2024. Május 06. - 13:25:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498624 alkalommal)

0 Felhasználó és 58 vendég van a témában

2018. Június 25. - 09:57:45
Válasz #10935
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok srácok! A következőkben kérném  a segítségeteket: Deca D, Boldenon, Testo Ena, Testo Cipy. Ezek melyik gyártónál működnek most? Valamint a Provironból a Magnus valóban azt tudja amit rebesgetnek róla?
Köszi előre is!  /:-)

2018. Július 02. - 22:50:11
Válasz #10936
Nem elérhető

Janó


Helló!
Balticot használt mostanában valaki?kapható még?

2018. Július 03. - 09:10:24
Válasz #10937
Nem elérhető

tomistarrr


Sziasztok!

IGF-1 LR3 esetén ki melyiket választaná...master? magnus? enhancedathlete? ...vagy mindegyik sz*r és hagyjam a fenébe?  ****:)))

PCT-ben alkalmaznám, hátha segít valamit a megtartásban.

2018. Július 03. - 21:48:12
Válasz #10938
Nem elérhető

Gyuf


Srácok
Nekem olyan kérdésem van, van e valakinek bármi infója, esetleg tapasztalata erről: Ibutamoren (MK 677) Magnus Pharma.
másik oldalon kérdezgettem már, de itt is gyűjtök infót.

Köszi :)

2018. Július 04. - 20:37:00
Válasz #10939
Nem elérhető

cczw95


Valaki mostanában használt SARM-et? (Szelektív androgén receptor modulátor)
Beszámolna róla? milyen?

2018. Július 05. - 16:32:30
Válasz #10940
Nem elérhető

G


Sziasztok!

IGF-1 LR3 esetén ki melyiket választaná...master? magnus? enhancedathlete? ...vagy mindegyik sz*r és hagyjam a fenébe?  ****:)))

PCT-ben alkalmaznám, hátha segít valamit a megtartásban.

Szia !

Enhanced athlete igf des használtam többször is  (vagyis a szomszéd haverjának a blablaba.. :D ) az egyértelműen jó, sztem a lr3 is adhatja, bár az a jó a lr3-ban ha beadsz 100 mcg-ot azt másnapra megérzed mert úgy kitelsz tőle.

2018. Július 05. - 16:39:44
Válasz #10941
Nem elérhető

G


Srácok
Nekem olyan kérdésem van, van e valakinek bármi infója, esetleg tapasztalata erről: Ibutamoren (MK 677) Magnus Pharma.
másik oldalon kérdezgettem már, de itt is gyűjtök infót.

Köszi :)

Pár gyártótól használtam már ha jó akkor nagyon jó szerintem, talán azt tudnám mondani hogy egyénértékű lehet 3-4 IU növivel nálam nagyobb dózisnál kijött minden tipikus növis mellékhatás,nagyon jó alvás, fáradság egész nap, elég komoly víz visszatartás, kézfej csukló "feszessége" én egyedül az éhséget nem éreztem, 25-30 mg sztem a min amit használni érdemes és legalább 3-4 hónapig bár az  ajánlás akár fél-1 évig is folyamatosan én úgy nem használnám azért mint a növi üti az inzulinérzékenységet, nem egy olcsó dolog azért, a jóért a reális ár 50-60 font vagy 80-100 dollár/havonta.

2018. Július 05. - 16:40:32
Válasz #10942
Nem elérhető

G


Valaki mostanában használt SARM-et? (Szelektív androgén receptor modulátor)
Beszámolna róla? milyen?

Az elmúlt években szinte az összeset :D melyik érdekelne ?

2018. Július 05. - 16:48:10
Válasz #10943
Nem elérhető

cczw95


Melyik gyártók? (Sajnos én a fókuszossal mellényúltam)
RAD140,LGD-4033,SR9009,
Melyik mit hozott? Volt-e mellékhatás? Melyik az ami jó?

2018. Július 06. - 12:56:12
Válasz #10944
Nem elérhető

G


Melyik gyártók? (Sajnos én a fókuszossal mellényúltam)
RAD140,LGD-4033,SR9009,
Melyik mit hozott? Volt-e mellékhatás? Melyik az ami jó?

Focus haver tapasztalata alapján is gagyi én főleg enhanched athelete, max muscle labs, és ripped labz termékeket próbáltam azok jók voltak abszolút
sr9009 nekem nem jött be annyira bár szerintem keveset használtam 20 mg-ot 30 fölött már lehet jó meg nagyon el kell osztani a nap folyamán legalább 3-4 adagra szóval logisztika
inkább helyette a cardarinra szavaznék brutális állóképességet ad meg segíti a zsírvesztést is 10-15 mg-tól már bőven jó
lgd az egyik kedvencem 10 mg ot szoktam használni tömeget, teltséget hoz
rad 20 mg-ot szoktam használni inkább egy diétázós, száraz tömeget, erezettséget hozó cucc
igazából nem lehet így ajánlani én is végig próbáltam az összeset szinte egyesével "normál" adagolásban, emelet dózisban és derül ki hogy hogy reagálsz rá
mellékhatás ami több embernél is tapasztalható volt
ostarin(mk-2866) az első 1-2 hétben mell érzékenység
s4 (andarine) hasonló látás effektus mint a clomidnál
lgd nagy dózisnál libidó csökkenés
amúgy mire használnád mi lenne a cél ?
 

2018. Július 06. - 13:15:45
Válasz #10945
Nem elérhető

cczw95


Szárazabb izomtömeg,kevés víz. Egy kis zsírvesztés sem ártana.
Kaja edzés rendben.
Sajnos prohormonokba már nem bízok. Egyik sem csinált semmit.Ezért gondoltam erre.

2018. Július 06. - 22:21:06
Válasz #10946
Nem elérhető

Gyuf


Srácok
Nekem olyan kérdésem van, van e valakinek bármi infója, esetleg tapasztalata erről: Ibutamoren (MK 677) Magnus Pharma.
másik oldalon kérdezgettem már, de itt is gyűjtök infót.

Köszi :)

Pár gyártótól használtam már ha jó akkor nagyon jó szerintem, talán azt tudnám mondani hogy egyénértékű lehet 3-4 IU növivel nálam nagyobb dózisnál kijött minden tipikus növis mellékhatás,nagyon jó alvás, fáradság egész nap, elég komoly víz visszatartás, kézfej csukló "feszessége" én egyedül az éhséget nem éreztem, 25-30 mg sztem a min amit használni érdemes és legalább 3-4 hónapig bár az  ajánlás akár fél-1 évig is folyamatosan én úgy nem használnám azért mint a növi üti az inzulinérzékenységet, nem egy olcsó dolog azért, a jóért a reális ár 50-60 font vagy 80-100 dollár/havonta.
Köszi a választ :)
én is elsőnek napi 1 tablettát próbálnék ki, az ha minden igaz akkor talán 25mg.
Te mennyi idő után érezted a hatását, és mi volt az első jele?
Én is legalább 3-4 hónapig próbálnám, aztán majd látom.
Érdemes mellé használni még valamit?

2018. Július 08. - 11:17:32
Válasz #10947
Nem elérhető

G


Szárazabb izomtömeg,kevés víz. Egy kis zsírvesztés sem ártana.
Kaja edzés rendben.
Sajnos prohormonokba már nem bízok. Egyik sem csinált semmit.Ezért gondoltam erre.

Azért akadnak még jó prohormonok is.
Ostarine (mk-2866), rad-140, s23 szerintem akkor ezek jöhetnének szóba és ez lenne az erősségi sorrend is s23 a legerősebb

2018. Július 08. - 11:23:37
Válasz #10948
Nem elérhető

G


Srácok
Nekem olyan kérdésem van, van e valakinek bármi infója, esetleg tapasztalata erről: Ibutamoren (MK 677) Magnus Pharma.
másik oldalon kérdezgettem már, de itt is gyűjtök infót.

Köszi :)

Pár gyártótól használtam már ha jó akkor nagyon jó szerintem, talán azt tudnám mondani hogy egyénértékű lehet 3-4 IU növivel nálam nagyobb dózisnál kijött minden tipikus növis mellékhatás,nagyon jó alvás, fáradság egész nap, elég komoly víz visszatartás, kézfej csukló "feszessége" én egyedül az éhséget nem éreztem, 25-30 mg sztem a min amit használni érdemes és legalább 3-4 hónapig bár az  ajánlás akár fél-1 évig is folyamatosan én úgy nem használnám azért mint a növi üti az inzulinérzékenységet, nem egy olcsó dolog azért, a jóért a reális ár 50-60 font vagy 80-100 dollár/havonta.
Köszi a választ :)
én is elsőnek napi 1 tablettát próbálnék ki, az ha minden igaz akkor talán 25mg.
Te mennyi idő után érezted a hatását, és mi volt az első jele?
Én is legalább 3-4 hónapig próbálnám, aztán majd látom.
Érdemes mellé használni még valamit?

Szerintem legalábbis nekem 10 mg érzésre nem csinál semmit.
Ha este lefekvés előtt veszem be akkor már az első alkalommal is (min 20 mg) érzem hogy jobb az alvás minőségem mivel én elég rosszul alszok.
20-30 mg kevesebbet nem használnék.
Talán az a legegyszerűbb én legalábbis azt szoktam ha új gyártót próbálok akkor 40 mg (20-20 reggel-este) 4-5 napig és akkor kijönnek a mellékhatások és akkor tudom hogy jó e a cucc.
Mellé bármit lehet használni azért egy SARM vagy akár TRT dózis tesztó nem lenne rossz ötlet.

2018. Július 08. - 14:13:31
Válasz #10949
Nem elérhető

cczw95


Értem koszönöm.
Végülis még van itthon egy Abnormal nevű ph azt még megpróbálom :)

És a hi-tech Osta-plex nevű sarmról még mi a véleményetek? Ennek a cégnek van olyan hogy Pro IGF-1 termék az érhet vmit?



Szárazabb izomtömeg,kevés víz. Egy kis zsírvesztés sem ártana.
Kaja edzés rendben.
Sajnos prohormonokba már nem bízok. Egyik sem csinált semmit.Ezért gondoltam erre.

Azért akadnak még jó prohormonok is.
Ostarine (mk-2866), rad-140, s23 szerintem akkor ezek jöhetnének szóba és ez lenne az erősségi sorrend is s23 a legerősebb