2024. Május 06. - 14:24:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498641 alkalommal)

0 Felhasználó és 59 vendég van a témában

2019. Szeptember 09. - 21:00:19
Válasz #11295
Nem elérhető

G


Hasonlóban gondolkodtam, annyi különbséggel, hogy a pregnyl-t 4 alkalommal 2500-2500-1250-1250ui-val 5 naponta adnán és mellé zitát vagy nolvát szednék(tamoxit)

Így is jó lenne? Vagy osszam el a hcg-t úgy ahogy írtad?

Úgy csinálod ahogy gondolod nekem mindegy előzőleg is így csináltad a PCT-t szar is lett...és amúgy nem véletlenül írtam így....
Tamoxifen citrát a hatóanyag neve, Zitazonium és Nolvadex meg egy márkanév ami ugyanazt a hatóanyagot tartalmazza...

2019. Szeptember 10. - 19:45:03
Válasz #11296
Nem elérhető

kemi


Hasonlóban gondolkodtam, annyi különbséggel, hogy a pregnyl-t 4 alkalommal 2500-2500-1250-1250ui-val 5 naponta adnán és mellé zitát vagy nolvát szednék(tamoxit)

Így is jó lenne? Vagy osszam el a hcg-t úgy ahogy írtad?

Úgy csinálod ahogy gondolod nekem mindegy előzőleg is így csináltad a PCT-t szar is lett...és amúgy nem véletlenül írtam így....
Tamoxifen citrát a hatóanyag neve, Zitazonium és Nolvadex meg egy márkanév ami ugyanazt a hatóanyagot tartalmazza...

:D

Amúgy kit érdekel a kardiológus. Diétázni kell, meg kardiozni... na meg nem kell 10000 tesztó. Kb abból kell a legkevesebb. Só, aromatizálódás, sok CH tart vissza vizet és okoz magas vérnyomást + a szar állóképesség.

Diéta alatt stanával sem volt semmi baj a koleszterinnel. Igaz a zsírbevitel 1/2 avocadora volt korlátozva.

2019. Szeptember 11. - 09:33:31
Válasz #11297
Nem elérhető

Extern


Van benne valami, huszonévesen én is sz@rtam mindenre, de 48 évesen azért már néha megfogadom a dokik javaslatát

2019. Szeptember 11. - 12:59:31
Válasz #11298
Nem elérhető

Dzsoni


Sziasztok!

Valakinek van esetleg valami infoja a Masteres masteronról?

Köszönöm!

2019. Szeptember 11. - 14:29:41
Válasz #11299
Nem elérhető

G


Van benne valami, huszonévesen én is sz@rtam mindenre, de 48 évesen azért már néha megfogadom a dokik javaslatát

Kúra közben ha magas a vérnyomásod szedj vérnyomás csökkentőt, ha magas a koleszterined szedj koleszterincsökkentőt Dave Palumbo is rendszeresen ezt tanácsolja, vajon miért halnak meg a testépítők főleg szív és érrendszeri megbetegedésekben....? mert szarnak a vérzsír profiljukra....
Amúgy meg nem árt ismerni hogy milyen anyag azért mit okoz a boldi nem is kicsit emeli a vörösvértest számot tehát sűrűbb vér ---> nagyobb nyomás kell hozzá hogy haladjon a vér és láss csodát kúra után 3-4 hónappal már vissza állt, na és miért? nem a gyógyszertől főleg hanem azért mert a vörösvértesteknek kb 3 hónap az "életidejük"....
Nem ártana egy kis biológia ismeret mielőtt valaki fél éves kúrákat nyomogat ennyit arról hogy 48 évesen ki mibe szarik bele...

2019. Szeptember 13. - 13:12:12
Válasz #11300
Nem elérhető

guzzi


Heló Srácok!

Van valakinek tapasztalata vagy infója :

Tri-Tren, Tren-Ena, Boldi, Deca, Stana és Susta?
Vedi,  Diamond, vagy Master? (mint gyártó.)

Nagyon szépen meg köszönném!


GEP-es ment ezekből  most egy darabig de sem nekem sem az edző társaknak nem ért szart se!

2019. Szeptember 13. - 22:47:22
Válasz #11301
Nem elérhető

Janó


Heló Srácok!

Van valakinek tapasztalata vagy infója :

Tri-Tren, Tren-Ena, Boldi, Deca, Stana és Susta?
Vedi,  Diamond, vagy Master? (mint gyártó.)

Nagyon szépen meg köszönném!


GEP-es ment ezekből  most egy darabig de sem nekem sem az edző társaknak nem ért szart se!
  Master test mix jó. Az első adag után volt csak hőemelkedés és rossz közérzet pár napig,utána csak fél ml-t nyomtam egyszerre és semmi probléma nincs vele.

2019. Szeptember 14. - 09:34:31
Válasz #11302
Nem elérhető

guzzi


Köszi Janó!
Tren, Deca és többi téren van valakinek infója?
Jó lenne ha tudnátok segíteni.

2019. Szeptember 16. - 15:59:52
Válasz #11303
Nem elérhető

Protfor4


Sziasztok

Az első kúrám vége felé járok.Ez egy megszokott Test. Propi és Stana kombó 10h?t.Mivel első kúra, nem tudom mihez viszonyítani az eredm?nyeket.Viszont szükségem lenne néhány tanácsra a levezetéssel kapcsolatban, hogy minimalizáljam a vesztes?get.(táp.kiegek, edz?s módosítás) . Általában mi határozza meg a következő szereket? Mindig váltani kellene másra? Vagy maradhat az előző és figyelni kell a változások mértékét?Van erre bevált módszer?

2019. Szeptember 18. - 08:46:20
Válasz #11304
Nem elérhető

haven


Peptidekről én is szívesen hallanék/olvasnék infót. Kíváncsi lennék, érdemes propi-boldi kúrát ghrp6 ossal folytatni?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. Szeptember 18. - 17:18:25
Válasz #11305
Nem elérhető

G


Peptidekről én is szívesen hallanék/olvasnék infót. Kíváncsi lennék, érdemes propi-boldi kúrát ghrp6 ossal folytatni?

Meddig, mit és miért akarod használni ?
Bármit lehet bármivel folytatni, a ghrp-6 nál a legfontosabb mellékhatás az éhség szóval utána attól függ hogy diéta vagy tömegnövelés lesz az is egy szempont, plusz prolaktin emelkedést is okoz ezzel is számolni kell, és hogy növi szempontból hatékony legyen napi többszöri használat lenne a legcélszerűbb(napi 3-4 beadás) de úgy meg elég gyorsan érzéketlenednek a receptorok bár az éhség megmarad akkor is és persze a "tipikus" növis mellékhatás az inzulin érzékenység romlása.
Amúgy én nem sok értelmét látom propi-boldi után ezzel folytatni.

2019. Szeptember 19. - 11:42:21
Válasz #11306
Nem elérhető

LaciHun


Hali.
Egy olyan téma ami sztem sokakat érdekelhet.

Kúra után hogy ne szakadjon össze az ember, mi a megoldás?
Sarmot emlegetik külföldi oldalakon.
Valakinek véleménye, ötlete, tapasztalata?

2019. Szeptember 19. - 12:22:22
Válasz #11307
Nem elérhető

late145


Hali.
Egy olyan téma ami sztem sokakat érdekelhet.

Kúra után hogy ne szakadjon össze az ember, mi a megoldás?
Sarmot emlegetik külföldi oldalakon.
Valakinek véleménye, ötlete, tapasztalata?

Növi,inzulin,Primo...  Egyik sem befolyásolja a hpta-t.

Szerintem nagyon rossz ez a gondolkodás mód. Osszeszakadas közel sem drasztikus kívülről nézve. Hobbi szinten a pihenő legyen tényleg pihenő  ::)

2019. Szeptember 19. - 12:29:11
Válasz #11308
Nem elérhető

G


Hali.
Egy olyan téma ami sztem sokakat érdekelhet.

Kúra után hogy ne szakadjon össze az ember, mi a megoldás?
Sarmot emlegetik külföldi oldalakon.
Valakinek véleménye, ötlete, tapasztalata?

Egyszerű.... nyomni kell mindig valamit.... és ez tényleg viccen kívül így van, el kell ezt felejteni minél messzebb kerülsz a genetikai határodtól annál többet kell kúra közben nyomni és annál többet kell kúrák között nyomni hogy szinten tudj tartani a men's physique-ben elég 250 mg tesztot nyomni kúrák között openben már 400 mg kell ilyen egyszerű.
Meg amúgy kinek mit jelent a kúra után az egy hónapos PCT vagy utána még egy hónap vagy fél évvel utána ?
Össze fogsz esni ha semmit nyomsz ha utána is patent a kajád, edzésed, normál tápkieg akkor kevesebbet, de sarmok, peptidek, növi, inzulin, igf bármit lehet tolni.
 

2019. Szeptember 19. - 12:31:43
Válasz #11309
Nem elérhető

G


Hali.
Egy olyan téma ami sztem sokakat érdekelhet.

Kúra után hogy ne szakadjon össze az ember, mi a megoldás?
Sarmot emlegetik külföldi oldalakon.
Valakinek véleménye, ötlete, tapasztalata?

Növi,inzulin,Primo...  Egyik sem befolyásolja a hpta-t.

Szerintem nagyon rossz ez a gondolkodás mód. Osszeszakadas közel sem drasztikus kívülről nézve. Hobbi szinten a pihenő legyen tényleg pihenő  ::)

Minden szteroid, prohormon, sarm befolyásolja a HPTA, bármi ami anabolikus az szuszpresszív lesz. Primo is anavar is turinabol is hiába ezek "gyenge" szteroidoknak számítanak.