2024. Május 06. - 15:13:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498658 alkalommal)

0 Felhasználó és 55 vendég van a témában

2018. Február 24. - 00:27:02
Válasz #10815
Nem elérhető

Gyuf


de ha le van járva gondolom már a hatása  sincs,am a vermodje tuti stana mert csak jókat hallottam róla nem is ezzel van  a baj
Én a metájukról hallottam csupa jót aztán napi 4szem nem csinált semmit

Neked :D De akk miért nem szedtél be 8-12 szemet? :D
azon az elven voltam ha 4 nem csinált semmit, akkor a több se fog, ugyan ez van a testokkal, hiába tolok sokat magamba, szar se történik :D

2018. Február 25. - 22:07:46
Válasz #10816
Nem elérhető

cczw95


Sziasztok.
A Masteron magába mit hozna?

2018. Február 25. - 23:17:36
Válasz #10817
Nem elérhető

kemi


Sziasztok.
A Masteron magába mit hozna?

Kinek mit, mekkora dózisban. többségnek semmit...

2018. Február 25. - 23:35:57
Válasz #10818
Nem elérhető

cczw95


Szálkásításra kellene (Hallottam "zsírégető" hatásáról,nem tudom igaz-e?)

2018. Február 26. - 12:34:02
Válasz #10819
Nem elérhető

G


Szálkásításra kellene (Hallottam "zsírégető" hatásáról,nem tudom igaz-e?)

Nem létezik olyan hogy "zsírégető" szteroid csak a stimulánsok(efedrin,clen,yohimbi stb) és a növi meg pár speciális hatóanyag mint az injekciós foszfatidilkolin, dnp ami zsírt éget.
A szálkásításon a diéta segít csak akár kis mennyiségű danabolt is szedhetsz akkor is le fogsz tudni szálkásítani.
A masteron igazából csak "kozmetikai" jellegű szteroid ha kellően alacsony a testzsír % akkor kötöttebb, keményebb lesz az izom kihajt vizet a bőr alól magában nincs értelme, szedni kis túlzással mondhatjuk hogy a szájon át szedhető változata a proviron és ha ilyen célből szednéd akkor 75-150 mg de ennek sincs sok értelme szedni ha nem vagy 10 % testzsír alatt.

2018. Február 27. - 20:25:37
Válasz #10820
Nem elérhető

danu


de ha le van járva gondolom már a hatása  sincs,am a vermodje tuti stana mert csak jókat hallottam róla nem is ezzel van  a baj
Én a metájukról hallottam csupa jót aztán napi 4szem nem csinált semmit

Neked :D De akk miért nem szedtél be 8-12 szemet? :D
azon az elven voltam ha 4 nem csinált semmit, akkor a több se fog, ugyan ez van a testokkal, hiába tolok sokat magamba, szar se történik :D


Szia!

Én ugyan abban a csónakban evezem kb, mint te. Végigpróbáltam lassan minden létező hatóanyagot(tesztó, metha, stana, deca, tren...), gyártót(gene, elite, magnus, rox, sis, radjay, master...), mennyiséget, kombinációt, de szinte semmi eredmény. Úgy vettem észre, hogy csak a stana, metha -ra reagálok, de azokra is elég szarul.(Pl.: napu 50mg magnus metha: Egy kis erő, +4-5kg, emelkedett ösztrogén miatti mellékhatások...) Ezek közül eddig gene stana, elite metha, magnus metha ami bármit is produkált. (Például rá pár hónapra ugyan az a magnus már szart se ért, tehát nehéz következtetéseket levonni, bár kétségtelen, hogy a magnus is szar lett már ahogy hallom)
Bennem is felmerült rengeteg kérdés, kétség... Mindenki azt mondta eddig, hogy a cuccok szarok, amit próbálok de ennyi kipróbált termék után ezt kétlem, kétségtelenül a genetika szab határt a dolgoknak, az oka pedig kérdéses... Valószínűleg a receptorok szarok, és nem reagál úgy a cuccra, mint az átlag embereknek, illetve viszonylag hamar telítődnek.
Mindenesetre ha te jutsz valamire, légyszi szólj mert baromira érdekel a dolog. Eljutottam már odáig, hogy érdemes lenne kivizsgáltatni, de ehhez eleve egy jó orvos kellene, aki nem hajt el a faszba, ami biztos nem lenne olcsó mulatság.... Talán majd egyszer, nem tudom.

2018. Február 28. - 20:32:32
Válasz #10821
Nem elérhető

Eliteboy


Sziasztok.
A Masteron magába mit hozna?

Attól függ milyen masteron. Ha genesis vagy britis vol 3 amit a prot.builderes csávó sztárol akkor semmit. Régen bedőltem neki. Azt adott és semmit nem éreztem. Alacsony kopasz elhízott ember,köze nincs a sporthoz.más ne dőljön be neki. MAgnus drosta jó volt,sis is jó szerintem,eddigiek alapján, érezhetően keményebb eresebb vagyok tőle.de magában sosem használtam,csak propival

2018. Február 28. - 21:10:37
Válasz #10822
Nem elérhető

kemi


Sziasztok.
A Masteron magába mit hozna?

Attól függ milyen masteron. Ha genesis vagy britis vol 3 amit a prot.builderes csávó sztárol akkor semmit. Régen bedőltem neki. Azt adott és semmit nem éreztem. Alacsony kopasz elhízott ember,köze nincs a sporthoz.más ne dőljön be neki. MAgnus drosta jó volt,sis is jó szerintem,eddigiek alapján, érezhetően keményebb eresebb vagyok tőle.de magában sosem használtam,csak propival

Masteré nem tudod milyen? Mekkora dózisban használtad?

2018. Február 28. - 22:08:40
Válasz #10823
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok.
A Masteron magába mit hozna?

Attól függ milyen masteron. Ha genesis vagy britis vol 3 amit a prot.builderes csávó sztárol akkor semmit. Régen bedőltem neki. Azt adott és semmit nem éreztem. Alacsony kopasz elhízott ember,köze nincs a sporthoz.más ne dőljön be neki. MAgnus drosta jó volt,sis is jó szerintem,eddigiek alapján, érezhetően keményebb eresebb vagyok tőle.de magában sosem használtam,csak propival

Masteré nem tudod milyen? Mekkora dózisban használtad?
ez engem is érdekelne, mert van itthon bontatlan master.

2018. Február 28. - 22:51:13
Válasz #10824
Nem elérhető

cczw95


Magnus Pharmás a masteron.
És SARM-et (Selective Androgen Modulátor) próbált már valaki? ( mostanában külföldi oldalak ahogy olvasom nagyon felsztárolták ezeket)

2018. Március 01. - 19:13:32
Válasz #10825
Nem elérhető

danu



2018. Március 02. - 10:24:58
Válasz #10826
Nem elérhető

G


Magnus Pharmás a masteron.
És SARM-et (Selective Androgen Modulátor) próbált már valaki? ( mostanában külföldi oldalak ahogy olvasom nagyon felsztárolták ezeket)

Szerintem elég jók simán kiváltják az olyan gyengébb szteroidokat mint anavar,turinabol, winstrol.

2018. Március 02. - 16:01:39
Válasz #10827
Nem elérhető

Eliteboy


Sziasztok.
A Masteron magába mit hozna?

Attól függ milyen masteron. Ha genesis vagy britis vol 3 amit a prot.builderes csávó sztárol akkor semmit. Régen bedőltem neki. Azt adott és semmit nem éreztem. Alacsony kopasz elhízott ember,köze nincs a sporthoz.más ne dőljön be neki. MAgnus drosta jó volt,sis is jó szerintem,eddigiek alapján, érezhetően keményebb eresebb vagyok tőle.de magában sosem használtam,csak propival

Masteré nem tudod milyen? Mekkora dózisban használtad?

2018. Március 02. - 16:05:23
Válasz #10828
Nem elérhető

Eliteboy


Masterest elég rég használtam, az is működött, magnus is.heti 3ml-t szoktam.  elitest is használtam szintén régebben az nem volt jó.
Sarmok engem is érdekelnek. Magnust tudnék. Ha vkinek van tapasztalata leírhatná.

2018. Március 02. - 18:44:15
Válasz #10829
Nem elérhető

cczw95


predatornutritionál van több féle sarm is. Engem a stenabolic érdekelne..