2024. Május 06. - 17:31:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498696 alkalommal)

0 Felhasználó és 56 vendég van a témában

2019. Január 07. - 16:37:34
Válasz #11025
Nem elérhető

BlooseQ


Ált. orvosok se szívják vissza legtöbbször, hanem rendesen legtelenitik a fecskendot, ami elég, DE az egyeb gyógyszerészeti készítményeknel ritka az olajbazisu.

Ha nem szivod vissza olajosnal és ne adj isten erbe adod, akkor az olajcsepp, függetlenül attól hogy legtelenitve lett a fecskendo, meg mindig bekerülhet a veraromba. Amennyiben eljut a tudohoz és ott elakad (méret miatt pl.) mert ez sem biztos, kapsz egy szep ki tudoemboliat.
Én mindig visszaszivom, nem egy hu de nagy was ist das!

Udv

2019. Január 07. - 21:38:56
Válasz #11026
Nem elérhető

Gyuf


Én is ezt tartom helyesnek, hogy visszaszívjuk biztos, ami biztos. Meg nem egy akkora plusz idő.

Mint itt sokan tudjátok nekem eddig semmi nem működött bármit próbáltam, rövid - hosszú észter, kis dózis , nagy dózis
Egy másik fórumon, kaptam olyan választ, hogy próbáljak meg mindennap test. propit max 0,2ml-t használni, mert aki ajánlotta ő is ebben a cipőben járt , hogy neki se hatott semmi, és ilyen pici alacsony, de sűrű adagolás mellett volt fejlődése.
Van ennek bármi alapja? Vagy ha már nem akarok mindennap szúrni, mert azért valljuk be nem egy kényelmes dolog, esetleg 2-3naponta 0,5?
Anno próbálkoztunk 2-3naponta 2ml propival, semmire nem jutottunk vele.

2019. Január 07. - 22:06:23
Válasz #11027
Nem elérhető

Cukraszda


Én is ezt tartom helyesnek, hogy visszaszívjuk biztos, ami biztos. Meg nem egy akkora plusz idő.

Mint itt sokan tudjátok nekem eddig semmi nem működött bármit próbáltam, rövid - hosszú észter, kis dózis , nagy dózis
Egy másik fórumon, kaptam olyan választ, hogy próbáljak meg mindennap test. propit max 0,2ml-t használni, mert aki ajánlotta ő is ebben a cipőben járt , hogy neki se hatott semmi, és ilyen pici alacsony, de sűrű adagolás mellett volt fejlődése.
Van ennek bármi alapja? Vagy ha már nem akarok mindennap szúrni, mert azért valljuk be nem egy kényelmes dolog, esetleg 2-3naponta 0,5?
Anno próbálkoztunk 2-3naponta 2ml propival, semmire nem jutottunk vele.


Érdekes helyzetbe vagy ennyi cucc és semmi fejlődés, szerintem ezt valami orvosnak kéne elnondani mondjuk egy andrológusnak.

2019. Január 07. - 22:20:38
Válasz #11028
Nem elérhető

kelb


sziasztok
Itt olvasom a hozászolásokat, a sis- ről,
más forumokon a sis, magnus, Vermoje, elite a király,
a tiger, west, az alja,
valaki ismeri a rotex, balkán, vagy biosira termékeket?

2019. Január 07. - 22:41:47
Válasz #11029
Nem elérhető

Cukraszda


Sziasztok! Voltam ukrajnába vettem patikába omnadrent eredeti 5 ampullas. Azt nem tudom hogy mivel ennek az észterei hasonlok a szusztához de ebben caproát észter van a decanoate helyett ennek mennyi a felezési idelye? Úgy értem a szusztánál 12-14 napos a felezesi idő a decanoat észter miatt de ebbe caproat miatt mennyi a felezési idő?  Használta már valaki ezt a fajta omnadrent?

2019. Január 08. - 12:21:19
Válasz #11030
Nem elérhető

BlooseQ


Caproate eszter 9 napos felezési idővel rendelkezik

2019. Január 08. - 12:25:09
Válasz #11031
Nem elérhető

BlooseQ


@Gyuf

Napi 0.2ml Propi az kb 20mg naponta azaz 140mg/het ez kb egy TRT adag, annyi igaz hogy a propit egyebkent naponta max. ketnaponta kene adagolni mivel rohadt rövid a felezési ideje a Propionate eszternek és így egy stabil verszintet lehetne elérni vele. Hogy ez most a te problemadon segít-e azt nem tudom, őszintén nem hiszem, de egy próbát tehetsz vele, de akkor maradj is meg a napi adagolasnal kb 4 hetig aztán ha semmi fejlodes akkor hagyjad.

2019. Január 08. - 21:05:15
Válasz #11032
Nem elérhető

kemi


Srácok!
Egy hülye kérdés. Mi van akkor ha mondjuk test propit ( vagy más olajosat) nem szívunk vissza farnál? Mik történhetnek?
Csak azért kérdezem, mert ahova járok edzeni, ott van egy 15-20éve edző és versenyző srác aki legalább vagy 8-10éve kokszol, és életébe nem szívott vissza farnál, és ezt többen igy csinálják.
Ez a srác volt kint pár évet Amerikába melózni, ott élt kint, és ott is akik bármit toltak, és farba adták be, nem is hallottak visszaszívásról, egyik se csinálta.

Érbe a levegő a gáz, nem az olaj, de én mindig visszaszívom... Fertőtleníteni sem muszáj, de azért eléggé ajánlott :D

Megy valakinek Diamond susta,deca vagy Master deca? Kb 1 hónap múlva fogom elkezdeni.

2019. Január 08. - 22:41:50
Válasz #11033
Nem elérhető

Gyuf


Srácok!
Egy hülye kérdés. Mi van akkor ha mondjuk test propit ( vagy más olajosat) nem szívunk vissza farnál? Mik történhetnek?
Csak azért kérdezem, mert ahova járok edzeni, ott van egy 15-20éve edző és versenyző srác aki legalább vagy 8-10éve kokszol, és életébe nem szívott vissza farnál, és ezt többen igy csinálják.
Ez a srác volt kint pár évet Amerikába melózni, ott élt kint, és ott is akik bármit toltak, és farba adták be, nem is hallottak visszaszívásról, egyik se csinálta.

Érbe a levegő a gáz, nem az olaj, de én mindig visszaszívom... Fertőtleníteni sem muszáj, de azért eléggé ajánlott :D

Megy valakinek Diamond susta,deca vagy Master deca? Kb 1 hónap múlva fogom elkezdeni.
Köszi a választ :)
Viszont még 1 kérdés, ha visszaszívunk, és mondjuk ha nem is sok vér ,de még is jön valamennyi vissza a fecsibe, akkor azzal most mi van? KInyomjuk belőle , tű csere és mehet vissza vagy ki se kell nyomni? Mert erről sose olvastam sehol.
Nálam mikor ilyen volt, én inkább pazaroltam, és kidobtuk a motyót.

2019. Január 08. - 23:11:52
Válasz #11034
Nem elérhető

kemi


Srácok!
Egy hülye kérdés. Mi van akkor ha mondjuk test propit ( vagy más olajosat) nem szívunk vissza farnál? Mik történhetnek?
Csak azért kérdezem, mert ahova járok edzeni, ott van egy 15-20éve edző és versenyző srác aki legalább vagy 8-10éve kokszol, és életébe nem szívott vissza farnál, és ezt többen igy csinálják.
Ez a srác volt kint pár évet Amerikába melózni, ott élt kint, és ott is akik bármit toltak, és farba adták be, nem is hallottak visszaszívásról, egyik se csinálta.

Érbe a levegő a gáz, nem az olaj, de én mindig visszaszívom... Fertőtleníteni sem muszáj, de azért eléggé ajánlott :D

Megy valakinek Diamond susta,deca vagy Master deca? Kb 1 hónap múlva fogom elkezdeni.
Köszi a választ :)
Viszont még 1 kérdés, ha visszaszívunk, és mondjuk ha nem is sok vér ,de még is jön valamennyi vissza a fecsibe, akkor azzal most mi van? KInyomjuk belőle , tű csere és mehet vissza vagy ki se kell nyomni? Mert erről sose olvastam sehol.
Nálam mikor ilyen volt, én inkább pazaroltam, és kidobtuk a motyót.

Ha folyamatosan jön, akkor húzd ki/nyomd mélyebbre, ha nem, akkor mehet be. Véres cuccot is be lehet nyomni.

2019. Január 10. - 05:56:21
Válasz #11035
Nem elérhető

kelb


Sziasztok
Tud valaki sis ben segíteni, és tanácsot adni?

2019. Január 10. - 19:20:58
Válasz #11036
Nem elérhető

kemi


Megy valakinek Diamond susta,deca vagy Master deca? Kb 1 hónap múlva fogom elkezdeni, de megöl a kíváncsiság :D

2019. Január 10. - 20:33:01
Válasz #11037
Nem elérhető

BlooseQ


Diamond márka lutri. Master sem egy világbajnok márka szerintem, de ar-ertek arányban korrekt.

Sok sikert a kurahoz!

2019. Január 10. - 20:34:44
Válasz #11038
Nem elérhető

BlooseQ


@kelb

Sis-ben nem lehet segíteni, aki tud olvasni az segít magán Sis-ben.

Vagy fogalmazd ujra a kerdesed, mert ez így...

2019. Január 11. - 15:09:06
Válasz #11039
Nem elérhető

kemi


Diamond márka lutri. Master sem egy világbajnok márka szerintem, de ar-ertek arányban korrekt.

Sok sikert a kurahoz!

Köszi! Írok tapasztalatokat majd.
5 üveg Diamond sustám van és csak 1 deca. A többi 4 deca Master. A Diamond decajával kezdem a kúrát, szóval ha szar lesz azt nem nagyon tudom majd meg, viszont ha a master deca jó és a susta szar, az gyorsan ki fog derülni :D

Nyáron Diamondtól ment propi és még valami, amire nem emlékszem, na azok jók voltak!