven írogat. Lehet, hogy így andras123-nak lesz igaza, és hagynia kellene az egészet.

2015. Március 17. - 13:54:02
Válasz #10198
Nem elérhető

Ridetop1



Provit még tolom vagy két hétig, zita ennyi idő után kell szerintetek?
Üdv

Két hét tudom is én mi után szerintem nem kell. Mondjuk én a helyedben folytatnám még vagy valami ismert hatóanyagú szemessel, vagy injekcióssal és aztán vezetnék le. De rajtad áll.
szerinted van még kedve ez után koxolni?  :D :D

Hát ha már benne van, de egyébként tényleg tök mindegy. Úgy nézem még a jelszavát is elfelejtette a srác, mert már Ridetop1 néven írogat. Lehet, hogy így andras123-nak lesz igaza, és hagynia kellene az egészet.

"ismert hatóanyagú szemes" Itt kezdődnek a problémák.

2015. Március 17. - 20:34:21
Válasz #10199
Nem elérhető

andras123


Ridetop1 a Methdrol lehetseges nem olyan csinos megoldas,azt mondja
Ugy lehetne erezni mintha csak egy potkerek lenne, ami csak hasznalhato haza slatyogasra vagy csuszasra,
vagy max 50km terig, de en mar egen lattam es hasznaltam is potkereket,
olyan helyzet is van, hogy szetszakat ket kerek, akkor mar csak gyalog batyoghat az ember,igaze
Miert nem akarsz Natural hintaba ulni, azt a Methdrolt meg elbizniszeled.
 Efitmester latlak  ;D
  --)