2024. Május 06. - 21:11:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498755 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2015. Október 26. - 23:40:43
Válasz #10350
Nem elérhető

hunchem2015


Sziasztok, kb 1éve üres a macskám, sajnos az utobbi 3hónapban nem volt alkalmam edzeni. Kicsit elmászott a forma, úszógumi előjött köszönhetően a sok szar szénhidrátnak amit magamba termeltem a 3hónap alatt(pizza,hamburger, mindenféle szar töménytelen mennyiségben amit csak ellehet képzelni...)
Visszatérnék a bevált tiszta étrendhez, kardio, +a macskám szeretné picit megerősíteni magát egy kis kemikáliával! a cél inkább forma mint tömeg
16hét a tervezett (macskámnak ez vált be)
Propi,masteron,stana,boldenone komboban gondolkozik.
3-16 hét 300mg propi
1-16 hét 200-300mg boldi
8-16 hét napi 30mg szemes stana
8-16 hét 500mg masteron
+2szem provi naponta és zita, hcg hetente...

Esetleg vélemények,ötletek? Szívesen várom az ötleteket, macskám célja egy fasza kis definíciójú, száraz fizikum.

2015. Október 27. - 07:00:41
Válasz #10351
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ha a macska nem vált be, akkor vegyél oroszlánt, annak nehezen mászik el a formája  ;D ;D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2015. Október 27. - 13:03:41
Válasz #10352
Nem elérhető

eo2eo


Sziasztok, kb 1éve üres a macskám, sajnos az utobbi 3hónapban nem volt alkalmam edzeni. Kicsit elmászott a forma, úszógumi előjött köszönhetően a sok szar szénhidrátnak amit magamba termeltem a 3hónap alatt(pizza,hamburger, mindenféle szar töménytelen mennyiségben amit csak ellehet képzelni...)
Visszatérnék a bevált tiszta étrendhez, kardio, +a macskám szeretné picit megerősíteni magát egy kis kemikáliával! a cél inkább forma mint tömeg
16hét a tervezett (macskámnak ez vált be)
Propi,masteron,stana,boldenone komboban gondolkozik.
3-16 hét 300mg propi
1-16 hét 200-300mg boldi
8-16 hét napi 30mg szemes stana
8-16 hét 500mg masteron
+2szem provi naponta és zita, hcg hetente...

Esetleg vélemények,ötletek? Szívesen várom az ötleteket, macskám célja egy fasza kis definíciójú, száraz fizikum.

Nekem tetszik.

Viszont, nem tudom, használtál-e már boldenont ilyen alacsony dózisban ? Lehet tőle bármit is érezni ?

Valamint, 8 hét nem sok szemes stanából ? Nekem 4 is kínszenvedés vele. Májvédőt mindenképpen használj.

Zitát minek ? A boldit kivéve csak rövid észtereket használsz, egyik sem hajlamos az aromatizációra, a mennyiségek sem vészesek... Vagy tapasztalatból csinálod ?

2015. Október 27. - 14:26:24
Válasz #10353
Nem elérhető

hunchem2015


Lehet, hogy emelek a propin is meg a boldin is. Használtam már kevert tesztot és enát is, de én úgy vettem észre, hogy a propira sokkal jobban reagálok(látványosan jobban hat). Nekem sokkal jobban bejött a propi mint a többi teszto.
Nolva elővigyázatosságból, sajnos hajlamos vagyok könnyen gynora. (napi fél szem)
Masteront pedig most fogom kipróbálni először, kíváncsian várom sokak kedvencét.
Stanát bírom, bár lehet hogy lekéne vinni 6hétre.
Egyébként minden termék x-treme line lesz, egyik barátom használja, nagyon dícséri. Vannak tapasztalataitok x-treme line-al? Sok jót hallottam róla.

2015. Október 27. - 22:53:53
Válasz #10354
Nem elérhető

eo2eo


A tesztoszteron az tesztoszteron :)

Ha nem érezted az enát, jó esélyjel aluldózisolt volt.

Ugye, alapból, az észterek tömege miatt is mg/mg erősebbnek hat a T-prop mint az Ena. Persze, azt szúrsz amit szeretnél, csak számomra a furcsa a hosszú észter-rövid észter kombó két különböző anyagnál. ( ez valami új trend, a másik topicban is ezzel próbálkoznak :D )

Masteront sose próbáltam, kicsit féltem tőle a megmaradt hajamat :-)

Érdekességképpen https://thinksteroids.com/articles/masteron-anti-estrogen/

A vásárláshoz meg sok szerencsét :D

2015. Október 28. - 07:33:31
Válasz #10355
Nem elérhető

supchh


Lehet, hogy emelek a propin is meg a boldin is. Használtam már kevert tesztot és enát is, de én úgy vettem észre, hogy a propira sokkal jobban reagálok(látványosan jobban hat). Nekem sokkal jobban bejött a propi mint a többi teszto.
Nolva elővigyázatosságból, sajnos hajlamos vagyok könnyen gynora. (napi fél szem)
Masteront pedig most fogom kipróbálni először, kíváncsian várom sokak kedvencét.
Stanát bírom, bár lehet hogy lekéne vinni 6hétre.
Egyébként minden termék x-treme line lesz, egyik barátom használja, nagyon dícséri. Vannak tapasztalataitok x-treme line-al? Sok jót hallottam róla.

Csak pozitív dolgokat olvastam róla. Valaki aki, propit, tren-t használt nagyon elégedett volt vele, ugyanő most boldenon-t és test cypionate-t tol, még egy hét, és ez sem tűnik rossznak. Masteron viszont nincs náluk...

2015. November 03. - 14:30:10
Válasz #10356
Nem elérhető

csoka


Sziasztok  ?:-/

Elszeretném kezdeni egy kúrát, tabletta formában, nem fogom szúrni magam. Nem értek hozzá, csak olvasgattam róla a neten, ezért tőletek szeretnék tanácsot kérni.

Rólam:
38 éves, 72 kg, 184 cm, nincsenek betegségeim, egészséges.
A mérlegem ezt mutatja17,8% testzsír, 55,8% TBW, 28,1% izom, 1617 KCAL, 21,6 BMI,
Célom: 7-9 kg-nyi izmot felszedni, ami meg is megmaradhatna.
Heti 1x súlyzózok, ezt tudom növelni kell majd a kúra alatt. Hetente 3x1,5 órát Thai Boxolok, nem versenyszerűen.
A neten többféle kúrát is találtam, ti melyiket javasolnátok ezek közül és miért (vagy van jobb???):
 
A.
4xUndestor Testocaps 40mg / tab (60 tab +  1xStanozolo 10mg / tab. (100 tab.) + 1xMethandienone 10mg / tab. (100 tab.)
 + 1xTamoxifen: Tamoxifen 10mg / tab. (50tab.) + 1xClomid:  ????????? + 1xSalbutamol:  Salbutamol wzf polfa 4 mg/tab. (25 tab.) 
 
 
B.
4xUndestor Testocaps 40mg / tab (60 tab.)  + 2xStanozolo 10mg / tab. (100 tab.)
+ 2xTamoxifen: Tamoxifen 10mg / tab. (50tab.)

B.
Oxandrolon 10mg / tab. (100 tab.) + Stanozolo 10mg / tab. (100 tab.)
+ Tamoxifen: Tamoxifen 10mg / tab. (50tab.)

 
Segitséget előre is köszönöm.

2015. November 05. - 14:04:39
Válasz #10357
Nem elérhető

eo2eo


Mindhárom egy szar, nem értem minek buziskodsz.

2015. November 05. - 15:44:42
Válasz #10358
Nem elérhető

dino


Sziasztok  ?:-/

Elszeretném kezdeni egy kúrát, tabletta formában, nem fogom szúrni magam. Nem értek hozzá, csak olvasgattam róla a neten, ezért tőletek szeretnék tanácsot kérni.

Rólam:
38 éves, 72 kg, 184 cm, nincsenek betegségeim, egészséges.
A mérlegem ezt mutatja17,8% testzsír, 55,8% TBW, 28,1% izom, 1617 KCAL, 21,6 BMI,
Célom: 7-9 kg-nyi izmot felszedni, ami meg is megmaradhatna.
Heti 1x súlyzózok, ezt tudom növelni kell majd a kúra alatt. Hetente 3x1,5 órát Thai Boxolok, nem versenyszerűen.
A neten többféle kúrát is találtam, ti melyiket javasolnátok ezek közül és miért (vagy van jobb???):
 
A.
4xUndestor Testocaps 40mg / tab (60 tab +  1xStanozolo 10mg / tab. (100 tab.) + 1xMethandienone 10mg / tab. (100 tab.)
 + 1xTamoxifen: Tamoxifen 10mg / tab. (50tab.) + 1xClomid:  ????????? + 1xSalbutamol:  Salbutamol wzf polfa 4 mg/tab. (25 tab.) 
 
 
B.
4xUndestor Testocaps 40mg / tab (60 tab.)  + 2xStanozolo 10mg / tab. (100 tab.)
+ 2xTamoxifen: Tamoxifen 10mg / tab. (50tab.)

B.
Oxandrolon 10mg / tab. (100 tab.) + Stanozolo 10mg / tab. (100 tab.)
+ Tamoxifen: Tamoxifen 10mg / tab. (50tab.)

 
Segitséget előre is köszönöm.

Jó minőségű oxa, magában, napi 30-40 mg aztán jó idő! ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. November 06. - 08:34:02
Válasz #10359
Nem elérhető

kemi


Sziasztok  ?:-/

Elszeretném kezdeni egy kúrát, tabletta formában, nem fogom szúrni magam. Nem értek hozzá, csak olvasgattam róla a neten, ezért tőletek szeretnék tanácsot kérni.

Rólam:
38 éves, 72 kg, 184 cm, nincsenek betegségeim, egészséges.
A mérlegem ezt mutatja17,8% testzsír, 55,8% TBW, 28,1% izom, 1617 KCAL, 21,6 BMI,
Célom: 7-9 kg-nyi izmot felszedni, ami meg is megmaradhatna.
Heti 1x súlyzózok, ezt tudom növelni kell majd a kúra alatt. Hetente 3x1,5 órát Thai Boxolok, nem versenyszerűen.
A neten többféle kúrát is találtam, ti melyiket javasolnátok ezek közül és miért (vagy van jobb???):
 
A.
4xUndestor Testocaps 40mg / tab (60 tab +  1xStanozolo 10mg / tab. (100 tab.) + 1xMethandienone 10mg / tab. (100 tab.)
 + 1xTamoxifen: Tamoxifen 10mg / tab. (50tab.) + 1xClomid:  ????????? + 1xSalbutamol:  Salbutamol wzf polfa 4 mg/tab. (25 tab.) 
 
 
B.
4xUndestor Testocaps 40mg / tab (60 tab.)  + 2xStanozolo 10mg / tab. (100 tab.)
+ 2xTamoxifen: Tamoxifen 10mg / tab. (50tab.)

B.
Oxandrolon 10mg / tab. (100 tab.) + Stanozolo 10mg / tab. (100 tab.)
+ Tamoxifen: Tamoxifen 10mg / tab. (50tab.)

 
Segitséget előre is köszönöm.

Jó minőségű oxa, magában, napi 30-40 mg aztán jó idő! ;)

Steve is oxát tol propival :D meg van átfedés a 2 kúrája között, de nem nemi hormonnal, úgy fent is tartható a forma sokáig, lehet kipróbálom én is :D


@ kérdező srác: szerintem ha majdnem 20% a testzsírod és heti 1x edzel akkor felesleges koxolnod, nem fog érni semmit, ha nem vagy tisztában mindennel, vagy ha mégis, akkor über genetikád van és irigyellek :)

2015. November 06. - 11:48:40
Válasz #10360
Nem elérhető

dino


Sziasztok  ?:-/

Elszeretném kezdeni egy kúrát, tabletta formában, nem fogom szúrni magam. Nem értek hozzá, csak olvasgattam róla a neten, ezért tőletek szeretnék tanácsot kérni.

Rólam:
38 éves, 72 kg, 184 cm, nincsenek betegségeim, egészséges.
A mérlegem ezt mutatja17,8% testzsír, 55,8% TBW, 28,1% izom, 1617 KCAL, 21,6 BMI,
Célom: 7-9 kg-nyi izmot felszedni, ami meg is megmaradhatna.
Heti 1x súlyzózok, ezt tudom növelni kell majd a kúra alatt. Hetente 3x1,5 órát Thai Boxolok, nem versenyszerűen.
A neten többféle kúrát is találtam, ti melyiket javasolnátok ezek közül és miért (vagy van jobb???):
 
A.
4xUndestor Testocaps 40mg / tab (60 tab +  1xStanozolo 10mg / tab. (100 tab.) + 1xMethandienone 10mg / tab. (100 tab.)
 + 1xTamoxifen: Tamoxifen 10mg / tab. (50tab.) + 1xClomid:  ????????? + 1xSalbutamol:  Salbutamol wzf polfa 4 mg/tab. (25 tab.) 
 
 
B.
4xUndestor Testocaps 40mg / tab (60 tab.)  + 2xStanozolo 10mg / tab. (100 tab.)
+ 2xTamoxifen: Tamoxifen 10mg / tab. (50tab.)

B.
Oxandrolon 10mg / tab. (100 tab.) + Stanozolo 10mg / tab. (100 tab.)
+ Tamoxifen: Tamoxifen 10mg / tab. (50tab.)

 
Segitséget előre is köszönöm.

Jó minőségű oxa, magában, napi 30-40 mg aztán jó idő! ;)

Steve is oxát tol propival :D meg van átfedés a 2 kúrája között, de nem nemi hormonnal, úgy fent is tartható a forma sokáig, lehet kipróbálom én is :D


@ kérdező srác: szerintem ha majdnem 20% a testzsírod és heti 1x edzel akkor felesleges koxolnod, nem fog érni semmit, ha nem vagy tisztában mindennel, vagy ha mégis, akkor über genetikád van és irigyellek :)
Ezt nem vágom, bővebben? Milyen átfedés?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. November 06. - 16:37:46
Válasz #10361
Nem elérhető

Maszat


Steve biztos örül,h a magánedzésen elhangzottakat leírod :D A legutolsó infóm,h azt híreszteli,h Ő nem szúr tesztót, naturál ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. November 08. - 13:11:55
Válasz #10362
Nem elérhető

kemi


Steve biztos örül,h a magánedzésen elhangzottakat leírod :D A legutolsó infóm,h azt híreszteli,h Ő nem szúr tesztót, naturál ;D

Írta nyilvánosan, hogy nem natural, akkor épp az volt, mert 2 kúra között volt :D

De ja, írok privit Dinonak, nem akarom, hogy megsértődjön valaki :D

Amúgy mikor edzettem vele odajött egy csaj hogy 6 ne növi meg 30mg oxa elég-e :D Erre Ő, annyit nem is tol :DD Csaj: mér, akkor én sokat nymok? Steve: hááát :D Minek anyi? Hogy mélyebb legyen a hangod? Csaj: nem is mély!  - de ilyen irtó mély hangon :DDDDD szakadtam

2015. November 10. - 16:25:23
Válasz #10363
Nem elérhető

Rebel




Jó minőségű oxa, magában, napi 30-40 mg aztán jó idő! ;)
[/quote]
Van még ilyen???

2015. November 10. - 19:26:26
Válasz #10364
Nem elérhető

kemi




Jó minőségű oxa, magában, napi 30-40 mg aztán jó idő! ;)
Van még ilyen???
[/quote]


az egyik csaj Cutlerben azt tolt elvileg :D
amúgy erről is beszélgettem vele, nekik is ugyan az a problémájuk volt versenyfelkészülés előtt: melyik gyártó milyét kellene tolni.... és most IFBB profikról beszélek, lol