2024. Május 06. - 12:47:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498617 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2015. Május 14. - 22:07:07
Válasz #10290
Nem elérhető

Maszat


Tényleg nagyon sűrű az olaja, nekem 21g-s tűn is nehezen ment be.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Május 14. - 22:12:27
Válasz #10291
Nem elérhető

Fuji


Ezek szerint veri surusegben a jo oreg omnat is? Akkor levert a viz, mire bepreselted.  ;D

2015. Május 15. - 09:32:54
Válasz #10292
Nem elérhető

gabo01


Ezt hozta ma a postás a szomszéd kutyájának! Meglátjuk mit mutat némi Andriol és Proviron társaságában! ;)

2015. Május 15. - 19:31:00
Válasz #10293
Nem elérhető

Koxi


Üdv.
Egy ideje nem jártam itt,most újra a lovak közé csapok.kb.2éve nem edzettem,most egy kis testo depoval indítom újra a dolgokat...
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2015. Május 16. - 23:28:42
Válasz #10294
Nem elérhető

dino


Üdv.
Egy ideje nem jártam itt,most újra a lovak közé csapok.kb.2éve nem edzettem,most egy kis testo depoval indítom újra a dolgokat...
:-)!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Május 17. - 14:40:40
Válasz #10295
Nem elérhető

suxen


Üdv.
Egy ideje nem jártam itt,most újra a lovak közé csapok.kb.2éve nem edzettem,most egy kis testo depoval indítom újra a dolgokat...
:-)!

 ;D

2015. Május 21. - 19:01:04
Válasz #10296
Nem elérhető

Provenzano


Sziasztok!
Elég régóta olvasgatok itt, és először is szeretnék gratulálni hozzá! Profi!
Szerintem érthető korrekt válaszokat... adtok, és ez dicséretes!
A következő lenne. Belevágnék egy minőségibb izom felpakolásra. Nem idegen az edzés, és a huncut dolgok használata sem. Tanácsotokat azért szeretném kérni mert nem voltam mostanában olyan helyzetben hogy használtam volna bármi huncutságot... Valamint tőlem lényegesen többet tudó "fiatalok" véleményére vagyok kíváncsi! Magamról: 30-felet járok, (nem sokkal) ektomorf testalkattal (84kg) rendelkezem eléggé formás, és eres, erő is akad bőven. Kaja, és étkezéshelyettesítők rendben. Cucc kb:5 éve nem volt.
Egy hosszabb turnéra gondoltam ami inkább minőségi mint többségben parizer tömeg legyen. Elsőként: 1:Boldenon, Testosteon Enanthate, Metha/vagy vele azonos hatóanyag szemes menne.
Majd: 2:Oxandolon, Primabolan , Drostanolon, Testo Propi.
Kura alatt Provi/vagy Anastra, és Zita( ha szükséges) menne első kúra felétől napi 2x1. provi vagy minden másnap egy félszem Anastra,+( 1.zita ha szervezet igényelné.). Azért is csak a kúra felétől mert úgy is 6-odik, 7-edik hetében lesz a szervezet ösztrogén szintje kiugróan magas "általában". (Igaz eddig semmi gond nem volt, pedig volt hogy, se Provi, se Zita, de még HCG is csak minimális ment. Csak a témák. De ezek rég voltak.  ;D )  A HCG menne első héttől heti 2x250 iu.

Tehát az én elképzelésem az, hogy...
Menne: 1-től 4-hétig napi 40mg Metha.
             1-től, 14-hétig heti 2ml Enantat.
             1-től 14 hétig heti 2ml Boldenon.

Viszont kaptam egy olyan infót ami szerint inkább az alábbi..
            1-től 14-hétig heti 1ml Omnadren.
            1-től 14-hétig heti 2ml Boldenon.
            1-től 14-hétig heti 300mg Propionat. Menjen.

És akkor most jön az amiért hivatlanul ide dugtam az orrom.

Ti mit/vagy melyiket javasoljátok? Nem szeretnék egy teleszart zoknihoz hasonlítani (igaz az én testalkatommal nem lenne egyszerű.)

Tehát az én elképzelésem (1) az Enantat, Boldi, Metha "trió".

A másik amit javasoltak (2)  Omna, Boldi, Propi"trió"!

Szerintetek melyik lenne okosabb, 1-es, vagy 2-es??

Valamint, mind ezek Master Pharma gyártótól lennének. Kérdésem ezzel kapcsolatosan: mennyire megbízhatók hatóanyagilag, ill. mennyire gyulladnak (Enantat ill. Boldenon)???

Megtisztelő válaszaitokat előre is köszönöm!!

2015. Május 22. - 23:02:24
Válasz #10297
Nem elérhető

kemi


tesztoszteron és drostanolone mellé mit tennétek, ha stana és egyéb májméreg nem játszik? (6 hétig)

én Oxandrolone-ra gondoltam, melyik gyártóéban lehet az? még ha aluldózisolt is

esetleg tren vagy npp? de melyik gyártóé? elite...?

2015. Május 23. - 15:28:18
Válasz #10298
Nem elérhető

dino


tesztoszteron és drostanolone mellé mit tennétek, ha stana és egyéb májméreg nem játszik? (6 hétig)

én Oxandrolone-ra gondoltam, melyik gyártóéban lehet az? még ha aluldózisolt is

esetleg tren vagy npp? de melyik gyártóé? elite...?
most nem azért, de a "sz*r" 60 kilód mellé minek a propi meg a masteron mellé még valami?? 6 hétig nincs értelme koxolni, de látom ezt neked nem lehet elmagyarázni..
egy fizikumot felépiteni nem 6 hétig, de nem is 4 hónapig tart..   fuu, az ilyen istenbarmai ki tudnak hozni a béketűrésből :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Május 23. - 15:40:48
Válasz #10299
Nem elérhető

kemi


Ki mondta, h 6 hetes lesz?
A te 70kgd ugye sokkal jobb? Ja nem, ne reagalj a postjaimra pls

2015. Május 23. - 16:18:12
Válasz #10300
Nem elérhető

dino


Ki mondta, h 6 hetes lesz?
A te 70kgd ugye sokkal jobb? Ja nem, ne reagalj a postjaimra pls
fenyevekkel, uresen is..  ne irjal faszsagokat es nem reagalok.   :-}
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Május 23. - 23:13:21
Válasz #10301
Nem elérhető

Janó


Szép estét!
Baltic Pharma szteroidokról vélemény,ill.tapasztalatok?

2015. Május 24. - 11:50:23
Válasz #10302
Nem elérhető

chexhon


lengyel gyártó, 1dobozban 5x1ml ampesz van, működik, de ár/érték arányban messze nem a legjobb. előnye, hogy nem szokott gyulladni.

2015. Május 24. - 14:04:02
Válasz #10303
Nem elérhető

Janó


És a tablettás cuccai;főként az oxandrolonja jók?

2015. Május 25. - 17:32:28
Válasz #10304
Nem elérhető

Rebel


tesztoszteron és drostanolone mellé mit tennétek, ha stana és egyéb májméreg nem játszik? (6 hétig)

én Oxandrolone-ra gondoltam, melyik gyártóéban lehet az? még ha aluldózisolt is

esetleg tren vagy npp? de melyik gyártóé? elite...?
NPP