2024. Május 06. - 15:36:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498664 alkalommal)

0 Felhasználó és 54 vendég van a témában

2018. November 23. - 10:07:23
Válasz #10995
Nem elérhető

BlooseQ


Tamoxifen növeli a progeszteron receptor aktivitását tehat a progeszteron származék utan mint a deca/NNP a te esetedben ugye nem igazán kifizetődő sem azért mert növelheti a gyno veszélyét sem azért mert a progeszteron receptorhoz valo kapcsolódás miatt nyomja el a norTestosterone a saját tesztoszteron termelest lényegesen jobban mint egy siman csak aromatizalo cucc így ezt az aktivitást/folyamatot meg fokozni nem túl jo otlet.

2018. November 23. - 10:46:17
Válasz #10996
Nem elérhető

Satufake


Sziasztok! Egy kis információra, vagyis inkább ötletekre lennék kíváncsi! Jövő héten kezdem életem 2. Kúráját, eddig volt egy 2 hónapos stana kúra, az hozott 7kgt plusz erőben is sokat és formában is. Na de. Most Blendont 350mg/ml fogok használni (ez egy sustához hasonló mix)és ha ti lennétek a helyemben mit használnátok közbe? Én napi egy Provira gondoltam a 2. Hét után, illetve majd a hcgt kellene beiktatni közbe de azt nemtudom hanyadik héttől lenne érdemes.  A levezetéstől picit félek mert ez lesz az első komolyabb dolog, szóval ott már millió pro és contrát olvastam úgyhogy inkább kérdezek.1ml /hétre gondoltam elsőnek, de lehet hogy ez kevés lesz!? Az alapok rendben vannak amúgy,  5 éve edzek 98 kg vagyok, kaja rendben, kiegek is rendben. Köszönöm a válaszokat!  /:-)

2018. November 23. - 21:42:34
Válasz #10997
Elérhető

Gyuf


Sziasztok! Egy kis információra, vagyis inkább ötletekre lennék kíváncsi! Jövő héten kezdem életem 2. Kúráját, eddig volt egy 2 hónapos stana kúra, az hozott 7kgt plusz erőben is sokat és formában is. Na de. Most Blendont 350mg/ml fogok használni (ez egy sustához hasonló mix)és ha ti lennétek a helyemben mit használnátok közbe? Én napi egy Provira gondoltam a 2. Hét után, illetve majd a hcgt kellene beiktatni közbe de azt nemtudom hanyadik héttől lenne érdemes.  A levezetéstől picit félek mert ez lesz az első komolyabb dolog, szóval ott már millió pro és contrát olvastam úgyhogy inkább kérdezek.1ml /hétre gondoltam elsőnek, de lehet hogy ez kevés lesz!? Az alapok rendben vannak amúgy,  5 éve edzek 98 kg vagyok, kaja rendben, kiegek is rendben. Köszönöm a válaszokat!  /:-)
Hali!

Ha már írtad hogy, Blendon akkor ha jól sejtem ez new york pharma. Sok infót én se tudok a gyártóról, szerintem elsőnek ezt kérdezd meg. Más fórumon nem dicsérik , egy barátom viszont most a múltkori bodysportra csak azzal készült fel, semmi gond nem volt, hozta amit kellett.

2018. November 24. - 00:01:34
Válasz #10998
Nem elérhető

cczw95


Hello
Epistane "prohormon"ról vélemények?
normális az hogy fájnak az izületeim tőle?

2018. November 24. - 11:09:28
Válasz #10999
Nem elérhető

G


Hello
Epistane "prohormon"ról vélemények?
normális az hogy fájnak az izületeim tőle?

"prohormon"  ezekre mind mondhatjuk hogy egyszerűen dizájner szteroidok vagy régen felfedezett orális szteroidok amik túl toxikusak voltak(superdrol) vagy nem váltották be a hozzá fűzött reményeket és most újra előszedték őket. Amúgy teljesen normális ez egy "száraz prohormon" epiandro-nak, winstrolnak is hasonló hatása van, csökkent a dózison, használj növit vagy vagy ha már prohormon akkor 19-noradro, 4-andro, vagy SARM-ok ostarine, lgd, vagy peptidek TB-500, BPC-157.

2018. November 24. - 14:15:33
Válasz #11000
Nem elérhető

BlooseQ


New York, magyar gyártó igencsak közép kategoria mondjuk én alapból olyat nem vennek ami itthon készül/készült.

Régen blendon nagyon gyulladt azóta, ahogy hallottam javítottak a helyzeten.

Hatoanyagra olyan 150-200mg lesz benne talán de hogy nem Sustanon lesz mármint eszterek alapján az szerintem biztos inkabb egy propi+ena kombo.

1ml kéves az kb TRT adag heti
2ml kell minuimum elosztva!

Proviron 1 szem is keves, ha meg iráni vagy pakistani akkor hagyd is felesleges beszedni. Ha ragaszkodsz provihoz akkor napi 2 szem min. és görög vagy magyar patikai.

HCG heti 2x250iu mehet a 2.hettol.

Levezetes: Clomid 100mg naponta ket hetig, utána 50mg naponta 4 hetig vagy ha csak Tamoxifen van abból 40 és majd 20mg ugyanúgy ahogy a clomid menne. Ezek melle Proviron napi 50mg (6 hetig) és Anastrozole napi 0.5mg (6 hetig) vagy Exemestane 12.5-25mg naponta (6 hetig), ha ebből csak Proviron van elérhető formában akkor abból napi 50mg 6 hetig.

Üdv

2018. November 24. - 23:40:08
Válasz #11001
Nem elérhető

cczw95


Növiből mennyi lenne az a csökkent dózisú növi? Mennyi egység?
Norandrora trenadrolra gondolsz? (Mert van tobb norandro)

Hello
Epistane "prohormon"ról vélemények?
normális az hogy fájnak az izületeim tőle?

"prohormon"  ezekre mind mondhatjuk hogy egyszerűen dizájner szteroidok vagy régen felfedezett orális szteroidok amik túl toxikusak voltak(superdrol) vagy nem váltották be a hozzá fűzött reményeket és most újra előszedték őket. Amúgy teljesen normális ez egy "száraz prohormon" epiandro-nak, winstrolnak is hasonló hatása van, csökkent a dózison, használj növit vagy vagy ha már prohormon akkor 19-noradro, 4-andro, vagy SARM-ok ostarine, lgd, vagy peptidek TB-500, BPC-157.

2018. November 25. - 22:02:40
Válasz #11002
Nem elérhető

G


Növiből mennyi lenne az a csökkent dózisú növi? Mennyi egység?
Norandrora trenadrolra gondolsz? (Mert van tobb norandro)

Hello
Epistane "prohormon"ról vélemények?
normális az hogy fájnak az izületeim tőle?


"prohormon"  ezekre mind mondhatjuk hogy egyszerűen dizájner szteroidok vagy régen felfedezett orális szteroidok amik túl toxikusak voltak(superdrol) vagy nem váltották be a hozzá fűzött reményeket és most újra előszedték őket. Amúgy teljesen normális ez egy "száraz prohormon" epiandro-nak, winstrolnak is hasonló hatása van, csökkent a dózison, használj növit vagy vagy ha már prohormon akkor 19-noradro, 4-andro, vagy SARM-ok ostarine, lgd, vagy peptidek TB-500, BPC-157.



Úgy értettem hogy az epistane mennyiségén csökkents, amúgy a növiből szerintem 3-4 IU elég lenne, vagy mk-677 sarm,
19-Norandrosterone amire gondoltam.

2018. November 25. - 23:33:13
Válasz #11003
Nem elérhető

cczw95


Es a norandrotol kb mi várható?
4-andro es az 1andro között van különbség?
1-androt már szedtem az jó volt,mérhetetlen >35 androgen szintet adott,ez gondolom akkor jo.

2018. November 27. - 14:51:49
Válasz #11004
Nem elérhető

G


Es a norandrotol kb mi várható?
4-andro es az 1andro között van különbség?
1-androt már szedtem az jó volt,mérhetetlen >35 androgen szintet adott,ez gondolom akkor jo.

1-andro elméletben pont ugyanolyan androgén mint a teszto csak éppen 4 szer anabolikusabb (vagyis az 1-tesztoszteron amivé alakul)
Az 1-andro az 1-tesztoszteronná alakul semmi ösztrogén, semmi dht, semmi "normál" tesztoszteron egy száraz prohormon ez inkább keményebb izmokat eredményez
A 4-andro az tesztoszteronná és minimálisan ösztrogénné alakul szóval ez inkább teltséget ad.
Hogy kinek mi mit hoz azt kitudja, elméletben erőt,tömeget,kis vízvisszatartást ezért ízületi kenés.

2018. November 29. - 13:56:45
Válasz #11005
Nem elérhető

Batta92


Hali tanácsot szeretnék kérni, kurában+helyre állításba!
Így nézne ki a kúra:
Propi 10ml/ 2 naponta injektálva
Utána
Testo Ena. 20ml/ 3 naponta injektálva 1ml/250mg
Boldenone 20ml/ 3 naponta injektálva 1ml/250mg
Tri Tren. 10ml/ 3 naponta injektálva 0.5ml/200mg
Majd
Stana 20ml/ 2 naponta injektálva 1ml/50mg
Propi után Proviron menne végig 50mg meg még kúra után 4 hétig!
A clomidot utolsó stana után 5 nappal kezdeném 100mg 4 hétig!
Hcg a stana után szintén 5 naponta 2500iu összesen 4x!
Ez így jó lenne e?
Ezelőtt ugyan ezt toltam csak annyi hogy Testo Ena. És Boldenone helyett susi deca volt a többi mind egyezett, Tri Tren, Propi, Stana!
Minden rendbe volt csak enyhén ki pattogott a vállam, és ezt szeretném el kerülni!
Mit kellene még?
Hogy ne pattogjak ki!
Köszönöm előre is válaszotok!

2018. November 29. - 16:24:55
Válasz #11006
Nem elérhető

BlooseQ


Hali!

Nem igazán értem hogy mi az hogy propi utána testo ena?

El nyomsz 10ml propit aztán az valtassz Ena-ra meg a többire amit irtal melle, mert ez akkor hulyeseg. Ezt ugy szoktak hogy mivel propi gyors eszter, gyorsan jelentkezik a hatása Ena meg lassabb 2-4 het mire hat így a propit Ena mellett hasznaljak abban az idointervallumban (2-4 het) amíg az Ena el nem kezd hatni.
Adagolasok szerintem jok egyebkent.
Proviron boldi+testo Ena melle szerintem keves lesz, főleg hogy a tren 5x nagyobb affinitással rendelkezik az androgen receptor (mg/mg szinten) fele a tesztonal, boldinal ez több, mivel annak a tesztohoz képest is kisebb a kotodese így szépen kiszorítja az aromatizalo cuccokat amivel tobb osztrogen jön létre. Proviron meg növeli a szabad osztrogen szintet ahogy a szabad tesztot is így az meg pluszban okozhat gondot.
Szóval én a helyedben ha provi marad amelle Anastrozole 0.5mg/nap adagban menne és mindemellett kéznél lenne raloxifene gyno eseten. Abból napi 60-120mg kene ha előjön.
Tren melle amúgy egy bromo/caber/prami közül egyik nem ártana, de ha nem volt eddig tőle libido gondod nem szükségesek.
Utolsó stana utan 2-3 nappal mehetne a clomid adagolas jo, de én meg meghosszabbitanam 2 héttel, abban a ket hétben 50mg/nap menne.
Hcg-t clomiddal együtt kezd, adagolas korrekt.
Proviron helyett en Exemestane-t javasolnék clomid-Hcg melle 12.5-25mg/nap adagban 6 hetig (amíg a clomid megy)

Pattanas ellen Isotretionin tabletta (ismertebb brand name: Roaccutan), ami hatásos, minden masnap 20mg a környezetemben bevált a max a napi 20mg amit tolnak itt 1-2-én kúra alatt ez meg nem bassza oda ugy a májat és jol szuperal.
Melle tiszta kaja sem ártana plusz vállra ha tudsz spironolactone krem-et az jo vagy Nizoral sampont használj (mindkettonek Anti-androgen a fo összetevője)

Üdv!

2018. December 24. - 17:56:44
Válasz #11007
Nem elérhető

Protfor4


Hello

Első kúrámmal kapcsolatban lenne szükségem egy kis segítségre. Edzésmúlt,étrend a kiszámolt makrókkal és ásvány+vita természetesen megvan. Az olvasottak alapján a Testosteron Propi. lenne a megfelelő, ha az orális szereket végleg érdemes kizárni. Kiürülés, időzítés, levezetéssel viszont még lenne pár kérdésem.Akár privátban is.

2018. December 25. - 10:07:26
Válasz #11008
Nem elérhető

BlooseQ


Irjal ha gondolod!

Am. Boldog Karácsonyt mindenkinek, meg majd Újevet!

2018. December 25. - 21:12:57
Válasz #11009
Nem elérhető

Hardy


Sziasztok!
 Boldog karácsonyt és kellemes ünnepeket mindenkinek!  :azn:
 Olvasgattam a topicot és láttam, hogy SARM vegyületekről van szó.
Tényleg van számottevő és érdemleges hatékonyságuk ezeknek a szereknek?
Egyébként melyek a legjobbak, és a magnuson kívül megtalálhatóak más gyártók kínálatában is? ;D
 Válaszaitok előre is köszi!   ;)