2024. Május 06. - 20:57:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498746 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2018. Július 10. - 14:23:38
Válasz #10950
Nem elérhető

G


Értem koszönöm.
Végülis még van itthon egy Abnormal nevű ph azt még megpróbálom :)

És a hi-tech Osta-plex nevű sarmról még mi a véleményetek? Ennek a cégnek van olyan hogy Pro IGF-1 termék az érhet vmit?



Szárazabb izomtömeg,kevés víz. Egy kis zsírvesztés sem ártana.
Kaja edzés rendben.
Sajnos prohormonokba már nem bízok. Egyik sem csinált semmit.Ezért gondoltam erre.

Azért akadnak még jó prohormonok is.
Ostarine (mk-2866), rad-140, s23 szerintem akkor ezek jöhetnének szóba és ez lenne az erősségi sorrend is s23 a legerősebb

Az abnormal jó lehet egy próbát bőven megér.
Ez az Osta-plex összetétel alapján marhára nem SARM szóval felejtős az igf 1 se igf 1 hanem vmi tejsavóból izolált sz@r szerintem vmi kolosztrum szerűség lehet ez az egész márka kuka....

2018. Augusztus 15. - 06:50:17
Válasz #10951
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!

Melyik gyártó oxájával érdemes egy próbát tenni?

Köszi!

2018. Augusztus 15. - 20:53:11
Válasz #10952
Nem elérhető

Eliteboy


Sis t haszn?lom.?thidal?sra.sztem j?.forma megmaradt.nem gyengülök

2018. Augusztus 15. - 21:08:05
Válasz #10953
Nem elérhető

kemi


Sis t haszn?lom.?thidal?sra.sztem j?.forma megmaradt.nem gyengülök

Köszi!

2018. Augusztus 19. - 15:01:48
Válasz #10954
Nem elérhető

Rosbo


Sziasztok

Első kúrám tervezem 1-1,5hónap múlva. Már egy ideje benne vagyok a sportban , edzés és étkezés rendben van (persze ezt mindig lehet jobban csinálni ,de a makrók és tisztaság be van tartva) Mellette természetesen Vitaminok , Ca+MG ) Elolvastam több előttem kérdezőt ,de vannak még kérdéseim. Ahogy látom a szemes orális megoldást legtöbben nem ajánljátok, és kezdésnek is inkább Test Prop vagy Test. Enat, bár kezdőnek nem tudom mennyire jó a gyakran beadandó Propi. Itt leírt pár kezdő kúrát kijegyzeteltem és utánanéztem, de azért a "személyes" tanács persze jobb lenne.:)

2018. Augusztus 19. - 19:12:33
Válasz #10955
Nem elérhető

Xcvgdgzhnikmn


Sziasztok
Sarm-al kapcsolatban tudtok nekem segíteni? Melyiktől milyen eredmény várható tiszta étkezés mellett, hogy kell alkalmazni, melyik gyártó megbízható stb? Illetve ezeket lehet vagy kell kombinálni egymással mint a szteroidokat? Köszi a segítséget

2018. Augusztus 20. - 09:04:58
Válasz #10956
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok
Sarm-al kapcsolatban tudtok nekem segíteni? Melyiktől milyen eredmény várható tiszta étkezés mellett, hogy kell alkalmazni, melyik gyártó megbízható stb? Illetve ezeket lehet vagy kell kombinálni egymással mint a szteroidokat? Köszi a segítséget
Ők elég sármos úriemberek voltak, valószínűleg tudtak volna segíteni... ;D ;D.

De félre a tréfát, biztos tud valaki a témában hozzászólni  ;-oo-;  ;D.


Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2018. Augusztus 20. - 22:50:22
Válasz #10957
Nem elérhető

Dave16


Sziasztok!
Igen, olvastam, rengeteg előttem lévő kérdés volt hasonló, sőt, nagyjából ugyanez, amit most én fogok feltenni.
De próbálom jobban körülírni, az elképzelésem elmondani.
Nem szeretnék bezsirosodni, nem akarom hogy a  túlzott elvizesedéstől ne ismerjenek fel majd a rokonok karácsonykor :laugh:
Minőségi izmot szeretnék építeni, tényleg nagyon minimális vízvisszatartással.
Kajám tényleg rendben van maximálisan, ezekbe nem is szeretnék most jobban belemenni.
Túl vagyok már mindenféle lépcsőfokozaton táplálékkiegészítők terén. A Mass FX - Hyperdrolx2 kombón át a Jungle Warfare, Pro Anabol stb.

Életem első kúráját nyomnám le.
Szemesben nem gondolkodok.

Köszi!

2018. Augusztus 23. - 08:55:19
Válasz #10958
Nem elérhető

Rosbo


Hello

1.5-2 hónap múlva tervezem az első kúrám. Össze is írtam. Ezzel kapcsolatban és beszerzéssel kapcsolatban lenne pár kérdésem. Akár privátban is persze.

2018. Augusztus 23. - 17:39:35
Válasz #10959
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Igen, olvastam, rengeteg előttem lévő kérdés volt hasonló, sőt, nagyjából ugyanez, amit most én fogok feltenni.
De próbálom jobban körülírni, az elképzelésem elmondani.
Nem szeretnék bezsirosodni, nem akarom hogy a  túlzott elvizesedéstől ne ismerjenek fel majd a rokonok karácsonykor :laugh:
Minőségi izmot szeretnék építeni, tényleg nagyon minimális vízvisszatartással.
Kajám tényleg rendben van maximálisan, ezekbe nem is szeretnék most jobban belemenni.
Túl vagyok már mindenféle lépcsőfokozaton táplálékkiegészítők terén. A Mass FX - Hyperdrolx2 kombón át a Jungle Warfare, Pro Anabol stb.

Életem első kúráját nyomnám le.
Szemesben nem gondolkodok.

Köszi!

Első kúrára 6-8 hét teszt propionát aluldózisolások, kamu cuccok stb miatt minden másnap 100 mg-ot mondanék az utolsó 3-4 hétben esetleg egy kis extra proviron egy kis keménységéért 75-150 mg. A vizesedés amúgy a kaján, ásványi anyag, meg aromatázgátló, anti ösztrogénen múlik.

2018. Augusztus 23. - 18:51:16
Válasz #10960
Nem elérhető

late145



2018. Augusztus 24. - 00:24:15
Válasz #10961
Nem elérhető

Dave16


Sziasztok!
Igen, olvastam, rengeteg előttem lévő kérdés volt hasonló, sőt, nagyjából ugyanez, amit most én fogok feltenni.
De próbálom jobban körülírni, az elképzelésem elmondani.
Nem szeretnék bezsirosodni, nem akarom hogy a  túlzott elvizesedéstől ne ismerjenek fel majd a rokonok karácsonykor :laugh:
Minőségi izmot szeretnék építeni, tényleg nagyon minimális vízvisszatartással.
Kajám tényleg rendben van maximálisan, ezekbe nem is szeretnék most jobban belemenni.
Túl vagyok már mindenféle lépcsőfokozaton táplálékkiegészítők terén. A Mass FX - Hyperdrolx2 kombón át a Jungle Warfare, Pro Anabol stb.

Életem első kúráját nyomnám le.
Szemesben nem gondolkodok.

Köszi!

Első kúrára 6-8 hét teszt propionát aluldózisolások, kamu cuccok stb miatt minden másnap 100 mg-ot mondanék az utolsó 3-4 hétben esetleg egy kis extra proviron egy kis keménységéért 75-150 mg. A vizesedés amúgy a kaján, ásványi anyag, meg aromatázgátló, anti ösztrogénen múlik.

Köszi a tippet!
Esetleg ha nem akarnék minden másnap szúrni, mit ajánlanál, csak kíváncsiságból.
Proviron ott is menne természetesen az utolsó 4 hétben nekem, szóval e mellé.

Köszi mégegyszer!

2018. Augusztus 24. - 14:57:48
Válasz #10962
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Igen, olvastam, rengeteg előttem lévő kérdés volt hasonló, sőt, nagyjából ugyanez, amit most én fogok feltenni.
De próbálom jobban körülírni, az elképzelésem elmondani.
Nem szeretnék bezsirosodni, nem akarom hogy a  túlzott elvizesedéstől ne ismerjenek fel majd a rokonok karácsonykor :laugh:
Minőségi izmot szeretnék építeni, tényleg nagyon minimális vízvisszatartással.
Kajám tényleg rendben van maximálisan, ezekbe nem is szeretnék most jobban belemenni.
Túl vagyok már mindenféle lépcsőfokozaton táplálékkiegészítők terén. A Mass FX - Hyperdrolx2 kombón át a Jungle Warfare, Pro Anabol stb.

Életem első kúráját nyomnám le.
Szemesben nem gondolkodok.

Köszi!

Első kúrára 6-8 hét teszt propionát aluldózisolások, kamu cuccok stb miatt minden másnap 100 mg-ot mondanék az utolsó 3-4 hétben esetleg egy kis extra proviron egy kis keménységéért 75-150 mg. A vizesedés amúgy a kaján, ásványi anyag, meg aromatázgátló, anti ösztrogénen múlik.

Köszi a tippet!
Esetleg ha nem akarnék minden másnap szúrni, mit ajánlanál, csak kíváncsiságból.
Proviron ott is menne természetesen az utolsó 4 hétben nekem, szóval e mellé.

Köszi mégegyszer!

Enantát minden 5.-dik napon 250 mg kvázi TRT dózis

2018. Szeptember 12. - 11:11:10
Válasz #10963
Nem elérhető

Xeno


Sziasztok!

Legelső kúrámat csinálom.
Második héttől ezt kellene beadni magamnak.
1ml Sus 350 + 1ml Nandrolone Mix

Felszívhatom a kettőt egy fecskendőbe, vagy inkább adjam külön?
Olvastam itt a fórumon, hogy vizeset és olajosat ha felszívjuk és beadjuk, akkor az fájdalmas, illetve az állatoknak szántak is fájnak.

2018. Szeptember 13. - 19:56:35
Válasz #10964
Nem elérhető

ameno


Sziasztok!

Legelső kúrámat csinálom.
Második héttől ezt kellene beadni magamnak.
1ml Sus 350 + 1ml Nandrolone Mix

Felszívhatom a kettőt egy fecskendőbe, vagy inkább adjam külön?
Olvastam itt a fórumon, hogy vizeset és olajosat ha felszívjuk és beadjuk, akkor az fájdalmas, illetve az állatoknak szántak is fájnak.

Mivel olajos mind a 2 így mehet egybe. Így van vizeset és olajosat nem szívunk össze.