2024. Május 06. - 15:00:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498653 alkalommal)

0 Felhasználó és 53 vendég van a témában

2018. Szeptember 18. - 02:56:32
Válasz #10965
Nem elérhető

Xeno


Köszi ameno.

Egyébként mennyire rossz/jó egy 10 hetes deca kúra Sus 350 tesztóval +Letrobol+Debolon tablettákkal?
Levezetésnek ki mit ajánlana hozzá, hogy megmaradjon a fölszedett tömeg nagy része?
Nagyon vizesíteni fog a Deca?

Egyébként ki milyen tiszta izmot hozó kúrát ajánlana, amely végén a fölszedett minőségi tömeg meg is marad és nem fáj a szuri helye?


Ha időközben meggondolom magam, valami miatt abba kell hagyni a kúrát, el lehet adni ezeket a termékeket valahol?

Köszönöm.

2018. Szeptember 27. - 01:59:46
Válasz #10966
Nem elérhető

VG


Sziasztok, jó rég jártam itt a fórumon.

7-8 éve naturálban edzem viszont autóbelesetem volt és az elmúlt 1 évet azzal töltöttem, hogy újra megtanuljak járni, de már jó minden, viszont
100 kgról lementem 70-re.

Szeretném vissza nyerni a régi formám. Szerintetek van értelme egy enyhe kúrának? Megmondom őszintén nem szeretnék koxolni, de az eseményeket felszeretném gyorsítani. Van rá esély, hogyha újra elérem a régi izomtömegem és abbahagyom a koxolást, akkor azt tudom tartani? Vagy visszacsoffadok 70-re?
Mert akkor inkabb maradok naturál.

Köszönöm

2018. Szeptember 27. - 09:49:26
Válasz #10967
Nem elérhető

BlooseQ


Ha voltal 100 kiló akkor ha tényleg volt rajtad minőségi tomeg nem pedig nagyrészt zsír azt az izommemoria segítségével vissza tudod pakolni naturalba is és nem kell azon aggodnod hogy miutan nyomtal egy kurat vajon tudod-e tartani amit visszaszedtel nélküle, mivel amit koxal felszedsz azt az én tapasztalatom szerint ha több kurat nem akarsz nem nagyob fogod tudni megtartani mármint lehet ilyen 30-40%-at igen, de többet tuti nem és ezt is ugy hogyha jo a genetika és a kaja, edzes, pihenés, tapkieg. Szóval ha kurazni akarsz egy kúra felesleges vafy évi 2-3at letolsz vagy maradj natúr és szed vissza ugy a tömeget szep lassan.

2018. Szeptember 30. - 00:33:48
Válasz #10968
Nem elérhető

cczw95


Bontatlan Magnus Proviront,és egyebet hol lehetne eladni,vagy leadni?

2018. Október 01. - 06:29:39
Válasz #10969
Nem elérhető

kemi


Bontatlan Magnus Proviront,és egyebet hol lehetne eladni,vagy leadni?

A dealerednél :D

2018. Október 04. - 14:09:54
Válasz #10970
Nem elérhető

suxen


Űdv.!
Cardarine GW501516 beszerzése érdekelne, eddig UK-bol rendeltem, de most emelték az árakat. Privát űzenetben is jöhet, várom, és kösz. ;-oo-;

2018. Október 05. - 18:46:34
Válasz #10971
Nem elérhető

kemi


Űdv.!
Cardarine GW501516 beszerzése érdekelne, eddig UK-bol rendeltem, de most emelték az árakat. Privát űzenetben is jöhet, várom, és kösz. ;-oo-;

Szia! Zsítvesztésre használod? Mik a tapasztalataid vele?

2018. Október 06. - 14:39:40
Válasz #10972
Nem elérhető

suxen


Űdv.!
Cardarine GW501516 beszerzése érdekelne, eddig UK-bol rendeltem, de most emelték az árakat. Privát űzenetben is jöhet, várom, és kösz. ;-oo-;

Szia! Zsítvesztésre használod? Mik a tapasztalataid vele?

A valaha általam használt leghatékonyabb kiegészitö, nem beleértve a szteroidokat. Egyébként nagyon durván és könnyedén lepucolt a nyár előtt, egy kis teszto ment mellette.

2018. Október 19. - 18:17:53
Válasz #10973
Nem elérhető

Extern


Sziasztok

Kezdő kúra elött állok, meghallgatnék minden véleményt. Sok fórumot végig olvastam, de ahogy napról napra beleásom magamat a témába, egyre nagyobb a zűr a fejemben.
171cm magas, 72kg vagyok és 47 éves. Kisebb nagyobb megszakításokkal, de lassan 25 éve edzek. Idén májusban kezdtem el edzeni újra, 2 év kihagyás után ( 2 térd műtét, foci miatt) amikor is 97kg voltam. Kaját és edzést szépen megtervezve, kitartva értem el a 70-72kg súlyt. Augusztusban SARM-ot használtam, Magnus Pharma Andarine S4, napi 2x1-et, az az napi 50mg-ot.
Őszintén szólva többet vártam tőle, de végül is a cél, a 70kg elérve.

Most tervezek egy rövidebb kúrát nov-dec, 5-6 hetest, mert a diéta során nem csak zsír hanem izom is ment le rendesen, hiába bcaa, andarine .....

A terv

Heti 2x100mg Magnus Pharma Trenbolone Acetate és mellé 2x100mg Magnus Pharma Test Propi.

Szerda-Szombaton menne egybe szívva.

Ha csomosodás lenne Zitazonium, és a vége HCG.
Mellette Legalon (máj) 3x1 70mg, Napi egy Rowatinex (vese) és este egy Aspirin Protect 100 ( a Trenbolone miatt)

Javaslatok, vélemények jöhetnek, köszönöm előre is.

2018. Október 20. - 05:41:00
Válasz #10974
Nem elérhető

late145


Sziasztok

Kezdő kúra elött állok, meghallgatnék minden véleményt. Sok fórumot végig olvastam, de ahogy napról napra beleásom magamat a témába, egyre nagyobb a zűr a fejemben.
171cm magas, 72kg vagyok és 47 éves. Kisebb nagyobb megszakításokkal, de lassan 25 éve edzek. Idén májusban kezdtem el edzeni újra, 2 év kihagyás után ( 2 térd műtét, foci miatt) amikor is 97kg voltam. Kaját és edzést szépen megtervezve, kitartva értem el a 70-72kg súlyt. Augusztusban SARM-ot használtam, Magnus Pharma Andarine S4, napi 2x1-et, az az napi 50mg-ot.
Őszintén szólva többet vártam tőle, de végül is a cél, a 70kg elérve.

Most tervezek egy rövidebb kúrát nov-dec, 5-6 hetest, mert a diéta során nem csak zsír hanem izom is ment le rendesen, hiába bcaa, andarine .....

A terv

Heti 2x100mg Magnus Pharma Trenbolone Acetate és mellé 2x100mg Magnus Pharma Test Propi.

Szerda-Szombaton menne egybe szívva.

Ha csomosodás lenne Zitazonium, és a vége HCG.
Mellette Legalon (máj) 3x1 70mg, Napi egy Rowatinex (vese) és este egy Aspirin Protect 100 ( a Trenbolone miatt)

Javaslatok, vélemények jöhetnek, köszönöm előre is.

Ezt mi alapján sikerült összerakni ? Nagyon rosszul sikerült. Trent nem használunk elsőre,egyik legkárosabb szteroid. Ha csomos a csöcsöd akkor már nem segít a zita. Legalon,rowanitex aspirin már ki is esik,de szerintem tren mellé is felesleges lenne.
Heti 3x100mg propi, napi 20mg zita vagy heti 2 szem anastrazole végén clomid hcg. DE 6 hét kevés,8 nagyon minimum de 12 is mehetne simán.  2x100 az azért lehet kevés mert aluldózisoltak.

2018. Október 20. - 10:33:10
Válasz #10975
Nem elérhető

BlooseQ


Valóban nem állítottad össze jol, heti 2 propi és heti 2 tren-nel nagyon szépen fog ugrálni a verszinted, ami az izomepitesnek nem igazán kedvez.
Zitazonium meg tren melle egyenesen borzalmas prolaktin okozta gyno ellen hatástalan sőt ront a helyzeten oda Raloxifene kell az egyebkent is erősebb.
Kúra közben lenne érdemes heti 2x250iu Hcg-t nyomi vegen meg clomid napi 100mg 4 hetig és utána 2 hetig 50mg naponta plusz Proviron meg vagy Anastrozole/Aromasin napi 1 szem
Másik hogy Zita és anastrazole egymás hatást gyengíti szóval együtt ne szedd oket...
Heti minimum 3x100mg propi és 3x100mg tren hamar emellett dontessz de elsőre egy minden masnap 100 propi és napi 30-50mg stana jobb lenne hogy legyen hova emelni az adagot a későbbiekben

2018. Október 20. - 11:16:59
Válasz #10976
Nem elérhető

Extern


Szia

Tehát ha jól értem akkor inkább így csináljam?

Heti 3x100mg Trenbolone, 3x100mg Propi, mellette napi 30-50mg szemes stana, 2x250ui HCG és napi egy Raloxifene ?
Majd a végén Clomid 4 hétig 100mg, 2 hétig 50mg mellete az utolsó 2 héten napi egy anastrozole ?

Köszi válaszod

2018. Október 22. - 15:49:15
Válasz #10977
Nem elérhető

therealone


sziasztok,

Láttam itt már nagyon sok "kezdő kura" tippet, tervet stb. A kérdésem azokhoz szolna akik már túl vannak 1-2 kurán: mennyibe pénzt visz el 1 szteroid kúra átlagosan? ( tudom függ a használt szerektöl, a különbözö "márkák"tól, attól hogy ki milyen forrásból szerzi be.)

Köszönöm

2018. Október 22. - 17:08:28
Válasz #10978
Nem elérhető

suxen


Szia

Tehát ha jól értem akkor inkább így csináljam?

Heti 3x100mg Trenbolone, 3x100mg Propi, mellette napi 30-50mg szemes stana, 2x250ui HCG és napi egy Raloxifene ?
Majd a végén Clomid 4 hétig 100mg, 2 hétig 50mg mellete az utolsó 2 héten napi egy anastrozole ?

Köszi válaszod

Kezdésként trenbolont használni, olyan mintha egy Forma 1-es autóval szeretnél vezetni megtanulni.Egyébként a hangulatod az öngyilkosság felé fog hajlani, ha ezt igy nyomod le.Szar az egész...

2018. Október 22. - 17:54:48
Válasz #10979
Nem elérhető

Gyuf


sziasztok,

Láttam itt már nagyon sok "kezdő kura" tippet, tervet stb. A kérdésem azokhoz szolna akik már túl vannak 1-2 kurán: mennyibe pénzt visz el 1 szteroid kúra átlagosan? ( tudom függ a használt szerektöl, a különbözö "márkák"tól, attól hogy ki milyen forrásból szerzi be.)

Köszönöm
Hát ahogy irtad sok mindentől függ, dózis, hány kéz alatt fut át, márka stb.
Ird le mire gondoltál