2024. Május 06. - 14:53:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498652 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2019. Május 05. - 20:57:28
Válasz #11130
Nem elérhető

Gyuf


Nanda laboratories-rol hallott mar valaki?

- Variotest 250 (susta)
- Virotest 100 (propi)


http://nandalaboratories.com/
Én is úgy tudom, hogy brutál jó a Nanda, haverom annak eszi az oxa-jat, azt mondja förtelmesen durran és kerekedik tőle.
Én nekem jövőhéten jön ugyan az a fajta.

2019. Május 06. - 11:42:48
Válasz #11131
Nem elérhető

Freddyx


@Extren: Nincs Magyarországon forgalomban ilyen hatoanyagtartalmu gyogyszer.

Én és több ismeros is próbálta a nandat, de a a trenjuk gyenge volt a tesztoik hasznalhatok viszont a stanajuk az van akinek bejot van akinek nem, a metajuk ellenben működött. Inkonzistens gyártó.

2019. Május 07. - 12:40:16
Válasz #11132
Nem elérhető

Janó


Üdv!
Tavaly szedtem sis stanat teljesen jó volt,most vettem és egész apró tarhonya formájú sárga bogyók. A tavalyi normál tabletta méret volt.Valaki próbálta már ezt az új változatot?ha igen mik a tapasztalatok?

2019. Május 08. - 05:40:32
Válasz #11133
Nem elérhető

ameno


Üdv!
Tavaly szedtem sis stanat teljesen jó volt,most vettem és egész apró tarhonya formájú sárga bogyók. A tavalyi normál tabletta méret volt.Valaki próbálta már ezt az új változatot?ha igen mik a tapasztalatok?

Elvileg ilyen ez az új szériájuk, nem kamu. Ahogy hallottam ugyanaz hatóanyagra, bár még nem próbálták a közelembe.

2019. Május 08. - 09:36:10
Válasz #11134
Nem elérhető

Janó


Üdv!
Tavaly szedtem sis stanat teljesen jó volt,most vettem és egész apró tarhonya formájú sárga bogyók. A tavalyi normál tabletta méret volt.Valaki próbálta már ezt az új változatot?ha igen mik a tapasztalatok?

Elvileg ilyen ez az új szériájuk, nem kamu. Ahogy hallottam ugyanaz hatóanyagra, bár még nem próbálták a közelembe.

2019. Május 08. - 09:41:27
Válasz #11135
Nem elérhető

Janó


Ok. Erezni fogom úgyis ha nem hat vagy más a hatóanyag rövid időn belül. Majd megírom hogy jó e.

2019. Május 08. - 09:59:46
Válasz #11136
Nem elérhető

kelb


Ok. Erezni fogom úgyis ha nem hat vagy más a hatóanyag rövid időn belül. Majd megírom hogy jó e.

Szia
Én is vettem, elöször azt hittem átbasztak!
De az oldalon, ill. akitöl vettem azt mondta ez az uj fajta!

Én nagy reményt nem füzök hozzá, maga az összes sis termékhez, egyre gagyibb!
Most a sis ten 400 használom, de szart sem ér!

2019. Május 08. - 14:14:13
Válasz #11137
Nem elérhető

Janó


Fasza...lassan a patikai szerb depón és a magyar provironon kívül semmire nem érdemes pénzt költeni

2019. Május 08. - 18:32:48
Válasz #11138
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Szisztok a tesom holandiába lakik és az ottani termekbe ezt a két gyártot nyomják : platinum pharma, mactropin. Ismeri valaki? Mactropin sustanon t küld nekem probaljam ki ismeri valaki?

2019. Május 08. - 18:51:05
Válasz #11139
Nem elérhető

LaciHun


Üdv srácok! Új vagyok itt a fórumon. Olvasgattam oda-vissza, de kérdésemre válasz sehol.
Viszont látom hogy sok mindenkinek ez most a leg nagyobb gondja ilyen téren.

Szóval az lenne: melyik vagy melyikek azok a gyártók amik most hasznalhatosagukat tekintve jók.??

Lehetőség.: Master. Vermodje. SIS. Diamond. Gep.??

Nagyon szépen meg köszönöm előre is.!.

2019. Május 08. - 20:28:01
Válasz #11140
Nem elérhető

kemi


Szisztok a tesom holandiába lakik és az ottani termekbe ezt a két gyártot nyomják : platinum pharma, mactropin. Ismeri valaki? Mactropin sustanon t küld nekem probaljam ki ismeri valaki?

Google talál mind2-ről holland fórumon infót...

2019. Május 11. - 10:32:43
Válasz #11141
Nem elérhető

Janó


Üdv srácok! Új vagyok itt a fórumon. Olvasgattam oda-vissza, de kérdésemre válasz sehol.
Viszont látom hogy sok mindenkinek ez most a leg nagyobb gondja ilyen téren.

Szóval az lenne: melyik vagy melyikek azok a gyártók amik most hasznalhatosagukat tekintve jók.??

Lehetőség.: Master. Vermodje. SIS. Diamond. Gep.??

Nagyon szépen meg köszönöm előre is.!.
   Vermodje decat próbáltam nagyon gyenge volt

2019. Május 11. - 13:41:39
Válasz #11142
Nem elérhető

LaciHun


Vermodje, SIS kilőve!

Marad a Diamond, Gep , Master. Ezek közül kivel nem lövök mellé?

2019. Május 12. - 11:25:56
Válasz #11143
Nem elérhető

Gabor984


Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni abban, hogy egy éve gyúró srácnak milyen kezdő szteroidot ajánlanátok?
Róla: 34 éves 172 magas, 72 kg. Heti 3x vagy 4x edzek általában napi 2 órát, szétbontottam az edzéseket minden nap mást edzek. 

2019. Május 12. - 16:38:36
Válasz #11144
Nem elérhető

ameno


Üdv srácok! Új vagyok itt a fórumon. Olvasgattam oda-vissza, de kérdésemre válasz sehol.
Viszont látom hogy sok mindenkinek ez most a leg nagyobb gondja ilyen téren.

Szóval az lenne: melyik vagy melyikek azok a gyártók amik most hasznalhatosagukat tekintve jók.??

Lehetőség.: Master. Vermodje. SIS. Diamond. Gep.??

Nagyon szépen meg köszönöm előre is.!.
   Vermodje decat próbáltam nagyon gyenge volt

@Off

Janó tele van a postafiókod nem tudok válaszolni.