2024. Május 06. - 14:02:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498633 alkalommal)

0 Felhasználó és 56 vendég van a témában

2019. Január 02. - 17:22:13
Válasz #11010
Nem elérhető

gilgammes


Sosem hittem volna hogy ide fogok írni. Lehet lefogtok szólni vagy buzizni de remélem ez kimarad. Szóval idén ősszel szeretnék elkezdeni versenyezni
viszont men?s physique kategóriában.
De ahogy látom/olvasom az internetet ez sem naturál kategória szóval nekem is be kell vetnem egy kis segítséget . Ötleteket tudnátok adni egy kezdő kúrához ? Akitől tudom rendelni a dolgokat és más szinten csinálja és ő a deca/susta kombóra esküszik de mint írtam ő teljesen más kategória mint amit én szeretnék. Illetve ő balkhan pharmas cuccokat tud szerezni ezek mennyire megbízhatóak?

2019. Január 02. - 17:31:34
Válasz #11011
Nem elérhető

late145


Nem hallottam róla hogy lenne más gyártónak de biztos van  ****:))).

Sis növiről van infó? Ilyen olcsó áron lehet benne hatóanyag?

2019. Január 02. - 19:06:17
Válasz #11012
Nem elérhető

Extern


Prohormones.hu-n találkoztam SHARM termékekkel, Warrior Labs és Blackstone Labs. Hogy milyenek nem tudom, nem próbáltam még. Magnusos Andarine-t használtam tavaly, de nem tudok olyan eredményről (fogyás) beszámolni, amit egy jól megtervezett étrenddel ne tudtam volna elérni.

2019. Január 04. - 16:24:42
Válasz #11013
Nem elérhető

BlooseQ


@late145

Sis novi itthon a legjobb UG
novi ami elterjed és kapható főleg hogy a tobbi egy kalap sz*r. Nem egy patikai tisztaságú cucc, de egesz korrekt legalábbis azok akiket ismerek és használtak az itthoni legjobbnak írtak le, szóval ha jo áron tudod beszerezni és tényleg eredeti Sis termek (kód stimmel) akkor egy próbát megérhet!

2019. Január 05. - 19:44:34
Válasz #11014
Nem elérhető

Cukraszda


Sis propot meg sustat próbáltam kb fel éve de olyan rosszul lettem tőle ilyen infulenza szerű tunetek láz rosszullét meg ilyenek soha többé nem próbálnám sis szerintem szar saját tapasztalat. Nekem balkán bejött  szusztaja nagyon jo volt a propija is eros volt de gyulladt és maradtam a szusztánál. Próbáltam elite meg genesis propit de semmit nem éreztem tőlük szerintem 0 hatoanyag volt bennük . Csupán csak vélemény hátha valakinek segitek ezzel..

2019. Január 06. - 13:05:32
Válasz #11015
Nem elérhető

Cukraszda


Sziasztok!

Egy kis helyzetjelentés, vannak akik már ismernek engem, röviden tömören én vagyok az akinek nem használ semmi.
kisebb pihenés után újra elkezdtem egy kúrát, összeismerkedtem egy itthoni közismert emberrel aki jó helyről tud motyót, és ő is ezt használja, New York Pharma. Állítólag itthon csinálják bizonyos elit körökbe , mind 1 is elkezdtem szépen a Blendon 350mg , és Boldon 250mg. Mellette ment a napi 40mg meta(west bengal)
5hétig ment a 1,5ml heti 2x ami ugye 2x 350mg 1x 250mg, 950mg/hét
5.hét után emeltünk 2x 1-1ml-re szóval 2x350 +2x250, papíron 1200mg/hét
most tartok a 10.hétnél, változás 0, se súly, se forma se semmi.
Csináltattam laborba mérést, mert ugye azt hittem a cucc szar, a fele mérést elküldték a többi folyamatban
http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2018/05/26/219K_pkiv_g_s.jpg
Ha bárkinek van ismerőse aki tudja nálam mi lehet a baj, vagy mivel próbálkozzak szóljatok (páran mondták a növit, vagy peptide-et, de lássuk be nem hétköznapi embereknek való,illetve a peptide-ről nem sokat tudni)
Vagy esetleg milyen orvost keressek fel, vagy milyen vizsgálatra menjek, az se érdekel ha pénzes, csak tudjam meg mi a jó isten bajom van
Viszont a srác akitől van azt mondta, hogy folytassam. miért is? Mit gondol, hogy a szervezetem egy gát aztán majd átszakad és hopp megnövök? Nem értem, nem látom értelmét
Ti hogy látjátok? Köszi ha bárki tud bármi infot, vagy ötletet/tippet.

keress meg egy jó edzőt és kérj tőle edzést... tesztoszteron amúgy önmagában sokat (nagy többségnek) nem ér. 3 hete megy 37.5 mg kapszulás stana ED és látványos a változás, tesztó mellett is.







Szia! Blendon nyomtad heti 2 milit mekkora volt a laborba mért tesztoszteron szinted leírnád?

2019. Január 06. - 15:35:05
Válasz #11016
Nem elérhető

Cukraszda


Sziasztok! Sis és Master dolgokról kéne egy két tipp tényleg jók vagy csak fel vannak fújva róluk a dolgok? Esetleg van olyan oldal ahol gond nélkül meg tudom rendelni? vagy valaki írhatna privátban is... :)






Sis vermodje szar tapasztalatból mondom probaltam mindkettőt rosszul lettem toluk napokig ágyba feküdtem akkor gondolhatod mien. Sose voltam igy pedig már mindent próbáltam...

2019. Január 06. - 17:34:12
Válasz #11017
Nem elérhető

late145


Sis anavar se volt jó mifelénk.  Nagyon vegyesek a vélemények. De köszönöm a választ!

2019. Január 06. - 17:41:04
Válasz #11018
Nem elérhető

Extern


Érdekes. SIS-ről eddig csak jót hallottam....
Bár Magnus-ról is, és erre felé mindenki fikázza....

2019. Január 06. - 17:51:00
Válasz #11019
Nem elérhető

suxen


Sziasztok! Sis és Master dolgokról kéne egy két tipp tényleg jók vagy csak fel vannak fújva róluk a dolgok? Esetleg van olyan oldal ahol gond nélkül meg tudom rendelni? vagy valaki írhatna privátban is... :)






Sis vermodje szar tapasztalatból mondom probaltam mindkettőt rosszul lettem toluk napokig ágyba feküdtem akkor gondolhatod mien. Sose voltam igy pedig már mindent próbáltam...

Azoknak akiknek a Sis és A Vermodje nem működik, általában csak a Gene és az Elit a király. Véletlenül. ****:)))

2019. Január 06. - 21:36:01
Válasz #11020
Nem elérhető

BlooseQ


Sis szurisai itthoni viszonylatban szerintem a legjobbak, viszont a szemesei nem valami jók. Szemesben én vermodje parti vagyok, ha az itthon legtöbbször forgalmazott márkákat nezzuk.
 

2019. Január 07. - 12:51:12
Válasz #11021
Nem elérhető

Cukraszda


Sziasztok! Sis és Master dolgokról kéne egy két tipp tényleg jók vagy csak fel vannak fújva róluk a dolgok? Esetleg van olyan oldal ahol gond nélkül meg tudom rendelni? vagy valaki írhatna privátban is... :)






Sis vermodje szar tapasztalatból mondom probaltam mindkettőt rosszul lettem toluk napokig ágyba feküdtem akkor gondolhatod mien. Sose voltam igy pedig már mindent próbáltam...

Azoknak akiknek a Sis és A Vermodje nem működik, általában csak a Gene és az Elit a király. Véletlenül. ****:)))



Nem véletlenül! En teljesen független vagyok elhiheted engem nem érdekel senki én az igazat írom amit tapasztaltam és ezt is azert hogy masoknak segitsekl. Leirtam mar hogy jártam a sis meg vermodja szarral... a genesis el is ugyan ez semmi hatoanyag de legalább rosszul nem voltam tőle mint a sis tol. Az elite pár éve nagyon jo volt nekem de legutobb propit meg szusztat probaltam belőle semmit nem éreztem tehát láthatod  én sehova nem pártolók ez a franko....

2019. Január 07. - 16:20:54
Válasz #11022
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!

Egy kis helyzetjelentés, vannak akik már ismernek engem, röviden tömören én vagyok az akinek nem használ semmi.
kisebb pihenés után újra elkezdtem egy kúrát, összeismerkedtem egy itthoni közismert emberrel aki jó helyről tud motyót, és ő is ezt használja, New York Pharma. Állítólag itthon csinálják bizonyos elit körökbe , mind 1 is elkezdtem szépen a Blendon 350mg , és Boldon 250mg. Mellette ment a napi 40mg meta(west bengal)
5hétig ment a 1,5ml heti 2x ami ugye 2x 350mg 1x 250mg, 950mg/hét
5.hét után emeltünk 2x 1-1ml-re szóval 2x350 +2x250, papíron 1200mg/hét
most tartok a 10.hétnél, változás 0, se súly, se forma se semmi.
Csináltattam laborba mérést, mert ugye azt hittem a cucc szar, a fele mérést elküldték a többi folyamatban
http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2018/05/26/219K_pkiv_g_s.jpg
Ha bárkinek van ismerőse aki tudja nálam mi lehet a baj, vagy mivel próbálkozzak szóljatok (páran mondták a növit, vagy peptide-et, de lássuk be nem hétköznapi embereknek való,illetve a peptide-ről nem sokat tudni)
Vagy esetleg milyen orvost keressek fel, vagy milyen vizsgálatra menjek, az se érdekel ha pénzes, csak tudjam meg mi a jó isten bajom van
Viszont a srác akitől van azt mondta, hogy folytassam. miért is? Mit gondol, hogy a szervezetem egy gát aztán majd átszakad és hopp megnövök? Nem értem, nem látom értelmét
Ti hogy látjátok? Köszi ha bárki tud bármi infot, vagy ötletet/tippet.

keress meg egy jó edzőt és kérj tőle edzést... tesztoszteron amúgy önmagában sokat (nagy többségnek) nem ér. 3 hete megy 37.5 mg kapszulás stana ED és látványos a változás, tesztó mellett is.







Szia! Blendon nyomtad heti 2 milit mekkora volt a laborba mért tesztoszteron szinted leírnád?

Üdv!
143 nmol/l volt a vége

2019. Január 07. - 16:24:20
Válasz #11023
Nem elérhető

Gyuf


Srácok!
Egy hülye kérdés. Mi van akkor ha mondjuk test propit ( vagy más olajosat) nem szívunk vissza farnál? Mik történhetnek?
Csak azért kérdezem, mert ahova járok edzeni, ott van egy 15-20éve edző és versenyző srác aki legalább vagy 8-10éve kokszol, és életébe nem szívott vissza farnál, és ezt többen igy csinálják.
Ez a srác volt kint pár évet Amerikába melózni, ott élt kint, és ott is akik bármit toltak, és farba adták be, nem is hallottak visszaszívásról, egyik se csinálta.


2019. Január 07. - 16:31:14
Válasz #11024
Nem elérhető

Extern


Ha farba megy, és az előírt helyre, ott azért nehéz eret trafálni, ezért nem gáz. Én visszaszívatom, az ördög nem alszik, szerintem a saját magad megnyugtatása végett jobban teszed ha Te is, de lehet csak Én vagyok ronyós.....