2024. Május 06. - 19:56:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498727 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2018. Március 02. - 19:28:10
Válasz #10830
Nem elérhető

G


predatornutritionál van több féle sarm is. Engem a stenabolic érdekelne..

20-30 mg dózisban ajánlják én 20-at próbáltam rövid a felezési ideje szóval napi 3-4* kellene bevenni én semmit nem éreztem tőle bár ahogy láttam a véleményeket valakinek vagy semmi vagy nagyon bejön, ha az állóképesség javítás a cél és kis plusz zsírvesztés akkor a cardarine nekem nagyon bejött 15-20 mg az ajánlás nálam már 10 mg is látványosan érezhető volt 2-3 nap után.

2018. Március 02. - 21:03:30
Válasz #10831
Nem elérhető

cczw95


Futáshoz melyik lenne inkább jobb?
és mennyi idő kell két kúra között?
lehet hogy mindkettőt megnézem.

2018. Március 02. - 22:25:39
Válasz #10832
Nem elérhető

G


Futáshoz melyik lenne inkább jobb?
és mennyi idő kell két kúra között?
lehet hogy mindkettőt megnézem.

Cardarine egyértelműen igazából elméletileg lehet szedni folyamatosan akár mivel technikailag nem egy SARM, én 2-3 hét után növeltem az adagon 10-20-30 mg 8 hétnél tovább nem használtam szerintem 3-4 hét szünet elég

2018. Március 02. - 22:33:24
Válasz #10833
Nem elérhető

cczw95


 ok köszi a segítséget.
És nem volt amúgy semmi mellékhatás? a későbbiekben sem?

2018. Március 03. - 10:42:50
Válasz #10834
Nem elérhető

G


ok köszi a segítséget.
És nem volt amúgy semmi mellékhatás? a későbbiekben sem?

Abszolút semmi, nyilván az állóképesség és a kardió teljesítmény azért vissza esett.

2018. Március 17. - 10:53:36
Válasz #10835
Nem elérhető

K.GY.Z.


Sziasztok.
Nyaralásból hoztam haza Black Dragon "Mast E"-t, annyiban érdekes hogy 200 mg/ml drostanolone enanthate(!) elméletileg. Akik kinn használják esküsznek rá, hogy tényleg drosta van benne.
Pár hónapja elite-s Masteront használtam propival, kellett pár hét mire rájöttem hogy tesztó van benne, de arra már becsomósodott a mellem, alig tudtam helyre hozni magam.
10 hétre tervezem, minden második nap 100mg propi, és heti 2 ml ebből a masteronból. Napi 1 proviron.
Levezetésen még agyalok...de asszem HCG+zita.
Véleményetek?



2018. Március 18. - 21:35:32
Válasz #10836
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok.
Nyaralásból hoztam haza Black Dragon "Mast E"-t, annyiban érdekes hogy 200 mg/ml drostanolone enanthate(!) elméletileg. Akik kinn használják esküsznek rá, hogy tényleg drosta van benne.
Pár hónapja elite-s Masteront használtam propival, kellett pár hét mire rájöttem hogy tesztó van benne, de arra már becsomósodott a mellem, alig tudtam helyre hozni magam.
10 hétre tervezem, minden második nap 100mg propi, és heti 2 ml ebből a masteronból. Napi 1 proviron.
Levezetésen még agyalok...de asszem HCG+zita.
Véleményetek?

Az én véleményem az az,hogy hiányzik a kúrádból az "anabolikus rész" mivel a testo-t drostanolonnal párosítottad,így az anabolikus/androgén arány az utóbbi felé tolódik el,ami nem egy jó izomépítő párosítás.A magas androgén szint inkább akkor kívánatos ha alacsony a testzsír%,és már nem szeretnénk méretben tovább fejlődni,hanem formálódni.
Proviron ehhez a kombóhoz szerintem "overkill"felesleges,mivel az is inkább androgén mint anabolikus,csak a mellékhatásokat fokozná.
Ugyan nem írtad mi a célod valójában,de ez nem a legjobb összeállítás,ha fejlődni akarsz méretben.Szerintem.

PCT-hez mindenképpen kell hcg meg zita és/vagy clomid,mert mindkét szer erősen elnyomja a saját hormontermelést.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2018. Március 19. - 17:39:16
Válasz #10837
Nem elérhető

K.GY.Z.


Köszönöm a választ. A cél nem a tömegelés lenne, 185 cm vagyok és 105 kg. Testzsír kb 16%, inkább formálódni szeretnék. Általában a kajával baszom el a kúrákat, félrezabálok, de most nagyon el vagyok szánva  ;D , bár nem zavar ha nem vagyok keresztszálkás. 44 éves vagyok, edzéssel nincs gond, voltam már párszor számomra elfogadható formában, de most egy kicsit meg vagyok belesedve :) Masteront nem hagynám ki, sajna hajlamos vagyok a gynora, párszor már előjött, csak az anasztrozol vitte le.
Szóval a forma lenne a cél, 100 kg alá nem akarok menni :)

2018. Március 21. - 07:11:14
Válasz #10838
Nem elérhető

CyBeR


Hali.
Roxpharmától a diarox mostanság jó?
Persze aki ismeri és nemrég használta annak a véleményére lennék kiváncsi.
Aluldozisolt?
Fel van utve?
Vagy semmi sincs benne ?
Pl ezekre is kiváncsi lennék
Kk válaszokat sürgős lenne
Szép napot

2018. Március 21. - 13:08:54
Válasz #10839
Nem elérhető

late145


Rox az rossz minosegu. Nagyon aluldozisolt vagy ures.

2018. Március 22. - 09:28:13
Válasz #10840
Nem elérhető

BlooseQ


Hello Srácok!

Sis Labs Mastabol (Drostanolone Propionate) és Primobolanrol vélemény vagy tapasztalat esetleg, hogy azok-e aminek kene lenniük, mert Sis propi megy az remek, de ezek drágább hatóanyagok...

Koszi előre is!

2018. Március 27. - 18:59:25
Válasz #10841
Nem elérhető

Blueeyed


Sziasztok

Első kúra előtt mindenképpen javallott egy hormonszint mérés ugye?Ezt hogy szoktátok int?zni? Magán egészségügyi központ, vagy akár kérhető beutaló a vizsgálatra?

2018. Március 27. - 19:16:26
Válasz #10842
Nem elérhető

late145


Magánlaborba pár ezer forint,de inkább utána érdemes. Előtte minek ? ????...

2018. Március 27. - 19:43:55
Válasz #10843
Nem elérhető

supchh


Magánlaborba pár ezer forint,de inkább utána érdemes. Előtte minek ? ????...
Hátha elbaxta a pct-jét  ****:)))

2018. Március 27. - 21:01:32
Válasz #10844
Nem elérhető

Blueeyed


Hello

Igazad van , nem szükséges így hogy nem előzte meg kúra. Többek javaslatára valoszínüleg Test Prop. lesz , a gyorsabb és kontrolálhatobb hatása miatt. Természetesen utánanéztem a beadás helyének , módjának stb de nincs ebben rutinom . Ti elsőre is inkább az injekciós módot ajánljátok , vagy érdemes tablettás formát választani elsőre, hogy az ember egyáltalán szerezzen egy kis tapasztalatot a hatásmechanizmusból?