2024. Május 06. - 15:38:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498664 alkalommal)

0 Felhasználó és 54 vendég van a témában

2019. Január 11. - 18:18:37
Válasz #11040
Nem elérhető

BlooseQ


Irjal, oké.
Kiváncsi vagyok, mert én jot eddig csak eladoktol hallottam diamondrol. Masterrol mar használótol is hallottam hogy jo, én a winijet használtam egyedül eddig az nem gyulladt kb semennyire szóval azzal elégedett voltam.

2019. Január 14. - 12:36:34
Válasz #11041
Nem elérhető

kappl


Mi a véleményetek a dragon pharmaról? Próbált már valaki illegált tőlük?

2019. Január 16. - 23:07:21
Válasz #11042
Nem elérhető

late145


Srácok!
Egy hülye kérdés. Mi van akkor ha mondjuk test propit ( vagy más olajosat) nem szívunk vissza farnál? Mik történhetnek?
Csak azért kérdezem, mert ahova járok edzeni, ott van egy 15-20éve edző és versenyző srác aki legalább vagy 8-10éve kokszol, és életébe nem szívott vissza farnál, és ezt többen igy csinálják.
Ez a srác volt kint pár évet Amerikába melózni, ott élt kint, és ott is akik bármit toltak, és farba adták be, nem is hallottak visszaszívásról, egyik se csinálta.

Érbe a levegő a gáz, nem az olaj, de én mindig visszaszívom... Fertőtleníteni sem muszáj, de azért eléggé ajánlott :D

Megy valakinek Diamond susta,deca vagy Master deca? Kb 1 hónap múlva fogom elkezdeni.

Olajjal nagyobb a probléma ha érbe megy mint a levegővel ahogy feljebb leírták. Nem vízoldékony,vérben sem tud feloldodni.

2019. Január 16. - 23:55:04
Válasz #11043
Elérhető

Gyuf


Srácok!
Egy hülye kérdés. Mi van akkor ha mondjuk test propit ( vagy más olajosat) nem szívunk vissza farnál? Mik történhetnek?
Csak azért kérdezem, mert ahova járok edzeni, ott van egy 15-20éve edző és versenyző srác aki legalább vagy 8-10éve kokszol, és életébe nem szívott vissza farnál, és ezt többen igy csinálják.
Ez a srác volt kint pár évet Amerikába melózni, ott élt kint, és ott is akik bármit toltak, és farba adták be, nem is hallottak visszaszívásról, egyik se csinálta.

Érbe a levegő a gáz, nem az olaj, de én mindig visszaszívom... Fertőtleníteni sem muszáj, de azért eléggé ajánlott :D

Megy valakinek Diamond susta,deca vagy Master deca? Kb 1 hónap múlva fogom elkezdeni.

Olajjal nagyobb a probléma ha érbe megy mint a levegővel ahogy feljebb leírták. Nem vízoldékony,vérben sem tud feloldodni.
Akkor lényegében ha az ott eldugul akkor kész vége?

2019. Január 17. - 21:43:48
Válasz #11044
Nem elérhető

kemi


Irjal, oké.
Kiváncsi vagyok, mert én jot eddig csak eladoktol hallottam diamondrol. Masterrol mar használótol is hallottam hogy jo, én a winijet használtam egyedül eddig az nem gyulladt kb semennyire szóval azzal elégedett voltam.

Múlt nyáron olajos winni ment Diamondtól Popival, az jó volt. Ettől is sokat várok, bár nem megy belőle sok.
2-2ml-el kezdtem hetente.

2019. Január 22. - 09:08:38
Válasz #11045
Nem elérhető

late145


Srácok!
Egy hülye kérdés. Mi van akkor ha mondjuk test propit ( vagy más olajosat) nem szívunk vissza farnál? Mik történhetnek?
Csak azért kérdezem, mert ahova járok edzeni, ott van egy 15-20éve edző és versenyző srác aki legalább vagy 8-10éve kokszol, és életébe nem szívott vissza farnál, és ezt többen igy csinálják.
Ez a srác volt kint pár évet Amerikába melózni, ott élt kint, és ott is akik bármit toltak, és farba adták be, nem is hallottak visszaszívásról, egyik se csinálta.

Érbe a levegő a gáz, nem az olaj, de én mindig visszaszívom... Fertőtleníteni sem muszáj, de azért eléggé ajánlott :D

Megy valakinek Diamond susta,deca vagy Master deca? Kb 1 hónap múlva fogom elkezdeni.

Olajjal nagyobb a probléma ha érbe megy mint a levegővel ahogy feljebb leírták. Nem vízoldékony,vérben sem tud feloldodni.
Akkor lényegében ha az ott eldugul akkor kész vége?

leegyszerűsítve igen.

2019. Január 25. - 13:35:43
Válasz #11046
Nem elérhető

ameno


Sziasztok!

Valakinek ment valami mostanába amiről betudna számolni milyen volt?

Lassan itt a nyár, formába kell jönni.  ;D Propi+stana/winit tervezek nyomni, sistől ezek elvileg jók. Bár csak szemese van stana. Szuris winiből van jó esetleg más gyártótól? Masternak elvileg nem gyullad, de hogy hatásra milyen arról nincs infóm.

Aztán talán még trenbolonet rakok a végére, ha úgy érzem hogy nem elég jó a forma. Más ötletem nagyon nincs, masteron elvileg lófaszt tesz hozzá ráadásul jó drága is szóval kihagyom. Kaja természetesen 99,99999%ban tartva van.  ;D

Valakinek ötlet, infó? Bármi jöhet.

Szép napot!

2019. Január 25. - 17:00:58
Válasz #11047
Nem elérhető

BlooseQ


Sis Propi
Vermodje Wini
Sis Tren

Én így nyomnam a vermodje wini nem gyullad és hat is.

Üdv!

2019. Január 26. - 11:20:43
Válasz #11048
Nem elérhető

donvito


Sziasztok!

Verseny előtti utolsó tömegelésnek szánom ezt a kúrát
1-20.hét 900 szuszi
1-20.hét 750 deca
10-20.hét 600 tritren
bedobnék 2x4 hét inzulint is alacsony dózisokkal.

Mi a véleményetek? Melyik márkák megbízhatóak most az említett anyagokból? Eddig a mastert szerettem, soha nem gyulladt, viszont a tavalyi tömegelésnél a trenje nem igazán hozta az elvártat.. ?:-/

2019. Január 26. - 23:29:05
Válasz #11049
Nem elérhető

chexhon


kemi:
ár érték arányban diamond és master is kivaló, 2 éve csak azt használja a szomszéd, de eliteből is van ami jó, illetve a 3fajtából az egyik gene is működik.
hidalás alatt, heti másfél mili master susitol az átlag duplája lett a tesztóm.

vermodje szar, nem véletlen dobálják fillérekért az ember után, tesztója is aluldózisolt, drágább hatóanyagról ne is beszéljünk.

sis elvileg jó, dicsérik, bár ismerősöm kurvára bevizesedett az oxától, bele se akarok gondolni, mit történt volna ha egy nő szedi.

2019. Január 27. - 07:40:12
Válasz #11050

testo55

Vendég
Üdv!
Versenyző ismerősöm Diamondot használt nem rég müködött neki faszan minden(,propi,wini,tren), de rettenet büdösek voltak😃
Sis labs-tol tesztók müködnek, a többit nem tudom, uk-muscle-on(legnevesebb brit szteroid fórum) elég sokán szidják hogy aluldozisolt, illetve üres egy-két terméke.
Szomszéd kutyái jelenleg a mindenhol lehordott shree-t meg roxot használják es brutál jó formákat hoznak.

2019. Január 28. - 01:37:20
Válasz #11051
Nem elérhető

CED96


Sziasztok !
A segítségeteket szeretném kérni ,első kúrámat szeretném elkezdeni .
Sima tesztoszteron propi ra gondoltam 8-10 hétig 200-300mg /hetet
Annyi kérdésem lenne hogy milyen antiösztrogen kéne mellé, illetve hogy a levezetését hogy csináljam,hogy kéne kinéznie a hcg nek.
Igazából 5 éve edzek kaja rendben van csak szeretnék picit növekedni erőben illetve formában .

2019. Január 28. - 20:18:28
Válasz #11052
Nem elérhető

Cukraszda


Sziasztok! Deca t szeretnék betenni a kúrámba tudnátok valami infot melyik deca jo? Olyat amit mostanában hasznaltatok. Szinte minden gyártót eltudok érni.  Köszi.

2019. Január 29. - 06:58:12
Válasz #11053
Nem elérhető

Satufake


Sziasztok! Most lesz vége az első tesztó kúrámnak heti 2 ml Blendon ment 10 hétig, nagyon jól működik, nem gyullad. Na de a lényeg amiben elakadtam az a visszaállítás. 20 féle verziót láttam olvastam és mondtak már. Ami biztos hogy 5000 egység hcg-t osztok majd 3 fele, emellé van még clomidom illetve provi. A kérdésem hogy ezt a másik kettőt hogyan iktassam be a visszaállításba? Illetve hogy a hcgt 2 vagy 3 naponta kellene? Köszönöm előre is a segítséget!

2019. Január 29. - 18:12:16
Válasz #11054

testo55

Vendég
Üdv!
Versenyző ismerősöm Diamondot használt nem rég müködött neki faszan minden(,propi,wini,tren), de rettenet büdösek voltak😃
Sis labs-tol tesztók müködnek, a többit nem tudom, uk-muscle-on(legnevesebb brit szteroid fórum) elég sokán szidják hogy aluldozisolt, illetve üres egy-két terméke.
Szomszéd kutyái jelenleg a mindenhol lehordott shree-t meg roxot használják es brutál jó formákat hoznak.