2024. Május 07. - 06:08:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498860 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2015. Március 17. - 21:57:03
Válasz #10200
Nem elérhető

Samyke


Ridetop.I, szerintem csak azért fájtak a "lasztik", mert túl sokszor nyúltál magadhoz a kanossági szakaszodba- ahogy irtad, és túlreagálod.  Stanazoltól nem kéne ilyen negativ hatással gazdagodj, meg amnit én tudom, a genesis még a jobbak közé sorolható. 8-10-15x kicsapás után meg szerek nélkül is lehet, h elkezd kicsit fájni......       0o0o0
"Nincs lehetetlen, csak tehetetlen"

"Ó, ember, a hitedet ne veszítsd el, őrizd meg a lélek nagy hitét! Ki volna nálad nagyobb, nem lehetsz vágytalan, ne tűrd a szenvedést !"

2015. Március 17. - 23:10:35
Válasz #10201
Nem elérhető

dino



Provit még tolom vagy két hétig, zita ennyi idő után kell szerintetek?
Üdv

Két hét tudom is én mi után szerintem nem kell. Mondjuk én a helyedben folytatnám még vagy valami ismert hatóanyagú szemessel, vagy injekcióssal és aztán vezetnék le. De rajtad áll.
szerinted van még kedve ez után koxolni?  :D :D

Hát ha már benne van, de egyébként tényleg tök mindegy. Úgy nézem még a jelszavát is elfelejtette a srác, mert már Ridetop1 néven írogat. Lehet, hogy így andras123-nak lesz igaza, és hagynia kellene az egészet.

"ismert hatóanyagú szemes" Itt kezdődnek a problémák.
A problemak ott kezdodnek, hogy szar minoseget tudsz szerezni, es megis probalkozol mint valami kiserleti patkany!  ))=/
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Március 17. - 23:11:48
Válasz #10202
Nem elérhető

dino


Ridetop.I, szerintem csak azért fájtak a "lasztik", mert túl sokszor nyúltál magadhoz a kanossági szakaszodba- ahogy irtad, és túlreagálod.  Stanazoltól nem kéne ilyen negativ hatással gazdagodj, meg amnit én tudom, a genesis még a jobbak közé sorolható. 8-10-15x kicsapás után meg szerek nélkül is lehet, h elkezd kicsit fájni......       0o0o0
Te itt nagy kedvenc leszel!  Łł= Łł=
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Március 17. - 23:49:17
Válasz #10203
Nem elérhető

andras123


Napi 2 szem stana kicsinálta. Herefájdalom, ami provirontól elmúlik...Édes istenem  !+"%
;D
Jo ejszakat mindenkinek!

2015. Március 18. - 07:14:54
Válasz #10204
Nem elérhető

supchh


8-10-15x kicsapás után meg szerek nélkül is lehet, h elkezd kicsit fájni......       0o0o0

Qrvára nem tudják a munkahelyemen, hogy min röhögök ilyen hangosan és sokszor.  ****:))) Gondolom tapasztalatból írsz, de ugyanakkor elismerés is megfogalmazódott bennem. Ennyit még én sem tudtam annak idején. Egyébként akkor a f***nak kell nektek koksz, " ha lenni ungarische csödör"
Ridetop,
A padavan megmondta, kicsit vegyél vissza nehogy vérhólyagos legyen a cerka  ****)

2015. Március 18. - 10:56:18
Válasz #10205

Mars

Vendég
Ridetop.I, szerintem csak azért fájtak a "lasztik", mert túl sokszor nyúltál magadhoz a kanossági szakaszodba- ahogy irtad, és túlreagálod.  Stanazoltól nem kéne ilyen negativ hatással gazdagodj, meg amnit én tudom, a genesis még a jobbak közé sorolható. 8-10-15x kicsapás után meg szerek nélkül is lehet, h elkezd kicsit fájni......       0o0o0

Ez hülyeség szerintem.Ismerek egy két embert akinek ment magában LA Pharma Stanozolol és pár napig náluk is jelentkezett herefájdalom+ a kúra nagy része alatt iszonyat durva izomgörcsök+gyomorégés.Tuti felütik valamivel ezeket a szarokat.De itt már minden zsákbamacska.

2015. Március 18. - 11:25:52
Válasz #10206
Nem elérhető

doncicco


köszi a válasz András, Dino.
igazából hosszú észtereket nem szeretem, vizesítenek csúnyán antiösztro ellenére is, sokkal jobban reagálok a rövidekre.
mit javasolnátok akkor, legyen kevesebb hatóanyag, de nagyobb dózis? trent, T4et és yohimbét még nem toltam, most próbálnám először.
köszönöm

metha: 0
susi: 1-12/ 500mg
boldi: 0
propi: 1-6 / 3*100mg   6-12 / 3*150-200 mg
npp: 1-12 / 3*100mg
wini 6-12/ 3*100mg
masteron: 2-12/ 3*100mg 
tren ace: 4-12/ 3* 70-100mg

hcg-t nem hasznalnek kura kozben.

proviron, arimidex, spiropent meg mehet bele


Ezekbol a termekekbol igy nezne ki szamomra egy versenyfelkeszules, ha nem esunk tulzasokba.

HCG miért nem megy közben?????

2015. Március 18. - 12:44:21
Válasz #10207
Nem elérhető

dino


köszi a válasz András, Dino.
igazából hosszú észtereket nem szeretem, vizesítenek csúnyán antiösztro ellenére is, sokkal jobban reagálok a rövidekre.
mit javasolnátok akkor, legyen kevesebb hatóanyag, de nagyobb dózis? trent, T4et és yohimbét még nem toltam, most próbálnám először.
köszönöm

metha: 0
susi: 1-12/ 500mg
boldi: 0
propi: 1-6 / 3*100mg   6-12 / 3*150-200 mg
npp: 1-12 / 3*100mg
wini 6-12/ 3*100mg
masteron: 2-12/ 3*100mg 
tren ace: 4-12/ 3* 70-100mg

hcg-t nem hasznalnek kura kozben.

proviron, arimidex, spiropent meg mehet bele


Ezekbol a termekekbol igy nezne ki szamomra egy versenyfelkeszules, ha nem esunk tulzasokba.

HCG miért nem megy közben?????
kérdésre kérdéssel:
Miért menne?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Március 18. - 13:00:52
Válasz #10208
Nem elérhető

Maszat


Most majdnem válaszoltam Dinonak, de már olyan unalmas a téma  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Március 18. - 13:05:07
Válasz #10209
Nem elérhető

andras123


Most majdnem válaszoltam Dinonak, de már olyan unalmas a téma  ;D
Szia Maszat  #:-)  ;D

2015. Március 18. - 13:46:18
Válasz #10210
Nem elérhető

dino


Most majdnem válaszoltam Dinonak, de már olyan unalmas a téma  ;D
csak nyugodtan! :D ne fogd vissza magad!! :D :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Március 19. - 12:19:18
Válasz #10211
Nem elérhető

doncicco



HCG miért nem megy közben?????
[/quote]
kérdésre kérdéssel:
Miért menne?
[/quote]

Mert itt azt tanultuk, hogy kúra közben, különösen a fent említett androgének mellett indokolt heti kb 500 iu hcg.

2015. Március 19. - 13:26:18
Válasz #10212
Nem elérhető

dino



HCG miért nem megy közben?????
kérdésre kérdéssel:
Miért menne?
[/quote]

Mert itt azt tanultuk, hogy kúra közben, különösen a fent említett androgének mellett indokolt heti kb 500 iu hcg.
[/quote]


Szerintem egy kis proviron az ami indokolt lehet. Nem vagyok meggyőzhető arról, hogy még egy hormonnal basztassam a szervezetem, amikor egy ilyen drasztikusabb (azért ez a durva kúrától kurva messze van) ciklusban az a normális ha lecsökken, leáll a saját hormon termelés.

berakok egy idézetet, mert ezt saját szavakkal nem tudom szakszerűen megfogalmazni

"A pontosabb megértés érdekében tekintsük kicsit át a férfi nemi működést!
Az izomtömegre ható tesztoszteron termelést és az ivarsejtek termelését a herék végzik, ezt kontrolálják az agyalapi mirigy (hypofízis) hormonja, az LH és az FSH.
Az LH főként a Leydig-féle sejtekre hat, amelyek a tesztoszteron szintézisért felelős sejtcsoportok.
Az FSH a Sterolli-féle ’dajkasejtekben’ segítik elő a spermiumok érését.
A legfelsőbb szabályozó kört a hypothalamusz neuroszekréciós sejtjei alkotják, ez a régió a hipofízis hormontermelését hangolja be úgy, hogy un. releasing hormonokat bocsát ki.
A releasing hormonok elválasztása férfiakban stabil tesztoszteron szintet eredményez (a folyamat un. intermittáló hormon kibocsájtás, mely napszakonként változik, és számos körülmény befolyásolja).
A megemelkedett hormonszintek a saját hormontermelést gátolni fogják.
Ez történik akkor is, ha kívülről hormont juttatunk a szervezetünkbe.
Hosszabb és gyakran alkalmazott szteroid kúrák után ez odáig fajulhat, hogy a használaton kívüli sejtek elhalnak és ez akár sterilitást is okozhat.
A HCG a LH-t utánozva állítja vissza a Leydig sejtek tesztoszteron termelését, hiszen a korábban magas tesztoszteron szintnek köszönhetően a szabályozó rendszer felső „hurkai” is gátlás alá kerültek.
Vigyázni kell azonban, hiszen a 1500IU HCG 250-300%-al megnöveli a normál tesztoszteron szintet, továbbá a 5000-6000IU egységek 6-7 napig is kifejtik hatásukat. Használata során a tesztoszteronhoz hasonló mellékhatásokkal kell számolni. "

Következtetés: Ha a saját hormonháztartásodra akarsz hagyatkozni, akkor ne koxolj. De ha már megy a testo, az teljesen normális, hogy kilövi a saját termelést. a HCG célja ennek visszaállítása.  Namost kúra közben ennek a visszaállításnak mi értelme? Pofozgatni a szervezetet jobbról balról, egy kis kívülről bevitt tesztóval, meg egy kis szintén kívülről bevitt HCG-vel. Valahogy ez nekem soha nem állt össze, és sehogy sem logikus.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Március 19. - 17:15:51
Válasz #10213
Nem elérhető

vikker


a hcg nem állítja vissza a tesztó termelésed..az csak hajtja a heréket,amig adagolod addig termelnek tesztót,ha elhagyod,a herék tesztó termelése is leáll..egy tizen x hetes kúra alatt a herék vmennyire érzéketlenné válnak az LH-ra, (nincs saját LH termelés,megindul az atrófia,ugye összemennek a golyók ) és nehezebb a saját termelés visszaállítása mintha kúra közben mini adagokban adnád a hcg-t,így a herék sem felejtenek el dolgozni :)

2015. Március 19. - 21:48:08
Válasz #10214
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
....

Következtetés: Ha a saját hormonháztartásodra akarsz hagyatkozni, akkor ne koxolj. De ha már megy a testo, az teljesen normális, hogy kilövi a saját termelést. a HCG célja ennek visszaállítása.  Namost kúra közben ennek a visszaállításnak mi értelme? Pofozgatni a szervezetet jobbról balról, egy kis kívülről bevitt tesztóval, meg egy kis szintén kívülről bevitt HCG-vel. Valahogy ez nekem soha nem állt össze, és sehogy sem logikus.

Bárki is írta ezt a következtetést, nem kellene foglalkoznia a témával egyáltalán, mivel soha nem is fog összeállni számára a kép ezen a területen...

Kura közbe nem visszaállítás folyik a HCG-vel, ahogy azt hiszem vikker is leírta most, hanem a herék megvédése folyik attól, hogy egyáltalán bármikor leálljanak kúra közben, mint ahogy ez az egyszeri parasztembernél oly sokszor megtörtént a tesztoszteron kúrák közben.

Tehát, ha a kis mennyiségű kúra közben adagolt HCG-től a herék nem állnak le, akkor a kúra végén nem kell a herék működését visszaállítani, mivel soha nem is állnak le. Remélem, ezt a logikát még az egyszerű parasztbácsi is meg tudná érteni.

Így kúra után csak max. a saját LH/FSH termelés helyreállításával kellene foglakozni...(ami nem HCG-vel történik)

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"