2024. Május 06. - 22:24:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498770 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2015. Március 19. - 22:00:39
Válasz #10215
Nem elérhető

dino


....

Következtetés: Ha a saját hormonháztartásodra akarsz hagyatkozni, akkor ne koxolj. De ha már megy a testo, az teljesen normális, hogy kilövi a saját termelést. a HCG célja ennek visszaállítása.  Namost kúra közben ennek a visszaállításnak mi értelme? Pofozgatni a szervezetet jobbról balról, egy kis kívülről bevitt tesztóval, meg egy kis szintén kívülről bevitt HCG-vel. Valahogy ez nekem soha nem állt össze, és sehogy sem logikus.

Bárki is írta ezt a következtetést, nem kellene foglalkoznia a témával egyáltalán, mivel soha nem is fog összeállni számára a kép ezen a területen...

Kura közbe nem visszaállítás folyik a HCG-vel, ahogy azt hiszem vikker is leírta most, hanem a herék megvédése folyik attól, hogy egyáltalán bármikor leálljanak kúra közben, mint ahogy ez az egyszeri parasztembernél oly sokszor megtörtént a tesztoszteron kúrák közben.

Tehát, ha a kis mennyiségű kúra közben adagolt HCG-től a herék nem állnak le, akkor a kúra végén nem kell a herék működését visszaállítani, mivel soha nem is állnak le. Remélem, ezt a logikát még az egyszerű parasztbácsi is meg tudná érteni.

Így kúra után csak max. a saját LH/FSH termelés helyreállításával kellene foglakozni...(ami nem HCG-vel történik)
   #:-) ****:))))))
kis dózisoknál is ez a helyzet?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Március 19. - 22:13:33
Válasz #10216
Nem elérhető

andras123


....

Következtetés: Ha a saját hormonháztartásodra akarsz hagyatkozni, akkor ne koxolj. De ha már megy a testo, az teljesen normális, hogy kilövi a saját termelést. a HCG célja ennek visszaállítása.  Namost kúra közben ennek a visszaállításnak mi értelme? Pofozgatni a szervezetet jobbról balról, egy kis kívülről bevitt tesztóval, meg egy kis szintén kívülről bevitt HCG-vel. Valahogy ez nekem soha nem állt össze, és sehogy sem logikus.

Bárki is írta ezt a következtetést, nem kellene foglalkoznia a témával egyáltalán, mivel soha nem is fog összeállni számára a kép ezen a területen...

Kura közbe nem visszaállítás folyik a HCG-vel, ahogy azt hiszem vikker is leírta most, hanem a herék megvédése folyik attól, hogy egyáltalán bármikor leálljanak kúra közben, mint ahogy ez az egyszeri parasztembernél oly sokszor megtörtént a tesztoszteron kúrák közben.

Tehát, ha a kis mennyiségű kúra közben adagolt HCG-től a herék nem állnak le, akkor a kúra végén nem kell a herék működését visszaállítani, mivel soha nem is állnak le. Remélem, ezt a logikát még az egyszerű parasztbácsi is meg tudná érteni.

Így kúra után csak max. a saját LH/FSH termelés helyreállításával kellene foglakozni...(ami nem HCG-vel történik)
****:))))))  :-){  Nagyon szepen megfogalmazott,kituno valasz,enekem nagy fuvalat jon a valaszbol
amit Dominancia,ero,ertelem, s s magos inteligancia kiser,azt mondja
Kellemes tovabbi estet Efitmester,jo ejszakat!  ;-oo-;
Jo ejt mindenkinek!

2015. Március 19. - 22:20:41
Válasz #10217
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
....

Következtetés: Ha a saját hormonháztartásodra akarsz hagyatkozni, akkor ne koxolj. De ha már megy a testo, az teljesen normális, hogy kilövi a saját termelést. a HCG célja ennek visszaállítása.  Namost kúra közben ennek a visszaállításnak mi értelme? Pofozgatni a szervezetet jobbról balról, egy kis kívülről bevitt tesztóval, meg egy kis szintén kívülről bevitt HCG-vel. Valahogy ez nekem soha nem állt össze, és sehogy sem logikus.

Bárki is írta ezt a következtetést, nem kellene foglalkoznia a témával egyáltalán, mivel soha nem is fog összeállni számára a kép ezen a területen...

Kura közbe nem visszaállítás folyik a HCG-vel, ahogy azt hiszem vikker is leírta most, hanem a herék megvédése folyik attól, hogy egyáltalán bármikor leálljanak kúra közben, mint ahogy ez az egyszeri parasztembernél oly sokszor megtörtént a tesztoszteron kúrák közben.

Tehát, ha a kis mennyiségű kúra közben adagolt HCG-től a herék nem állnak le, akkor a kúra végén nem kell a herék működését visszaállítani, mivel soha nem is állnak le. Remélem, ezt a logikát még az egyszerű parasztbácsi is meg tudná érteni.

Így kúra után csak max. a saját LH/FSH termelés helyreállításával kellene foglakozni...(ami nem HCG-vel történik)

   #:-) ****:))))))
kis dózisoknál is ez a helyzet?

Igen, kis dózisú tesztoszteron kúráknál is ez a helyzet.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Március 19. - 22:22:05
Válasz #10218
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Most jó éccakát mindenkinek  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Március 19. - 22:23:47
Válasz #10219
Nem elérhető

andras123


Most jó éccakát mindenkinek  :D
;D Jo eccakat teneked is Efitmester!

2015. Március 20. - 13:34:27
Válasz #10220
Nem elérhető

VG


4 hetes hcg löketeknek, mondjuk 4-5 naponta 1000e-nek van értelme naturálon? Lehet tőle picivel gyorsabban fejlődni, illetve a hcg elhagyása után a saját tesztó szint vissza áll normálra? Aztán 1 hónapig növényi tesztó fokozó, majd ismét ugyan ez. Véleményetek?

2015. Március 20. - 14:13:41
Válasz #10221
Nem elérhető

andras123


Szia VG! szep delutant tenekd! aszt mondja
Lehet hogy nem kollene megtenned,inkabb hagyatkozz a kiegeszitokre az etkezosre,tudod
Kellemes delutan mindenkinek!
Efitmester  --)  ;D

2015. Március 20. - 19:33:37
Válasz #10222
Nem elérhető

eo2eo


4 hetes hcg löketeknek, mondjuk 4-5 naponta 1000e-nek van értelme naturálon? Lehet tőle picivel gyorsabban fejlődni, illetve a hcg elhagyása után a saját tesztó szint vissza áll normálra? Aztán 1 hónapig növényi tesztó fokozó, majd ismét ugyan ez. Véleményetek?

Semmi értelme. A HCG-vel csak tüskéket csinálsz a tesztó szintedben, aminek testépítés szempontjából 0 értelme van. Állandó, lehetőleg a saját természetes mennyiséget többszörösen meghaladó hormonszintre van szükség ha efféle hatásokat kívánsz elérni.

Plusz az erőteljes "hullámzásnak" negatív hatásai is lehetnek, így meg már végképp semmi értelme. Ennél bármikor jobb egy T-bomb 2.

2015. Március 20. - 20:21:13
Válasz #10223
Nem elérhető

VG


Köszönöm a válaszokat. Csontok sűrűsítése is abszurd hcgvel? (Küzdősporthoz)
Kiváncsi leszek milyen lesz minden naturálon.

2015. Március 21. - 00:15:32
Válasz #10224
Nem elérhető

andras123


VG szia! Jo irta eo2eo az jo lesz teneked a T-bomb 2.azt mondja
kukucskald meg erre gondolt,jo megkutar tegedet,
http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&cPath=36&products_id=98
es hozzaja ha bekapnal ilyen izeta,kolekalciferol amint latod ott van benne a csontodra,a d3ra gondoltal
http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&cPath=5&products_id=1289
erosodne a csondot,ragcsaljal meg repat naponta ha ragcsalni karsz azis jo fog esni neked,a csontod,igaze
Jo ejszakat mindenkinek!  ;-oo-;  ;D
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Gabe,Jordan,Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke,VG
Chexhon,H.Laci,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser  :-):-)::

2015. Március 23. - 09:10:21
Válasz #10225
Nem elérhető

szikla33


Sziasztok,volna egy kérdésem.5000IU HCG ha megkeverek és beleteszem egy légmentesen lezárt üvegbe,mennyi ideig állhat el? 500IU adagolnám hasfalba.köszi
g

2015. Március 23. - 13:40:10
Válasz #10226
Nem elérhető

dino


Sziasztok,volna egy kérdésem.5000IU HCG ha megkeverek és beleteszem egy légmentesen lezárt üvegbe,mennyi ideig állhat el? 500IU adagolnám hasfalba.köszi
Hagyd bent a fecsibe, aztan hutve tarold. inzulinos tut fertotlenitsd minden beadas elott aztan joido.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Március 23. - 14:02:33
Válasz #10227
Nem elérhető

supchh


Sziasztok,
A mennyi ideig sem mindegy. Most olvastam máshol, hogy legfeljebb 3 hétig jó még bac vízben is. Ez létezik?

2015. Március 23. - 14:40:35
Válasz #10228
Nem elérhető

dino


Sziasztok,
A mennyi ideig sem mindegy. Most olvastam máshol, hogy legfeljebb 3 hétig jó még bac vízben is. Ez létezik?
En passzolom, nekem 10 nap alatt elment a 10 egyseg
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Március 23. - 17:24:10
Válasz #10229
Nem elérhető

andras123


Sziasztok,
A mennyi ideig sem mindegy. Most olvastam máshol, hogy legfeljebb 3 hétig jó még bac vízben is. Ez létezik?
a hutobe tegyel merot,oszt figyeld 4 fokon peldaul a hutot tekergetni koll ,azt mondja
fugg a termek minosegetol a gyartotol o, vegyel digitalis tesztelot,
28 ora a felezesi ideje ha belovod magad, 10 ora utan is megnezheted ha mutat valamennyi mIU/ml
Dino hogy erted hogy elment 10nap alatt,elhasznaltad vagy a komponensek ? megbomlomttak
reggeben mar tanalkoztam disulfid kotesvel,lehet hogy hat hiaba mass kotesik is szethullanak
Szerintem Supchh teszteld magadat vagy ot es kesz, ha mar belotted magad es nem megy a dolog
kerverjel ki magadnak uj drogot ,azt mondja,
Supchh nemreg az enrszemrol volt olyan meglatas,hogy erdemesebb lehet 200 I.U.venni oszt kesz
Hat ez a propionate lehetseges nem a te legjobb parod lesz, de akt ha a fejedbe vetted,
de a vizhajtasnak meg a fogyosnak nem az lenne a legjobb lejatszasa, hogy anabolikus szer aromataz inhibitorval,
van olyan jo hogy, valamikor meg fellepes elott veseteakot ittak az emberek,
de tehetnel probad oda egy zsarlofu teat , vagy az a zold tea is nagy jatekos,csalan tead, ha nem szereted a vizet
elis felejtettem hogy mar ott van hogy nem kell tarolgatnod, se darabolnod, vannak itt europaba 500 sokk,250meg 100as olaszba
de van 200 csak messzi, tul a nagy atlanti ocanon tul, de ugorj be,megnezem mar a terkepet, mert nem tudom hogy hol vagyok
Efitmester jok ezek az uj kis figurak  ;D   ;)
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Gabe,Jordan,Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke,VG
Chexhon,Szikla33,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser  :-):-)::