2024. Május 07. - 00:31:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498805 alkalommal)

0 Felhasználó és 33 vendég van a témában

2018. Február 09. - 13:33:55
Válasz #10785
Nem elérhető

Gyuf


Ne dőljél be neki.mind ezzel kábit.ő tud jót ő is azzal készül stb.ebből élnek.aztán ha az se lesz jó.akkor meg mond más márkát.kölcsd megint a pénzed. 77es tesztót bőven jó
A marketing részével tisztában vagyok, az hogy 77es volt a tesztóm az addig oké, de miért nem nőttem? Pedig ment mellette boldenon is.  Ismerős is ezt mondta hogy a receptorok ha nem tudják felvenni akkor akármit nyomok ugyan úgy nem fog semmi történni.
Összefutottam egy másik testépítővel, aki a közelemben lakik, ő azt mondta neki is volt hasonló, meg tud ilyenről, neki pl a szerb patikai enantát volt ami segített, mert ők amit beszereznek azt be is vizsgáltatják, (gondolom van jó kapcsolat) és amik kintről jöttek legyen szemes, vagy olajos, a fele nem volt benne, 250mgos testoba volt 129, meg a 10mg-os metaba 6,5mg stb.
De vegyük azt , hogy toltam címke szerint 1200-at, jobb esetbe legyen benne 5-600, már annak is kellene működnie.
Szóval úgy tűnik, hogy én vagyok saját magam "ellensége" ezen a téren.

2018. Február 09. - 15:47:24
Válasz #10786
Nem elérhető

Eliteboy


Nekem ugyan ezt mondták régen:"mert ők amit beszereznek azt be is vizsgáltatják, (gondolom van jó kapcsolat) " Elmentem a fekvenyomó világbajnokhoz, na biztos jót fog adni. oxymeta milyen van? LA pharma. Nézek csodálkozva. És ott esküdözött hogy ő is azzal készül versenyre, meg akármit nem használna bevizsgáltatja. Elhittem, felmentem 2szemig természetesen semmi hatás,nem volt benne semmi. Galenika depo eredeti az tényleg jó, de egy jobb ug enától is ugyanaz volt a hatás. Ezt a részét szerintem hagyd, bele kell törődni. Növit lehetne megpróbálni arra hogy reagálsz. Lehet nem fog rád pakolni hatalmas izomtömeget, ésszerü dózis használatával, de kieresedsz ,lemegy rólad minden zsír, és az eredmény is tartósabb.

2018. Február 09. - 16:19:49
Válasz #10787
Nem elérhető

Gyuf


Nekem ugyan ezt mondták régen:"mert ők amit beszereznek azt be is vizsgáltatják, (gondolom van jó kapcsolat) " Elmentem a fekvenyomó világbajnokhoz, na biztos jót fog adni. oxymeta milyen van? LA pharma. Nézek csodálkozva. És ott esküdözött hogy ő is azzal készül versenyre, meg akármit nem használna bevizsgáltatja. Elhittem, felmentem 2szemig természetesen semmi hatás,nem volt benne semmi. Galenika depo eredeti az tényleg jó, de egy jobb ug enától is ugyanaz volt a hatás. Ezt a részét szerintem hagyd, bele kell törődni. Növit lehetne megpróbálni arra hogy reagálsz. Lehet nem fog rád pakolni hatalmas izomtömeget, ésszerü dózis használatával, de kieresedsz ,lemegy rólad minden zsír, és az eredmény is tartósabb.
Hát igen ezzel az a baj , hogy akárkit kérdez az ember, mindenki azt fogja mondani amin szinte a legtöbb haszna van.
Növit kihagyom, nem nekem való illetve nem olcsó mulatság.

2018. Február 09. - 17:56:02
Válasz #10788
Nem elérhető

G


Nekem ugyan ezt mondták régen:"mert ők amit beszereznek azt be is vizsgáltatják, (gondolom van jó kapcsolat) " Elmentem a fekvenyomó világbajnokhoz, na biztos jót fog adni. oxymeta milyen van? LA pharma. Nézek csodálkozva. És ott esküdözött hogy ő is azzal készül versenyre, meg akármit nem használna bevizsgáltatja. Elhittem, felmentem 2szemig természetesen semmi hatás,nem volt benne semmi. Galenika depo eredeti az tényleg jó, de egy jobb ug enától is ugyanaz volt a hatás. Ezt a részét szerintem hagyd, bele kell törődni. Növit lehetne megpróbálni arra hogy reagálsz. Lehet nem fog rád pakolni hatalmas izomtömeget, ésszerü dózis használatával, de kieresedsz ,lemegy rólad minden zsír, és az eredmény is tartósabb.
Hát igen ezzel az a baj , hogy akárkit kérdez az ember, mindenki azt fogja mondani amin szinte a legtöbb haszna van.
Növit kihagyom, nem nekem való illetve nem olcsó mulatság.

Az a vicc hogy Magyarországon ilyen nem létezik hogy te majd bemész valahova és tessék itt van pár tabletta meg egy ampulla olaj és   vizsgád má be lécci mi van benne :D se pénzért se pénz nélkül de ha mégis ilyen csoda történne és ott valós szteroid lenne abban amit bevittél mivel ezek itthon vényköteles gyógyszerkészítmények marha gyorsan kopogtatnálak nálad. Max akkor lehetne ilyen "bevizsgálva" dolog ha van egy olyan haverod,testvéred,ismerősöd, kutyád aki egy olyan laborban dolgozik ahol tömegspektrométer van és sutyiban megcsinálja neked ja és persze ez csak arra a csomag tablettára és arra az ampulla olajra lenne igaz amiből a mintavétel volt. Igaz a környező országokban ez lehet máshogy van nem kizárt.
Növi meg mindenkinek való lenne 2-3 IU-ben 30-35 éves kora után amerikában az orvos is felírja ilyen dózisban.

2018. Február 09. - 20:14:43
Válasz #10789
Nem elérhető

Gyuf


Nekem ugyan ezt mondták régen:"mert ők amit beszereznek azt be is vizsgáltatják, (gondolom van jó kapcsolat) " Elmentem a fekvenyomó világbajnokhoz, na biztos jót fog adni. oxymeta milyen van? LA pharma. Nézek csodálkozva. És ott esküdözött hogy ő is azzal készül versenyre, meg akármit nem használna bevizsgáltatja. Elhittem, felmentem 2szemig természetesen semmi hatás,nem volt benne semmi. Galenika depo eredeti az tényleg jó, de egy jobb ug enától is ugyanaz volt a hatás. Ezt a részét szerintem hagyd, bele kell törődni. Növit lehetne megpróbálni arra hogy reagálsz. Lehet nem fog rád pakolni hatalmas izomtömeget, ésszerü dózis használatával, de kieresedsz ,lemegy rólad minden zsír, és az eredmény is tartósabb.
Hát igen ezzel az a baj , hogy akárkit kérdez az ember, mindenki azt fogja mondani amin szinte a legtöbb haszna van.
Növit kihagyom, nem nekem való illetve nem olcsó mulatság.

Az a vicc hogy Magyarországon ilyen nem létezik hogy te majd bemész valahova és tessék itt van pár tabletta meg egy ampulla olaj és   vizsgád má be lécci mi van benne :D se pénzért se pénz nélkül de ha mégis ilyen csoda történne és ott valós szteroid lenne abban amit bevittél mivel ezek itthon vényköteles gyógyszerkészítmények marha gyorsan kopogtatnálak nálad. Max akkor lehetne ilyen "bevizsgálva" dolog ha van egy olyan haverod,testvéred,ismerősöd, kutyád aki egy olyan laborban dolgozik ahol tömegspektrométer van és sutyiban megcsinálja neked ja és persze ez csak arra a csomag tablettára és arra az ampulla olajra lenne igaz amiből a mintavétel volt. Igaz a környező országokban ez lehet máshogy van nem kizárt.
Növi meg mindenkinek való lenne 2-3 IU-ben 30-35 éves kora után amerikában az orvos is felírja ilyen dózisban.

Így van jól írtad le, hogy "ilyen "bevizsgálva" dolog ha van egy olyan haverod,testvéred,ismerősöd, kutyád aki egy olyan laborban dolgozik ahol tömegspektrométer van és sutyiban megcsinálja neked ja és persze ez csak arra a csomag tablettára és arra az ampulla olajra lenne igaz amiből a mintavétel volt."
Ők is ezt csinálják, én is megtudtam volna gyógyszerész ismerősön keresztül csináltatni, csak aki csinálta volna az akkor nem volt az országban , valahol nyaraltak.
De ez a szívás, kitudja a többi szemesbe, vagy ampullába mi van.
Pár ez max akkor jó ha 10ml-s az üveg ott azért 1ml-re eloszlik a hatóanyag. Ampullást nem is preferálom ilyen szempontból.
Növi igen, én is ahogy számoltam legalább 3ui kellene/nap
az havi keretre 150ezer lenne, ezért is írtam hogy már e része miatt sem kezdenék bele.

2018. Február 09. - 23:30:36
Válasz #10790
Nem elérhető

Kamagraking


Ez egy teljesen jó lelet.
Visszaállt minden.
Annyi hogy az ösztradiol kicsit emelkedett,és a teszotszteronon is lehetne kicsit fentebb tornázni de az sem vészes. Erre jó a clomid is.
Mit használtál levezetésnek?

Hcg-t használtam 3-4naponta 2500ui-val
még van 1 bontatlanom, az is bemegy majd , illetve napi 1 szem clomid megy most, abból még van 10szemem.
tesztora majd nézek valami bolti :D készítményt
viszont akkor még mindig kérdés, hogy hova tünik nálam a motyó? :D
kövi hónapba mit nézessek? Van egy testépítő srác, aki versenyzik meg 15éve foglalkozik az egésszel, az azt mondja, hogy a cumo volt szar, elég érdekes, hogy 6gyártóé szar de minden más másnak jó, kicsit értetlen volt szegény.
Tehát amikor a vizsgálat készült még ment a hcg meg a clomid?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2018. Február 10. - 00:16:09
Válasz #10791
Nem elérhető

Kamagraking


Nekem ugyan ezt mondták régen:"mert ők amit beszereznek azt be is vizsgáltatják, (gondolom van jó kapcsolat) " Elmentem a fekvenyomó világbajnokhoz, na biztos jót fog adni. oxymeta milyen van? LA pharma. Nézek csodálkozva. És ott esküdözött hogy ő is azzal készül versenyre, meg akármit nem használna bevizsgáltatja. Elhittem, felmentem 2szemig természetesen semmi hatás,nem volt benne semmi. Galenika depo eredeti az tényleg jó, de egy jobb ug enától is ugyanaz volt a hatás. Ezt a részét szerintem hagyd, bele kell törődni. Növit lehetne megpróbálni arra hogy reagálsz. Lehet nem fog rád pakolni hatalmas izomtömeget, ésszerü dózis használatával, de kieresedsz ,lemegy rólad minden zsír, és az eredmény is tartósabb.
Hát igen ezzel az a baj , hogy akárkit kérdez az ember, mindenki azt fogja mondani amin szinte a legtöbb haszna van.
Növit kihagyom, nem nekem való illetve nem olcsó mulatság.

Az a vicc hogy Magyarországon ilyen nem létezik hogy te majd bemész valahova és tessék itt van pár tabletta meg egy ampulla olaj és   vizsgád má be lécci mi van benne :D se pénzért se pénz nélkül de ha mégis ilyen csoda történne és ott valós szteroid lenne abban amit bevittél mivel ezek itthon vényköteles gyógyszerkészítmények marha gyorsan kopogtatnálak nálad. Max akkor lehetne ilyen "bevizsgálva" dolog ha van egy olyan haverod,testvéred,ismerősöd, kutyád aki egy olyan laborban dolgozik ahol tömegspektrométer van és sutyiban megcsinálja neked ja és persze ez csak arra a csomag tablettára és arra az ampulla olajra lenne igaz amiből a mintavétel volt. Igaz a környező országokban ez lehet máshogy van nem kizárt.
Növi meg mindenkinek való lenne 2-3 IU-ben 30-35 éves kora után amerikában az orvos is felírja ilyen dózisban.
Pedig akár hiszed,akár nem, van olyan hely itt magyarországon ahol megcsinálják az elemzést,ugyan nem pár ezer forint,de kapsz róla vizsgálati jegyzőkönyvet/dokumentumot is.Persze itt most privát laborokról beszélek kizárólag,azok nem jelentenek semmit,szeretik a pénzt ;)
Érdemes még bizonyos specifikus egyetemeken a hallgatók között érdeklődni,többen szeretnek "órák után még benntmaradni" ;)
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2018. Február 10. - 09:47:24
Válasz #10792
Nem elérhető

Gyuf


Ez egy teljesen jó lelet.
Visszaállt minden.
Annyi hogy az ösztradiol kicsit emelkedett,és a teszotszteronon is lehetne kicsit fentebb tornázni de az sem vészes. Erre jó a clomid is.
Mit használtál levezetésnek?

Hcg-t használtam 3-4naponta 2500ui-val
még van 1 bontatlanom, az is bemegy majd , illetve napi 1 szem clomid megy most, abból még van 10szemem.
tesztora majd nézek valami bolti :D készítményt
viszont akkor még mindig kérdés, hogy hova tünik nálam a motyó? :D
kövi hónapba mit nézessek? Van egy testépítő srác, aki versenyzik meg 15éve foglalkozik az egésszel, az azt mondja, hogy a cumo volt szar, elég érdekes, hogy 6gyártóé szar de minden más másnak jó, kicsit értetlen volt szegény.
Tehát amikor a vizsgálat készült még ment a hcg meg a clomid?
Igen mikor kozbe csinaltattam mikor 77es volt a tesztom akkor mar ment a hcg is. De ha haza erek megnezem idopontra pontosan.

2018. Február 10. - 17:23:26
Válasz #10793
Nem elérhető

chexhon


ha van kontakt bizony be lehet méretni a cuccot. de nem ér annyit, amennyibe kerül. tesztót alapból kár beméretni, lehet érezni. többi hatóanyagot pedig egy hozzáértő szintén fogja érezni, lehet tudni mit kell várni a különböző anyagoktól, tren, deca stb. erőteljesen érezhető. persze aki teljesen fogalmatlan az nem fogja tudni, de annak méretni is felesleges, mert valszeg a tesztó van mindenbe amit szúr, akkor is nőni fog. :)
egy gyártónak elég kipróbálni 2-3 hatóanyagát, onnan már meg lehet mondani, milyen a többi. nem találkoztam még olyannal, ahol a masteron jó, de a propi szar lett volna. :)

2018. Február 10. - 18:46:08
Válasz #10794
Nem elérhető

Blueeyed


Sziasztok

Korábban már kérdeztem tőletek első kúrával kapcsolatban. Test. Propianát lenne nagy eséllyel.
Az "aluldózisolás" miatt  100mg-t javasoltak minden másnap 10 héten át.
Test-prop 100 (propionat) 100mg/ml Ft/10ml  -t néztem ki amiből értelemszerűen 4db kellene 1ml beadásokkal. HCG és PCT-t hogy szoktatok számolni? Én ezt nyár elejére tervezem ,tehát még van időm. Érdemes mindenek előtt egy hormonszintet nézetni?
Más: Egy korábbi beszélgetésre hivatkozva Testoszteron Géllel vannak tapasztalatok?


2018. Február 10. - 22:54:23
Válasz #10795
Nem elérhető

Gyuf


Srácok!

Kis off topic.! Haverom akarja kezdeni jövőhéten a 2. kúráját. Első kúránál propi ment heti 300mg szedett is fel bőven kg-ot.
Most szeretne kicsit variálni a dolgokon, és arra gondolt, hogy maradna most is a propinál, de mellé nyomna boldit illetve 20mg metát. Mivel az egyik gyors másik lassú észter, mennyire alkotnak jó párosítást? Ha esetleg felejtős, milyen alternatíva jöhetne szóba ? köszönöm :)

2018. Február 14. - 12:48:23
Válasz #10796
Nem elérhető

G


Srácok!

Kis off topic.! Haverom akarja kezdeni jövőhéten a 2. kúráját. Első kúránál propi ment heti 300mg szedett is fel bőven kg-ot.
Most szeretne kicsit variálni a dolgokon, és arra gondolt, hogy maradna most is a propinál, de mellé nyomna boldit illetve 20mg metát. Mivel az egyik gyors másik lassú észter, mennyire alkotnak jó párosítást? Ha esetleg felejtős, milyen alternatíva jöhetne szóba ? köszönöm :)

Bármit lehet nyomni bármivel azért a boldit min 10-12 hétig kéne használni és mivel hosszú észter 3-4 hét mire igazán beindul és kúra után még 3-4 hét min mire el kezd kiürülni szóval akkor kezdődhet a pct így a propinak sem lenne akkora értelme, vagy propi és npp inkább az gyorsan beindul a a meta szerintem kevés 30-40 mg inkább.

2018. Február 14. - 18:56:17
Válasz #10797
Nem elérhető

Blueeyed


Ennyire rosszat kérdeztem...? Már napok óta nem megy ki a kérdésem.  ?:-/

2018. Február 14. - 22:25:29
Válasz #10798
Nem elérhető

Gyuf


Srácok!

Kis off topic.! Haverom akarja kezdeni jövőhéten a 2. kúráját. Első kúránál propi ment heti 300mg szedett is fel bőven kg-ot.
Most szeretne kicsit variálni a dolgokon, és arra gondolt, hogy maradna most is a propinál, de mellé nyomna boldit illetve 20mg metát. Mivel az egyik gyors másik lassú észter, mennyire alkotnak jó párosítást? Ha esetleg felejtős, milyen alternatíva jöhetne szóba ? köszönöm :)

Bármit lehet nyomni bármivel azért a boldit min 10-12 hétig kéne használni és mivel hosszú észter 3-4 hét mire igazán beindul és kúra után még 3-4 hét min mire el kezd kiürülni szóval akkor kezdődhet a pct így a propinak sem lenne akkora értelme, vagy propi és npp inkább az gyorsan beindul a a meta szerintem kevés 30-40 mg inkább.
Igen a végén mi is erre döntöttünk, hogy heti 300mg propival kezd, meg 4napig 1 szem meta (master,kapszulás), 4. naptól napi 2 szem.
Utána majd emeljük a propit, mert előző kúránál csak propi ment és 9kg szedett fel heti 300mg-al.

2018. Február 14. - 22:29:17
Válasz #10799
Nem elérhető

isopalko


Sziasztok!

Valaki segítsen nekem. Honnan vagy kitől tudok rendelni vagy venni Sustanont meg Winstrolt?