2024. Május 06. - 22:27:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498772 alkalommal)

0 Felhasználó és 52 vendég van a témában

2019. Szeptember 23. - 10:09:19
Válasz #11325
Nem elérhető

G


Peptidekről én is szívesen hallanék/olvasnék infót. Kíváncsi lennék, érdemes propi-boldi kúrát ghrp6 ossal folytatni?

Meddig, mit és miért akarod használni ?
Bármit lehet bármivel folytatni, a ghrp-6 nál a legfontosabb mellékhatás az éhség szóval utána attól függ hogy diéta vagy tömegnövelés lesz az is egy szempont, plusz prolaktin emelkedést is okoz ezzel is számolni kell, és hogy növi szempontból hatékony legyen napi többszöri használat lenne a legcélszerűbb(napi 3-4 beadás) de úgy meg elég gyorsan érzéketlenednek a receptorok bár az éhség megmarad akkor is és persze a "tipikus" növis mellékhatás az inzulin érzékenység romlása.
Amúgy én nem sok értelmét látom propi-boldi után ezzel folytatni.
köszönöm a válaszod!
ketogén étrenden vagyok, az éhség így nem úgy jön, mint a szénhidrátos étrendeknél. A ghrp-6 os nak is van anti-aging hatása? Vagy csak a növinek?

Hidd el hogy jönne az éhség egyszerűen ez a hatás mechanizmusa a ghrp-6 nak, a ghrelinen keresztül hat ami az éhségért felelős így okoz növi kiválasztást.
Bárminek ami növi kiválasztást okoz annak van anti-aging hatása.
De akkor ezek szerint inkább anti-aging miatt használnád és/vagy a diéta miatt? Ha elmondod hány éves vagy akkor kicsit lehet pontosítani.

50

Őszintén ennyi idősen a legjobb a növi lenne este lefekvéskor 2 IU mivel a peptidek a te saját termelésed stimulálják és az ennyi idősen már nem 100 %-os,
De ha peptid akkor az erősebbek mindenképpen hexarelin és mod-grf 129 (más néven cjc-1295 no dac) szintén lefekvéskor olyan 200-200 mcg körül vagy akár mk-677 sarmot lenne érdemes megpróbálni annál kezdésnek 25 mg-ot szintén lefekvéskor.

2019. Szeptember 23. - 12:35:03
Válasz #11326
Nem elérhető

haven


köszönöm szépen az infót. Amit tudok áttanulmányozok olvasok ezekről, bár nagyon frissek még ezek az anyagok, sokan tartják kockázatosnak, mondván kevés kutatás, tapasztalat áll mögöttük....
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. Szeptember 23. - 13:26:19
Válasz #11327
Nem elérhető

Gyuf



[/quote]

Őszintén ennyi idősen a legjobb a növi lenne este lefekvéskor 2 IU mivel a peptidek a te saját termelésed stimulálják és az ennyi idősen már nem 100 %-os,
De ha peptid akkor az erősebbek mindenképpen hexarelin és mod-grf 129 (más néven cjc-1295 no dac) szintén lefekvéskor olyan 200-200 mcg körül vagy akár mk-677 sarmot lenne érdemes megpróbálni annál kezdésnek 25 mg-ot szintén lefekvéskor.
[/quote]
Az MK-677-et szerinted mikor lenne érdemes bevenni, majd vérvételt csináltatni, hogy működik e?
Valaki irta , hogy mekkora változást hozott neki vérvizsgálaton, valami 21-es volt a hg szintje.

2019. Szeptember 23. - 13:40:02
Válasz #11328
Nem elérhető

G


köszönöm szépen az infót. Amit tudok áttanulmányozok olvasok ezekről, bár nagyon frissek még ezek az anyagok, sokan tartják kockázatosnak, mondván kevés kutatás, tapasztalat áll mögöttük....

Hát sokkal régebbiek mint gondolnád.... a ghrp, hexarelin már  a 90-es években is megvolt....
Ugyan annyi a kockázatuk van mint a növinek vagy annál én kevesebbet mondanék mert a saját termelésed limitált egy bizonyos szint fölé nem tudsz menni a növit meg túl lehet adagolni, ha gyógyult rákos vagy cukorbeteg vagy a családi kórtörténetben gyakran előfordul a rák vagy a cukorbetegség akkor nem használnám de amúgy

2019. Szeptember 23. - 13:45:27
Válasz #11329
Nem elérhető

G




Őszintén ennyi idősen a legjobb a növi lenne este lefekvéskor 2 IU mivel a peptidek a te saját termelésed stimulálják és az ennyi idősen már nem 100 %-os,
De ha peptid akkor az erősebbek mindenképpen hexarelin és mod-grf 129 (más néven cjc-1295 no dac) szintén lefekvéskor olyan 200-200 mcg körül vagy akár mk-677 sarmot lenne érdemes megpróbálni annál kezdésnek 25 mg-ot szintén lefekvéskor.
[/quote]
Az MK-677-et szerinted mikor lenne érdemes bevenni, majd vérvételt csináltatni, hogy működik e?
Valaki irta , hogy mekkora változást hozott neki vérvizsgálaton, valami 21-es volt a hg szintje.
[/quote]

Én azt mondanám hogy legalább 2-3 napig este vedd be aztán a vérvétel előtt éhgyomorra olyan 40-50 perccel az már elég jól megmutatnám hogy mi a helyzet

2019. Szeptember 24. - 21:21:10
Válasz #11330
Nem elérhető

kalibra


Sziasztok. Androgél 50mg/db. jó lehet valamire? Van vagy 10 dobozzal.

2019. Szeptember 24. - 22:19:01
Válasz #11331
Nem elérhető

G


Sziasztok. Androgél 50mg/db. jó lehet valamire? Van vagy 10 dobozzal.

Persze valamire biztos jó lehet ;D amúgy viccet félretéve abszolút, TRT-re ideális választás. Kúrának túl körülményes napi 10-et magadra kenni.

2019. Szeptember 27. - 13:29:27
Válasz #11332
Nem elérhető

Lolka


Szegasztok!
Melyik Gyártótol van most használható Metha és Susta  vagy TestoEna?

2019. Szeptember 28. - 13:59:01
Válasz #11333
Nem elérhető

Janó


Szegasztok!
Melyik Gyártótol van most használható Metha és Susta  vagy TestoEna?

Master teszto mix fasza, lehet fel van ütve egy kis trennel mert mióta nyomom izmosodon és eresedek miközben nő a súlyom 😁

2019. Szeptember 28. - 15:17:32
Válasz #11334
Nem elérhető

Lolka


Szegasztok!
Melyik Gyártótol van most használható Metha és Susta  vagy TestoEna?

Master teszto mix fasza, lehet fel van ütve egy kis trennel mert mióta nyomom izmosodon és eresedek miközben nő a súlyom 😁
mi





Hogy Trennel fel lenne ütve?
Ilyen létezik?  @-o

2019. Szeptember 28. - 16:29:07
Válasz #11335
Nem elérhető

G


Szegasztok!
Melyik Gyártótol van most használható Metha és Susta  vagy TestoEna?

Master teszto mix fasza, lehet fel van ütve egy kis trennel mert mióta nyomom izmosodon és eresedek miközben nő a súlyom 😁
mi





Hogy Trennel fel lenne ütve?
Ilyen létezik?  @-o

Persze hogyne "felhígítják" egy 5-ször drágább hatóanyaggal elég valószínű  ****:)))

2019. Szeptember 28. - 17:22:54
Válasz #11336
Nem elérhető

Janó


Szegasztok!
Melyik Gyártótol van most használható Metha és Susta  vagy TestoEna?

Master teszto mix fasza, lehet fel van ütve egy kis trennel mert mióta nyomom izmosodon és eresedek miközben nő a súlyom 😁
mi





Hogy Trennel fel lenne ütve?
Ilyen létezik?  @-o

Persze hogyne "felhígítják" egy 5-ször drágább hatóanyaggal elég valószínű  ****:)))
Plusz durván agresszív vagyok ilyet eddig csak trennel éreztem mert alapból nyugodt természetem van. Amúgy a gyártónak akik nagy tételben kinabol rendelik az alapanyagot elhanyagolható az árkülönbség

2019. Szeptember 28. - 19:00:50
Válasz #11337
Nem elérhető

kemi


Szegasztok!
Melyik Gyártótol van most használható Metha és Susta  vagy TestoEna?

Master teszto mix fasza, lehet fel van ütve egy kis trennel mert mióta nyomom izmosodon és eresedek miközben nő a súlyom 😁
mi





Hogy Trennel fel lenne ütve?
Ilyen létezik?  @-o

Persze hogyne "felhígítják" egy 5-ször drágább hatóanyaggal elég valószínű  ****:)))
Plusz durván agresszív vagyok ilyet eddig csak trennel éreztem mert alapból nyugodt természetem van. Amúgy a gyártónak akik nagy tételben kinabol rendelik az alapanyagot elhanyagolható az árkülönbség

Vagy végre normális minőségű és mennyiségű tesztó megy :D

2019. Szeptember 28. - 19:48:11
Válasz #11338
Nem elérhető

G


Szegasztok!
Melyik Gyártótol van most használható Metha és Susta  vagy TestoEna?

Master teszto mix fasza, lehet fel van ütve egy kis trennel mert mióta nyomom izmosodon és eresedek miközben nő a súlyom 😁
mi





Hogy Trennel fel lenne ütve?
Ilyen létezik?  @-o

Persze hogyne "felhígítják" egy 5-ször drágább hatóanyaggal elég valószínű  ****:)))
Plusz durván agresszív vagyok ilyet eddig csak trennel éreztem mert alapból nyugodt természetem van. Amúgy a gyártónak akik nagy tételben kinabol rendelik az alapanyagot elhanyagolható az árkülönbség

De akkor is rohadt nagy az árkülönbség bőven 1000 dollár alatt van egy 1 kg teszt ena mondjuk és bőven 20000 felett 1 kg halotestin akkor is mert egyszerűen drágább az eljárás és több lépcső kell egy bizonyos hatóanyaghoz ennyi. Persze ha több száz vagy ezer kg veszel biztos jobb árat kapsz de amúgy meg ha számolunk 1 kg hatóanyagból ha címke szerinti mennyiség van benne 4-5 liter teszt enát lehet csinálni szóval nem vesznek 100 kg-okat.....
Lehet csak egyszerűen több alakul át a szervezetedben DHT-vá és attól van ez.

2019. Szeptember 29. - 13:28:17
Válasz #11339
Nem elérhető

Lolka


Na akkor ha már a Masternél járunk és a Tren nél.
Akkor kérdezném melyik Trenbolone Enanthate jobb választás gyártó tekintetében??
És mennyi a legkisebb heti mg mennyiség egy kezdő Tren használónak?