2024. Május 07. - 04:27:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498842 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

2019. Április 30. - 18:59:52
Válasz #11115

testo55

Vendég
mukodik a nanda tudtommal.

2019. Április 30. - 19:50:58
Válasz #11116
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!

Jelenleg sis propi-t és npp-t(1-1ml/2nap) használ a szomszéd, mellé vermodje wini-t(1ml/nap), de sajnos panaszkodik, mert bő 3 hét alatt nem sok változás történt, pedig a tiszta kaját eszi dögivel. Van esetleg javaslat, hogy ezek közül más márka, ami jelenleg működőképes és nem gyullad? Privát üzinek is örülök  Łł=

Duplázd meg a dózist... anno a patikai propiban volt 50ml/mg ezekre az UGL fosokrs meg 100-150/ml-t írkálnak...

2019. Május 01. - 16:15:36
Válasz #11117
Nem elérhető

VG


Kura alatt magas vernyomasra kinek milyen vernyomascsokkento valt be?

2019. Május 01. - 19:24:46
Válasz #11118
Nem elérhető

kemi


Kura alatt magas vernyomasra kinek milyen vernyomascsokkento valt be?

140/100 volt picit izgulva a legutóbbi mérésen. Szerintem erre nagyon nem kell szedni semmit.
Tiéd mennyi? Orvosnál voltál?

2019. Május 01. - 21:32:52
Válasz #11119
Nem elérhető

Gyuf


Kúra alatt magas vernyomasra kinek milyen vernyomascsokkento valt be?
Legutóbbi Meta kúrámnál volt olyan 140-160 között meg 100-110 a pulzusom mikor az ágy szélén ültem.
De nem szedtem semmit rá, mire azt is beállítja valaki, meg még tudja a franc mivel jár.
Néha elindult az orrom vére, tartott 1percig vagy addig se. Más bajom nem volt, se szédülés, se fejfájás se egyéb.

2019. Május 02. - 09:54:45
Válasz #11120
Nem elérhető

Freddyx


100mg Testosterone Propionate-ot fel lehet oldani 1ml olajban szóval az hogy duplazd meg mert a patikai 50mg-os nem egy jo tanács, ha valami rossza márpedig a Sis az, akkor duplazhatod csak feleslegesen adod ki a pénzt.
Vérnyomáscsökkentőbol Clonidine -növeli a saját növekedési hormon kibocsátást- vagy Captopril -zsírégető (termogen) és inzulinerzekenyeg növelő hatása van- hatoanyagtartalmut érdemes használni.

2019. Május 02. - 17:36:03
Válasz #11121
Nem elérhető

G


Kúra alatt magas vernyomasra kinek milyen vernyomascsokkento valt be?
Legutóbbi Meta kúrámnál volt olyan 140-160 között meg 100-110 a pulzusom mikor az ágy szélén ültem.
De nem szedtem semmit rá, mire azt is beállítja valaki, meg még tudja a franc mivel jár.
Néha elindult az orrom vére, tartott 1percig vagy addig se. Más bajom nem volt, se szédülés, se fejfájás se egyéb.

A baj már ott kezdődik hogy egyáltalán leírtad ezt az orbitális nagy f@szságot, szerinted normális hogy a vérnyomásod és a pulzusod a duplája a normálnak.....? Pont az ilyenek miatt vannak a testépítőknek szív és érrendszeri meg vese problémáik a folyamatos magas vérnyomás miatt. Szóval ha valakinek lenne annyi esze hogy ezt az amúgy nem elhanyagolható és genetikától függően hosszabb rövidebb távon veszélyes, egészségkárosító mellékhatás ellen tenne valamit akkor  inkább ne írj semmit.....
Amúgy ha kúrában magas a vérnyomásod és/vagy magas a koleszterined akkor mondhatnánk hogy alap hogy teszel ellene, mint mondjuk szedsz anti-ösztrogént is ha magas az ösztrogéned...

2019. Május 02. - 17:38:33
Válasz #11122
Nem elérhető

G


100mg Testosterone Propionate-ot fel lehet oldani 1ml olajban szóval az hogy duplazd meg mert a patikai 50mg-os nem egy jo tanács, ha valami rossza márpedig a Sis az, akkor duplazhatod csak feleslegesen adod ki a pénzt.
Vérnyomáscsökkentőbol Clonidine -növeli a saját növekedési hormon kibocsátást- vagy Captopril -zsírégető (termogen) és inzulinerzekenyeg növelő hatása van- hatoanyagtartalmut érdemes használni.

Amúgy elég oldószerrel még 2-300 mg propit vagy 5-600 mg enantátot is fel lehet oldani 1 ml-ben.

2019. Május 02. - 17:46:07
Válasz #11123
Nem elérhető

Freddyx


100mg Testosterone Propionate-ot fel lehet oldani 1ml olajban szóval az hogy duplazd meg mert a patikai 50mg-os nem egy jo tanács, ha valami rossza márpedig a Sis az, akkor duplazhatod csak feleslegesen adod ki a pénzt.
Vérnyomáscsökkentőbol Clonidine -növeli a saját növekedési hormon kibocsátást- vagy Captopril -zsírégető (termogen) és inzulinerzekenyeg növelő hatása van- hatoanyagtartalmut érdemes használni.

Amúgy elég oldószerrel még 2-300 mg propit vagy 5-600 mg enantátot is fel lehet oldani 1 ml-ben.

Igaz. Egyebkent általában az osztrogen miatt alakul ki ponto hogy a magas vernyomas mivel vizet és natriumot tart vissza ahhoz hozzátéve pluszban hogy a tesztoszteron is osztrogen jelenléte nélkül is natriumot tart vissza. Ha normálisan összeraktok egy kurat ott nincs ilyen problema legalábbis nekem sosem volt.

2019. Május 03. - 12:02:14
Válasz #11124
Nem elérhető

VG


Antiosztrogenek, tiszta kaja, sok viz stb segithet, de nekem pl alapbol 140 a vernyomasom az a baj. Kurat meg nem nyomtam, vernyomascsokkentot nem szedek, de ha nyomnek, lehet, hogy kene...ezert kerdezem kinek mi valt be ha ilyen problemaja van

2019. Május 03. - 15:37:32
Válasz #11125
Nem elérhető

Freddyx


Vízhajtó (kálium visszatartó) is jo magas vernyomasra illetve természetes összetevők közül Arginine, Garlic Extract, Hawthorn Berry többek között.
Egyebkent ilyen alap vernyomasra is én biztos szednek valami készítményt hacsak nem akarsz lefordulni a székről idő elott.

2019. Május 03. - 18:22:13
Válasz #11126
Nem elérhető

Extern


100mg Testosterone Propionate-ot fel lehet oldani 1ml olajban szóval az hogy duplazd meg mert a patikai 50mg-os nem egy jo tanács, ha valami rossza márpedig a Sis az, akkor duplazhatod csak feleslegesen adod ki a pénzt.
Vérnyomáscsökkentőbol Clonidine -növeli a saját növekedési hormon kibocsátást- vagy Captopril -zsírégető (termogen) és inzulinerzekenyeg növelő hatása van- hatoanyagtartalmut érdemes használni.

Szia

Tudnál írni itthon is elérhető cloidine hatóanyagot tartalmazó gyógyszert?

Köszi

2019. Május 03. - 18:34:19
Válasz #11127
Nem elérhető

Gyuf


Kúra alatt magas vernyomasra kinek milyen vernyomascsokkento valt be?
Legutóbbi Meta kúrámnál volt olyan 140-160 között meg 100-110 a pulzusom mikor az ágy szélén ültem.
De nem szedtem semmit rá, mire azt is beállítja valaki, meg még tudja a franc mivel jár.
Néha elindult az orrom vére, tartott 1percig vagy addig se. Más bajom nem volt, se szédülés, se fejfájás se egyéb.

A baj már ott kezdődik hogy egyáltalán leírtad ezt az orbitális nagy f@szságot, szerinted normális hogy a vérnyomásod és a pulzusod a duplája a normálnak.....? Pont az ilyenek miatt vannak a testépítőknek szív és érrendszeri meg vese problémáik a folyamatos magas vérnyomás miatt. Szóval ha valakinek lenne annyi esze hogy ezt az amúgy nem elhanyagolható és genetikától függően hosszabb rövidebb távon veszélyes, egészségkárosító mellékhatás ellen tenne valamit akkor  inkább ne írj semmit.....
Amúgy ha kúrában magas a vérnyomásod és/vagy magas a koleszterined akkor mondhatnánk hogy alap hogy teszel ellene, mint mondjuk szedsz anti-ösztrogént is ha magas az ösztrogéned...
eleve a vérnyomásom is 120-130 között van mint alap , a pulzusom is normál érték felett, 90 körül mozog átlagba: ha ezeket a számokat nézed, éppen hogy emelt valamit a meta.
Az orrvérzés meg vagy annak tudható be , vagy teljesen másnak, mivel kiskoromba szarrá törték az orrom, és egy erősebb orrfújás miatt is elindulhat ( el is szokott ) a vér indulni.

2019. Május 04. - 19:51:05
Válasz #11128
Nem elérhető

Xcvgdgzhnikmn


Üdv. Érdekelne a véleményetek. A következő kúrát tervezem masteron-parabolan-depo/susta. Balkános. Mivel nem akarok horror adagokat nyomni ezért elosztanám hétfő-csütörtök 0.5ml mind a 3-ból. Menne mellé a provi, zita és a 3-dik héttől 500 UI HCG. Jó lehet ez így? A másik opció masteron-stana lenne teszto és a parabolan nélkül. A cél az erő növelése lenne és ha közben formálódok is az csak plusz. Köszönöm a válaszokat.

2019. Május 05. - 10:58:21
Válasz #11129

testo55

Vendég
A ket kura amit irtal nem egy ?sulycsoport?. =/+' Elso joval erosebb.
Teszto kell mindenkepp,masteront meg ket naponta kell szurni ha drosta propirol beszelsz nem drosta enarol