2024. Május 06. - 21:23:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498760 alkalommal)

0 Felhasználó és 52 vendég van a témában

2019. Augusztus 02. - 18:45:20
Válasz #11220
Nem elérhető

kelb


Elméletileg a magnus növi müködik!

Cél a minél nagyobb izomtömeg felszedése!
10 IU/ nap

2019. Augusztus 02. - 20:13:22
Válasz #11221
Nem elérhető

G


Elméletileg a magnus növi müködik!

Cél a minél nagyobb izomtömeg felszedése!
10 IU/ nap

Elméletileg aztán lehet csak átcsomagolt kínai lesz, meg amúgy az össze növi amúgy is "utángyártott" kínai, meg persze hogy tárolták a növi minősége attól is nagyban függ. Inzulin megy majd mellette meg nagy mennyiségű szteroid ?

2019. Augusztus 03. - 13:41:05
Válasz #11222
Nem elérhető

cczw95


Napi 15mg mk677 21es Gh és 627es IGF szint az mennyire jó?

Sziasztok!

A növiből mi az ami most müködik, és nem kamu?

tapasztalat?
vélemény?

Helo én úgy tudom ez a ?ibutamoren? vagy más néven ?MK-677? eléggé kelendőek és nem utolsó sorban jóval olcsóbb mint egy jó növi

köszönöm a segítséget, de a MK-677 egy peptid!
engem a növi érdekel!

Az mk-677 egy SARM a peptid megint más...
Teljesen mindegy honnan veszed egyik sem biztos csak le tudod tesztelni és akkor kiderül beadsz éhgyomorra 10 IU utána pontosan 2 és fél óra múlva vérvétel és nézetsz egy növekedési hormon szintet és meglátod alap esetben 0 az érték 10 fölött már jó gyógyszertári minőségnél láttam már 30 meg 50 körüli értéket mondjuk annál kb havi fél milliót rákölthetsz :D
Amúgy mire használnád és mennyit tervezel?

2019. Augusztus 03. - 18:46:16
Válasz #11223
Nem elérhető

Protfor4


Sziasztok!

Első kúrám kezdtem el pár napja. Testosteron Propionate (Master) és Stana (Master szintén). Beadás után pár órával a Propinál mélyen izomláz szerű fájdalom jelentkezik. Se bőrpír, se dudor vagy csomó nincs szerencsére és kisebb nyomásra sem vészes ez a fájdalom ,ellenben fekvő helyzetben már elég rendesen fáj. Utánaolvastam és írnak róla hogy sokan ezért nem preferálják a Propit. Napokkal enyhül úgy vettem észre,de ismét ugyanoda kell adnom. (A combot nem igazán ajánlják) Normális ez a Fájdalom Propionaténál? Egyáltalán nem elviselhetetlen, de még nincs rutinom, inkább kérdezek. /:-)

Köszönöm a válaszokat   

2019. Augusztus 04. - 14:34:57
Válasz #11224
Nem elérhető

G


Napi 15mg mk677 21es Gh és 627es IGF szint az mennyire jó?

Sziasztok!

A növiből mi az ami most müködik, és nem kamu?

tapasztalat?
vélemény?

Helo én úgy tudom ez a ?ibutamoren? vagy más néven ?MK-677? eléggé kelendőek és nem utolsó sorban jóval olcsóbb mint egy jó növi

köszönöm a segítséget, de a MK-677 egy peptid!
engem a növi érdekel!

Az mk-677 egy SARM a peptid megint más...
Teljesen mindegy honnan veszed egyik sem biztos csak le tudod tesztelni és akkor kiderül beadsz éhgyomorra 10 IU utána pontosan 2 és fél óra múlva vérvétel és nézetsz egy növekedési hormon szintet és meglátod alap esetben 0 az érték 10 fölött már jó gyógyszertári minőségnél láttam már 30 meg 50 körüli értéket mondjuk annál kb havi fél milliót rákölthetsz :D
Amúgy mire használnád és mennyit tervezel?

Az szerintem már elég jó jobb mint a legtöbb kinai növinel, ha ezt folyamatosan min 3-4 hónapig tudott tartani akkor az már elég jó fejlődést hozhat.

2019. Augusztus 04. - 17:44:37
Válasz #11225
Nem elérhető

kelb


,,Az szerintem már elég jó jobb mint a legtöbb kinai növinel, ha ezt folyamatosan min 3-4 hónapig tudott tartani akkor az már elég jó fejlődést hozhat.,,
[/quote]

6 hónapig gondoltam!
180e/ hó

vagy gondolkodom valami jó peptiden ami hozna brutál izomtőmeget!

2019. Augusztus 04. - 21:40:50
Válasz #11226
Nem elérhető

LaciHun


Magyar gyógyszertári növi ami tuti jó.
Sem a sarm sem a peptid nem tudja azt amit egy növi! Ne keverjük vele.

2019. Augusztus 06. - 13:56:26
Válasz #11227
Nem elérhető

kelb


Sziasztok!

Első kúrám kezdtem el pár napja. Testosteron Propionate (Master) és Stana (Master szintén). Beadás után pár órával a Propinál mélyen izomláz szerű fájdalom jelentkezik. Se bőrpír, se dudor vagy csomó nincs szerencsére és kisebb nyomásra sem vészes ez a fájdalom ,ellenben fekvő helyzetben már elég rendesen fáj. Utánaolvastam és írnak róla hogy sokan ezért nem preferálják a Propit. Napokkal enyhül úgy vettem észre,de ismét ugyanoda kell adnom. (A combot nem igazán ajánlják) Normális ez a Fájdalom Propionaténál? Egyáltalán nem elviselhetetlen, de még nincs rutinom, inkább kérdezek. /:-)

Köszönöm a válaszokat

Szia
Én is a Master propit nyomtam, és semi hasonlót nem tapasztaltam!
Valoszinüleg a beadással van a gond!
( hely, mennyiség, tű vastagság)

2019. Augusztus 06. - 19:50:38
Válasz #11228
Nem elérhető

G


Magyar gyógyszertári növi ami tuti jó.
Sem a sarm sem a peptid nem tudja azt amit egy növi! Ne keverjük vele.

Ez azért nem teljesen igaz egy sarm vagy peptid, egészségmegőrzési, anti-aging szintet bőven hoz (napi 2 IU megfelelő növi), de simán hozhat és hoz is 4-5 IU növinek megfelelő szintet ami már komolyabb izomtömeg növelést és zsírégetést is produkál.

2019. Augusztus 07. - 11:48:32
Válasz #11229
Nem elérhető

Protfor4


Sziasztok!

Első kúrám kezdtem el pár napja. Testosteron Propionate (Master) és Stana (Master szintén). Beadás után pár órával a Propinál mélyen izomláz szerű fájdalom jelentkezik. Se bőrpír, se dudor vagy csomó nincs szerencsére és kisebb nyomásra sem vészes ez a fájdalom ,ellenben fekvő helyzetben már elég rendesen fáj. Utánaolvastam és írnak róla hogy sokan ezért nem preferálják a Propit. Napokkal enyhül úgy vettem észre,de ismét ugyanoda kell adnom. (A combot nem igazán ajánlják) Normális ez a Fájdalom Propionaténál? Egyáltalán nem elviselhetetlen, de még nincs rutinom, inkább kérdezek. /:-)

Köszönöm a válaszokat

Szia
Én is a Master propit nyomtam, és semi hasonlót nem tapasztaltam!
Valoszinüleg a beadással van a gond!
( hely, mennyiség, tű vastagság)

Hello

Köszönöm a választ! Fenék felső fele ahogy mindehol szerepel. 27g ~3cm és 1ml a Master 100ból. A bal oldalt is már bement már a második, és azt többször tudatosan többször elmaszíroztam/lazítottam és bekentem. Másnapra az sokkal jobban regenerálódott, nem érzek keménységet. A másik oldal még nem okés. Nem lehet hogy a szter. szűz test így reagál?

2019. Augusztus 07. - 17:42:23
Válasz #11230
Nem elérhető

LaciHun



Ez azért nem teljesen igaz egy sarm vagy peptid, egészségmegőrzési, anti-aging szintet bőven hoz (napi 2 IU megfelelő növi), de simán hozhat és hoz is 4-5 IU növinek megfelelő szintet ami már komolyabb izomtömeg növelést és zsírégetést is produkál.
   
Milyen sarm és mennyi a napi adag?
Milyen peptid és itt is mennyi a napi adag?

2019. Augusztus 07. - 17:51:59
Válasz #11231
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!

Első kúrám kezdtem el pár napja. Testosteron Propionate (Master) és Stana (Master szintén). Beadás után pár órával a Propinál mélyen izomláz szerű fájdalom jelentkezik. Se bőrpír, se dudor vagy csomó nincs szerencsére és kisebb nyomásra sem vészes ez a fájdalom ,ellenben fekvő helyzetben már elég rendesen fáj. Utánaolvastam és írnak róla hogy sokan ezért nem preferálják a Propit. Napokkal enyhül úgy vettem észre,de ismét ugyanoda kell adnom. (A combot nem igazán ajánlják) Normális ez a Fájdalom Propionaténál? Egyáltalán nem elviselhetetlen, de még nincs rutinom, inkább kérdezek. /:-)

Köszönöm a válaszokat

Szia
Én is a Master propit nyomtam, és semi hasonlót nem tapasztaltam!
Valoszinüleg a beadással van a gond!
( hely, mennyiség, tű vastagság)

Hello

Köszönöm a választ! Fenék felső fele ahogy mindehol szerepel. 27g ~3cm és 1ml a Master 100ból. A bal oldalt is már bement már a második, és azt többször tudatosan többször elmaszíroztam/lazítottam és bekentem. Másnapra az sokkal jobban regenerálódott, nem érzek keménységet. A másik oldal még nem okés. Nem lehet hogy a szter. szűz test így reagál?
természetesen lehet hogy elsőre igy reagál a test, láttam és hallottam ilyenről. Bár felénk sose volt gond a Master Propival, viszont mi sose adtuk 27g-vel be, 21vagy22g
Meg mi nem a felső részbe adtuk , hanem inkább alá, mert mocskosul tud fájni a felső rész ha úgy adják be. Haver egy hétig nem bírt szinte ülni, mikor megkérte a haverját adja be neki helyettem, azt mondta soha többet.

2019. Augusztus 07. - 19:37:03
Válasz #11232
Nem elérhető

G



Ez azért nem teljesen igaz egy sarm vagy peptid, egészségmegőrzési, anti-aging szintet bőven hoz (napi 2 IU megfelelő növi), de simán hozhat és hoz is 4-5 IU növinek megfelelő szintet ami már komolyabb izomtömeg növelést és zsírégetést is produkál.
   
Milyen sarm és mennyi a napi adag?
Milyen peptid és itt is mennyi a napi adag?

Kicsit előbb is írták hogy 15 mg mk-677 21-es GH szintet hozott ami azért elég komoly emelkedés egész napra főleg hogy a normál gyakorlatilag 0 napközben. Az átlag adagolás 25 mg mk-677.
Peptid meg mod grf 1-29 és hexarelin együtt beadva 200-200 mcg.

2019. Augusztus 08. - 19:38:32
Válasz #11233
Nem elérhető

guzzi


Helló fiúk! Tri-Tren ből melyik márka nem lutri?
Vermodje amit ajánlottak.

2019. Augusztus 09. - 08:35:19
Válasz #11234
Nem elérhető

haven


Sziasztok, mibe kerül most egy egység növi? GHRP-6 ossal lehet hozni mondjuk 2 egység növi haását?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "