2024. Május 06. - 12:53:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498618 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

2018. Október 22. - 21:33:01
Válasz #10980
Nem elérhető

BlooseQ


sziasztok,

Láttam itt már nagyon sok "kezdő kura" tippet, tervet stb. A kérdésem azokhoz szolna akik már túl vannak 1-2 kurán: mennyibe pénzt visz el 1 szteroid kúra átlagosan? ( tudom függ a használt szerektöl, a különbözö "márkák"tól, attól hogy ki milyen forrásból szerzi be.)

Köszönöm

Ahogy leírtad jo, de Trenbolone-t elsőre mint mondtam, nem ajanlatos innen mar csak gyengébb szerek vannak esetleg az Methyltrienolone ami meg durvább de azt beszerezni te ugyse fogod tudni.

Én alapvetően mint írtam egy heti 3x100mg propi és napi 30mg Szemes Stanozolol-t tolnek 12 hetig kezdesnek melle tamoxifen ha szükséges napi 20mg (deca-tren melle nem szabad csak ezt használni)
Proviron napi 50mg (ne iráni meg paki legyen)
Gyártóbol magnus nem egy hu de szuper de jobb mint az átlag talán ha van lehetőség használj Sis-t annak a propija nem gyullad tuti es jo a stanaja is.
Kúra melle heti 2x250iu HCG vagy utána 2500-2500-2500iu 4 napos különbséggel és clomid ahogy írtam.
Ez nem szent írás de tapasztalatom szerint működik

Üdv

2018. Október 22. - 23:47:28
Válasz #10981
Nem elérhető

late145


Valóban nem állítottad össze jol, heti 2 propi és heti 2 tren-nel nagyon szépen fog ugrálni a verszinted, ami az izomepitesnek nem igazán kedvez.
Zitazonium meg tren melle egyenesen borzalmas prolaktin okozta gyno ellen hatástalan sőt ront a helyzeten oda Raloxifene kell az egyebkent is erősebb.
Kúra közben lenne érdemes heti 2x250iu Hcg-t nyomi vegen meg clomid napi 100mg 4 hetig és utána 2 hetig 50mg naponta plusz Proviron meg vagy Anastrozole/Aromasin napi 1 szem
Másik hogy Zita és anastrazole egymás hatást gyengíti szóval együtt ne szedd oket...
Heti minimum 3x100mg propi és 3x100mg tren hamar emellett dontessz de elsőre egy minden masnap 100 propi és napi 30-50mg stana jobb lenne hogy legyen hova emelni az adagot a későbbiekben

Miért csökkenti a zita és az anastrazol egymás hatását?

2018. Október 23. - 15:52:17
Válasz #10982
Nem elérhető

BlooseQ



2018. Október 23. - 16:28:58
Válasz #10983
Nem elérhető

Extern


sziasztok,

Láttam itt már nagyon sok "kezdő kura" tippet, tervet stb. A kérdésem azokhoz szolna akik már túl vannak 1-2 kurán: mennyibe pénzt visz el 1 szteroid kúra átlagosan? ( tudom függ a használt szerektöl, a különbözö "márkák"tól, attól hogy ki milyen forrásból szerzi be.)

Köszönöm

Ahogy leírtad jo, de Trenbolone-t elsőre mint mondtam, nem ajanlatos innen mar csak gyengébb szerek vannak esetleg az Methyltrienolone ami meg durvább de azt beszerezni te ugyse fogod tudni.

Én alapvetően mint írtam egy heti 3x100mg propi és napi 30mg Szemes Stanozolol-t tolnek 12 hetig kezdesnek melle tamoxifen ha szükséges napi 20mg (deca-tren melle nem szabad csak ezt használni)
Proviron napi 50mg (ne iráni meg paki legyen)
Gyártóbol magnus nem egy hu de szuper de jobb mint az átlag talán ha van lehetőség használj Sis-t annak a propija nem gyullad tuti es jo a stanaja is.
Kúra melle heti 2x250iu HCG vagy utána 2500-2500-2500iu 4 napos különbséggel és clomid ahogy írtam.
Ez nem szent írás de tapasztalatom szerint működik

Üdv

Értem.

A stanazolol-al az a gond, hogy az izületeimet nem ?keni?, sőt....
Mint leírtam egy elég erős diéta után vagyok, 97kg-ról mentem le 70kg-ra. Az izületeimnek enyhén szólva sem tett jót, főként a vállaimnak.
Ezért is esett a választásom a Tren-re. Deka nagyon vízesít és a vízvisszatartás miatt a vérnyomásomat nagyon megdobhatja.

Az működhet, hogy ha a Tren valóban depissé tesz, meg jönnek a mellékhatások, átváltok NPP + Propira? Vagy NPP + Susta ?

2018. Október 24. - 11:33:01
Válasz #10984
Nem elérhető

kemi


sziasztok,

Láttam itt már nagyon sok "kezdő kura" tippet, tervet stb. A kérdésem azokhoz szolna akik már túl vannak 1-2 kurán: mennyibe pénzt visz el 1 szteroid kúra átlagosan? ( tudom függ a használt szerektöl, a különbözö "márkák"tól, attól hogy ki milyen forrásból szerzi be.)

Köszönöm

Ahogy leírtad jo, de Trenbolone-t elsőre mint mondtam, nem ajanlatos innen mar csak gyengébb szerek vannak esetleg az Methyltrienolone ami meg durvább de azt beszerezni te ugyse fogod tudni.

Én alapvetően mint írtam egy heti 3x100mg propi és napi 30mg Szemes Stanozolol-t tolnek 12 hetig kezdesnek melle tamoxifen ha szükséges napi 20mg (deca-tren melle nem szabad csak ezt használni)
Proviron napi 50mg (ne iráni meg paki legyen)
Gyártóbol magnus nem egy hu de szuper de jobb mint az átlag talán ha van lehetőség használj Sis-t annak a propija nem gyullad tuti es jo a stanaja is.
Kúra melle heti 2x250iu HCG vagy utána 2500-2500-2500iu 4 napos különbséggel és clomid ahogy írtam.
Ez nem szent írás de tapasztalatom szerint működik

Üdv

Értem.

A stanazolol-al az a gond, hogy az izületeimet nem ?keni?, sőt....
Mint leírtam egy elég erős diéta után vagyok, 97kg-ról mentem le 70kg-ra. Az izületeimnek enyhén szólva sem tett jót, főként a vállaimnak.
Ezért is esett a választásom a Tren-re. Deka nagyon vízesít és a vízvisszatartás miatt a vérnyomásomat nagyon megdobhatja.

Az működhet, hogy ha a Tren valóban depissé tesz, meg jönnek a mellékhatások, átváltok NPP + Propira? Vagy NPP + Susta ?

Növi mellett nem érezni a stana ezen mellékhatását. Én NPP párti vagyok. Tren elég káros (stana is) ezek közül csak stana megy nyáron. Tren annyit nekem sosem hozott, hogy megérje vele tovább kísérletezni. Vese nem regenerálódik jól...

2018. Október 24. - 15:43:52
Válasz #10985
Nem elérhető

BlooseQ


NPP-Propi jo elképzelés heti 300-300mg kezdesnek szerintem jo, de vigyázz mert az npp-t szeretik nem igazán oldani az olajban, azaz valószínűleg aluldozisolt lesz amit veszel jobb esetben, Sis NPP-je viszont elég jo!

Viszont NPP, meg deca melle a prolactin szint miatt tamoxifen nem jo ha gynod lesz se a raloxifene oda bromocriptin-cabergolin vagy a legjobb pramipexol kell

Szóval érdemes erre gondolni plusz tamoxifen csak ront a prolaktin okozta gynon, ha az osztrogen okozta gynot akarod kezelni egy prolaktin szintet növelő szer mellett oda csak a raloxifene jo plusz Proviron vagy inkabb plusz Anastrozole

2018. November 19. - 16:29:27
Válasz #10986
Nem elérhető

tomistarrr


Szia!

Tegyük fel megy 12 héten keresztül heti 300-300 NPP+Propi, esetleg kis stanával kiegészítve. Megy végig 50mg/nap provi, kétnaponta 12,5mg exemestane, 2x250IU hcg.
13.héten már npp+propi nem. 14.héttől pedig csak tamoxifen(20mg 4 hétig, 10mg 2 hétig), hcg 3x2500IU 4-5 naponta.

Ez így jónak tűnik? ...vagy az NPP és ebből kifolyólag a prolactin miatt ajánlott valamit cserélni, mást alkalmazni?

2018. November 20. - 15:56:53
Válasz #10987
Nem elérhető

suxen


Szia!

Tegyük fel megy 12 héten keresztül heti 300-300 NPP+Propi, esetleg kis stanával kiegészítve. Megy végig 50mg/nap provi, kétnaponta 12,5mg exemestane, 2x250IU hcg.
13.héten már npp+propi nem. 14.héttől pedig csak tamoxifen(20mg 4 hétig, 10mg 2 hétig), hcg 3x2500IU 4-5 naponta.

Ez így jónak tűnik? ...vagy az NPP és ebből kifolyólag a prolactin miatt ajánlott valamit cserélni, mást alkalmazni?

Feltételezve, hogy én csinálnám, akkor több tesztó és kevesebb exemest. menne. A végén pedig nem hagynám ki a clomidot, és sokalnám a hcg-t is a végére.

2018. November 20. - 20:41:33
Válasz #10988
Nem elérhető

tomistarrr


Propiból ugyan olyan jó lehet 36óránként 75mg, mint 48óránként 100mg?

PCT ben a 3x1500 hcg már jobban hangzik...vagy ha menne a példában szereplő 13.hét végéig a 2x250/hét akkor nem is kellene?

Illetve NPP, deca mellé érdemes valamit tartósan szedni a prolactin kordában tartására vagy a BlooseQ által felsoroltakat(bromocriptin, cabergolin, pramipexol vagy esetleg levodopa?) csak akkor kell, ha már gond van?

2018. November 21. - 09:33:32
Válasz #10989
Nem elérhető

tomistarrr


...annyival szeretném még kiegészíteni az első kérdésem, hogy ez az összes gyors anyag(pl.: tren ace, npp, stana, propi) esetén működik?..., hogy nem kétnaponta, hanem másfél naponta menne 75%-os mennyiség. Magam úgy gondolom, hogy így még a hormonszint is egyenletesebb, viszont azt nem tudom, hogy nem kellenek-e a nagyobb csúcsok a növekedéshez?!
A miért csak annyi, hogy így egyszerre kevesebb menne, kevésbé durranna be az adott terület.

2018. November 21. - 11:33:40
Válasz #10990
Nem elérhető

BlooseQ


Hali!

Propi/Tren/Szuszpenziok ezeket naponta kene beadni minden másnáp ami meg maximum elfogadható

NPP ketnaponta jo esetleg 3 naponta

Kúra közben heti 2x250iu Hcg jobb otlet mint kúra utan használni Hcg-t ott mar csak clomid kell meg exemestane

Ha NPP megy ott azért készíts be a dopamin agonistat a prolaktin ellen nem szükséges kezdettől szedni, de a Forman segíthet mivel a prolaktin főleg esetleg emelkedett osztrogen mellett igen szépen be tud vizesiteni.

Egyebkent NPP/deca melle meg tren melle Winstrol/Szemes stana ajanlott hogy a progeszteron receptorra kifejtett hatásukat csökkentse/gátolja, mivel mind a tren mind a Nandrolone progestinek.

Én ha ragaszkodsz a ket anyaghoz így raknak össze a kurat ha én te lennék:

NPP: 100mg/ketnaponta
Propi: 50mg/nap vagy 100mg ketnaponta
Exemestan: 12.5mg/nap
Bromocriptin, Caber, Pramipexole: 2.5mg/nap, 0.25mg ketnaponta, 0.5-1mg/nap ha természetes úton akarsz haladni l-dopa + B6 vitamin
Hcg: 2x250iu hetente
Clomid: kúra utan 100mg 4 hetig 50mg 2 hetig naponta
Exemestane: 12.5mg/nap (6 hetig kúra utáni meg)

Udv

2018. November 21. - 15:48:27
Válasz #10991
Nem elérhető

tomistarrr


Szia!

Köszönöm a segítséged!

Viszont kicsit jobban szeretném érteni ezt a dolgot, kérlek javítsátok ki amit nem jól írok : Az npp/deca nem aromatizálódik(ezért nem kell miatta aromatáz gátló) és nem bántja az ösztrogén receptorokat pl. a mellben(ezért nem kell miatta pl.:tamoxifen)?! Viszont aktiválja a progreszteron receptorokat?! De nem a prolactin receptorokat aktiválja(?) Utóbbiak főleg az agyalapi mirigyben találhatóak, de a mellben, a prosztatában is, és ennek hatására indul be a prolactin termelés?? A magas prolactin szintnek van ugye sok nem kívánatos mellékhatása, melyeket meg szeretnénk előzni, ezért mivel a dopamin gátolja a prolactin teremlődését, szükségesek lehetnek a felsorolt gyógyszerek?!

Az ösztrogén szint kordában tartására két okból is fontos, egyrészt a bevitt tesztoszteron ne aromatizálódjon, mert gyno, vizesedés lesz a vége, másrészt a magas ösztrogén szint méginkább elősegíti a prolactin termelését?!

Tehát kérdezni szeretném :
- Milyen összefüggésben vannak a progreszteron receptorok és a prolactin termelődés?
- A felsorolt prolactin elleni készítmények közül melyik használata a legáltalánosabb? Miben térnek el egymástól? Van-e valamelyiknek olyan mellékhatása, ami miatt inkább kerülendő?!
- Az ösztrogén kordában tartására a kúra alatt jó lehet proviron is...esetleg valamivel kevesebb exemestan-al kiegészítve?
- Tudomásom szerint a tamoxifen jobb LH és GnRH stimuláns, mint a clomid, ezért nem lenne előnyösebb az utókúrában?
- Az utókúrában miért javaslod az exemestan-t, mikor ott van a tamoxifen/clomid?

Üdv!  ;-oo-;

2018. November 21. - 17:56:15
Válasz #10992
Nem elérhető

G


Szia!

Köszönöm a segítséged!

Viszont kicsit jobban szeretném érteni ezt a dolgot, kérlek javítsátok ki amit nem jól írok : Az npp/deca nem aromatizálódik(ezért nem kell miatta aromatáz gátló) és nem bántja az ösztrogén receptorokat pl. a mellben(ezért nem kell miatta pl.:tamoxifen)?! Viszont aktiválja a progreszteron receptorokat?! De nem a prolactin receptorokat aktiválja(?) Utóbbiak főleg az agyalapi mirigyben találhatóak, de a mellben, a prosztatában is, és ennek hatására indul be a prolactin termelés?? A magas prolactin szintnek van ugye sok nem kívánatos mellékhatása, melyeket meg szeretnénk előzni, ezért mivel a dopamin gátolja a prolactin teremlődését, szükségesek lehetnek a felsorolt gyógyszerek?!

Az ösztrogén szint kordában tartására két okból is fontos, egyrészt a bevitt tesztoszteron ne aromatizálódjon, mert gyno, vizesedés lesz a vége, másrészt a magas ösztrogén szint méginkább elősegíti a prolactin termelését?!

Tehát kérdezni szeretném :
- Milyen összefüggésben vannak a progreszteron receptorok és a prolactin termelődés?
- A felsorolt prolactin elleni készítmények közül melyik használata a legáltalánosabb? Miben térnek el egymástól? Van-e valamelyiknek olyan mellékhatása, ami miatt inkább kerülendő?!
- Az ösztrogén kordában tartására a kúra alatt jó lehet proviron is...esetleg valamivel kevesebb exemestan-al kiegészítve?
- Tudomásom szerint a tamoxifen jobb LH és GnRH stimuláns, mint a clomid, ezért nem lenne előnyösebb az utókúrában?
- Az utókúrában miért javaslod az exemestan-t, mikor ott van a tamoxifen/clomid?

Üdv!  ;-oo-;

-Nem kell agyon bonyolítani a progeszteron és a prolaktin szint mondhatjuk egyszerűen "össze van kötve" a deca, tren 19-nor vagy ha jobban tetszik progeszteron származékok így ha külsőleg beviszed akkor nő a progeszteron szint ami által a prolaktin szint is (amúgy az ösztrogén és a prolaktin szint is "össze van kötve" szóval ha gyno helyzet van és nincs kéznél dopamin agonista akkor letrozol és azzal "kinullázol" mindent)
-Caber vagy itthon bromociptin,  prami sok embernél jár nagyon kellemetlen és erős hányingerrel bár viszonylag olcsó, l dopa nem hinném hogy túl hatékony ezen a téren..  meg amúgy is mindenki más szóval ameddig nem használtad nem  tudod hogy rád milyen hatással van.
-Proviron még mindig nem aromatáz gátló csak van ilyen hatása ennyi erőből masteront is lehetne nyomni ilyen célból mert annak is van hasonló hatása, szóval exemestane inkább, amúgy hogy kinek mennyi kell kúra közben belőle menjünk már el és nézessünk 3000 FT ért egy ösztrogén szintet kúra mássodik hetében és kiderül....lehet hogy nem is kell vagy heti egyszer kitudja.
-Tamoxifen PCT ben jobb egyértelműen a clomidot azért mondják sokan mert ha nagyon tudományos akarok lenni akkor az agyalapi mirigynél gyenge ösztrogénként viselkedik ezért nem lövi ki a libidót mint a tamoxi bár.... az átlag kurv@ sokat szed belőle azért lövi ki 10-20 mg bőven elég tamoxiból.
- Az egyik aromatáz gátló tehát gátolja a teszto-->ösztrogén átalakulást, a másik anti ösztrogén tehát blokkolja az ösztrogén receptorokhoz való kötödést
amúgy ha kúra közben nyomsz HCG-t akkor kúra után még egy hétig mehet ugyanaz a dózis és ennyi ilyenkor sok aromatázgátló sem kell már
jaa és ennyire aggódsz a hormonszinteken akkor néz meg egy szteroid gráfot...  https://steroidcalc.com/

2018. November 21. - 18:35:26
Válasz #10993
Nem elérhető

BlooseQ


Hali!

Kezdjük ott hogy mind az NPP mind a Deca aromatizalodik a tesztoszteronhoz képest kb 20%-kal a hosszabb Eszternek mindig több ideje van aromatizalodni nem véletlen hogy a propi magaban minden Anti aromataz nélkül kevésbé tartja a vizet mint az Ena, cypi és társaik.
Az osztrogen receptort nem bántják ez igaz.

A progeszteron receptor aktivalasaval az osztrogen receptorok aktivitása no. A tren affinitása ehhez a receptorhoz kb 60%os az affinitása a Nandrolone-nak 20% a progeszteronnak is megvannak a maga mellékhatásai nézz utána. Viszont maga a progeszteron blokkolja prolactin receptorokat, DE a Trenbolone és a nandrolone progeszteron SZARMAZEKOK azaz nem viszik minden tulajdonságát a progeszteronnak sőt én a saját vervetelembol tudom biztosra hogy dopamin agonista nélkül normal osztrogen mellett is magas a prolaktinom tren mellett (Nandrolone-t nem használok)

A prolactin egy masik dolog azzal ha az osztrogen kordában van tartva nem valoszinu hogy nagyon foglalkozni kell, de azért én mindig azt mondom hogy jobb felni mint megijedni mivel az osztrogen növeli a prolaktin szintet és a mellben a receptornal a prolaktin és az osztrogen egymás hatását erősíti.

Tehat a kérdésekre válaszolva:

1. A progesteron és a prolactin egymással olyan kapcsolatban vsn hogy maga a progeszteron blokkolja a prolaktin receptorokat a testben, de a trenre/Nandrolone-ra ez a tapasztalat szerint nem jellemző, sőt...

2. A felsorolt készítmények közül a legerősebb a Pramipexole a leggyengébb a Bromocriptine
Én kúra alatt ha nem megy semmi prolaktin szint emelő mint tren, novi IS használom mert durván megdobja a libidot és az ujratoltodesi időt le csökkenti elég szépen ket sexuális aktus/orgazmus kozott
Mellekhatasban az jellemző hogy: a Bromonak van talán a legtöbb ami előjön a caber hosszú távon roncsolhatja a szívet a prami meg ha nem vezeted fel az adagolast elég szep hányingert tud okozni
Orvosok mindig Bromocriptint irnak fel hiperprolaktinemia kezelésére és ez a leginkább elérhető egy valamilyen forrással rendelkező embernek a legritkább hogy tud valaki pramit.

3. Proviron gyenge ahhoz hogy egy kuraban mint Anti aromataz hasznaljak. A Proviron 3 dologra jo:
Egy-Kemenyiti a fizikumot, ha mar eléggé le vagy pucolva
Ketto-növeli a libido és sperma számot
Három-az SHBG nevű kötő hormont a nagyobb affinitás miatt leköti így több szabad tesztoszteron (bioaktiv) marad ami interakciot képes az androgen receptorral létrehozni, VISZONT itt a bokkenoje is hogy ugyanemiatt az ösztrogénbol is megnő a szabad mennyiseg a vérben így abból is tobb képes a receptorhoz csatlakozni (osztrogen affinitása az SHBG-hez kisebb mint a tesztoszeronnak).
Exemestane teljesen jo sőt van egy metabolitja a 17-hydroxy Exemestane ami anabolikus és androgen hatással is rendelkezik. Személy szerint én ket fele megoldást szoktam javaslomni az osztrogen kordában tartására: 1. Exemestane, 2. Anastrozole + Proviron (mert az anastozole képes a libidot leverni és ez provival kiküszöbölheto)

4. A tamoxifen csökkenti az igf kibocsajtast a majbol kb 30%kalm ezért sem ajanlom egyrészt másrészt clomid az amit orvosok is felírnak alacsony tesztoszeronra, harmadrészt nem tudok róla hogy az egyik erősebb lenne mint a másik és tamoxifen nem használható Nandrolone származék utan az fentebb említettek miatt míg clomid igen.
Az meg hogy miért kell Exemestane hat azért mert a megnövekedett tesztoszeron a Hcg miatt aromatizalodni fog ami tesztoszeron ?veszteshez? vezet ezen kívül a tamoxifen/clomid növelik az osztrogen szintet plusz az Exemestane növeli az LH kibocsajtast és a libidot is nem utolsó sorban.

Üdv!

2018. November 22. - 15:34:11
Válasz #10994
Nem elérhető

tomistarrr


Köszönöm a válaszokat, hiánypótló volt, számomra legalábbis! :-){

Egyedül az nem tiszta még, hogy tamoxi miért nem használható nandrolone származékok után?