2024. Május 06. - 16:10:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498670 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2015. Május 28. - 21:44:54
Válasz #10305
Nem elérhető

Provenzano


Köszi a válaszokat FIJUK !!! ****)  ****:))))))

2015. Június 01. - 06:54:16
Válasz #10306
Nem elérhető

builder50


Sziasztok!

29 eves vagyok, 184cm, 80kg, 6 ev edzes van mogottem (egy kis szunettel a kozepen) es a masodik kuramat probalom osszetenni. Injekciot nem vallalom.
Az elso kuram OK volt, bar annak idejen nem kutattam hanem egy haveromra hagytam h osszeallitsa nekem (hiba volt, de nem borzaszto).

Elso kuram napos volt, piramisban, 18kg-t szedtem fel heti 6-7 edzessel, es kb. 3kg ment csak le rolam a vegen (15 kg tisztan megmaradt) es nagyon odafigyeltem a helyes taplalkozasra es az alvasra. Napost mindenki nagy viz visszatartonak tartja, nalam ez szerencsere nem kovetkezett be annyira. Ami el lett szurva, h haverom nem fektetett hangsulyt a kura utani dolgokra es egy nagyon pici GYNO problema lett (enyhe csak de en latom).

Most probalnam egy kicsit jobban osszetenni a masodikat, es amint irtam injekcioban nem gondolkodok. A kurat ha lehet nem huznam el nagyon (6 het + visszallas) . Erre gondoltam legyszives javitsatok ki, mert nem vagyok ebben annyira profi mint egyesek itt:

Dianabol + Nolvadex + Clomid, ami melle szednek:

Kiegeszitok:
Cycle Support - Iron Labs Nutrition
Milk Thistle
Gluco-Elite Max 1000

Ami igy nezne ki:
1. het Dianabol (20mg/nap - napi 2X10mg) + kiegeszitok (mindegyik ahogy eloirva)
2. het Dianabol (20mg/nap - napi 2X10mg) + kiegeszitok (mindegyik ahogy eloirva)
3. het Dianabol (30mg/nap - napi 3X10mg) + Nolvadex (10mg/nap) + kiegeszitok (mindegyik ahogy eloirva)
4. het Dianabol (30mg/nap - napi 3X10mg) + Nolvadex (10mg/nap) + kiegeszitok (mindegyik ahogy eloirva)
5. het Dianabol (30mg/nap - napi 3X10mg) + Nolvadex (10mg/nap) + kiegeszitok (mindegyik ahogy eloirva)
6. het Dianabol (20mg/nap - napi 2X10mg) + Nolvadex (10mg/nap) + kiegeszitok (mindegyik ahogy eloirva)
7. het Nolvadex (10mg/nap) + Clomid (50mg/nap - napi 1X50mg) + kiegeszitok (mindegyik ahogy eloirva)
8. het Nolvadex (10mg/nap) + Clomid (50mg/nap - napi 1X50mg) + kiegeszitok (mindegyik ahogy eloirva)

Extra kerdes: Lehet, hogy Arimidex jobb lenne kura kozben es utana? Az megfelelo csereje lenne a Nolva + Clomidnak? Inkabb szednek egyfajta dolgot a masik ketto helyett.

Nem akarok annyira brutalis eredmenyeket elerni (es valoszinuleg nem is fogok) mint az elsonel, viszont szeretnek egy fokkal feljebb lepni mint amin most vagyok, tehat nem kell nekem a leghardcorosabb terv. Ha valami nagy hulyeseget irtam, akkor szoljatok :)

Segitsegeteket elore is koszonom!

2015. Június 01. - 12:58:02
Válasz #10307
Nem elérhető

supchh


"viszont szeretnek egy fokkal feljebb lepni mint amin most vagyok, tehat nem kell nekem a leghardcorosabb terv. Ha valami nagy hulyeseget irtam, akkor szoljatok :)"

Akkor tesztó kell ha tetszik ha nem. Ne parázz, a szomszèdom fèl óráig izzadt eleinte mire megbökte magát, ma meg naponta megteszi...Ha ő tudja akkore te is.

2015. Június 01. - 19:39:39
Válasz #10308
Nem elérhető

builder50


Koszonom valaszodat, az injekciot tovabbra is kihagynam. Viszont arra lennek leginkabb kivancsi, hogy olyan akinek mar van egy kis gyno, ott hogy erdemes kombinalni az Arimidex, Aromasin, Clomid, Nolvadex-et az ilyen kura mellett?

Ezekbol szeretnek vagy Arimidex + Nolva/Clomid v. Aromasin + Nolva/Clomid. Mikor kezdjem szedni, mennyit... stb.

Ebben nem vagyok annyira jartas, remelem itt tudok erre valaszt kapni a fent emlitett adatok alapjan.

2015. Június 01. - 21:11:25
Válasz #10309
Nem elérhető

chexhon


esküszöm nem értem, valaki magyarázza már el nekem logikusan mi értelme 6(!!!!) hétig bohóckodni egy felütött, vagy aluldózisolt szemes mocsokkal? mit vársz tőle? nagyon sok ismerősöm csinálja ezt, és egyiket se értem, hátha most felvilágosít valaki. mi értelme ezzel a kúrának nem nevezhető valamivel belegányolni a saját hormonrendszerbe? ahhoz meg csak gratulálni tudok, hogy ilyen kúra mellé arimidexen gondolkozol, ágyúval verébre szindróma.
aki nem akar, nem tud, vagy nem mer szúrni, az ne koxoljon, ennyi. ha valamit csinálsz, akkor csináld rendesen, legyen eredménye, ne csak negatív értelemben. olyan idiótát is ismerek, aki nem mer szúrni, de egyszerre 2-3 féle szemest tol, ezt hívom én természetes szelekciónak!

2015. Június 01. - 22:13:23
Válasz #10310
Nem elérhető

builder50


:)

Orulok h neked a szuros jott be. Mindenkinek megvan a maga kedvence. Nekem ez. Ha ennyi mar kiuti a biztositekot nalad akkor sajnallak.
Mint irtam, 15kg megmaradt a napos-tol, azt meg nem szurtam. ;) Errol ennyit, en a +15kg-t eredmenynek nevezem, lehet te nem.

De ha nincs epito jellegu kritikad es csak mocskolodni tudsz, azt tartsd meg magadnak, ez meg az en velemenyem :)

Nyugodtabb estet kivanok! :) A valaszt meg mastol tovabbra is varnam, h mi lenne a legjobb kombinacio.

esküszöm nem értem, valaki magyarázza már el nekem logikusan mi értelme 6(!!!!) hétig bohóckodni egy felütött, vagy aluldózisolt szemes mocsokkal? mit vársz tőle? nagyon sok ismerősöm csinálja ezt, és egyiket se értem, hátha most felvilágosít valaki. mi értelme ezzel a kúrának nem nevezhető valamivel belegányolni a saját hormonrendszerbe? ahhoz meg csak gratulálni tudok, hogy ilyen kúra mellé arimidexen gondolkozol, ágyúval verébre szindróma.
aki nem akar, nem tud, vagy nem mer szúrni, az ne koxoljon, ennyi. ha valamit csinálsz, akkor csináld rendesen, legyen eredménye, ne csak negatív értelemben. olyan idiótát is ismerek, aki nem mer szúrni, de egyszerre 2-3 féle szemest tol, ezt hívom én természetes szelekciónak!

2015. Június 01. - 22:43:08
Válasz #10311
Nem elérhető

Maszat


Köszi a válaszokat FIJUK !!! ****)  ****:))))))

Én akartam neked válaszolni, mert normálisan írtál be, de se kedvem nem volt, se időm. Eleve ami 4 sornál hosszabb, azt nagyon el se olvasom. Már nem érdekel a téma, de a szándékot éreztem rá ;D    Ugyan szcientológus lényem miatt lételemem a segítség, de mostanában ezt inkább magamon gyakorlom. Azóta isten is megsegít :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Június 01. - 22:46:16
Válasz #10312
Nem elérhető

Maszat


Visszalapoztam, na mondom válaszolok, de esküszöm nem megy. Már az elolvasása sem ;D Bocs  :( :(
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Június 02. - 05:55:13
Válasz #10313
Nem elérhető

supchh


"Én akartam neked válaszolni, mert normálisan írtál be, de se kedvem nem volt, se időm. Eleve ami 4 sornál hosszabb, azt nagyon el se olvasom. Már nem érdekel a téma, de a szándékot éreztem rá ;D    Ugyan szcientológus lényem miatt lételemem a segítség, de mostanában ezt inkább magamon gyakorlom."
Ez mekkora duma... @:-)

2015. Június 02. - 09:10:33
Válasz #10314
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
:)

Orulok h neked a szuros jott be. Mindenkinek megvan a maga kedvence. Nekem ez. Ha ennyi mar kiuti a biztositekot nalad akkor sajnallak.
Mint irtam, 15kg megmaradt a napos-tol, azt meg nem szurtam. ;) Errol ennyit, en a +15kg-t eredmenynek nevezem, lehet te nem.

De ha nincs epito jellegu kritikad es csak mocskolodni tudsz, azt tartsd meg magadnak, ez meg az en velemenyem :)

Nyugodtabb estet kivanok! :) A valaszt meg mastol tovabbra is varnam, h mi lenne a legjobb kombinacio.

esküszöm nem értem, valaki magyarázza már el nekem logikusan mi értelme 6(!!!!) hétig bohóckodni egy felütött, vagy aluldózisolt szemes mocsokkal? mit vársz tőle? nagyon sok ismerősöm csinálja ezt, és egyiket se értem, hátha most felvilágosít valaki. mi értelme ezzel a kúrának nem nevezhető valamivel belegányolni a saját hormonrendszerbe? ahhoz meg csak gratulálni tudok, hogy ilyen kúra mellé arimidexen gondolkozol, ágyúval verébre szindróma.
aki nem akar, nem tud, vagy nem mer szúrni, az ne koxoljon, ennyi. ha valamit csinálsz, akkor csináld rendesen, legyen eredménye, ne csak negatív értelemben. olyan idiótát is ismerek, aki nem mer szúrni, de egyszerre 2-3 féle szemest tol, ezt hívom én természetes szelekciónak!
Nem mindenki kamázza a szemes takarmány  ;D. Vannak azért jók is a piacon, bár ritka, mint a fehér holló, a májat leterhelik, mérgezik...azonban, a máj az egyik legregenerálódóbb szervünk, és ha sűrűn méregtelenítesz, akkor egy-két kúrával nem fogod taccsra tenni. Az intramuszkuláris készítmények közül is akad szemét, de ezt mindenki tudja, egy ideig működik a cucc, aztán megjelenik pár hamisítvány, nem ecsetelem tovább.

Így ahogy leírtad szedjed, és számolj be az eredményekről. Azért írom ezt, mert gondolom, ha megvan kidobni nem fogod, mert egy másik fórumtagnak nem tetszik.
Leterheli a májat? A 20 év alkoholizmus is, attól még izmosabb se leszel. Az injektálhatónál meg fenn áll a gyulladás veszély, amit néha vágni köll. Ez meg senkinek sem hiányzik, aki nem biztos magában, illetve a készítményben, ne szúrjon. Ellenben tankolj majd be méregtelenítő készítményekkel, teákkal is.
Pannonhalmi májméregtelenítő + fekete bodza virágzat = jó.

Nem rábeszélni akarlak a kokszolásra, mert a fórumon ezt nem támogatjuk, de mint írtam, valószínűleg kidobni úgysem fogod.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2015. Június 12. - 10:45:42
Válasz #10315
Nem elérhető

Maszat


Na hát gyerekek ez a 350es master pharma teszto mix amilyen gagyi szarnak tűnik olyan jó ;D  Már komolyan kezdem azt hinni,h feltuningolták trenivel,h befusson a termék, mert minimalis proviron mellett (néha beszedek 1-2 szemet) igazából száradok mint a kurvaélet. Igaz nekem eleve sokkal több víz megy az izomrostok közé, mint a bőr alá (pl életem első methandrostenolon kúrájánál kibaszott telt voltam, és nem puffadt) de ez már akkor is különös.  Kíváncsi lennék milyen észterekkel ellátott tesztoszteron van benne... faszán hat, az biztos.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Június 12. - 11:34:11
Válasz #10316
Nem elérhető

R_Robert


Sziasztok,

egy olyan kérdésem lenne, hogy manapság lehet-e jó boldenone-t kapni? Az alábbi gyártók közül tudnék választani:
- Alpha Pharma;
- Elite Pharma;
- Genesis;
- British Dragon;
- Biosira.
Mellesleg mivel ösztrogénre igencsak érzékeny vagyok, nem bánnám ha nem valami brutál tesztoszteron készítménybe nyúlnék bele.  ;D
Előre is köszi a válaszokat.

Üdv.
R_Robert

2015. Június 12. - 20:32:17
Válasz #10317
Nem elérhető

kemi


Na hát gyerekek ez a 350es master pharma teszto mix amilyen gagyi szarnak tűnik olyan jó ;D  Már komolyan kezdem azt hinni,h feltuningolták trenivel,h befusson a termék, mert minimalis proviron mellett (néha beszedek 1-2 szemet) igazából száradok mint a kurvaélet. Igaz nekem eleve sokkal több víz megy az izomrostok közé, mint a bőr alá (pl életem első methandrostenolon kúrájánál kibaszott telt voltam, és nem puffadt) de ez már akkor is különös.  Kíváncsi lennék milyen észterekkel ellátott tesztoszteron van benne... faszán hat, az biztos.

2. Üvegnél lecseréltem propira, úgy gyulladt h be is lázasodtam tőle! De amugy nagyon hat

2015. Június 14. - 01:52:42
Válasz #10318
Nem elérhető

Maszat


Na hát gyerekek ez a 350es master pharma teszto mix amilyen gagyi szarnak tűnik olyan jó ;D  Már komolyan kezdem azt hinni,h feltuningolták trenivel,h befusson a termék, mert minimalis proviron mellett (néha beszedek 1-2 szemet) igazából száradok mint a kurvaélet. Igaz nekem eleve sokkal több víz megy az izomrostok közé, mint a bőr alá (pl életem első methandrostenolon kúrájánál kibaszott telt voltam, és nem puffadt) de ez már akkor is különös.  Kíváncsi lennék milyen észterekkel ellátott tesztoszteron van benne... faszán hat, az biztos.

2. Üvegnél lecseréltem propira, úgy gyulladt h be is lázasodtam tőle! De amugy nagyon hat

Gyenge vagy, azért cserélted le! ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Június 14. - 09:20:04
Válasz #10319

janos1340

Vendég
A következő kúrát állítottam össze Őszre.  =/+'

Ezeket a szereket fogom használni.

Testosterone Enanthate, Testosterone Propionate, Trenbolone Acetate, Nandrolone Phenylpropionate, Boldenone, Winstrol,

Levezetésnek pedig HCG,Clostylbegyt,Nolvadex,

Így fog kinézni, de lehet még alakítok majd rajta.

1-10 hétig fog menni a teszto enantát, 250 mg/3 naponta, azért csak 500 mert a propiból fog menni több, inkább száraz legyek mint vizes, a propi meg ugye nem vizesít úgy mint a teszto enantát.

1-18 hétig fog menni a teszto propionate, 150 mg/2 naponta, tudom sok lesz 18 hétig tolni a propionate-t, de majd ezt még átgondolom.

1-10 hétig fog menni a boldenone, 200 mg/2 naponta, ez azért fontos a kúrámba beletenni, hogy az étvágyat még jobban megnövelje. Előző kúrámnál óránként tudtam volna enni, és már rossz volt várni, hogy elteljen 2 óra mire újra egyek :D

1-10 hétig fog menni a nandrolone phenylpropionate, 150mg/2 naponta, ezt nem részletezem.

11-18 hétig fog menni a trenbolone acetate, 150 mg/2 naponta, ezt a szert azért fogom biztosan beletenni a kúrámba, mert az előző kúrámba 2 naponta ment 100 mg és valami eszméletlen jó volt. Mindenhol eres voltam, sokkal kerekebb vállak, formásabb mell, és persze jött is a tömeg.

11-18 hétig fog menni a Winstrol, 150 mg/ 2 naponta, winstrolt még nem toltam soha,ezért nem tudok véleményt alkotni,hogy reagálok rá, majd kiderül.

20. héten fogok levezetni, 5-7 nappal az utolsó szteroid injekció után.

Hcg-t kúra után fogom beiktatni, 2 naponta 500 egység, elfogyasztok majd kb 4x5000-et összesen.
Nolvadex az naponta fog menni 20 majd 30 mg 3 hétig.
Nolvadex ahogy elfogy utána Clostylbegyt fog menni napi 100 mg majd 50 mg 3 hétig.

Ha valamire érzékeny leszek vagy jönnek elő a mellékhatások akkor menni fog proviron 75 mg naponta és vagy nolvadex-et is beiktatom a kúra alatt.  @-o

A gyártókról nem írok, privát :)

Ha esetleg van valakinek valami véleménye róla az hozzáfűzhetne valamit :) Persze ha lehet normálisan  :-/-